12300
10528995171446015691.jpg
  • sweech
    #4697
    "szerintem tutkóra Sylar mászott be a csatornába véres kondenzcsíkot húzva maga után"

    ki más mászhatott még be? -.-
  • Paddy
    #4696
    szerintem tutkóra Sylar mászott be a csatornába véres kondenzcsíkot húzva maga után. mivel látta a jövőt az Ando által elejtett képregényben, lehet hogy elsőnek nem vette komolyan, de utánna óvatosságból lehet intézett valamit a saját védelme érdekében.
    De kíváncsi vagyok a másik hiper-űber gonoszra is. Mondjuk a második évadban nagyot ütne egy Sylar vs Petrelli vs hiper-űber gonosz párbaj:D
    na jó nem próbálom meg látni a jövőt mint mr. mendez
    Mindenesetre én nagyon várom a folytatást! ...save the world!
  • II Rocky II
    #4695
    nah én ugy vettem észre hogy ezt a heroest akár teljesen leis lehetne zárni,folytatás nélkül.Azért a Petrelli-Sylar csatából jóval többet vártam.naon kevés volt+hát Hiro,hogy leszurta Sylart.....azért érdekes.vártam volna hogy felkell és peter végez vele.eléggé ratyira sikerült a vége.nagyobb izgalmas csatát váártam.DL is alig birt menni ugy segitetteek neki,majd a végére meg őrá támaszkodott a családja...mintha nem is lenne megsebesülve.eléggé érdekes.jah és sztem Sylar él,hiszen amikor előre mentek 5 évet akkor Sylar volt Nathan,vagy igy ezek szerint már az sen fog bekövetkezni??nah amugy jo volt a sorozat.azért kivi leszek mit találnak ki a folytatásban.:D
  • winnie
    #4694
    "felesleges találgatni mivel vki mondta (talán winnie?) hogy az új villain teljesen új kari lesz, új színésszel stb. ergó nem ismerjük. majd kiderül"

    nem én mondom, hanem a készítők mondták egy tvuide interjúban, vagyis a mumus 2.0 is olyan mint a lostban jacob, még nincs castingolva. (persze lehet, hogy csak ködösítenek, de szerintem annyira kötötték az ebet a karóhoz, hogy új sztori lesz, új náézőket akarnak szerezni, hogy sok új arc kell és nem az első évadot kell más felosztásban eljátszani.)
  • kuci06
    #4693
    nekem piratebayről 700kb/s-el szaladt lefelé -_-
    szóval nem olyan rossz dolog a torrent ;)
  • Seth
    #4692
    miért kellene torrentel görcsölni, heroes új részekhez mindíg annyi seeder van mint a dög, maxal szedheti
  • Inquisitor
    #4691
    Tudom, hogy nem túl gyors, de nem lenne egyszerübb eMule-val lerántani?
    Vagy akár lehet görcsölni torrenttel ...
  • Tatyla
    #4690
    valaki szánjon meg egy direkt linkkel az úccsó részhez...
  • BlackShadow
    #4689
    felesleges találgatni mivel vki mondta (talán winnie?) hogy az új villain teljesen új kari lesz, új színésszel stb. ergó nem ismerjük. majd kiderül
  • Flamer
    #4688
    a-a. mék mindik él arra akire gondolt volna mert még mindik fosott tőle..
    de végre már hogy valaki válaszol má erre. :o
  • Tom Tom
    #4687
    Sztem Molly amikor mondja hogy fél arra a valakire gondolni mert látja az Isac.Vagyis volt míg Sylar át nem vette a képességét és ki nem nyírta.SZtem logikus lenne hogy mivel isac látta a jövőt láthatott egy kiscsajt is aki meg akarta tudni hogy épp hol van.Meg a részben is az volt hogy molli rá gondol aztán hirtelen váltás sylarra akinek valami látomása van szal lehet hogy nem véletlen.
  • burki6
    #4686
    Na igen, de ha megpróbálod megnézni, vmi olyat írnak, 'Sorry, but you can't watch this clip from your area' Szal ebből sajnos kimaradunk acsak nem lesz valamilyen webrip belőle
  • II Rocky II
    #4685
    nah kaptam / találtam már jot..vagyis annak tűnik...
  • Inquisitor
    #4684
    Nem tudom, de utolsó pár képregény olyan, mint ha fényképből csinálták volna szoftverrel, nem pedig rajzolták volna ... persze nem rossz, de ...
  • II Rocky II
    #4683
    huh b..megint itt vok.feliratért...szedtem a hosszupuskáról de késik.ha vki egy linket benyomna akor megköszönném...:D
  • Abruzzi
    #4682
    Kösz de azért ennyire nem vok angol pro...linkelhetnél magyart, vagy a lényeget magyarázd el tömören légyszi. Kössz
  • BlackShadow
    #4681
    kösz :)
  • Lacee
    #4680
    Don't Get Left Behind

    The regular season is over, but new Heroes stories continue all summer on NBC.com!
  • ProGabe #4679
    úgy hírlik lesznek,remélem valami nagyon fincsi dolgokkal,amőgy az újaknak,pontosabban az utolsó kettőnek a látványvilága valami fenomenális
  • BlackShadow
    #4678
    amúgy a képregények lesznek egész nyáron? v most az is pauza?
  • Cat 02 #4677
    ki más lenne ? :)
  • N1ggA
    #4676
    szerintem nem lehet tudni, de vannak tippek (vagy nincsenek:D)
  • Paddy
    #4675
    Remek évadzáró volt, bár én egy kissé komolyabb Sylar vs Petrelli harcot vártam. Még valami. A 23 rész végén egy véres csík vezetett a csatornáig. Csak nem Sylar mászott oda be???Elég ütős karakter ezért hiba lenne kihagyni a második évadból.
  • gameplusz
    #4674
    olvass.
  • sweech
    #4673
    valaki
  • Golyo69
    #4672
    nem olvasok vissza..sorry
    lehet már volt a kérdés de ki az akit a Molly-mondott hogy mikor rá gondol akkor ő is látja Molly-t! vagyis ki az akire nemakar ( vagy nem szívesen akar) gondolni ?? (23.rész)
  • Abruzzi
    #4671
    Cliffhangernek hívják az olyan befejezést, hogy megőrülsz h hadd nézd a következőt?
    Szal pl 24 elég sok része, és heroesé is, Cliffhangerrel végőzdik?:)
  • Shiwo
    #4670
    meg valami alapot kell adni a 2. évadnak is..
  • Seten
    #4669

    Mert mit vártál (ha nem cliffhangert), hogy majd az utolsó részben teljesen befejezik? Akkor meg azon sírtatok volna, hogy ezt meg jól összecsapták!

  • Shiwo
    #4668
    köff
  • madvi
    #4667
    Hát emberek ez az igazi bullshit.
    Mármint ahogyan ezt "befejezték".
    Save the cheerlader, save the World.
    Ja.
    Át vagyok b*szva a palánkon. Dramaturgiailag több sebből elvéreztették ezt az egészet.
    Bye all!

  • Seten
    #4666


    Aha, persze. Mert az meg egy Heroe-csótány mi?!

    Jaaj, olyanokat tudtok kombinálni! Nem néztek ti túl sok tv-t?
    Néha tessék már kimenni az utcára sétálni/csajozni/fagyizni. Nyár van!

  • ProGabe #4665
    ez már nekem is eszembe jutott,hogyan gondol rá,még Parkman is kikerekedett szemekkel nézett,hogy van egy übergonosz,ergó a "cég" sem tud róla,lehet a gonosz "látta" először Mollyt és ez alapján gondol rá a kislány
  • atomboy
    #4664
    Banner alatt: Hosszupuska SUB. Ott mar fent van.
  • LasDen #4663
    minden részhez van már felirat.......
  • Shiwo
    #4662
    uccsó részhez magyar felirat mikor lesz ? addig nem akarom kiírni dvd-re a részeket..
  • grebber
    #4661
    Torrenten fenntvannak!Sorozatos torrent oldal Persze angol.

    De magyar torrenten magyarul van lemaradva pár résszel!
  • drowns41
    #4660
    #4641 ?
  • gameplusz
    #4659
    Annyi ideig nem kapott sugárdózist, ami halálos lett volna...
  • gameplusz
    #4658
    lol