12300
10528995171446015691.jpg
  • InfectedMann
    #4176
    Dúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúrva volt!
    Csak ennyit fűznék hozzá.
    Promo van következő részhez? Naná!
    Csak erős idegzetűeknek ajánlott a saját felelősségükre. A kockázatok és mellékhatások tekintetében kérjük olvassa le a betegtájékoztatót vagy kérdezze meg kezelőorvosát gyógyszerészét:

    http://www.youtube.com/watch?v=FZU6lrSVDdQ
    http://www.youtube.com/watch?v=EvXNuTiCDC8
  • winnie
    #4175
    " Kemény, hogy ??? főbb szereplővel kevesebb"

    ööö, izé. attól, hogy valaki meghalt még bármikor visszatérhet. de ahogy olvasom hirtelen mintha kicsit elkapkodott lett volna a darálás, mintha siettették volna.
  • Tatyla
    #4174
    hiro faterját Sho Kosugi játsza?

    na más ...

    szerintem ez is jó rész volt mint a többi,söt belémhozták az ideget hogy hol a köv rész ide azonnal vagy bántani fogok valakit...
  • Kicsikiraly
    #4173
    igen, jól vetted észre :D
  • Flamer
    #4172
    hiro faterja is.
  • scorpeeon
    #4171
    Nem volt gyenge rész!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kemény, hogy 4 főbb szereplővel kevesebb :) A végén Nathan jól vettem észre, hogy eléggé Linderman szavait használta a beszédében?
  • kuci06
    #4170
    én ezt gyárottam magamnak msn-re :D
  • Kicsikiraly
    #4169
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    akinek kell Hősök-ös MSN kép szóljon, van minden szereplőről msn képem :D
  • Kicsikiraly
    #4168
    :D én most logóműhelyben csináltattam logót, MSNen pedig a heroeswiki-n fennlévő symbol van benn, lusta voltam belőle képet csinálni jó az magában is :D
  • ProGabe #4167
    na mitszóltok az új avataromhoz,amit sok-sok oldalon fogok ezentúl használni?
    tulképpen spoiler szal csak így

    most így belegondolva valami faszályos gifet kéne összedobnom inkább :)
  • Flamer
    #4166
    és ezt időzitetted is?:D mer az nákell. deha ez e kennyi féle csak bővitett akkor yóak. :D
  • Kicsikiraly
    #4165
    szvsz Sylar megőrült. a hatalomtól. nem ő az első eset :D (most példák a történelemből:(NEM POLITIZÁLÁSKÉPP) Hitler, Kádár, Sztálin)
  • Carti19
    #4164
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bekockáztatom hogy utcsó részben Hiro talizik Hiroval...(2.részben robbanás napjára teleportálja magát Hiro...)vagy ha nem is ő de valakivel találkozni fog... :)
  • BEAST #4163
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szvsz o eddig sem volt teljesen normalis, es amikor elment az anyjahoz, mert megprobalt "elfutni" a sorsa elol (lefestette hogy valaki felrobban majd), nemhogy meghalt az anyja de o maga olte meg ... ezek utan nem hiszem hogy barmifele logikat lehetne talalni a tetteiben :D
  • _Vegeta_
    #4162
    Mar van felirat? Most neztem meg felirat nékű.
    Ehh :D

    Nekem nemtiszta
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sylar miert akar robbantani? Mi elonye szarmazik belole?
  • Marcell
    #4161
    Igazad van, megcsinaltam a kimaradt részt...
    Íme: Heroes s01e22 HUN
  • gameplusz
    #4160
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Lesz ilyen, promoba van is, asszem.
  • Flamer
    #4159
    nkm inkápp az tünt fel hogy amit a izé.. a hiro beszélt a faterjával az nincs leforditva.. mikor hiro rájön mitis akar a faterja mondani neki..
  • Marcell
    #4158
    Akkor ne toltsd le! :)

    En a Claire, Ted, Peter, "apu" parbeszedenel nem tudtam eleg gyorsan olvasni a feliratot. (4:44-tol 5:26-ig szamomra nagy volt a kaosz.)
  • Szolnokboy1
    #4157
    valóban, az első gócpontot (a metrót) nem vettem figyelembe
    akkor a jövőben a robbánás előtt is minden máshogy történik, mert akkor már Sylarnek is megvan Claire képessége és Niki is börtönben van az 1 évvel a robbanás után bevezetett "Linderman act" miatt...De akkor miért nem tudták konkrétan megmondani hogy ki halt meg és ki nem? Hiro miért mondja ezt:”Candice can distract the guards, DL can walk trough walls”?

    ahj pedig olyan jó elmélet volt
  • Flamer
    #4156
    nekem semmi gondom nem volt kenny feliratával..
  • jax
    #4155
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Iszonyat durva rész volt. Az alakváltó csaj eredetileg biztos egy kövér kocka :D Linderman durva volt, egy percig nem gondoltam rá, hogy meg fogják ölni, azt hittem megnyom vmi "nagy piros gombot" és jönnek a 2ajtós szekrények kidobni a vendégeket :D Ted halálára se számítottam. Sylar nagyon durva volt a végén, biztos lesz egy fincsi Peter Vs. Sylar az utsó részbe. Mollyt meg nem szeretném, ha megölnék, halál aranyos kislány.
  • Marcell
    #4154
    Heroes s01e22 HUN felirat. Az elejen a gyors parbeszednel javitottam az idozitest.
  • Kabala
    #4153
    nem igaz hogy ti mennyit tudtok kukacoskodni, szinte minden részbe bele lehetne kötni ezzel az erővel ami itt folyik, szerintem nagyon jó volt ez a rész is
  • BlackShadow
    #4152
    egyetértek :)
  • kuci06
    #4151
    DownLoad :D
  • ProGabe #4150
    ITT ennek a sornak a megfejtését valaki már megtalálta?

    Think you've read them all? Maybe, but have you found all the hidden surprises?
  • Kicsikiraly
    #4149
    a DL vajon minek a rövidítése?
  • ProGabe #4148
    ehh

    “D.L is gone. Micah is gone.” Mindkettőt meghaltnak fordította ez volt a gond.

    jól fordította,mi magyarok is használjuk az "elment"-et valaki halálára,angolok meg főleg ezt,a "died" túl durva,a "passed away" meg túl kacifántos és hivatalos az amcsiknak,ráadásul Niki is úgy beszélt róluk hogy halottak,Peter is mondja párszor hogy miattuk haltak meg,vagyis a robbanástól,persze lehet rosszul emlékszem és csak Micah-ról volt szó?bár nem hinném,akkor Niki miért lenne DL nélkül?
    és már változott a jövő,mert Hiro elment Sylar-t ölni,aki lehet nem azt tette volna és úgy ahogy,tehát mondjuk nem követi egyből Tedéket,Peter nem kezd menkülni Clairrel,ettől lehet hogy Parkmanék nem találkoznak DL-ékkel,akik így nem találkoznak Lindemannel,stb,stb,stb
  • Szolnokboy1
    #4147
    Randal, solikka: igazatok van, Kitty Pryde is így csinálta az X3-ban :)
  • Szolnokboy1
    #4146
    szeretnék eloszlatni néhány kételyt + véleményem DL állapotáról:
    most csak bemásolom a junkie részhez kapcsolódó fórumáról:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Micah meghalt a robbanásban DE DL nem, ahogy Candice sem. Ők ketten a “jó” oldalon állnak Future Hiro kétszer is megemlíti őket először akkor mikor a Present Hiro megmentését tervezik (”Candice can distract the guards, DL can walk trough walls”) és aztán még egyszer (sőt akkor még Molly Walker is szóba jön). Peter addig nem is tudja, hogy Candice és D.L meghaltak amíg Sylar a végén fel nem fedi magát előtte, tehát ők ketten Sylarnek estek áldozatául, ahogy Nathan is. Sajnos a fordítás volt a rossz, az vezetett félre sokakat. Peter ezt mondja: “D.L is gone. Micah is gone.” Mindkettőt meghaltnak fordította ez volt a gond. Sztem D.L nem halt meg ebben a részben, mert lényegében még nem érkeztünk meg a gócponthoz (a robbanás) így elvileg minden ugy fog történni ahogy azt a 20-as részben láttuk és ahol D.L még él. Ha meg is hal nem a golyó által és nem is a robbanásban, mert ugye ha lesz robbanás akkor majd később Sylar öli meg.
  • solikka
    #4145
    Ja, simán mögé mehetett. Például lement a padló és feljött mögötte a plafonon :D
  • Randal
    #4144
    Talán azért sikerült neki, mert ugye D.L. képes áthatolni bármin.
    Szóval szerintem ez nem volt hiba.
  • Flamer
    #4143
    ::HUNSUB:: Heroes s01e22 (hdtv-lol)
  • Marcell
    #4142
    Van magyar felirat...
  • FRe4k
    #4141
    Köszi!
  • ronihun
    #4140
    Ok thx
  • ProGabe #4139
    igen,annak az oldalank az rss-feedjét,ha van neki,és 10-ből 9-nek van,akkor megkeresed és azt szúrod be oda
  • Kicsikiraly
    #4138
    magyar felirat mikor várható a 22.-hez?
  • gameplusz
    #4137
    Ehh lol ^^ Ahogy mondod.