12300
10528995171446015691.jpg
  • solikka
    #3894
    De lehet hogy nem tudná megölni mert az felborítaná a tér-idő kontiniumot:D Lehet ha meg akarná ölni, visszakerülne a jelenbe vagy valami:D
  • solikka
    #3893
    Arra meg hogy Sylar kezét miért nem vágta el a kard, van egy egyszerű magyarázat, mielőtt megfogta telekinézissel megállította vagy telekinézissel valami erőteret formált magaköré:D
  • Cat 02 #3892
    nah azért ha megölné ...
  • solikka
    #3891
    Nem hiszem hogy a múltban meg lehetne ölni...hiszen Hiro a pincér csajt sem tudta megmenteni. Szerintem a múltat nem változtathatod meg, vagy legalábbis nem nagy mértékben(mert Hiro rákerült a szülinapi fotóra)
  • Cat 02 #3890
    na jah, akkor MÉG ártatlan :(
  • Seth
    #3889
    Hát nemtudom, egy ártatlan gyereket lemészárolni nem lehet egyszerű, Hiro inkább meghalna helyette minthogy ilyet tegyen
  • Cat 02 #3888
    hát az is igaz :D Hiro tudja mozgatni a dolgokat :S sztem akkor túl 1szerű lenne
  • shiftáj
    #3887
    *ajtót
  • shiftáj
    #3886
    ez hülyeség, h nem lehet megölni. ennyi erővel akkor hogy nyitnak ki egy hajtót?
  • shiftáj
    #3885
    annyi lenne az egész hogy keresnek syler ről adatokat, visszamennek az időben amikor megszületett,és legyilkolják, és ennyi az egész történet, csak nagyon ragaszkodnak ehhez az egészhez... és am mivan ha hiro megállítja ez időt az a ház előtt ahol mondjuk benn van a haiti, és 1 kívülálló mondjuk ando azt csinál vele amit akar, ez most teljesen független volt, de vannnak ilyen hülyeségek benne...
  • winnie
    #3884
    "én nem birnék várni a következő hétre.hozzák nekem és egyszere megnézek egy csomot"

    aztán vársz a következő hétre.
  • Cat 02 #3883
    háát vki mondta alább de neki van igaza :D
    az a lényeg h Hiro nem meri megtenni és nem tud koncntrálni (lehet is hallani h egyre jobban lehet hallani a szívdobogást)
  • Seth
    #3882
    azt nem értem Hiro miért indította el újra az időt, akkor ez nem történt volna meg. Vagy Sylar kavart bele valahogy?
  • precision
    #3881
    az lehet
  • Bucser
    #3880
    Hiro nem csapta meg, csak felemelte a krdot ha jól láttam. Nem sújtott le vele. Vagy a lesújtás előtti pillanatban fogta meg Sayler.
  • precision
    #3879
    SPOILER!

    Az az elmélet is megdőlt hogy Sylar nem tudja majd használni a képességeit a kardon...simán kettéfagyasztotta :) Azt viszont nem vágom hogy mikor Hiro csap a karddal és Sylar megfogja, nem vérzik a keze v. vmi. Tudtommal nem sérthetetlen :)
  • ruffirant
    #3878
    én nem birnék várni a következő hétre.hozzák nekem és egyszere megnézek egy csomot
  • Cat 02 #3877
    most volt a 21. Tv2n meg 6-8 körül van
  • ruffirant
    #3876
    Ti hányadik résznél tartotok?ami a tévében megy vagy angulul magyar felirattal nézitek
  • Cat 02 #3875
    1ébként sztem a törött kard nem nagy cucc :)
    nélküle is tudott Hiro teleprotánli
  • magus
    #3874
    szerintem elég egyértelmá volt mi lesz a vége amúgy
  • nyamiag #3873
    nem mondom h nem emlegettem sűrűn a készítők elég könnyűvérű édesanyjukat :|
  • Flamer
    #3872
    (Yy)yY(yY)
  • Molnibalage
    #3871
    Nézem a részt és a végén csak egy dolgo jutott eszembe.
    A jó k*uvra anyátok, várhatok egy hetet! Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... :)
  • macselek #3870
    szerintem mindkettő visszatér:)
  • Cat 02 #3869
    na jah :)
    bár elég sokan meghaltak (thny Sylar) de azt h mi lett Simone testével nem tudjuk elvileg
  • Sixfreed
    #3868
    Simone apja is meghalt.

    Ha az én tippem jön be, mit kapok? O: )
  • ProGabe #3867
    reklámokkal 2 óra...

    #3864:nem avatkozott be,Hiro nem volt képes megölni,amikor odaért betojt->koncentrációnak lőttek,idő megy tovább
    #3858:ezt miért másoljátok be mindig minden topikba ami bekerül?ez is csak spam...
    ráadásul minden új részkor kb 2 napig benn van
  • Cat 02 #3866
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Gondolom hallotta még kint ahogy dobog a szive :) és Hiro 1 mp re visszaállítottta az időt mert sztem mikor megvan állítva nem lehet megölni
  • Bucser
    #3865
    Lehet, hogy Hiro vesztett a koncentrációból.
  • Tatyla
    #3864
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ezt nem értem hogy avatkozhatott be Sylar a megálitott idöbe ez egyálltalán nem logikus...
  • Cat 02 #3863
    de =)
    de valszeg ők lesznek
  • Flamer
    #3862
    námindegy mejik?:o
  • BlackShadow
    #3861
    sajna simone fog visszatérni :( gyűlöltem azt a karit.. annyira szar :(
  • Cat 02 #3860
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    jó a kard :D sőőőt 2 van xD
    más a kiscsaj apja/anyja tudott jegeset?
  • Kicsikiraly
    #3859
    Isaac is visszatérhet, hogyha Hiro visszamegy talán megmentheti.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bár így, kard nélkül nem biztos hogy megy neki
  • Kicsikiraly
    #3858
    OFF:
    Népszerű témák
    1. Érettségi
    2. Partyarcok
    3. BrutálShow avagy történetírás
    4. SilkRoad Online
    5. A Pc-s játékoknak leáldozott! vol. 2
    6. Humoros és aranyos képek, videók
    7. Test Drive Unlimited
    8. Battlefield 2
    9. Heroes (NBC)
    10. Football Manager

    höhö

    ON:

  • LasDen #3857
    Simone és Isaac....és Simone visszatérése valószínübb.....rohatt rinya pina......
  • Kicsikiraly
    #3856
    na gondolkozzunk... ki is halt meg? Isaac? (ő volt az egyetlen olyan fontosabb szereplő aki meghalt) (tudtommal...)
  • Cat 02 #3855
    Hát kizárásos alapon :D
    Meglepne Isaac visszatérne xD