12300
10528995171446015691.jpg
  • Cat 02 #3854
    hát baz :D remélem 23. nak nem így lesz vége xD
    kemény volt mikor leszedte a havat a kcosirol :D
  • precision
    #3853
    "Someone who was dead reappears."

    Csak ne Simone legyen az...
  • LasDen #3852
    a TV.com-n ez van: In the two-hour season finale, we'll meet a Paris Hilton-like blonde woman in her late 20s, an Asian woman of the same age group, and a male model. Also, Audrey Hanson is set to return this episode. This episode also involves the apocalyptic arc. The bomb goes off. Someone who was dead reappears.
  • BlackShadow
    #3851
    hát de ő ahogy levettem eddig vmi vezető pozíciót foglal el.. a fiára is ráerőszakolja az akaratát.. tehát a nagyobb jóért mindent kész feláldozni.. akkor claire? :) v ez a szerepe? :P
  • kuci06
    #3850
    HRG is a cégnek dolgozott, mégis rejtegette Claire-t. Lehet hogy Nathan-mama is megkedvelte Claire-t :D
  • BlackShadow
    #3849
    ez a rész nagyon jó volt. nem kell mindig az akciót eröltetni, jó ha beleásnak a dolgokba :) várható volt, h a rész végén mi következik be, várom a kövirészt :)
    amúgy amit most nem értek igazán.. h claire-t keresik a céges arcok, ha nathan mamája a cégnek dolgozik.. akkor.. szal értitek :D
  • Flamer
    #3848
    több popkorn meg kola mi?:DDd
  • kuci06
    #3847
    vááá, zsír :D
    80 percnyi Heroes :D
  • Kicsikiraly
    #3846
    elvileg ja, egészen pontosan 80 perc (abból kiindulva ugyebár h 40 perces egy rész)
  • precision
    #3845
    "Az alternatív jövőben is szerintem nem sokminden állíthatta volna meg ha megjelenik mint Sylar és átveszi a föld felett az uralmat. Ő mégis inkább megmaradt Nathan alakjában és manipulálta az embereket."

    Az alternatív jövőben azért nem fedte fel a kilétét mert nem volt meg neki a cheerleader képessége, amint megszerezte, mondta is, hogy nincs már oka rá hogy álcázza magát.
  • kuci06
    #3844
    tehát a 23-as kb 1.5-2 órás lesz?
  • scorpeeon
    #3843
    Leírom akkor mégegyszer, javított formában a további kérdések elkerülése végett:
    ma volt 21-es rész
    1 hét múlva 22
    2 hét múlva 23 (duplarész)
  • scorpeeon
    #3842
    Akkor én tévedtem.
  • _Vegeta_
    #3841
    Remelem marad szezon vegen a sorozatban. Nemtom mien lenne a S2 nelkule. ^_^
  • Kicsikiraly
    #3840
    ja szt is hosszabb lesz, mint ahogy az első rész is hoszabb volt (persze nem olyan sokkal, max 10-15 perccel)
  • kuci06
    #3839
    nekem már régóta ő a kedvencem ;)
  • LasDen #3838
    Lásd itten....
  • otomka1991
    #3837
    msnen valaki át küldené a 21 ik részt plz
    ? cimem:[email protected]
  • LasDen #3836
    a szezon záró 23-as rész dupla lesz......
  • Toodmayne
    #3835
    sztem egy hét múlva 22
    két hét múlva 23 - 80 perces
  • ProGabe #3834
    és a promoban miért van következő 2 hétfő?nem tudnak számolni?szerintem úgy lett volna,hogy 22 rész,tehát jövő héten lett volna vége,ezzel szemben még 2 hét,vagy a 23-as 80 perces lesz,ezeket majd megtudjuk jövő hét kedden(nbc.com-on csak 6 napot lehet megnézni előre)
  • _Vegeta_
    #3833
    Hehe Sylar egyre szimpatikusabb. :)
  • cucumber87
    #3832
    oh akkor én eltévedtem... a dupla rész nálam azt jelentette h 23 dupla olyan hosszu és nem 1 hét mulva 23/2... kár :(
  • Kicsikiraly
    #3831
    na énis megnéztem a 21.-t... egyetértek, nem lehet ilyen durva a vége :D
  • jax
    #3830
    Jah, rendben.
  • scorpeeon
    #3829
    ma volt 21-es rész
    1 hét múlva 22
    2 hét múlva 23
    3 hét múlva 23/2
  • scorpeeon
    #3828
    Majd 3 hét múlva :)
  • jax
    #3827
    De az utsó rész az dupla lesz nem? Akko' most hogy van?
  • LasDen #3826
    nem.....a promoba legalábbis úgy volt, hogy a következő 2 hétfőn....
  • gameplusz
    #3825
    Egy kérdés: akkor jövő héten finálé?
  • gameplusz
    #3824
    Vótmá!

    #3798
  • gameplusz
    #3823
    stfu mar, nemkell 100x ugyanazt beirni 10 percenkent.
  • Bucser
    #3822
    Sylar élvezi a hatalmat.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igazából mikor szórakoztatta az anyját nem tudtam eldönteni, hogy most a képességei irányítják őt vagy ő a képeségeit. Teljesen más áteszellemült arca van amikor gyakorolja amire képes. A legmeglepőbb számomra az volt, hogy megkérdzte az anyját, hogy mi lenne ha visszajönne mint egyszerű órásmester. Szóval Sylar hatalomvágya erősen anyai eredetű.... Amikor meg az anyja vérével lerajzolta a robbanást.. na az dúrva. Egyébként szerintem pont azért fog ő robbani az eredeti vonal vonulata helyett, mert Hiro nem szúrta le így nem kellettt elmenekülnie így volt ideje gondolkodni, hogy mi történt az anyjával.

    A Mohinder féle hívás pedig totál beilleszkedett az eddigi személyiségrajzávba. Ő nem ész nélkül pusztítani akar hanem hatalmat, hogy különleges legyen. Az alternatív jövőben is szerintem nem sokminden állíthatta volna meg ha megjelenik mint Sylar és átveszi a föld felett az uralmat. Ő mégis inkább megmaradt Nathan alakjában és manipulálta az embereket.
  • bcrics
    #3821
    ITT A FELIRAT:
  • bcrics
    #3820
    tied az oldal???grat a heroes tééleg teljes sávon jöttt!!!
  • Carlos
    #3819
    És akkor ki robban fel?
    Merthogy syler nem. Ted?
  • Gerbill
    #3818
    Szerintem Petert lövi fejbe Claire, vagy valaki.
  • ProGabe #3817
    ez most hogy jön ide? :S

    méghogy ez ritka szar és unalmas rész volt????
    lássuk csak:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    -megtudtuk mi Molly képessége,aminek még millió hasznát vehetnék
    -megtudtuk hogy Sylar nem egy vadállat(telefon Mohindernek),vagyis emlékeztettek/megerősítettek ebben minket,aztán megmutatták hogy mégis mennyire élvezi a hatalmat(anyuci szórakoztatása kicsit elfajult)
    -Hiro kardjának megint annyi,meg ugyebár a találkozása Sylarrel sem volt egyszerű(karakterépítés befigyelt jól)
    -Candice képességét faszán megérthettük,és utalást tettek arra hogy az nem csak annyiból áll hogy eljátsza xy-t,hiszen megfenyegette Micah-t hogy durvaságokat láttathat vele,ergo megteheti azt amit X-men 2-ben a tolószékes srác,illúziókkal is lehet ugyebár irányítani
    -és talán a legfontosab:Peter-nek "végre" megvan Ted képessége,jöhet a katarzis T. készítők :)
  • ProGabe #3816
    kanadai promo

    !!!!extra spoileres,ha jól hallottam(szutyok verzió) lövés dördül,ergo valaki meghal a promoban!!!!
  • InfectedMann
    #3815
    Az szépen magamban olyat káromkodtam mikor végelett ennek a résznek, hogy olyat még nem hallott a világ ha szóban is elmondtam volna :D