12300
10528995171446015691.jpg
  • winnie
    #4537
    "Pár kérdés:"

    csak, mert. egyszerű a válasz, mert így történt. történehetett volna máshogy is, de így írták meg.
  • Inquisitor
    #4536
    Fórummotor megint elkezdte leszedni a Spoiler tageket ... :-/
  • winnie
    #4535
    "Ezt honnan veszed? Nem hinném hogy lett volna ideje elrepülni a robbanás elől."

    vissza fog térni, szinte minden főszereplő tovább folytatja. szerződés,stb. (több forrás is megerősítette infó - de persze majd csak akkor 101%, ha saját szemünkkel látjuk)

    de. képregénysorozatról van szó és a képregényekben is sikerül mindig "feltámasztani", visszahozni a hősöket. peter egyértelmű volt, de nathan is vissza fog térni.
  • edios
    #4534
    Pár kérdés:


    - Hiro miért nem ment vissza abba az időbe, amikor még Sylart gond nélkül el tudta volna intézni?

    - Ha Peter félt, hogy felrobban, és elkezdett menekülni, miért nem repült, amikor még tudott uralkodni a képességein?

    - Ha Peternek mindenképp ott kellett lennie, miért nem hívták haitit, hogy ne robbanjon fel?

    - Ha már haitit semmiképp nem lehetett használni, akkor miért nem lehetett Petert simán leütni? Láthatatlan ember volt annyira zseniális, hogy ezt kitalálja.

    - Ha már mindenképp le kell lőni Petert, miért nem lőtték le? Nem esett volna nagy baja, kiveszik a golyót, mint ahogy az üveget is anno.

    - Sylar legyőzéséhez miért nem használták a haitit? Utána esetleg nem lett volna annyira nevetséges Parkman a pisztolyával.

    - Nathan miért mártírkodott, amikor egyáltalán nem kellett meghalnia, hanem csak el kellett volna repülnie Petertől miután elvitte?

    - Ha a Parkman lövését blokkolni tudta Sylar, akkor Niki miért tudta "büntetlenül" kitépni kezéből parkolóórát, és megütni?

    - Sylar miért nézte tétlenül, ahogy valaki több méterről elkezd szaladni felé egy karddal? Ha esetleg az volt a célja eredetileg, hogy felszívódjon(miközben mindenki azt gondolja róla, hogy halott), még akkoris választhatta volna, hogy felrobban, mert akkor ott a környéken mindegyik jelentősebb "hős" meghalt volna, ő pedig nyugodtan kereshette volna tovább az x-menjeit..
  • magus
    #4533
    te vagy felül
  • Inquisitor
    #4532
    Örülök, hogy többen is megemlítitek, mint azt ÉN IS tettem, de miért nekem? :D
  • Seten
    #4531

    "az atomrobbanást is túléli"

    Pontosítsunk: A sugárzást tudja túlélni! :)

  • Kojiro
    #4530
    mr iszákot ugynaúgy megöli mind a 3 ismert idővonalban. Ők kettejük szempontjából a robbanás pillanatáig semmi sem voltozott.
  • precision
    #4529
    a csótányos jelenetnél van egy vércsík a földön és a csatorna fedele félig el van húzva...hm? :)
  • precision
    #4528
    jó lett a banner, bár én jobb szeretem a nem animáltakat, de így is szép
  • Inquisitor
    #4527
    Bár lehet nem is jelkép. Egy csomó embert nyírt ki, senki sem tudja milyen képességei vannak, lehet tudja irányítani a rovarokat. :)
  • magus
    #4526
    "a legellenálóbb élőlény a földön, ami az atomrobbanást is túléli"

    amit biosz könyv első oldalán leírtak azt el is hiszed?
  • Inquisitor
    #4525
    "A csótány jelkép szerintem (a legellenálóbb élőlény a földön, ami az atomrobbanást is túléli) Tehát a Túlélés szimbóluma."

    Van ellenállób is, és bár atomrobbanást nem, de más élőlényekre veszélyes sugárzás többszörösét valóban képes túlélni. Ki tudja, lehet Syler nem csak hősőktől, de a csótányoktól is tanult ezt-azt, mikor be volt zárva a cellájába? :)
  • ProGabe #4524
    ezt írtam le én is,mármint a Nathan-es részt,rájött hogy ő az,aki meg tudja változtatni a dolgokat,hogy elmaradjon a tömegpusztítás,ahogy az anyjuk mondta:a robbanás megtörténik,viszont erre Simone apja:a tragédia viszont elkerülhető,és nem mellesleg mindkettőjüknek igaza volt,ebben nem volt igaza Nathan-mamának XD

    miszer iszáák kérója meg azért volt más,mert változott a jövő
  • Kojiro
    #4523
    Ez az a befejezés, ami miatt Nathan a repülés képességét kapta! Semmi értelme nincs a képességének, a kezdetek óta ezt a befejezést akarták az uccsó részben.
  • Kojiro
    #4522
    Sztem Peter azért ütlegelte Sylart és nem használt valami speckó erőt mert Nikitől akkor kapta meg az erejét és abban a pillanatban azt tudta a "legjobban" használni. Amúgy nem olyan rossz az, amikor valaki akkorát üt, mint egy gőzmozdony.

    Peter, mint ahogy annak idején Ted is akkor vesztette el az uralmát az ereje fölött, amikor valamiért felfokozódtak az érzelmi, nagyon félt, vagy dühös lett.

    Nekem a végső megoldása a résznek tetszett, ha végiggondoljátok Nathan volt az egyetlen aki megváltoztathatta a jövőt tutira, ha félredobja a hiúságát és nem akar elnök lenni, sőt felldozza magát 0,07% miatt. És végsősoron Claire győzte meg (saved) és rajött, hogy az anyjának nincs igaza. (Meg valószínüleg nem akarták, hogy a második soriban legyen egy elnök a szereplők közül, mert az elég sok problémájukat megoldaná az ilyen "heroknak".)

    Van viszont egy nagy hiba ebben a részben, mégpedig az, hogy Hiro annak idején ide teleportál a robbanás napjára és bemegy Miszte Iszák mütermébe, és az totál nem így néz ki. Nincsenek ott azok a képek amik most, de pl ott van az egyik álványon az a 3 képkocka Hiroról, ami meg most nem volt, ott van a tetem (ami most ha jól láttam nincs ott) és nincs ott Sylar. Persze mehetett azután is hogy Sylar elment de azt nem hiszem, hogy mire a rendőrök elhurcolják Hirot és elkezdik kikérdezni, az rövidebb ideig tartott, mint amíg Sylar a Körbi Plázához és (csak az utolsó pillanatban megy oda).
  • magus
    #4521
    mi az, hogy divatfikázó?

    az emberek nagyrészének jogosan nem tetszett a befejzés, mi ebben a divat
  • Bucser
    #4520
    Nekem is csak a divatfikázók meg az összeesküvésgyárosok mellett nem akarok megszólalni.. Egyébként a commentekből mintha páran nem is nézték volna emg a sorozatot vagy nem figyeltek volna oda...
  • ProGabe #4519
    nem,nekem is,így már ketten vagyunk :)
    hát,amikor Hiro megszúrta Sylart és jött a kicsit halk,kicsit töredezett jataaaa,az valami brutáljó pillanat volt,le se szartam miért engedte megát ledöfni Sylar,nem mellesleg ugyebár azért,mert látta a jövőt,ő szerintem úgy tudta,hogy ez is a robbanást segíti elő,lehet ő nem látott ezen a ponton túlra,vagy nem akarta látni a saját halálát és megszakított a jövőbelátását vagy valami ilyesmi
  • gameplusz
    #4518
    Ha az agya serul, akkor nincs mivel regeneralnia magat. Es egyebkent is, o nem Claire, neki a kepessege abban rejlik, hogy tud gyogyitani, nem pedig ha meghalt, akkor fel tudja tamasztani magat. Mert ha belegondolsz, a gyogyitas cselekves, es hat egy hulla olyat nem igazan tud...
  • a.carkey
    #4517
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lindermannak szerintem még lesz szerepe. Sőt, talán Linderman a főgonosz is. Gondoljatok bele: mindent gyűjt, amiről más még azt sem tudja, mi az, ráadásul misztikus dolgokat. És van ez a gyógyítós képessége. Egyre inkább az az érzésem, hogy ő egy jövőbeli Sylar, vagy vmi ehhez hasonló szál lesz. Az, hogy "fejbenyomták", bekrepált, az egy dolog. És ha túlélte? Mint Claire szokta?! Az viszont biztos, hogy Peter ezzel a térgörbítős képességével tényleg szuperhőssé vált. Vsz ő lesz az amnéziás is, ha lesz ilyen.
  • modellmaker
    #4516
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor mutatják a végén, hogy Sylar nincs a "helyén" és egy vérfolyás van ott, akkor lehet látni egy vérfoltot, ahol feküdt, ami egy farkasbőrbe bújt embert ábrázol (szvsz). Na ez hogy kapcsolódik a Heroeshoz??
  • Seten
    #4515

    Az senkinek nem tűnt fel, hogy Hiro és Hiroapu párbeszéde az egyazegyben a StarWars-ból volt?!

    (Mint Yoda és Luke a Dagobah-n mikor Luke a Bespinre készül megmenteni a barátait) :)

  • _Vegeta_
    #4514
    Csak nekem tetszett az utolso resz?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyebkent sem biztos egyenlore hogy barki is meghalt volna. Bar azert durva hogy sylar kibir egy katana mellbevagast. :D
  • Pharaoh
    #4513
    Lehet, azért nem lőtték le Petert, mert azt ő sem élte volna túl. Akkora fegyverrel valakit közelről fejbelőnek az egyén fél feje lerobban, mikor a golyó kimegy az elenkező oldalon, az agyából meg nem marad semmi. Így inkább Nathen áldozta fel magát az öccséért.
  • Lunki88
    #4512
    Ezt honnan veszed? Nem hinném hogy lett volna ideje elrepülni a robbanás elől.
  • Pharaoh
    #4511
    Ez valami belső infó, vagy honnan tudod?
  • Szolnokboy1
    #4510
    meghalt testileg, csak mentálisan (vagy inkább binárisan :)) él tovább. Átlényegült Wireless-szé és őt lett a ghost in the machine.
  • winnie
    #4509
    "sylar túléli, peter túléli,"

    nathan is túléli
  • Dynamic
    #4508
    Mondjuk alapvetően nem volt rossz ez a befejezés-mármint az elgondolás-csak rosszul volt megcsinálva.A csatornás klisé jelenet hülyeség volt, amivel a filmek végén mindig sejtetik, hogy nem is halt meg a főgonosz.A harc meg nevetséges volt.Sylar elővette az összes jedi trükköt, Peter meg az állítólag nagy rivális, csak agonizálni bírt, meg néhányszor ütni a fejét Sylarnek.Szal kicsit több "erő harcra" számítottam Peter Vs Sylar menetben.A Hiros jelenetben meg az nem tetszett, hogy S. csak úgy hagyta magát, hogy neki rontson a karddal.Bár tény, hogy Hiro úgy is legyőzte volna, de akkor is az lett volna a reális, hogy ha eltűnik, majd hopp, S. hátából hirtelen egy kard kiáll:)
  • Marcell
    #4507
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ennel szarabb befejezest ha akartam volna se tudtam volna irni. Mintha egy tok mas ember irta volna, mint az eddigieket. Az egesznek nincs nyomaszto hangulata, nincs benne semmi izgalom, olyan gyorsan osszecsaptak a veget, hogy csak neztem. Ennyi? Martirhalal, meg abszolut happyend???

    De a legszornyubb, hogy 1 perc alatt letudtak. Ide egy dupla resz kellett volna, sok izgalommal, szenvedessel, es egy sejtelmes, kinkeserves felig-meddig happy enddel. (De talan meg mellbevago lett volna, ha egyszeruen minden ugy tortenik, mint ahogy a 20-as reszben, es csumi... Itt a vege fuss el vele. Na akkor lett volna pislogas!!
  • magus
    #4506
    jah és ennyi gigantikus hibát egy részben...

    annyi féle képpen meg lehetett volna oldani az egészet.

    és amit abszolút nem értek, mitől függ, hogy Peter bombermant játszik-e vagy nem, van amikor sikerül, van amikor nem leállítani a képességét? szerintem annál nagyobb erő nem létezett számára, hogy ne ölje meg a testvérét, holott eddig elég volt az, hogy ne robbanjon fel.
  • magus
    #4505
    ennél sokkal sokkal többet vártam

    jah, sylar túléli, peter túléli, nincs robbanás a városban, ennyi? Nem derült ki semmi, ez az egész olyan volt mint egy nagy nagy felvezetés a 2. évadra.

    és mi az, hogy a nagy finálé egy bud spencer és terence hill film képkockáit felelevenítő ökölharc lett? akkora hatalmuk van, hogy széttudnak robbantani egy várost, megállítani az időt, levágni egymás fejét, gondolattal gyilkolni, erre szétütik egymást

    amennyire jó volt a heroes sorozat maga, annyira gyenge volt ez a befejezés
  • Pharaoh
    #4504
    A Wi-fis csak meghalt a képregényben, vagy mi lett vele, hogy beszél Micahcal a műhold lezuhanása után?
  • macselek #4503
    A sugárzást éli túl, a robbanásba ő is ugyanúgy elpárolog:)
  • sorrow
    #4502
    Spoiler:
    Syler-nek tudnia kellett, hogy mi fog történni... vagy csak azt a képet látta amit lefestett vagyis, hogy ott állnak a téren Petrellivel?

    A csótány jelkép szerintem (a legellenálóbb élőlény a földön, ami az atomrobbanást is túléli) Tehát a Túlélés szimbóluma.
  • Magoo
    #4501
    engem is érdekelne
  • Athletic  Bilbo
    #4500
    vki nem tud 1 linket a film zenéjéhez. pls
    köszi
  • gameplusz
    #4499
    Sinome apja, Linderman, Hiro apja, Petrelli papa

    Köbö.
  • Tatyla
    #4498
    threeman pls egy linket ehez a részhez is...