12300
10528995171446015691.jpg
  • Pharaoh
    #4817
    Én nem láttam erre utaló írást. Linket esetleg?
  • Paranoia
    #4816
    Bár persze minden sorozatot így készítnek aztán lesz még 3-4-5 évad...
    Számomra ezzel az első évaddal véget is ért a sorozat.
    Elég nagyot kell alkotniuk,h megint felizzgason a téma...Nemtudom,h képesek lesznek egy NYben atomboba ként felrobbanó ember megakadályozását überelni,látványilag,történetileg vagy bárhogy...:)
  • Paranoia
    #4815
    hm Sorozat junkie.
    aszittem nem mondok újat:D
  • precision
    #4814
    ezt hol olvastad? :) linket
  • LasDen #4813
    mert mért is???
  • Paranoia
    #4812
    sorozatoook?Még 1 évad és vége.
  • Jimbo86
    #4811
    Szerintem pont jó így, nem kell rögtön az első sorozatba ultra-brutál küzdelmeket nyomni. Még mindenki most fedezi fel a kis képességét. A következő sorozat(ok)ban biztosan több lesz a durvulás...
  • cucumber87
    #4810
    sztem ezt soha nnem tudjuk meg, ha tippelnem kéne akkor bomba...
  • Inquisitor
    #4809
    A 00-ás részben vannak dolgok, amik a végleges 01-es részbe nem kerültek és a további történetekben nincs szerepe, mint az, hogy Mendez levágja a kezét(?), vagy az a fura teherautó, amit Claire lát a fegyveres rosszarcuakkal.
    (Tényleg mit vittek rajta? Lefagyasztott Alient? Atombombát? Mi a görcs volt a tartályban?)
  • Paranoia
    #4808
    Igen énis kicsit többre számítottam a végér.Vannak végig jó kis számitógépes animációk meg stb(robbanás nYben,hiro időmegálítása,kler sebei ahogy begyógyúlnak)ebből kellet volna vmi dúrvítás a végére,egy normális harc szájler és hiro közt sztem.
  • Lacee
    #4807
    nekem pl az utolsó 2-3 rész evésbé tetszett, mintha kicsit kifáradt volna a társaság.. vagy csak túl sokat vártam a lezárástól, nem tudom :)
  • II Rocky II
    #4806
    mi szomomrúúúú tenagyon....olvasd el rendesen...sajna már nem tudtam tovább fokozni a nagyon de nagyont....arra gondoltam hogy előtte is már az elsőtől tetszett különben nem néztem volna meg.Arra értettem hogy kvára a 11 től lett egyre minden rész izgalmasabb.vagyis attol a résztől lett mindig jobb és jobb.nah nemtom jobban elmagyarázni ennél.a lényeg(ismétlem magam) onnantol nagyon de nagyon jo.addig csak jo volt.:D
  • ProGabe #4805
    és addig meg csak úgy nézegetted unalmadban,mondván biztos jó lesz?nekem az első perctől lejött hogy ebben óriási potenciál van,a Hiro-Peteres,metrós jelenet a nemtom hányadik részben ezt 200%-ig alátámasztotta
  • scorpeeon
    #4804
    Sztem 9-10 volt nagyon nagyon ott, az a 10es nekem beütött :)
  • macselek #4803
    Azt nem mondta, hogy előtte nem lett volna izgalmas.
  • winnie
    #4802
    " h mely résztől kezdett számodra nagyon de nagyon izgalmassá válni....(nekem a 11-12 től::D)"

    ez szerintem elég szomorú...
  • Shiwo
    #4801
    fúú..erről mi jutott eszembe

    gyorsan össze is csaptam...
  • Gumbo
    #4800
    Yataa
  • spidey91
    #4799
    Valaki linkelje be a Heroesos MP3om csengést a régi hszbe se találtam


    Help!
  • Paranoia
    #4798
    HÁH Hiro a legnagyobb arc ^^

    JETÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • desigo
    #4797
    Hát most az első három rész után ez nekem elég káosz...

    Túl sok szálon futnak az események és minden mindennel összefügg.
    Nah majd holnap folytatom:)

    A japán srác eddig az arc.
  • II Rocky II
    #4796
    majd annyit tegyél már meg hogy megmondod nekünk (nekem) h mely résztől kezdett számodra nagyon de nagyon izgalmassá válni....(nekem a 11-12 től::D)
  • desigo
    #4795
    mind1.már megnéztem a 00-át
    jó volt csak kicsit zsúfolt és tömény:)

    azért thx
  • Magiszter
    #4794
    Az az első-első rész, ebből lett összeollózva utána ez első rész végleges változata. Érdekességként meg lehet nézni, de szerintem kezd a 01-től.
  • desigo
    #4793
    Üdv

    Én most kezdtem el nézni.
    A 00-ás rész az most mi?
    Előzmény vagy első rész vagy mi?
  • Inquisitor
    #4792
    Fene tudja, de nekem még olyan videonál se sikerült normálisan élvezhetőre belőni eliratot, ami ugyan az volt, amihez készült a felirat, csak lecsípett főcímmel. :(
    Ezért ha bármilyen videot keresek elötte megnézem melyik verzióhoz van időzített felirat, fordítva sok a szívás.
  • szolszil
    #4791
    kösz a figyelmeztetést! én tényleg elfelejtettem.
    :)
  • WOLF3x6
    #4790
    Koszonom a segitseget, egy Pack-ban van a 23 resz, akkor ha lejott utananezek a Release neveknek!
  • ProGabe #4789
    azoknak,akik elfelejtenék:új novel
  • Shiwo
    #4788
    elég 1 is...vobsub-ban lehet állítani, hogy mennyit csusztassa el előre vagy hátra a feliratot..
  • II Rocky II
    #4787
    nekem pl. a 23.részhez kettő felirat kellett.egyiket majd félig tudtam nézni aztán csuszott el.így következett a másik ami meg a második felére volt jo...Így két felirattal tudtam megnézni a filmet..)
  • precision
    #4786
    A 23 rész 1 nagy .avi -ba rakva? Vagy egy packban van az egész? Ha előbbi akkor passz ha utóbbi akkor nézd a release neveket és annak megfelelő feliratot szedd le. Ugyanis ezek a packok a korábbi releasekből vannak összerakva.
  • WOLF3x6
    #4785
    Hi! Leszedtem Hosszupuskarol a feliratokat osszevissza, de most egyben toltom le a 23 reszt angolul, es az lenne a kerdesem, hogy nem lesz akkor elcsuszas a feliratnal, vagy ha igen, akkor honnan lehet leszedni azokat a feliratokat, ami ehhez a 23 in 1 verziohoz van? Eddig csak angolul talaltam...
  • Lacee
    #4784
    meg aztán ő nem is főszereplő... HRG sincs rajta, szerintem ő sem volt (annyira) :)
  • Reyes
    #4783
    Beleolvadt Nikkibe:D
  • matyi08
    #4782
    biztos, hogy félidőben, mert Claire jóideje nem volt ebben az egyenruhában...
  • Shiwo
    #4781
    gondolom ez vmikor félidőbe készületett valamelyik forgatási szünetben...a kiscsaj meg a legelején volt és a legvégén..
  • LasDen #4780
    nem mintha Simone látszana... :D
  • Cat 02 #4779
    "Sem látszik" nem nincs rajta csak nem látszik rendesen :P
  • atomboy
    #4778
    Akkor Fekete Pako van Niki mogott? :)