12300
10528995171446015691.jpg
  • Cat 02 #4014
    hát akkor sztem nem lenne muszáj megölni őket
    (bár mikor telcsizik Mohinderrel mondta ha cask azéert ölte meg őket mert nem voltak rá méltók)
  • Bucser
    #4013
    tudtommal puszta megértéssel nem tudod magadba olvasztani a képességeket. hisz a DNS-edben predefiniált, hogy a van. Egyedül Peter képes "ellopni" érintkezéssel Sylar pedig más úton megszerezni ami egyenlőre nem tisztázott.
  • Slash89
    #4012
    Természetesen én sem tudom biztosan, mivel sohasem mutatták, hogy megenné, de szerintem eléggé hülyeség lenne ha így szerezné meg a képességet. Az ő képessége az, hogy megérti a dolgok működését, ezért tanulmányozza az agyakat és megérti a működésüket. Szerintem nem azzal tanulmányozza hogy megemészti. Amit a Wikipédián írtak az szvsz hülyeség.
  • LasDen #4011
    az nem valószínű, hogy mutatják ahogy eszi (v amit csinál vele)......
  • Bucser
    #4010
    [URL=http://www.austin360.com/tv/content/tv/stories/2007/03/5sylar.html]interjú Zachary "Sylar" Quinto -val.[/URL]

    Q: The big question is: Does Sylar eat his victims' brains? Do you know?

    A: I definitely have had conversations with people about it, but there hasn't really been any definitive commitment to putting that on the page. I definitely have my ideas of it and whether the writers will support those ideas remains to be seen.

    Q: What are your ideas?

    A: I kept them to myself because it's not really known. I feel like if people want to think one thing, I don't want to spoil their fun.

    Q: Do you think he's eating the brains?

    A: I think that is a strong possibility and I'll leave it at that.
  • Cat 02 #4009
    honnan tudod ? xD mikroba bedobja (bár sztem sem eszi de fun lenne)
  • LasDen #4008
    az nem valószínű, hogy mutatják ahogy eszi (v amit csinál vele)......
  • Slash89
    #4007
    Sylar nem eszik agyat
  • Cat 02 #4006
    van egy olyan érzésem h Sylar köviben öli meg ms alakváltot és mutatják ahogy agyat eszik
  • Kicsikiraly
    #4005
    Elnök-szabvány :D
  • madvi
    #4004
    Hali!
    Biztos Ti is észrevettétek már a 'hasonlóságot':
    http://www.businessweek.com/magazine/content/04_23/art04_23/0423_sarkozy.jpg

    http://www.imdb.com/gallery/ss/0813715/NUP_104170_0053.jpg.html?path=pgallery&path_key=Pasdar%2C%20Adrian&seq=36
    (Sorry, képet nem tudok belinkelni)

    üdv,
    madvi
  • LasDen #4003
    és kedden már nézni lehet :D
  • LasDen #4002
    és kedden már nézni lehet :D
  • otomka1991
    #4001
    holnap uj rész nem?
  • otomka1991
    #4000
    nem az egész zugy van hogy "alaposan kell tanulmányoznia " mindenkinek máshol ered a képesége kis agy hipotalamusz ienek és ezt nem tudja igy megkell néznie az agyat kiveszi és megvizsgálja. az első meg még 1 ereje se volt ezért fejbe vágta vette a szütyőét és a szemüvegét és nézegette
  • Toodmayne
    #3999
    nah tulképp a végeredmény szempontjából tök mindegy :D
  • Kicsikiraly
    #3998
    de amikor Mattet megismertük, ott ült az emberke felvágott fejjel, és látszott, hogy nincs agya.
  • magus
    #3997
    hülyén nézne ki ha meglékelné és szívószállal szürcsölgetné
  • scorpeeon
    #3996
    Viszont amikor Hiro először a jövőbe megy véletlenül, és Isaachoz menne de már halott és a rendőrök elfogják, akkor megkérdezték tőle, hogy az agyat hova tüntette, mert nincs meg.
  • Toodmayne
    #3995
    jaja, sztem csak azért mert igy jobb neki :D Félelmetesebbnek hat, ha félbevágja a fejeket, mintha csak meglékeli :)
    Ja, egyébként amikor Parkman meg a nő nyomoztak, akkor mindig csak azt mondták hogy szétvágták a koponyáját, olyat sose említettek hogy jé, az agya sincs meg. Pedig azt biztos észrevették volna.
  • BEAST #3994
    mi ertelme az egesz kepessegloposdinak ha nem elvezed? xd
  • Bucser
    #3993
    De akkor miért bontja fel a fejet tányérszerűen? Hogyha az első delikvensnél is elég volt hogy fejbevágta és rálátott a sebre?
  • Toodmayne
    #3992
    Szerintem csak meg kell látnia az áldozat agyát, hogy megértse, hogyan működik a képessége. Pl az első áldozatánál se ette meg az agyát, csak fejbevágta, és már akkor hallottuk a ketyegést, és már akkor mondta h télleg az agyban van, szal már akkor megértettte hogy mi hogyis van az emberkében. De ez csak az én véleményem.
  • Bucser
    #3991
    általában amit oda beírnak alá kell támasztani linkkel irodalommal és át is vizsgálják jóváhagyás előtt.

    Ha nem volt a z állított tény megerősítve akkor azt külön jelzik.
  • burki6
    #3990
    Na jó, de ne felejtsük el, h mi is az a wikipédia? egy olyan "lexikon" ahova BÁRKI beírhat,tehát amit ott Sylarről és az agyevésről olvasunk, az a beírónak a saját véleménye, tehát nem biztos h az úgy is van(remélem azért érthető amit írtam :D)
  • Bucser
    #3989
    egyik főbszereplő sem látta Sylar-t működés közben csakis a kislány. Ő pedig elbújt. Gondolom a többi szereplő nem lett volna ilyen szerencsés:D
  • Magiszter
    #3988
    Kislány csak annyit lát hogy kikapja az apja agyát, ezért úgy gondolja hogy megette, mert hát mit csinálhat egy ember az aggyal? Szóval mivel a kisjány mondta ezért szerintem ez amolyan poszttraunmatikus dolog (eh, de hülye szó), ha mondjuk valamelyik főbb szereplő nyilatkozta volna ki magát így akkor tényleg hülyeség volna. Remélem majd kiderül hogy pontosan mit is csinál az aggyal, mert így csak kétségek közt tengődik a nagyközönség.
  • Gerbill
    #3987
    És ha megeszed egy csirke agyát attól meg hülyébb leszel, vagy elkezdesz kapirgálni az udvaron:D? Szerintem ez hülyeség. Bár a kislány is mondta, hogy a "mumus" először belelát a lelkedbe, utána megeszi az agyad, de szerintem ezt így nagyon elrontották ezzel az agyevéssel.
  • Kicsikiraly
    #3986
    dehogy a köviben :P akkor nem lenne értelme a majd' 2 órás 23. résznek :D én, ha rendező lennék tuti abba a részbe raknám a robbanást, vagy legalábbis a megakadályozását. (Azért jó ez a hősök, mert nem Amerikai Holywoody izé, és nem tudhatod előre mi történik :P)
  • scorpeeon
    #3985
    Ez tényleg eléggé Hannibalos így :) Ezekszerint Hannibal ezért ilyen okos, mert akiknek megeszi az agyát, azoknak az agyi teljesítménye hozzáadódik az övéhez :)
  • II Rocky II
    #3984
    amugy a filmnek elég jól lett vége.Elvileg Clairnek megkéne ölnie Petert mert arra kérte.De mint tudjuka jövöben felfog robbanni Peter.Akkor most fog felrobbani a kövi részben.Így lenne logikus,nem?
  • gameplusz
    #3983
    Nincs karika, csak Marika, kinek orrában a karika...
  • Flamer
    #3982
    és holvan a 16os karika?:D
  • gameplusz
    #3981
    - Finomnak látszik... (Micah)
    - Az is! (Sylar)

    :DDDDD
  • LasDen #3980
    tiszta Hannibal Lecter... :D
    elég gáz lehet megenni... :D
  • Tom Tom
    #3979
    A sylar titok a wikipediáról:
    Mikor első áldozata, Brian Davis ellátogat hozzá és bemutatja neki telekinetikus tudását, Sylar meglátja a genetikai különbséget kettőjük között, és módszert dolgoz ki, hogy megszerezze az alany képességét. Az áldozat megölése után az agy elfogyasztásával és „megemésztésével” a képességekre vonatkozó genetikai sajátosságokat beépíti a saját DNS-ébe.
  • gameplusz
    #3978
    Wikipedia
  • ProGabe #3977
    mert megértette a működését,de nem a szobának,hanem a szernek amit kapott,ugyanis végig le volt szedálva,mondta is a doki,ha tovább kapja belehal,persze lehet ott is azt csinálta amit Mohindernél,csak akkor még nem mutatták meg
  • LasDen #3976
    nem tök mindegy???
  • scorpeeon
    #3975
    Sylar képessége viszont működött ott...