12300
10528995171446015691.jpg
  • Kicsikiraly
    #4416
    az nekem is kéne (előbb írtam, nemértem miért nem küldte el...)
  • Cat 02 #4415
    angol felirat van ?
  • Slash89
    #4414
    OFF: helyesen: if i was with you
  • OHP
    #4413
    márnemazért... de if után nincs would....
    "I only fuck with you on two occasions: When I'm drunk, when I'm high
    I would be broke, if I would be with you
    That is why it's for one night :D"

  • OHP
    #4412
    [spoiler]"Ez az egész robbanás mizéria ugy ahogy van átgondolatlan és buta volt. Nathan majd elrepül vele dolog, hősies volt meg drámai de abszolút felesleges."-- pont ugyan ezt mondtam. Teljesen fölösleges ez a mártírkodás. Lelövi kler, vagy hiro tényleg kitelejűportálja az űrbe..akármi...fejbebasszák valamivel azt elájul. akármi. Ő is kirepülhetett volna... de kora reggel is emgírtam, biztos valahogy ki kellett szállnia a sorozatból..[/spoiler
  • N1ggA
    #4411
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    SYLAR HALOTT!!!! :D Viszont amit Molly mondott, az megrémített.
  • Kabala
    #4410
    Elnézést kérek, de szerintem annyira nem tekinthető spoilernek, mert aki nem is látta a részt , gőze sincs hogy mit jelent amit odaírtam, még direkt máshogy is fogalmaztam meg, mégegyszer bocsánat ha úgy gondolod hogy spoiler
  • winnie
    #4409
    kabala: "Én csak azt nem értem hogy az eredeti idősíkban miért nem ***** fel "

    mert akkor nem ért rá. vagy akármi. mindegy, nem számít. az nem az eredeti idősík volt, ez az eredeti idősík.

    az csak egy "mi lett volna, ha?" rész volt, amiben kitaláltak pár dolgot és összemixelték, lehetett volna az 1x20-ban bennett papa az egyesült államok elnöke is - ugyanúgy nincs kihatással a jelenre ötletorgia volt, egy remek rész, de jelentősége nincs, hogy mi lett volna, ha, hszen rengeteg minden lehetett volna. (nem kell kozmikus jelentőséget tulajdonítani az epizódnak, csak láttunk pár dolgot, ami nem válik valóra. azokon kívül még több millió dolog nem válik valóra.)
  • Cat 02 #4408
    http://thepiratebay.org/tor/3694244/Heroes_-_Season_One_Complete
    :O
  • Cat 02 #4407
    2. csak rendesen rendesen fekete
  • GTheo
    #4406
    esetleg molly jöhetne még a bannerba ?!
  • Kojiro
    #4405
    mert már halott és sylar az
  • N1ggA
    #4404
    Jó volt, de rövid.
  • Kicsikiraly
    #4403
    első.
  • Kicsikiraly
    #4402
    az ilyet spoilerben........ légyszi... még nem jött le és nem akarom előre tudni h mi lesz
  • ProGabe #4401
    nya,tovább csicsásított banner,meg egy kicsit új,mondjátok miket változtassak

  • Kabala
    #4400
    Én csak azt nem értem hogy az eredeti idősíkban miért nem kapta fel Nathan Petert
  • gameplusz
    #4399
    /moderálva, fals infó miatt. random dátumot ne hirdessünk./
  • gameplusz
    #4398
    Nyertem egy csokit, amugy... :D
  • ProGabe #4397
    most keresem én is,ezt a részből vágtam ki,a csótány alól :D

    ja a neve Tim Sale Brush,abból is az italic,$30,ha találsz ingyen szólhatsz nekem is
  • Kicsikiraly
    #4396
    Off: Betütipus linkjét meg tod adni?
    On:
  • Tatyla
    #4395
    threeman pls tölsd fel ahogy szoktad...
  • winnie
    #4394
    erre kéne szerintem a szeptember, nem kéne elcsúfítani a fejlécet:)
  • ProGabe #4393
    egy kicsi banner változtatás,majd esetleg egy tök új is jönne,valami nagyon egyszerű,feketeség,középen a jel,alatta/körülötte meg a "volume two" "generations" "in september" feliratok,vélemények erről a megoldásról?
    addig is itt van ez,alá meg egy modi beírhatná nagybetűkkel,hogy folytatás kb szeptemberben,aztán kész



    az milyen dúrva már,hogy pont annyira kicsinyíti össze sg,hogy mindneki nagyon morcin néz :D
  • jax
    #4392
    Felirat lesz kedden :D
  • Cat 02 #4391
    az is úgy volt h kedden lesz (hosszupuska szerint :D)
  • ProGabe #4390
    azért basszus nem kéne mást spoilerezni egy spoilerben nem gondolod bazzeg?hát megáll az eszem,most így nézzem majd meg az általam kurvára várt deja vu-t,jó persze nem olvastam el végig,de szerintem faszán sikerült a lényeget,köszönöm

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát ilyen cliffhangert nem láttam még az is biztos,de azért furcsa,hogy ezt mindneki jobban szidja mint amikor tényleg valami durvaság van,nem inkább ennek kéne örülni,így 3-3.5 hónap szünet hátterében?
    szerintem amúgy jó rész volt,és nem,nem arról van szó,hogy pikk-pakk meg tudták változtatni a megváltoztathatatlannak vélt jövőt,valaki végig tudta hogy ez lesz,bizony,Simone apja!tehát szerintem itt a jellemfejlődésen van a hangsúly,mármint Peterén,most értette meg hogy igenis fel tudja venni a harcot Sylarrel és a jövővel,ugyanez igaz Nathanre is,szerintem azért is repült el vele,mert tudta hogy mindenképpen robbanni fog,és azt is hogy miatta fog a város közepén,tehát ő volt az aki ezen a dolgon tudott változtatni

    arra a nagya gonoszra én is kíváncsi vagyok,aztán lehet még maga Kring sem tudja mi az ő képessége,csak kitalálta azt a fasza mondatot amit Molly mondott :)

    a napfogyatkozás:azzal indul el minden szerintem,az első részben is az volt a "bekacsológomb",onnantól indultak be az események,meg ugyebár ez a sori jele :)


    amúgy mi volt az első fejezet címe?
  • jax
    #4389
    A 23mas rész 350 mega mint az eddigiek, nem arról volt szó, h dupla rész?
  • Kicsikiraly
    #4388
    Threeman: segíts a népen, töltsd fel http-re :)
  • Szolnokboy1
    #4387
    sántított a rész de hűű de nagyon:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most csak néhányat emelek ki. Ez az egész robbanás mizéria ugy ahogy van átgondolatlan és buta volt. Nathan majd elrepül vele dolog, hősies volt meg drámai de abszolút felesleges. Mivel: elvileg Peter is tud repülni (de tudjuk be annak, hogy egyszerre csak egy képességet tud használni); miért nem szóltak Hironak, hogy teleportálja ki a Mojave sivatagba vagy a sztratoszférába?; vagy miért nem hívták a haiti-t (akit a sok rizsa helyett megölhettek volna és nincs ilyen irányú probléma)?;
    Csalódtam
  • Cat 02 #4386
    van már uccsó rész ????? nem ma este lessz ?
  • winnie
    #4385
    "most viszont nem érzem úgy, hogy belehalnék a dologba.. "

    ezen filózok, hogy mennyire tudatos, mert végülis ezzel kapott a néző egy lezárást, kíváncsi is maradt a folytatásra, de mégsem kaparja a falat-
  • BlackShadow
    #4384
    most hogy mondod :) 1. évad 2/3 -ánál minden részt úgy fejeztem be ,hogy nem bírom ki a következő 1 hetet.. most viszont nem érzem úgy, hogy belehalnék a dologba.. sőt, h most jó pár hónapig nem is lesz
    persze ez nem azt jelenti, hogy nem jött be a rész :D
  • winnie
    #4383
    így belegondolva a nagy durranás hiányzott a fináléból, az álleesés, ilyesmi. egy csomó rész végén volt döbbenet, míg a finálé túl szimpla volt. vagy ez benne a jó?
  • BlackShadow
    #4382
    akkor meg minek játszották a bőgök mert nemakarlak lelőni jelenetet ha úgy is túléli?

    azt tom h skizo.. de nekem nemtetszett h a jó oldal győzött ^^
  • ronihun
    #4381
    Én meg pont most szerettem meg Nickyt hogy rájött az erejére...
  • Bucser
    #4380
    Nem olyan hely van ahol nem éli túl a lövést hanem olyan ami kiüti amíg el nem távolítják a befúródott töltényt. (vagy akár hagyhatják úgyis és akkor végül sok sok év alatt elrohad és meghal.)

    Jessica: meg skizofrén. A Szuperanya Nicky és Jessica azért született meg benne, mert azt hitte magáról, hogy nem képes megvédeni magát. És ha bántották jessica átvette a helyét. Másik személyiség. ÉS miután Nicky képes megvédeni magát, mert rájön a saját erejére onnantól nincs szükség Jessicára.

    Sokadrészt pedig Jessica is Szereti Micaht his az ő gyereke is.
  • BlackShadow
    #4379
    sztem jó rész volt :) bár jobban örültem volna, ha
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    robban a bomba :(
    sztem túl elhadarták a végét.. sylar nagyon gyorsan megmurdál.. azaz megsebesült :D
    Amúgy meg a lelövősdibe épp az volt a pláne, hogy van egy olyan hely ahol nem éli túl a lövést nem? Legalábbis említette az egyik részben claire-nek.. főleg, h ha simán túlélte volna a lövést claire nem szarakszik :)
    jameg jessica.. most hirtelen jó lett belőle ?:( eddig se szívleltem a karaktert de ezzel a szuperanya csinálással végleg megutáltam
  • Kojiro
    #4378
    köszi ez gyors volt :D
  • Timbo
    #4377
    Ment a privát:) nekem gyors lejött onnan :) have fun