12300
10528995171446015691.jpg
  • Pharaoh
    #4737
    Nem hiszem, hisz épp azért lépet ki a Linderman cégétől mert nem értett egyett vele. Lindermen meg eléggé "gonosz" volt
  • Kicsikiraly
    #4736
    hmm uj főgonosznak: Hiro apja? végülis benne volt a régi csapatban, Primatechpaperhez is volt köze, és neki is valószinű h volt képessége. Hiába segített Hiro-nak attól még lehet gonosz.
  • Shiwo
    #4735
    jó, mondjuk barátnőm felhívta a figyelmemet rá, hogy a kiscsaj vmi férfiről beszélt...de a banya akkoris még megkavarhat sokmindent..és látszólag a cég vezetéséhez is lehet köze..
  • Shiwo
    #4734
    esetleg Spoiler..



    szval most néztem meg az uccsó részt...
    nahmármost...annyit láthattunk, hogy Nathan elrepül Peterrrel..ebből akár azt is kihozhatják, ha nagyon akarják, hogy az égben Peter kilötte telekinetikával Nathan-t jó messze, így ő is túléli a robbanást..sose lehet tudni..más kérdés, hogy egy ilyen megoldáshoz mit szólnak a rajongók..


    Molly akárkire utalhatott, mikor azt mondta, hogy gonoszabb, mint Syler..mondjuk akár a Petrelli-mamára is..elég genya az öreglány, és a családban elég erősen jelen vannak a különleges képességek...sztem neki is akad 1 a tarsolyában...

    Syler ügyben meg még az is kiderülhet, hogy nem mászott, hanem valaki behúzta.. például a láthatatlan emberke is eltünt, és az se derült ki pontossan (emlékeim szerint), hogy kinek falazott, amikor elakarták távolítani a cégből..
  • BlackShadow
    #4733
    hihetetlen buta emberek jönnek észt osztani ide :) (kinek nem inge..)
    nem neked céloztam, félre ne értsd ^^
  • ProGabe #4732
    te nézd meg,sylarre simán gondol,ő a boogie-man,új gonosz lesz,nem tudjuk még ki az,mi a képessége,pont :P
  • Tom Tom
    #4731
    Bazz nem peter meg nem új villainra nem akar gondolni a kiscsaj hanem SYLARRE!!nézzétek már meg.rágondol amikor banették akarják és mindig sílart vágják be amint jósol a hülye fehér szemével és közben a kiscsaj ott szenved...
  • ProGabe #4730
    van új képregény
  • Flamer
    #4729
    ya. biztocs evil. :D
  • winnie
    #4728
    a készítők határtalan fantáziátlansága lenne, ha nem tök ismeretlen egyánt hoznának be. természetesen egy új főgonoszra gondolt.
  • atomboy
    #4727
    Eloszor en is Peterre gondoltam, de mivel Bennett Molly-val talalta meg Petert, igy o kiesik. Molly meg nem akar a gonoszra gondolni.
  • Gerbill
    #4726
    Sylarnek volt ideje és alanya gyakorolni. Megölt kb 9 embert(az elején a rendőrök mondják)+még ki tudja hányat a sorozat folyamán. Meg az atomrobbanás képességét is gyakorolta, próbálgatta, mint Ted annakidején. Peter meg aztse mindig tudja kitől milyen képességet szerzett.
  • hatezgaz
    #4725
    Ez a repülés dolog érdekes, de nekem a többi probléma nem tűnt fel.
    Molly-nál én rögtön Peter-re gondoltam, hisz csak neki lehet olyan képessége mint Molly-nak. Egy tömeggyilkos pedig tényleg jóval rosszabb, mint egy gyilkos.
    Az, hogy Sylar tudja kontrolálni,az nem furcsa, hisz neki az a képessége, hogy megérti a dolgokat. Azonos képeségeiket is jobban használja Sylar, mint Peter. A felvett képeségeket is jobban és könnyebben használja, mint az eredeti tulajdonosuk(pl hallás).
  • Lunki88
    #4724
    Hát ez qrva jó lett. xDD Főleg Hiro. :_D
  • Mincsi
    #4723
    "Vagyis ne gondolkozzá’, mert szar lesz neked"

    hogy ez mennyire igaz
  • brrrbrr
    #4722
  • Reyes
    #4721
    Heroes paródia

    Bocs, ha már volt.
  • Tom Tom
    #4720
    Elolvastam ezt és kösz az ingfót
  • scorpeeon
    #4719
    "Kérdés: - Miért nem repült el Peter?
    Válasz: - Tudja, elméletileg ezen nem lenne szabad gondolkodni.
    Kérdés: - Pedig a nézők gondolkodnak…
    Válasz: - Ahogy azt sokan jól gondolták a radioaktív Peter-nek a többi képessége háttérbeszorult, erejük leredukálódott akkor, abban a pillanatban. Valahol ebben rejtőzhetk a magyarázat. De. Igazából szerettük volna, ha Nathan megjelenik és megmenti a szituációt. Igen, elismerem, hogy nem sok a logika, de (nevet) mit mondhatnék, itt éppen a nevezetes szólás, a “Suspension of disbelief” jön képbe.

    (Snake így írta körbe anno a SoD fogalmét, amire Kring céloz: “A suspension of disbelief a filmrajongás alapkövetelménye. Aki nem tudná, ez annyit jelent, hogy a szórakozáshoz elengedhetetlen feltétel a gondolkodás teljes kizárása. Vagyis ne gondolkozzá’, mert szar lesz neked. Ez minden téren igaz: kit érdekel ma már, hogy a szőke nő az éjszaka közepén egyszál bugyiban kutatja fel a furcsa hangforrását, vagy hogy a főhős több skulót lő ki a fegyverből, mint amennyit kéne? Ilyeneken már nem szabad megütközni.”)"
  • Tom Tom
    #4718
    De Peternek miért nem volt annyi esze hogy elrepüljön föl az égbe ahelyett hogy bátyókája furikázza ezzel feláldozva magát??Vagy egyszerre több képességet nem képes használni?
    Én még arra leszek kivi amikor majd bemutatják hogy a múltban milyen dolgokat alkottak linderman meg hiro papa és hogy még kik voltak.Sztem tuti benne lesz.Ha nem akkor majd írok Tim Krngnek...:)
  • scorpeeon
    #4717
    thx, hasznos infók
  • winnie
    #4716
    ha érdekel valakit és, hogy a találgatás bejeződjön, tim kring válaszolt a csótánykérdésre és arra, hogy miért az lett az 1. évad befejezése és megoldása, ami.

    link emitt: http://www.sorozatjunkie.hu/2007/05/27/heroes-adalek/
  • gameplusz
    #4715
    Nem.
  • Cat 02 #4714
    Sylarre is kellet ;)
  • Paddy
    #4713
    Nem tudom én sem ki az übergonosz, de remélem majd a második évadban nem kell várni 5-6 részt mire kiderül
  • Cat 02 #4712
    ha van alapja sztem :)
    de ki azt h ki az übergonosz senki sem tudhatja
  • Paddy
    #4711
    A fórum nem arra való, h megvitassunk néhány témát ha kell 100x is?
  • Cat 02 #4710
    akkor is ő volt xP vagy csak egy jelkép .. :D
  • atomboy
    #4709
    Nem.
  • Biu
    #4708
    Peter meghal vagy nem hal meg???
  • Flamer
    #4707
    hátte aztán nagyon buta vaty :DDDd

    de amugy ná :D nem az. az egy egy csótány volt :FDdd
  • ProGabe #4706
    ez naon zsír,hát figy,ITT van a banner simán,tehát mindenféle felirat nélkül,innentől már csak modin,ill. hg-n múlik hogy beteszi-e a countert,aminek ugyebár ott van a kódja,megfelelően át kell csak írni gondolom
  • Cat 02 #4705
    még nem mer túl sok :D
  • Cat 02 #4704
    a csótány egy alakváltó és ő az akiről Molly beszélt ?
  • BlackShadow
    #4703
    visszaszámláló
    nem rakjuk ki bannerba? v csak beültetni egy erre az időpontra visszaszámláló kis időt a sarokba :)
  • scorpeeon
    #4702
    Az "alakváltó" csaj képességével sem tudott volna csótánnyá változni, max azt az illúziót kelteni, hogy ő csótány. Attól még, hogy úgy néz ki, mitn egy csótány, ugyanúgy meg lesz sebesülve és ugyanakkora marad. Mert ez ugyebár nem valódi alakváltás, csak illúzió.
  • II Rocky II
    #4701
    nah Sylar nem egy patkányt értett meg hanem egy csótányt és ő mászott az aknatető tetején.:D
  • Flamer
    #4700
    hát énmekk aztnemtudom hogy Syler mért él tul egy átdöfést.. :D dehát ő tudja.

    ya. Sylerre meg mondjátok hogy átváltozott csótánnyá :D biztocs megette az alakváltoztató nő agyát miközbe várta Petert :D
    mert ugye pont ottvoltak a szálloda előtt :DDd

    ték. :o
  • gameplusz
    #4699
    Hat igen, itt az ideje tovabblepni emberek, leragott csont esete forog fent...
  • BlackShadow
    #4698
    jáj emberek ennyire nem gondolkozni? :D ki mászott volna be a csatornába,h a nem sylar?
    sylar uugy látta a jövőt mint isaac, tudta, h hiro leszúrja, és gondolom azt is, hogy túléli .. ergó erről sincs mit tovább vitázni