12300
10528995171446015691.jpg
  • winnie
    #4497
    "
    A nagyobb gonosz meg sztem akiről molly beszélt az a csóka aki kivált az alap 4-esből"

    sokkal ütősebb lenne és fantáziadúsabb, ha hoznának egy teljesen új hőst. nem akarják feltétlenül a régieket erőltetni.
  • Dénes é
    #4496
    hát aki tuti az linderman, hiro faterja, simone apja(talán), peter apja vagy anyja (egyikben sem vagyok bizt.), de az a helyzet hogy nem tudom csak egy feltételezés volt az elöbbi megszólalásom

    de bennem felmerül, hogy mi lehet azzal aki kivált, mert semmi konkrétumra nem emlékszem
  • atomboy
    #4495
    Kik is alkottak az alap 4est?
    Ha jol figyeltem, Sinome apja, Linderman, Hiro apja, Peter anyja?
  • Dynamic
    #4494
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ehh, a fél karomat rá mertem volna tenni, hogy beleerőltetik ezt a "mégsem halt meg Sylar" dolgot...
  • Dénes é
    #4493
    hát amikor hiro vissza ment múltba akkor a feketébe lévő csóka Kansai volt aki sztem vagy apja vagy leszármazottja
    peter még vissza tér sztem

    A nagyobb gonosz meg sztem akiről molly beszélt az a csóka aki kivált az alap 4-esből
  • BEAST #4492
    ki tudja ... lehet Sylar lesz az amnezias szereplo, eleg erdekes tortenetszal lehetne belole, ahogy megint megtanulja hasznalni a lopott kepessegeit es jora hasznalja ... majd szep lassan bevillananak neki a robbanas elotti elete kepei :p
  • GTheo
    #4491
    jaja én is azon nevettem :D:D
    amikor mondja a kiscsaj h nem lesz jó, kissrác de igen, aztán megcsinálja és h rámosolyog a kiscsaj :D
    Remélem Sylar nem lesz benne a 2dik évadban, új "főgonoszféleség" kéne...
  • zorden
    #4490
    Hmm, ettol feltem. Annyira csavartak eddig a torteneteket, hogy jol nem lehetett belole kijonni (pl. idoutazassal egyszeruen nem lehet jol jatszani a dolog vegtelen volta miatt). Nalam ez a leggyengebb resz, az, hogy eltunt a csatornaban nem meglepo a japankodas a "volume two" elozeteseben meg nem hoz lazba... Ujabb csalodas a nagy season finale-k kapcsan.
  • ProGabe #4489
    ez illúzióromboló?nézel te más ilyen sorozatot,tehát szerializált drámát?abban 100x durvább végek vannak,mármint ilyen szempontból,hogy mi derül ki,lost ugyebár a legjobb példa ilyen szempontból,de a pb évadzárók is szemetebbek voltak
  • winnie
    #4488
    a csótány szimpla szimbólumnak tűnik, egyelőre nem hiszem, hogy bele kéne képzelni valamit. bár legalább lehet csámcsogni rajta.
  • InfectedMann
    #4487
    hmmm... sztem sem mutatták véletlen a csótányt...
    bármily idiótán hangzik is, de biztos valami kulcsszereplő bújik meg benne.
  • csul1
    #4486
    Szerintem az utolsó részt nagyon elsiették.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most túlélte syler vagy nem gázos.Persze az is idegesítő, hogy elég sok olyan dolgok hagytak a 2.évadra aminek a kiderülését már az első résztől vártam. Kicsit illúzió romboló.
  • Kicsikiraly
    #4485
    hümm. és a csótány?? lehet h csótánnyá tud változni a 2 évad főgonosza! :D de am. komyolan a csótány már egy csomó helyen ott volt. (Sylar a primatechpapernél, Matt a primatechpapernél, meg a 22. végén a csatornafedélen.)
  • Lunki88
    #4484
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sylar-t lehúzta valaki a csatornába vagy mi van? :D Biztos a pockok voltak. ^.^
  • InfectedMann
    #4483
    Hááát.
    Sok sok rejtélyt hagytak nekünk az egyszer biztos!
    Már mindenki leírta amit akartam úgyhogy nem szaporítom a szót csak annyit, hogy beszarás lesz a köv. évad az tuti. Hagytak felfedni és megmagyarázni valót azt biztos.
  • Kicsikiraly
    #4482
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De Claire nem tudta megtenni. elvégre, ha te tudnád hogy vmeik szeretted felépülne utána, akkor se tudnád lelőni. EDIT: Bennett papa lelőhette volna de neki eltört a jobb karja.
  • winnie
    #4481
    "Ezért nem tudott repülni."

    még mindig ott az üvegszilánk:) durr az agyba,. csókolom.
  • Kicsikiraly
    #4480
    akkor ugy mondom elment.
  • Bucser
    #4479
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sylar nem halt meg
  • Kicsikiraly
    #4478
    ja a végén Molly hogy odabujt Niki-hez
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    am. én láttam rosszul vagy Jessica tényleg elment? mert ugye miután leütötte Candice-t után kitépte az ajtót ami mögé Micah volt bezárva belenézett a tükörbe és sima tükörkép volt, nem Jessica nézett visza
  • bcrics
    #4477
    erre pont a shrek 3 jutott eszembe amikor a süti előtt is lepereg az élete:)haha.,,,
    na
    on

    kár hogy a nagy alma nem robbant fel,mindegy majd a következő évadban!!!
  • Kicsikiraly
    #4476
    nekemmost vmiért nagyon a Gyűrűk Ura jutott eszembe :D ott volt az, hogy Szauron meghalt hurrá, de a déli vidékeken van valaki aki nála is hatalmasabb (és ezt még Tolkien írta a Gyűrű Keresésében :P) Ez most kb olyan :D Sylar meghalt de van vki nála is roszabb :P
  • Gumbo
    #4475
    Összességében gagyi volt ez a rész... nagy csalódás..
  • BEAST #4474
    Azt nem tudom, de szvsz nagyon aranyos volt a ket gyerek a liftnel ^.^
  • Cat 02 #4473
    ejjj kire gondolt Molly ? :D
  • Afe
    #4472
    ja, én is ezen akadtam ki:)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hiro helyében én egyszerűen beleteleportáltam vna a katanát a megközelíthetetlen Sylarba.
    mert ezzel a módszerrel akár egy mezei halandó is leszúrhatta vna:)
  • Mentoloshurkaka
    #4471
    Peter mondta Nathannek, hogy nem képes irányítania a képességeit mikor éppen nukleáris bombává készült válni. Ezért nem tudott repülni.
  • threeman
    #4470
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem kell visszarepülni. amikor már elkezdett olvadni a keze peterre, elsuhant... peter túléli a zuhanást...
    bár nem értem ha nathen elszállt időben, miért nem jött vissza a srácokhoz...lehet leégett róla a ruha és szégyenlős
  • ProGabe #4469
    olvass már vissza,Sylar nem véletlenül hagyta a dolgot
    Peter meg eléggé mással volt elfoglalva mint a repüléssel
  • winnie
    #4468
    "forrás:
    http://www.heroesrevealed.com/news/peter-nathan-and-sylar-back-for-season-two/"

    inkább kristin veitch blogja - ami mint tudjuk az utóbbi időben bődületes baromságokat is írt, amellett, hogy korrekt dolgokat, szóval ilyen szinten érdemes kezelni.
  • threeman
    #4467
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hátezhátez, hogy is közöljem ezt veletek... gatya volt. syler a golyókat megállítja, de türelmesen nézi ahogy egy ninja karddal rohan felé 10méterről... annyi kellett volna hogy az egyik képkockán még nincs ott hiro, másikon meg egy kard áll ki sylerből (hiro megoldotta volna időbelassítással, és akkor nem néznénk furcsán). peter miért nem repült el önerőből? jó, biztos leesett a vércukra.
  • Bucser
    #4466
    Peter is csak lemásolja a vászonra kivetített jövőt mielőtt megmenti a cheerleadert.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Másik: nm értem Nathan hogyan tudta volna túlélni a robbanást... azért elég nagy buzmm volt.. vagy közvetlenül a durr előtt ledobta az öcsit aztan a bumm után visszarőpült érte?
  • Mentoloshurkaka
    #4465
    -Is it someone bad, Molly,
    like the boogeyman?
    -No
    -HE's a lot worse.
  • Mentoloshurkaka
    #4464
    Peter anyja nem lehet, mert Molly úgy hivatkozott rá, hogy HE (ha nő lenne akkor SHE-t használ)
  • Kicsikiraly
    #4463
    más: már régebb óta gondolkozok ezen: mivan ha Isaac képessége nem abban rejlett h lefesse, hanem hogy lássa a jövőt? mert ugye most ebben a részben amikor sylar festeni akar, csak látja a vásznon a képet, vissza is változik a szeme. (tudom h később ott van lefestve a kép, de azt utána is festhette) Csak erre ugye Isaac nem jött rá mert már előtte meghalt.
  • Mentoloshurkaka
    #4462
    SPOILER!!


    A következő évadban az egyik hős totális amnéziában fog szenvedni.

    forrás:
    http://www.heroesrevealed.com/news/peter-nathan-and-sylar-back-for-season-two/
  • Kicsikiraly
    #4461
    végülis, 9thWonders, szal ez a jövő :D (bár nem biztos h akkor Isaac már festett belőve. mert ugye ez még akkor készült amikor nem tudta irányítani a képességét.)
  • Bucser
    #4460
    Szerintem eléggé egyszerű. a köv főgonosz:)

    Peter anyja. Hisz még nem tudjuk a képességeit, csak azt, hogy vannak neki.
  • ProGabe #4459
    ezért jelentek volna meg?inkább csak a "lepörög az életed pont mielőtt meghalsz" dolog jött elő nem?meg persze hogy a készítők megmutassák,hogy ezt is látta előre
  • Mentoloshurkaka
    #4458
    Szerintem ő lesz a következő főgonosz:

    http://www.9thwonders.com/gallery/uluru.jpg