12300
10528995171446015691.jpg
  • Kicsikiraly
    #4457
    mentoloshurkaka: igazad van mind2 dologban :)

    EDIT: igazad lehet, mert ezek még nem biztosak, amugy a Molly Peterre rágondolós dologgal kapcsolatban: elvégre, ha az a teória lehet igaz amire én gondolok (Peter fejlődik aztán időutazik) akkor elvileg 2 Peter van, egyik akit Molly ismer, másik az ártatlan Peter.
  • Mentoloshurkaka
    #4456
    Sylar szerintem nem lemászott, hanem valaki lehúzta a csatornába, mivel az eszméletét teljesen elvesztette és vele együtt a hatalmát is. (ezért jelentek meg az előző áldozatai a szemében "halála" előtt)
  • Bucser
    #4455
    Peter nem találkozott Mollyval és nem érintkeztek közvcetlenül!! Sprague képeségét is csak akkor tudta átvenni mikor közvetlen közel volt.

    Ráadásul elég szar lenne haPeter gonosszá válna hisz a bátyja miatta áldozta fel az életét.
  • Mentoloshurkaka
    #4454
    Peter nem lehet a főgonosz, emberek, figyeltetek? Molly segítségével találta meg Petert Benett, amikor az utcán összeesett. Viszont a következő főgonoszt nem tudja megtalálni, mert fél tőle, fél rágondolni.
  • Kicsikiraly
    #4453
    v3 ajó :D
  • Kicsikiraly
    #4452
    [spoiler] télleg, petrelli mama :D (már az 1. részben gyanús volt. komolyan.)
  • ProGabe #4451
    tv2-n még koránt sincs vége,mi árémikával együtt nézzük

    na akkor bannver v3 :) javítva,ha nektek megfelel be lesz rakatva,mivel cache-ből fogják nyomni a böngészők,ezért a változáshos ctrl+f5



    meg legyen még1-szer a v1,szintén kicsit javítva

  • Carlos
    #4450
    Uccsó rész után egy szó jutott eszembe: Azbeszt...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem ez a petrelli anyuka megaloéánsága nem tetszett. Valahogy nem tudom elképzelni Peter-t gonoszként azután a kiselőadás után amit kapott a szeretetről és a reményről. Szerintem nem kellene túlspirázni. Sylar nem halt meg, ő lesz megint a gonosz!
  • Afe
    #4449
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    hogyne tudná, még a képregényben is látta, hogy Hiro ledöfi.

    de ha már itt tartunk az egész befejezés túl szirupos volt nekem.
    mindenki nyugodtan nézett maga elé, persze azzal senki se foglalkozott, hogy akit eddig üldöztek az lecsuszott a csatonába(!!)
    plusz Molly patetikus benyögése a végén :O

    ja és az a húdenagyon gonosz talán a Petrelli mama lehet?!
  • Penge8
    #4448
    Mikor volt , mert én azt hittem hogy szerda 22:00-kor lesz a szokásosan. :(
  • Penge8
    #4447
    Nem láttam az utolsó részt pedig nagyon meg akartam nézni!!! :'(
  • BEAST #4446
    vagy, nemes egyszeruseggel meg mindig kettot latott Nicky "pofonjatol" xd
  • winnie
    #4445
    " azt Sylar azért nem akadályozta meg, mert..."

    vagy csak egyszerűen látta a festegetésnél, hogy mi fog történni és direkt nem tette pedig könnyedén megtehette volna.
  • Kicsikiraly
    #4444
    [spoiler] azt Sylar azért nem akadályozta meg, mert ő ugy tudta h Hiro nem lesz képes leszúrni őt.
  • Afe
    #4443
    kiváncsi leszek hogy,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mivel fogják kimagyarázni azt a nukleáris robanást NY felett, és melyik országot fogja az USA vádolni, majd ennek okán lerohanni :D

    btw a legnviccesebb az amikor a hiperszupen legyőzhetetlen Sylerhez 5méteről odaszalad a pufi szamuráj Hiro, és lazán leszúrja.

  • Kicsikiraly
    #4441
    ezt tegyük be!
  • ProGabe #4439
    sőt!lemenne az anim,és a végén a generations,meg az in september megjelenne valahol,vélemények?
  • ProGabe #4438
    lol,tényleg


    javítva,meg lehet jobb lenne,ha csak egyszer lemenne az anim és utána értelemszerűen maradna a Heroes,nem?
  • solikka
    #4437
    ....most hogy igy mondjátok lehet tényleg Peter lesz a főgonosz, van enne logika!!!! Ha ez igaz akkor jó évadnak nézünk elébe:D
  • Molnibalage
    #4436
    Skacok, állítólag dulpa résznek kellett volna lennie. Mégsem az volt. Most akkor mi van? Mert a rész végén ami van az már nem előzetes a második évadból? (mármint Hiro "balesete")
  • Kicsikiraly
    #4435
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    s2 főgonoszának én is Petert gondoltam ki, elvégre Molly mondta, hogy ha rágondol akkor ő látja. Ez Peter lehet, mert ugye használja Molly képességét
  • a.carkey
    #4434
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vsz Kensai, vagy mi annak a régi japán hősnek a neve, az Hiro apja, minden esetre az apja lesz a szerepében. Sylar előre látta, hogy Hiro megöli, így felkészült ellene, ezért nem halt meg. Ki tudja, hogy Sylar még milyen tulajdonságot vett fel amikor elkezdett gyilkolászni? Lehet, hogy meg tudja gyógyítani magát, mint Linderman, stb. A legdurvább az lehet még, hogy Peterben benne vannak Sylar képességei, és a végén ő lesz a főgonosz. stb.
  • QuippeR
    #4433
    de nem találtad el ugyanazt a feketét, ami a háttérben van. és ez nagyon zavaró, mert a hátteret is kijavítottad az oda nem illő feketével, ami nagyon rondán néz ki. tekerd fel a világosságot a monitorodon, és meglátod miről beszélek!
  • N1ggA
    #4432
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igaz, valószínűleg pislogtam akkor :D
  • solikka
    #4431
    Aműgy bugosak a [ spoiler ] blokkok mert ha nem zárod le őket akkor a válasz feliratot is beleveszi:D
  • solikka
    #4430
    Na nekem tetszett a rész, az általatok említett dolgokról meg a véleményem a következő:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Claire szerintem azért hezitált a lövéssel mert nem tudta meg tennihogy lelő egy embert mégha tudja is hogy nem lesz baja. Igaz Hiro is elteleportálhatta volna de senki sem tudta az ott jelenlévők közül hogy Hiro mire is képes! Szóval nem szólhattak neki, Hiro meg azzal volt elfoglalva hogy megölte sylart:D
    Szerintem Nathannek és peternek az égvilágon semmi baja ugyanis nathan eldobhatta petert a magasban, majd elrepül a fenébe, peter meg ugyebár mint régebben kiderült a saját robbanásától nem sérül meg.
    Sylar regenerálódós képességeére azonban nagyon kíváncsi vagyok de szerintem valahogy azzal lehet kapcsolatban hogy belelát a bonyolult dolgokba, esetleg átalakítja a DNS-ét mert ugyebár eddig asszem kétszer már lelőtték!

    De amit Molly mondott...na az ami miatt nagyon várom a köv évadot!
  • Kabala
    #4429
    [Spoiler] akkor majd Sylar megöli , most nem mind1? [/spoiler)
  • Kicsikiraly
    #4428
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ki mondta h candice meghalt? :] csak leütötte és elájult, nem biztos h meghalt.
  • ProGabe #4427
    banner v3,valahogy nekem ez a sötét kép tetszik,csak valami talán hiányzik róla,de bármit ráteszek,egyszerűen nem illik oda,esetleg a feliratok helyeivel lehetne játszani,mondjuk egy fent,egy lent,vagy lentről jönnének felfelé,áááá,nem is tudom

  • Kabala
    #4426
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én még mindig azon a véleményen vagyok hogy be fog következni New York felrobbanása mivel Sylar életben van, és szerintem a jövő ugyanaz lesz mint amit a 20-as részben láttunk... Sylar megtalálja a halott Candice-t és elveszi a képességét, aztán meg felrobbantja New York-ot...
  • scorpeeon
    #4425
    Kint van a felirat.
  • ProGabe #4424
    SPOILER - az elolvasáshoz ne jelöld ki a szöveget! :D

    amúgy érdekes hogy sokan írják,hogy baj az hogy nem volt robbanás,lehet nem volt egyértelmű,de az egész sorozat arról szólt,hogy ne legyen,a 20-as részben pedig meg is mutatták hogy milyen a másik idősík,és ezen kívül még van ugyebár végtelen számú,mi láttuk az egyiket,én ezt így fogom fel
    ez nálam olyan,mint a Mátrix 2,3 azt is szokan szidták,pedig csak nem értették meg,hogy a Wachowskik elmeséltek egy történetet a Mátrix világából,abban is megtudtuk hogy az előző 6 kiválasztott mind reloadolt,ők megmutatták azt,hogy mi van ha nem így történik,mint most,megmutatták hogy milyen ha nem robban,pedig másik ezer esetből megtörtént volna,pont hogy így volt különleges a dolog!
  • Bucser
    #4423
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ki a franc mondta, hogy Sylar meghalt?? Hisz nem találták meg a testét (sőt vaslzeg a csatornában folytatja most egy ideig és jól eltűnik)
  • ProGabe #4422
    akkor be kéne rakatni,márcsak a szeptember miatt is,megelőzendő a kérdések tömkelegét,bár így is lesz ezzel kapcsolatban elég...
  • N1ggA
    #4421
    a niggerek így mondják na :D
  • Pheaper
    #4421
    első jó
  • a.carkey
    #4420
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Nathan elrepül majd a "bombaemberrel" - akárki is lesz az - és feláldozza magát? :)" -írtam pártucat hozzászólással korábban. Nem hittem volna, hogy így fejezik be, bár adva volt a lehetőség ...

  • N1ggA
    #4419
    tudom, de a számban így van :D
  • Kicsikiraly
    #4418
    na, most gyorsan kész lett :)
  • Cat 02 #4417
    EZ az :DDD