12300
10528995171446015691.jpg
  • Cat 02 #4777
    kiscsaj nincs rajta :D meg mr átmegyek a falon sem láccik
  • LasDen #4776
    bázz Milo Ventimiglia milyen fejet vág.... :D
  • Kanál
    #4775
    :P
  • Kicsikiraly
    #4774
    ja igen annak én is láttam egy percét pont vmi ház égett, megfordul a piros ruhás nő aztán Niki/Jessica :P
  • LasDen #4773
    Ali Larter
  • Cat 02 #4772
    off: tegnap volt film az rtl amiben benne volt Niki/Jessica (nem tom igazi nevét:() érdekesen nézett ki vadnyugati szerelmesként a fehér fogaival
  • BlackShadow
    #4771
    OFF: nem volt rossz én annó néztem mikor tv-ben adták itthon :) az ending jóvolt csak sajna számomra összecsapott volt :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hirtelen elege lett shao kan(?) nak az egészből megidézte a harcosokat akiket senki nem bír megölni.. hát :D
  • scorpeeon
    #4770
    OFF: Azt a Mortal Conquest-et meg kéne szereznem már, sokan írják, hogy nem rossz, és eléggé szeretem is az MK-t, egyre kiváncsibb vagyok rá :)
  • szandrus
    #4769
    Sziasztok
    Nem tudja valaki hogy mi a 23.rész kezdőzenéjének a címe,ki készítette? Köszönöm.
  • BlackShadow
    #4768
    de az agyban van a képesség, aztat meg eléggé hazavágta DL :)
  • II Rocky II
    #4767
    nembiztos..hiszen a tud gyógyítani és akár magát is meggyógyítthatja....ebben a világban a biztos se biztos..:D
  • Shiwo
    #4766
    azért tán ő csak meghót..
  • winnie
    #4765
    "A finálé egyáltalán nem arról szólt, hogy a jók győznek! Cliffhanger!"

    a finálé arról szól, hogy a jók győznek. totális hepiend, egy apró bökkenővel, de ettől még amerikai vég, csak nem akarták megölni a kedvencet (ezért pláne hepiend). a végén a vércsík kikacsintás, de nem az a cliffhanger, mert a második évadot nem sylar fogja meghatározni.
  • Inquisitor
    #4764
    OFF: L.L.L. könyvei egy idő után eléggé önismétlőek voltak, és ellaposodtak. Én jobban bírtam amikor sci-fiket írt még ilyen misztikus dolgok helyett. Persze eleinte azok is jók voltak.

    ON: Én még abban se vagyok halál biztos, hogy Linderman meghalt vagy se?
  • Seten
    #4763

    1. Én még nem olvastam "elbaszott Lőrinc L. László könyv"-et.
    2. A finálé egyáltalán nem arról szólt, hogy a jók győznek! Cliffhanger!
    :)

  • winnie
    #4762
    "Nathan elvileg meghal, Peter ki tudja mikor kerül elő,"

    nem hal meg és peter a 2x01-ben kerül elő, gondolom:)
  • Shiwo
    #4761
    ha szereted, hogy a gonosz győz, akkor nézd a Mortal Kombat: Conquest-et

    ..amúgy határeset, hogy a jó győz..nem robban fel ugyan a város, de többen megsérülnek, Nathan elvileg meghal, Peter ki tudja mikor kerül elő, Syler meglép..csatát nyertek csak, nem háborút..
  • Bubbax
    #4760
    Ez a finálé teljesen olyan volt, mint egy elbaszott Lőrinc L. László könyv vége: összejövünk, adogatjuk a hatalmat egymás közt ide-oda aztán a jók győznek már megint.
  • REALista
    #4759
    :D
  • kisduck
    #4758
    Hali!
    Peter Fergie klipjébe ez komoly, csak nehogy felrobbantsa a világot!
  • bauer15
    #4757
    Peter fergie klippjébe ha még nem láttátok gondoltamm megosztom veletek:)
    youtube
  • Tatyla
    #4756
    egyszerüen,herotom van torrenttöl xD


    winnie: visszaolvastam és be is nézek ide minden nap töbször is és nincs link...
  • Kicsikiraly
    #4755
    :D milyen érdekes ezt azután olvasni hogy már láttuk a teljes első évadot ^^
  • Kicsikiraly
    #4754
    egyszer be lett ide linkelve az a szám amikor Hiro először teleportál New Yorkba. (PANJABI MC - Jatt ho giya sharabee)
  • ProGabe #4753
    már biztos sokan olvastátok az Originses Kring interjút,én csak most,úgyhogy azoknak akik még nem,és talán nem is fogják,egy érdekes részlet:

    "...as you notice Volume 2 started the end of tonight's episode, but by no means does Volume 2 have to be the entire length of Season 2," he said. "In fact, don't expect it to. It will end sometime in the middle of the season, wrapping up a story with it that will allow us to launch in to a new storyline."

    formabontó vagy-e :)
  • Paranoia
    #4752
    Sziasztok!
    zenékkel kapcsolatba lehet tudni vmit?Esetleg ha vki rátalált már zenéivel kapcsolatba belinkelné?
    Googlen sokat keresgéltem,de ami "darabok" vannak benne azok érdekelnének.
    Gondolok itt példáúl erre.
    köszi
  • Cat 02 #4751
    http://www.sorozatjunkie.hu/2007/05/29/uj-karakterek-a-heroes-ban/
  • jax
    #4750
    "Hobby: Minden ami PC és minden ami film"

    Akkor nehogymár egy rohadt Heroes-részt ne tudjál leszedni.
  • ProGabe #4749
    ezalatt a több mint 1 hét alatt már tudod hányszor lejött volna torrentről?mond már meg mi lehet ennyira nagy gond vele hogy nem is próbálod meg leszedni,valószínűleg fogunk tudni segíteni
  • winnie
    #4748
    keress vissza. még aznap volt minimum 2 nemtorrent link beposztolva.
  • Tatyla
    #4747
    most hogy már mindenki látta az utlsó részt csak én nem valaki adhatna egy NEM torrent linket
  • winnie
    #4746
    "mondjuk ha Sylar életben maradt, akkor minek új főgonosz ?"

    mert unalmas lenne az ismétlés. a képregényekben minden arc-ban van új főgonosz, ez a lényege. sylar főgonosznak a 4-5. évadban lenne jó visszahozni. megölnék a 2.-ban és iszonyat nagyot ütne, ha kiderülne, hogy az S4-ben vagy a volume 4-ben ő a főmufti.
  • LasDen #4745
    én is erre gondoltam mikor láttam, de sztem nem konkrétan Hiro apja Kensei hanem Hiro az ő utódai....
  • Shiwo
    #4744
    mondjuk ha Sylar életben maradt, akkor minek új főgonosz ?
  • II Rocky II
    #4743
    én nem a mostani szereplök közül gondoltam rá...hiszen még nem is láttuk akire én gondoltam.(4740):D
  • Lunki88
    #4742
    Nem tom miért nem lehet megérteni h egy teljesen új szereplő lesz az új főgonosz. De azért mindenki a mostani szereplők közül gondol vkire... xD
  • ProGabe #4741
    "és neki is valószinű h volt képessége"

    nagyon úgy néz ki hogy a 23-as rész végén a katona az Hiro apja,tehát ő Tekzo Kensei,amikor tanította Hiro-t és ránézett a kardra,egy fiatal arc tükröződött benne
  • II Rocky II
    #4740
    az uj főgonosz?egyszerű hogy ki lehet.Sylar összefeküdt egy utszéli******al és születeett egy gyermeke.Nos ő örökölte apja tulajdonságait sőtt még többet...így ő gonoszabb mint apja.gyorsan növekszik szal 2 rész alatt 20 éves is lehet.(szinte superman a gyerek):D
  • winnie
    #4739
    "hmm uj főgonosznak: Hiro apja? végülis benne volt a régi csapatban, "

    most komolyan, amellett, hogy új lesz a gonosz, 1. george takei nem lehetne főszereplő, 2. egy fiataloknak szóló sorozatban nem fognak öregembert "gonoszoltatni", 3. tele az egész világ hősökkel, vicces lenne a gonosz no. 1 és a gonosz no. 2 is a hősök útjába akadt volna.
  • precision
    #4738
    hm...