12300
10528995171446015691.jpg
  • Kicsikiraly
    #4136
    oké, már megvan ugyan nemtudom hogy csináltam, de megvan :P egyiket kicsomagoltam és ott volt az egész.
  • Kicsikiraly
    #4135
    noob vagyok még.. egész pontosan hogy? kicsomagolgatom azokat amiket letöltöttem és egybe lesz vagy mi?
  • N1ggA
    #4134
    #4131: WinRAR

    Amúgy rájöttem, hogy ebben a sorozatban szinte mindenki jó, nem tudják egymásról :) Pl. Mohinder - Bennet
  • gameplusz
    #4133
    WinRAR
  • gameplusz
    #4132
    Riszpekt!
  • Kicsikiraly
    #4131
    Lenne egy kérdésem: én úgy töltöttem le a 22. részt, hogy több darabból állt. hogy tudom őket összerakni?
  • Marcell
    #4130
    Koszonom!
    Nem birtam kivarni, megneztem felirat nelkul, de igy is mindent ertettem... :)
  • Kicsikiraly
    #4129
    a 21. részben még említve is van Hiroshima...
  • ronihun
    #4128
    OK...de én ugye akkor a Feed-hez azt írjam amelyik oldalról szedném?Tom hogy vok de nem nagyon értek ilyenekhez....
  • ProGabe #4127
    nagyon nagyon sok sebből vérzett sajnos ez a rész,nembaj,majd a fináléval javítanak

    #4124:what?
  • Szolnokboy1
    #4126
    egy valami nagyon nem tetszett ebben a részben:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Peterék miért kocsival mentek?? Ráadásul még a szájukba adnak ilyet hogy: "- Ez az egyetlen út? - Nem, de ez a leggyorsabb." Persze. Ahelyett, hogy a nyakába kapta volna Clairebeart, aztán tovaröppennek. Ez nagyon zavart. Meg DL hogy került Linderman mögé olyan gyorsan? BTW ennek a sorozatnak nagyon szar akciókoordinátora van, le kéne váltani.
  • Tatyla
    #4125
    innen szedd le...
  • magus
    #4124
    omg...
  • ProGabe #4123
    igen,a user id-hez és a pass-hoz kell a tied,meg persze a mentés helyére,ha azt nem állítod be akkor nem kezdi automatikusan tölteni

    és ugyebár a lényege az,hogy akkor menjen a gép,pontosabban a utorrent amikor felkerül az oldalra a dolog,mert ha kikerül az rss-ből akkor ugyebár nem tudja a kliens hogy megjelent,tehát ha a gép ki van kapcsolva hajnali 3 és 4 között és mondjuk délben mikor bekapcsolod már nincs benne az rss-ben a rész akkkor értelemszerűen nem kezdi tölteni
  • 5w0rdf15h
    #4122
    THX
  • Kicsikiraly
    #4121
    hmm eszembe jutott vmi :) pont csodálkoztam h mindenki ugy emliti a robbanást h "a fél város elpusztulna" hogy tudják ezt így? az emberek nem így gondolkodnak, hanem ugy hogy egy atombomba az robban és akkor egy egész város. de ők csak fél városról beszélnek. akkor jutott eszembe: Manhattan project. a Hiroshimai atomboba pusztitását ugy probálták kiszámolni, hogy elgondolkoztak mi lenne, ha manhattanre dobnák le. szal nem véletlen h hol robban fel :) ez csak ugy eszembe jutott :)
  • ronihun
    #4120
    A kivételhez mit kell?azt amit te vagy mit?
  • ProGabe #4119
    utorentet így állítsad be:


    értelemszerűen az epizód sorszám már nem kell
  • Marcell
    #4118
    Valakinek van (angol) felirata az uj reszhez?
  • Tatyla
    #4117
    remélem estére lesz felirat is hamarabb ugyse tudom megnézni...
  • Tatyla
    #4116
    te vagy az én emberem örök hálám üldözni fog meglásd
  • 5w0rdf15h
    #4115
    jah #4084 akart lenni :D
  • McHaals
    #4114
    tudok: jee
  • 5w0rdf15h
    #4113
    #4048-ra tud vki megoldást? :P
  • McHaals
    #4112
    aha, és "véletlenül" reklámoznak egy konkurrens cég filmjét?
  • threeman
    #4111
    heroes.122.hdtv-lol.avi - http - extra.hu
    légyszi 1 szálon töltsetek
  • Szolnokboy1
    #4110
    "de akkor már FF4-képregény lenne, nem"

    értelemszerűen nem, tekintve, hogy a film címének fele "Silver Surfer"-ből állé és a plakátokon is SS látható totálban ergo a film készítésénél/reklámjánál kiemelt szerep jut neki. Arról már nem szólván, hogy a képregény univerzumban a Szörfös már kult kategóriába sorolható, így nyílván a promónál is őt helyezik előtérbe.
  • winnie
    #4109
    "vagy inkább reklám, az NBC honlapja tele van a F4 - RotSS reklámjával"

    naná. mármint gondolom a heroes-alsite. ha igen, akkor nem csoda, hogy a legújabb képregényfilmet egy képregénysorozat site-ján nyomják. persze ettől még az is lehet reklám (de akkor már FF4-képregény lenne, nem?:), bár a film foxos lesz és az nbc meg universal.
  • Kicsikiraly
    #4108
    én eddig is onnan töltöttem :) (kösz amugy, igy megsporoltam 2 percet xD)
  • Szolnokboy1
    #4107
    "ez semmi easter egg vagy utalás. egy klasszikus képregényt olvas."

    vagy inkább reklám, az NBC honlapja tele van a F4 - RotSS reklámjával
  • winnie
    #4106
    "Silver Surfer -->>> easter egg --->>> Fantastic Four 2. részére való utalás"

    ez semmi easter egg vagy utalás. egy klasszikus képregényt olvas.
  • Szolnokboy1
    #4105
    Olvassátok a képregényt is! A legfrissebb üt stílus tekintetében és sztem a cím is csalóka lehet :) De majd kiderül.
  • Bucser
    #4104
    A legjobb, hogy Bennett úgy keresi a minden embert megtaláló rendszert, hogy Walker system:D nagyon Dúrva....

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most viszont már szükségtelen megölni a lányt hiszen le lett fejezve az egész szervezet. Mind Thompson mind Linderman. És azt hiszem Hiro apja is az elmúlt 15 évben változtatta meg a véleményét, hogy mit akar valójában. (ugye linderman arra utalt hogy néhányan előbbrevalóbbnak tartják saját előmenetelüket) Ergo ő is Hero. kíváncsi vagyok, hogy ő mit tud:)
  • ProGabe #4103
    US promo

    amúgy én is azt éreztem,hogy ez bizony filler-szerűség volt,pontosabban összacsapott

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Linderman halála egyszerűen gagyi volt:lelövi,felkel,belenyúl,áhhh,érezhetően úgy találták ki hogy valaki végső megoldásként bedopta ezt az opciót
    Eric Roberts-é is kb ilyen volt,igaz ott a "Your last one" egy óriási beszólás volt,dehát ezeknek a karaktereknek el kellett tűnniük úgy látszik
    végig azt éreztem hogy semmi másért nincs ez az epizód minthogy felvezesse a finálét,persze ezzel nincs semmi baj,ennek így is kell lennie,csak a készítők örültek volna ha csupán 30 percesre kellett volna összehozniuk szerintem
    a lényeg:a filáé biztos hogy uberalles lesz,biztos vagyok benne hogy minden egyes másodpercét 1000x át és újragondolták
  • ProGabe #4102
    na,duplarész az abból áll hogy 22-23

    9:00 PM Heroes HOW TO STOP AN EXPLODING MAN All New HDTV
    10:02 PM Law & Order: Criminal Intent RENEWAL All New HDTV
  • N1ggA
    #4101
    Na végre, ez aztán sebesség :)
  • McHaals
    #4100
    Amikor Candice odaadja a képregényeket Micah-nak: Silver Surfer -->>> easter egg --->>> Fantastic Four 2. részére való utalás
  • Carlos
    #4099
    Este meló után Heroes Time... :D
  • BlackShadow
    #4098
    nagyon klafa rész volt :)
    és asszem junkie-n megint heroes lesz a hét idézete..
    "What am i thinkin now, Parkman? - Your last thought!" :)
  • N1ggA
    #4097
    ááááá priviben tud valaki valami torrentet ahonnan rendesen jön, egyszerűen órák óta próbálkozom, de sehonnan se jön 5KB-nél gyorsabban...