12300
10528995171446015691.jpg
  • Rage47
    #4857
    ha Peter-t megölik, felrobban, mint Ted
    egyszerre csak 1 képességre tudott koncentrálni sztem
  • Laza
    #4856
    Nah, durvan a hetvege folyaman neztem meg az osszes reszt.

    Nem volt rossz, de azert neha egy kicsit porgosebbnek el tudtam volna kepzelni, folleg, ahogy a vege fele kozeledtek az esemenyek.

    Maga a vegjatek meg abszolute lapos volt, valami titanok harcat kepzeltem volna oda, nem egy ilyen 3 perces, szinte semmit.

    Meg kerdesek meg minidg maradtak szamomra. Pl hogy miert nem lehetett megolni Petert a vegen, meggyogyult volna.
    Vagy miert nem repult el egyedul.
    Hogy kerul Hirohoz a fekete kard mikor visszaernek Japanba (csak nem 'elugrott' erte? :)
    Meg a jovoben Syler hogy elte tul a robbanast, mikor ugye eloszor aztmondtak, azert mert megolte Clairt, aztan a jovoben megis elt Claire, mivel megmentettek, tehat megsem azert :)
    Stb aprosagok :)

    Remelem nem irtak ki Petert igy a sorozatbol, mert o volt az egyik legjobb alak szvsz.
    Meg ugye o tulelte a robbanast a jovot abrazolo reszben.

    Nah majd szemezgetek itt a forumon :)
  • Kicsikiraly
    #4855
    azért. már megijedtem :P kinéztem volna a magyar TV-sektől (nemtom melyiken megy magyar szinkronnal) hogy azt is lefordítják :D
  • sweech
    #4854
    régebben láttam egy részt amiben a yatta-t a magyar szinkronhang mondta, azthittem beszarok D:
  • Paranoia
    #4853
    de tényleg
    ezek után nemis akarom látni azt a részt amikor a csajjal "ismerkedik" az étterembe.
  • LasDen #4852
    mikor angolul beszél, akkor van a szinkron....
  • Kicsikiraly
    #4851
    a szinkronban Hiro japánul beszél legalább?
  • spidey91
    #4850
    Nekem például a magyar szinkron sokkal jobban teccik mint az angol, pedig szpoktam angolul is filmet nézni de ez most naon jól el lett találva sztem
  • REALista
    #4849
    Sylar és Hiro hangjával nem vagyok kibékülve de egyébként tényleg nincs gond a szinkronnal...
  • winnie
    #4848
    "tényleg szörnyűek a szinkronhangok. olyan, mint egy másik film, negatív értelemben :S"

    megnéztem és egy kivétellel teljesen jók szerintem.
  • n0rb
    #4847
    mert nincs másról beszélni szerintem:S


    © precision amúgy meg azért gáz mert ebböl látszik hogy eléggé rég voltam itt :S:P:)
  • Cat 02 #4846
    tudnám ez mért az NBC topicban van ...
  • Rage47
    #4845
    tényleg szörnyűek a szinkronhangok. olyan, mint egy másik film, negatív értelemben :S
  • atomboy
    #4844
    Meselj. Nincs tv-m. :)
  • Paranoia
    #4843

    szörnyű ez a szinkron
  • precision
    #4842
    miért gáz? :P
  • n0rb
    #4841
    uhhh több mint 500új üzenet ez már gáz!!
  • BlackShadow
    #4840
    eszembejutott.. van új novel :)
  • sweech
    #4839
    de
  • Shiwo
    #4838
    ő nem vmi illúziókat tud nyomatni ?
  • Lacee
    #4837
    nemizs, mer Candice tud alakváltani :)
  • Cat 02 #4836
    Sylar ^.^
  • Shiwo
    #4835
    Syler ?
  • Cat 02 #4834
    ofF: Doktor Szöszi ben valyon ki a rabnő ? na ki ? :D
  • North
    #4833
    Pontosan.
  • espio
    #4832
    Szóval aki nekem azt mondta hogy már megy a Heroes Második Évada, az kamuzott vagy hülye?
  • Pharaoh
    #4831
    Miért ne lenne?
  • Rage47
    #4830
    wow köszi:) megvan a mobilhátterem... :)))
  • ProGabe #4829
    először nem találtam a psd-t,de aztán...

  • Rage47
    #4828
    halli
    vki be tudná linkelni nekem a bannerban is látható "Heroes-logót"? Arra a képre gondolok, ahol a Hold eltakarja a Napot... Mindenhol kerestem, de nincs sehol fenn olyan jó minőségben, mint itt. Innen is ki tudnám vágni, csak belelóg a heroes felirat.
  • evenor
    #4827
    Ez ebben a formában semennyire sem formabontás, szerintem.

    Megjegyzés: A logó a fórum tetején szerintem nagyon nagy, elég lenne csak a Heroes szöveg a napfogyatkozással, nem kell még az nagyban is.
  • spidey91
    #4826
    Most akkor nem lesz második szezon itthon?
  • II Rocky II
    #4825
    én csak mondom hogy miért szidták a PBet ennyi....hogy hülye indokkal.:D
  • winnie
    #4824
    "nah am.még a prison breaket is szidták hogy jobb a heroes mert a PB-et huzzák több évadikg---mos ugy nézki második és vége...erre a Heroes is ugy volt hogy 1 évad és kész erre jön a második...sztem jönni fog itt is a 3. is."

    ööö, valami dilibogyót szedtél, vagy minek traktálod a népet butaságokkal. nem mintha nem tudná majdnem mindenki.

    mutass nekem egy olyan sorozatot, amit nem több évre terveznek :O a heroes és a prison break is még évekig mehet, ha a készítők és a csatorna akarja csinálni. a prison break is folytatódik ősszel. a hősök is. utóbbiból szinte 100%, hogy lesz 3-4. évad is, stb.
  • ProGabe #4823
    kéne egy faq,oda jutottunk :P
  • BlackShadow
    #4822
    heroesnál nem úgy volt inkább, hogy egy évad egy történet? nem 1 évadra terveztek :)
  • II Rocky II
    #4821
    nah am.még a prison breaket is szidták hogy jobb a heroes mert a PB-et huzzák több évadikg---mos ugy nézki második és vége...erre a Heroes is ugy volt hogy 1 évad és kész erre jön a második...sztem jönni fog itt is a 3. is.
  • winnie
    #4820
    "Még mindenki most fedezi fel a kis képességét. A következő sorozat(ok)ban biztosan több lesz a durvulás... "

    nem lesz. ez nem mozi. tévé. ha több pénzt is kapnak, az a színészekre fog elmenni, nem special effektekre.
  • Shiwo
    #4819
    és az a veszély se fenyeget, hogy csak 2-3 főszereplő van, aki megunja a dolgot...itt van 1 rakat..
  • ProGabe #4818
    ne beszéljél már hülyeségeket,a nézettségtől függ mennyi évad lesz még,persze kivételes esetekben a készítők is bedobhatják a törölközőt,de az 5-6-7 évad után szokott lenni