12300
10528995171446015691.jpg
  • Timbo
    #4376
    Érdekes metafora :D
  • Bucser
    #4375
    Egyébként nem értem, hogy miért vártak az emberek egy Peter vs. Sylar showdown-ra. Abba belepusztult volna az egész város.

    Hiro nem kicsit tévedt el és a legvégén mikor mutatják a csatornafedőt és rá van írva "end of Volume one" És végigmászik egy csótány baromi jó.:)

    Köztudott, hogy a Csótány az egyetlen lény a földön ami mindent túlél de mindig csótány marad és szinte semmi sem változik csak a túlélőképessége:)
  • Kojiro
    #4374
    valaki töltse fel valahova plz mert nekem átlagban 0,001-gyel jön torrentröl meg dcröl meg mindenhonnan, szal mire elkezdödik a második évad lehet hogy látom az első végét
  • Timbo
    #4373
    Szerintem ha bedobtak volna 1 kis pofás sylar - peter - hero harcot :) mondjuk 5-6 perceset látvánnyal meg minden akkor jobb lett volna a rész és a kedves nézők is boldogan élnének tovább. :)
  • winnie
    #4372
    valaki felírná a nagy képre, hogy folytatás ősszel? valami paintes, photoshopos móka is megteszi, csak érdemes lenne megelőzni a kérdéseket.
  • winnie
    #4371
    őssze folytatódik, valóban.

    érdekes lesz olvasni a véleményeket, mert elnézve a fórumokat és rajongói kritikákat, ennyi negatív véleményt, ennyi lehúzást még egy heroes-rész sem kapott - úgyhogy biztos lesz ütésváltás.

    szerintem is nagyon gyenge volt (nem a eseménytelenség miatt, hanem a roppant butaságok miatt inkább) - ellenben a cliffhanger tetszett, pofás volt.
  • ronihun
    #4370
    Ja télleg ok akkor...
  • Timbo
    #4369
    szeptember-október azthiszem
  • Timbo
    #4368
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tuti nem halt meg , gondolj csak a jövőre! ott is élt peter pedig ő robbant fel :) én most jöttem rá^^
  • ronihun
    #4367
    Folytatódik majd amásodik volumemal....de sztem nem most...
  • gyupee
    #4366
    most akkor lesz folytatás?
    mert én még nem láttam most haqllom hogy 44 perc de állítólag kiírja a végén hogy folyt köv.
    Most akkor mi van??
    vááááá
  • ronihun
    #4365
    És a köv részt ugye nem jövő héten fogják vetíteni?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most Peter meghalt?nemlehet hogy még regenerálódik?
  • Timbo
    #4364
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sztem még épp az h nem lenne vége a sorozatnak! sylar alapvetően "nem volt gonosz" csak különleges akart lenni és kicsit megfertőzte az elméjét a hatalomvágy.Nekem kicsit keserédes lett a vége, jó volt szép volt de annyira mégse az az igazi befejezés! amúgy márcsak 1 valami éltet:) Molly megemlített 1 embert akit nem bír behatárolni mert ha rágondol akkor meglátja :) és azt mondta h még sylarnél is sokkal gonoszabb. Na én őt várom!
  • kill3r21
    #4363
    hát én kurvára nem örültem nézném tovább :D
  • Magoo
    #4362
    Bejövős egy epizód az tuti...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bár túl könnyen és túl hülyén váltotzatták meg a jövőt szvsz...
    Eddig minden egyes pillanat elkerülhetetlen volt a jövővel kapcsolatban most meg minden megváltozott....tisztára "Déja Vu"...mármint a Denzel-es filmben. Ott is mindvégig azt hittük hogy a jövő nem változtatható meg...és az utsó 3 percben minden megváltozott....itt dettó.
    Kíváncsi leszek mit hoznak ki az 1600-as időszakból Hiroval, és hogy mi a tököm köze van az egészhez a napfogyatkozásnak! :)
    Egyébként ha Sylar megdöglött volna, Hiro pedig nem megy vissza a múltba, akkor a sorozat le van zárva. :)
    Amúgy meg rövidnek is tűnt a rész. Na mindegy...meglátjuk mi lesz a következő évadban...
  • winnie
    #4361
    " Nem feltétlen happy end..."

    épp hogy az, hiszen örül a néző.
  • Seten
    #4360

    Csak 44 perc. Szemetek! :)

  • raymond01
    #4359
    ez most az uccsó rész ebben az évadban?
  • kill3r21
    #4358

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem feltétlen happy end...ottvan pl Hiro...vagy syler véttocsa amiben az a kis állatka volt...lesz itt még majd ajnye :D:D:D
  • ronihun
    #4357
    Nem dupla?óó az gáz....én most töltöm...hát kiváncsi vok..
  • Fido4life
    #4356
    bakker én meg várhatok esitg :S
  • OHP
    #4355
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de Nathannek fölösleges volt megnhalni... Claire lelövi és kész. Bár gondolom valahogy neki is részt kellett venni a világ megmentésében. Vagy rájött nem helyes amit tesz. Vagy csak simán így írták ki a sorozatból? Nemtudom, de ezt egy kicsit fölöslegesnek tartottam. Az, hogy Happy en a vége, az meg tiszta amerikais.
  • OHP
    #4354
    tényleg sima rész..megnéztem..hát...nemhittem volna h ez lesz.
  • cooldoc
    #4353
    Na, nekem az SCT-ről lejött 7 perc alatt - de ez most nem dupla rész (bocs ha írtátok, de olyan sok a hozzászólás, hogy nem olvastam vissza)? Sima 358 MB.
  • Carlos HUN
    #4352
    Heroes.S01E23.HR.HDTV.XviD-TVFF
    Heroes.S01E23.HDTV.XviD-LOL
  • gameplusz
    #4351
    Heroes_S01E23_HDTV_XviD-LOL

    Nyamm, mindjart nezem is :D
  • gameplusz
    #4350
  • gameplusz
    #4349
    Én leszek az első, én leszek az első... :D
  • Kojiro
    #4348
    elvileg azt is elhitethette velük hogy vérzik meg le van löve, söt azt is hogy egyáltalán a pisztoly elsült
  • gameplusz
    #4347
    Nem tudom ki hogy van vele, de en k.vara nem tudok aludni :D
  • LasDen #4346
    azé ennyire nem kell elveszni a részletekben...... :D
  • scorpeeon
    #4345
    Végülis az, csak érdekelnek az ilyen részletek is :)
  • Lunki88
    #4344
    Egyáltalán honnan tudod hogy csaj -e valójában? :D
  • LasDen #4343
    és ez nem tökmind1??????? mer sztem az..... :D
  • scorpeeon
    #4342
    Tényleg Candice-el kapcsolatban: Micah megemlíti, hogy folyton zabál, és hogyhogy mégsem olyan dagadt, erre azt mondja, hogy honnan tudja, hogy nem az (vagy vmi ilyesmit). Lehet, hogy valójában full dagadt csak kihasználva illúzionista képességét ilyennek látszik? :)
  • ronihun
    #4341
    Jee holnap finálé
  • LasDen #4340
    az elég nagy faszság lenne sztem......és akkor Isaac kit lőtt le???
    vagy csak haluzott Peterrel együtt?? :D
  • Kicsikiraly
    #4339
    hmm ez egy jó ötlet... végülis a legutobbi részben micah-nak monta candice hogy "honnan tudod h ez az igazi alakom?"
  • Kojiro
    #4338
    sztem végsö soron simone lesz candice és akkor kiderül simone képessége is :D
  • lang14
    #4337
    még jó hogy az alakváltó csaj azt itet el mkivel amit akar (lsd. Micah)
    és gondolom amíg Simone-nak volt változva addig eltűntette a testét a szemek elől.. Simone holtában nem igazán tudhat ilyeneket