12300
10528995171446015691.jpg
  • Tatyla
    #3934
    igy-igy aki egyben rajongó :D
  • LasDen #3933
    egész pontosan a kiadó futárának :D
  • kuci06
    #3932
    zombi? :D
    az a vázlat nem az volt, amit Isaak a halála előtt megmutatott annak a japán/kínai rajongónak?
  • Tatyla
    #3931
    lol,nem emlékszel hogy odadta a 19. részben egy rajongónak (vagy kiadónak) azt a vázlatot a vázlatfüzetével együtt?
  • precision
    #3930
    háddehogy? kiszedték az agyát...
  • Kicsikiraly
    #3929
    hoplá mijutott eszembe: Isaac fog visszatérni mégpedig azért, mert az 5 évvel később részből visszahoztak ugye egy vázlatot, képregényvázlatot. nem hiszem hogy Peter vagy Sylar rajzolta volna (Ők nem hiszem hogy foglalkoztak képregénnyel olyan események melett), tehát csak Isaac maradt :P (ez nem biztos, csak gondolkoztam)
  • bazza
    #3928
    köszönöm szépen, így már tiszta ;)
  • kuci06
    #3927
    jövő héten egy rész, majd a következő héten dupla rész (utolsó)
    tehát még 3 rész, amiből 2 egyben lesz adva
  • bazza
    #3926
    hali!
    akkor most a köv rész mikor lesz? az lesz az uccsó?
  • miilann
    #3925
    9th wonders o,o
  • Bucser
    #3924
    Miért?

    A clerks 2 kedvéért is bejegyezték a WheelieBlog.org oldalt:)
  • Carlos
    #3923
    Ez kész...
  • gameplusz
    #3922
    lol
  • kuci06
    #3921
    Ezt már láttátok?
    vote Petrelli
    :D
  • Cat 02 #3920
    23 de az uccsó 2 óra lesz kb (reklámmal)
  • gyupee
    #3919
    akkor most hány rész is lesz?
    mert egy ideje nem jártam erre (1260 új hsz)
  • Cat 02 #3918
    jah, de senkinek sincs xD
  • Tatyla
    #3917
    de...
  • ruffirant
    #3916
    ted az a robbanós fickó nem?
  • kuci06
    #3915
    Wireless

    Ő az a csaj, aki látja az email-eket (ő msn-ezett Teddel :D)
  • ProGabe #3914
    milyen szatelit néni? :S
  • Sir Quno Jedi
    #3913
    Szerintem meg fogalmatok sincs az egészről... :DDD
  • LasDen #3912
    bojong a nagyvilágban.......
  • Cat 02 #3911
    megette a mumus
  • Kicsikiraly
    #3910
    én meg azt h Isaac tér vissza (bár megették az agyát...)
  • Cat 02 #3909
    spolier
    22. promoja
  • Cat 02 #3908
    szatelit nénivel mivan ?
  • Flamer
    #3907
    naés? végülis mutáns :DDd
  • Kanál
    #3906
    úgy hogy szétloccsantotta az agyát? :D
  • Hoz_Hun
    #3905
    Hát én meg remélem, hogy a visszatérő szereplő Eden lesz, vagy hogy hívták a gondolattal irányító kiscsajszit.
  • Bucser
    #3904
    Future Hiro ledöfte anno Sylar-t. A jövő megváltozott!!!! Ne kapaszkodjatok olyan veszettül ahhoz a jövőhöz tartozó részhez!!

    Hisz Isaac képregénye sem a teljes jövő. még alakul.
  • Seth
    #3903
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    köv rész előzetesében Hiro apja nekimegy egy kardal a fiának, valszeg az lesz az a kard
  • Bucser
    #3902
    "A kell hogy legyen robbanást ugy értem hogy ha megtörnénik nem lehet a választás előtt"

    miért ne lehetne?
  • scorpeeon
    #3901
    Tudja a franc :) Van még1 rész az utolsó (dupla) és a mostani között, így nemvalószínű, hogy most történne meg. Az meg a másik, hogy a választások után kéne megtörténnie.
    Viszont az is furcsa, hogy Hiro kardja eltörött. Ha nem sikerül még1et szerezni belőle (márpedig tudtommal 1 van belőle a világon) vagy nem sikerül valahogy összeolvasztani, akkor az máris ellentmondás, merthogy future Hironak egyben volt a kardja, ráadásul azt adta oda presentHironak.
  • Kojiro
    #3900
    istenem mennyire nem értitek helyette minden szarba beleköttök komolyan , és kapaszkodtok mondatokba.

    A kell hogy legyen robbanást ugy értem hogy ha megtörnénik nem lehet a választás előtt, ergo most nem lehet, azt nem irhattam volna, hogy kellett volna legyen, mert még nem történt meg habár az egyik idősik szerint a történet előrébb tart tehát az én szemszögömből használhatnék multidőt is.
    Arra akartam rávilágitani, hogy Ted találkozik Peterrel a választás előtt!! ergo tök máshogy történik minden mint future hiro második multjában! Ezt erősiti az is hogy Parkman és Bennet is jelen vannak akik future hiro 2. jelenjében élnek. Tehát most nem halhatnak meg.
    De az se lehet, hogy Peter nemtom hány napig ott lesz a robbanás helyén (a választás utáni napig), ugyanis nem fog az utcakövön aludni, tehát végső következésképpen Peter találkozik Teddel azelőtt az időpont előtt, amikor találkozik vele future hiro 2. idővonala szerint. Tehát tök máshogy alakult minden MÁR ebben a pillanatban is ergo bármi megtörténhet.
  • scorpeeon
    #3899
    Jaja, tuti. Vagy van egy egyszerűbb módszer amit a láthatatlan faszi mutatott be rajta amikor kezdett beőrűlni: egyszerüen leütötte és kész :)
  • winnie
    #3898
    "a választás után kell legyen a robbanás!"

    ki mondta, hogy kell, hogy legyen robbanás?
  • Cat 02 #3897
    honnan veszed h felrobban ? Sylar se vágta le a fejét xD sztem most is megnyugszik vagy vmi
  • Kojiro
    #3896
    Én csak ezt nem értem most, hogy hogyan találkozhat peter teddel most, amikor Lindermann a 19es részben azt mondja, hogy Nathan megválasztásának másnapján robban fel Peter (ezt egyébként a 20as részben is emlitik asszem). De most még nem volt a választás!!!
    A másik meg ha fél NY felrobban nemhiszem hogy megtartják a választásokat, szal szerintem mindenképpen a választás után kell legyen a robbanás!
  • Flamer
    #3895
    szerintem 10 mer oldalakról meg innét onnét szedhető a 10-es tvtimeos hun verzió :DF