12300
10528995171446015691.jpg
  • atomboy
    #4336
    Es tenyleg, ezen elsiklottam. En meg azt hittem, szimplan alakvalto...
  • Bucser
    #4335
    Mikor Candice vissza alakul Simone hullája megjelenik.
  • OHP
    #4334
    Candice képes bármit elhitetni a többi emberrel. AKár azt is, h nem látnak valmait, vagy h minden szobában ugyanaz van...( lásd utóbbi rész).Talán így tüntette el...
  • ekezetnelkul
    #4333
    http://bioinf.vitaminac.cl/~stefano/heroes/Heroes.S01E22.HDTV.XviD-LOL.avi
  • gameplusz
    #4332
    Mindenki állítsa be az RSS-t, én is azzal szarozok, holnap ünnepnap lesz :D Este kiveszem a fagyasztóból a húst és mikor felkeltem megsütöm, s már nézem is :D

    Aki nem akar visszaolvasni, annak:
    http://www.sg.hu/forumkepek/2007_05/6666767688888.jpg
  • Slash89
    #4331
    Mennyire jó, hogy holnap nem kell suliba mennem, így lesz időm hamar megnézni a Heroest
  • Wsxde
    #4330
    huu majdnem elkésel :o te aztán nem szarral gurigázol (Y)
  • LasDen #4329
    nekem amúgy is elkéne a korán fekvés.....mostanába nemtok időre felkellni (többször majdnem elkéstem a suliból....)
    :D
  • Fido4life
    #4328
    de egy hosszú napom lesz holnap :(
  • gameplusz
    #4327
    Mindenki feküdjön korán, reggel végre kiderül :PPPPPPPP
  • gameplusz
    #4326
    Apjának se volt... Szvsz minden úgy van, ahogy Tim bácsi kitalálja.
  • atomboy
    #4325
    Megneztem megint a 18. reszt. Simone holtteste fekud az agyon, amikor megjonnek a zsaruk. Kovetkezo pillanatban az ajton jon be Simone, addigra eltunt a test. Kesobb Bennett jon be, es akkor alakul at Simone Candiceve.
    Itt tunt fel, hogy hova lett az eredeti Simone, ami maig is rejteny. DL nem vihette el ot, mas falonatjarot nem ismerjuk. Remeljuk, a ma esti reszben megtudjuk...
  • N1ggA
    #4324
    Ha Mohinder nővérének volt képessége, neki miért ne lehetne?
  • gameplusz
    #4323
    Anno te irtad, hogy visszater ;)
  • winnie
    #4322
    "azért arra ne vegyél mérget hogy Simone feltámad,lehet hogy Peter első időutazását látjuk majd"

    egy biztos, ha fel is támadna ( :) ), akkor nem marad a sorozatban a 2. évadra, lévén ősztől másik sorozatban fog szerepelni a színész. (mint ahogy még 1-2 heroes-mellékszereplő is)
  • winnie
    #4321
    "majdani DVD extrák"

    gáz, hogy a hddvd-re más extrákat raknak, mint a normára...
  • Kicsikiraly
    #4320
    doki alatt Suresh-t érted? szt neki nincs mert akkor azt már rég megtalálta volna magán.
  • gameplusz
    #4319
    Én tuti megveszem, amint lesz Amazonon már rendelem is :P
  • a.carkey
    #4318
    Ez mi is? Nem ismerem ...
  • a.carkey
    #4317
    Nathan elrepül majd a "bombaemberrel" - akárki is lesz az - és feláldozza magát? :)

    De az is lehet, hogy a dokinak is van képessége, Andonak is, sőt, az is lehet, hogy Linderman is valakinek az altja (volt?).
  • ProGabe #4316
    szóbeli csokiban? najó,fórum úgyhogy írásbliben

    majdani DVD extrák

    "Extras will include the original 73 minute un-aired pilot episode with optional commentary by creator Tim Kring, 50 deleted and extended scenes(anyááááááád), a making of featurette, a special effects featurette, a featurette on the score, a profile of artist Tim Saleand, and a stunts featurette. A HD DVD release will also be available for $99.98. This will include all of the above, along with additional material (PIP video commentaries, a Genetic Abilities test, and more)."

    HD-DVD basszus,tényleg tökéletes képpel,a transzfert csak "butítani" kell majd a DVD-re,hiszen alapból HD-re dolgoznak
  • ScarY MAN
    #4315
    Szeretem a mogyoros csokit
  • gameplusz
    #4314
    Fogadjunk egy csokiba :)
  • ProGabe #4313
    azért arra ne vegyél mérget hogy Simone feltámad,lehet hogy Peter első időutazását látjuk majd
  • gameplusz
    #4312
    Simone-nak van képessége, holnap kiderül, hogy mi, mert ugye visszatér a sorozatba.
    D.L. egyáltalán nem biztos, hogy meghal, mert nem mutatták még.

    Egyébként a rendezők sokkal profibbak, mint te azt gondolnád :)
  • ProGabe #4311
    jó,akkor nem álom volt,hanem látomás...
  • ScarY MAN
    #4310
    sanszos hogy nem fog teljesulni... amugymeg nemtokmind1? ... pár óra és majd saját szemeddel megnézheted mi fog történni...ennyi..vége..cső.
  • espio
    #4309
    Nem lehetett álom, mert olyan emberekről is álmodott akiket az életben nem látott. Pl. D.L. És Micah. Lehet hogy Isaac képessége az "álmok" megfestésre is kihat?
  • ScarY MAN
    #4308
    Miszter Iszák is meghal...naés?...az csak egy álom volt...
  • espio
    #4307
    Hello!

    Eszembe jutott valami, de lehet hogy rosszul emlékeztem... Amikor van az a videó, amikor lassított felvételben léejátszák a robbanás előtti utolsó pillanatokat, amikor mindenki menekül Peter körül, akkor (mondom, ha jól emlékszem) ott van Simon és D.L., de elvileg Simon korábban meghal amikor Isaac lelövi, és a 22-es részben pedig Linderman lövi le D.L.-t tehát akkor most változott a jövő, vagy csak a rendezők ugrottak át egy komolyabb hiba fölött. Mellesleg a topicképen jobboldalt ottvan Simon, aki habár kissé fontos szereplő, de nem rendelkezik képességekkel. Ja még egy kérdés a képről. Aki a háttérben van, elfoszlott pillanatképekben az Sylar?
  • szpjenci
    #4306
    én azt is el tudnám képzelni hogy sylar megszerzi candice képességét és peter alakban robban
  • burki6
    #4305
    33-as képregényt olvasd el
  • a.carkey
    #4304
    A 24-ben meg még a szakadt Bauer is Luxus Lexussal jár, a többiek Ford Explorerrel, a terroristák meg Land Roverrel. :)
  • a.carkey
    #4303
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az a csaj hová tűnt, amelyik gép nélkül tudott Internetezni? Vagy csak elsiklottam mellette?

  • 062020
    #4302
    Azt szeretném kérdezni hogy a képregények nem készülnek?
  • ScarY MAN
    #4301
    Vagy azislehethogy... mind1.....annyira nem erdekel...szeretem a meglepeteseket:D
  • Kicsikiraly
    #4300
    ehh...
  • Gumbo
    #4299
    faszbéna
  • scorpeeon
    #4298
    Még az is lehet :) Wiki-n rákerestem Takezo-ra, a végén ezt írják:
    "Future Hiro sports a similar look as Takezo Kensei's — they both wear a "soul patch" and a ponytail."
  • gameplusz
    #4297
    Hat igen fiam, hozod a formad :D