12300
10528995171446015691.jpg
  • szucsy89
    #4900
    lool, szeret nyalakodni^^
  • BlackShadow
    #4899
    hiro visszamegy az időben, mert sylart leszúrja mégis regenerálódik > save the cheerleader
    mikor future hiro visszamegy, a helyzet változatlan, mert azzal, hogy claire él, még felrobbant a bomba (az már ki lett tárgyalva, hogy a robbanás képességével rendelkező egyed testére ez a cucc nem hat, max a ruhája málik szét). Ezekután jött előre az időben hiro és ando.
  • N1ggA
    #4898
    elvileg abban a nemtomhanyadik idősíkban azon a táncesten vagy min öli meg
  • Nyarlathotep
    #4897
    Ime.
  • Kalinka
    #4896
    csak azt nem értem (azt hiszem vki beszélt már erről itt), hogy amikor mutatják azt az idősíkot ahol syler elnök lesz...ott ugye hiro leböki, mert mondta is hogy hamar begyógyult a sebe és nem tudta megölni.
    Viszont Clairt csak a végén öli meg (amit nem is értek hogyan, nem gyógyult akkor?).
  • ProGabe #4895
    mindegyik forbidden
  • LasDen #4894
    mivan mindent megnyal??

    amúgy az a stanley kupa?

    érdekes ember lehet... :D
  • Nyarlathotep
    #4893
    Lemaradt.

  • Nyarlathotep
    #4892
    Nóóóórmális?





  • precision
    #4891
    szerintem nem teljesen egyértelmű hogy jelenleg is úgy néz ki...mert kb ugyanolyan mint most csak a képregényben kövér...lehet azóta lefogyott
    majd a köv képregénybekből sztem kiderül
  • ProGabe #4890
    annnyi a gondom ezzel,hogy az utolsó részben Niki leütötte őt,és ezzel megszűnt a látomás.ha végig másnak mutatta magát,aki valójában,akkor annak is meg kelett volna szűnnie,mert eléggé úgy néz ki hogy erről van szó,és ugyebár erre utalt is a sorozatban
  • precision
    #4889
    természetesen :)
  • ProGabe #4888
    új képregényt olvastátok már?szerintetek is egy már ismert szereplőről szól? :)
  • szucsy89
    #4887
    miért, csak elmondta a véleményét, és van is benne igazság sztem!
  • Lacee
    #4886
    változatos ellenérvek, ügyes.
  • Nyarlathotep
    #4885
    Egyes, ülj le szépen!
  • Cat 02 #4884
    ha már fegyverek :D
    Én néztem sok akció filmet és ott ilyen sima fekete fegyverkee vannak, itt meg mindneki csili-vili aranyozott v mi ? :S
  • Szolnokboy1
    #4883
    bennettnek kellett volna másik fegyvert adnia a kellékesnek :)
  • Flamer
    #4882
    :DDDDDDDDDASDASDASD
  • scorpeeon
    #4881
    Csak a fegyveres részhez szólnék hozzá: az fegyó természetesen nem Claire fegyója volt, hanem Benetté, ő adta neki, lehet, hogy véletlenül nem gondolt rá, hogy jól mutasson a lánya kezében is amikor odaadja neki, ha esetlegesen ő megsérülne és neki kéne lelőnie a robbanni készülő Petert :)
  • Szolnokboy1
    #4880
    a dolgok amiket nagyon meg kellene változtatni a sorozatban:

    1., cseréljék le a zeneszerzőt

    én még normális muzsikát a Heroes-ban nem hallottam. Emlékezzünk arra a részre, amikor Hiro az ügynök szobájában van és Hope táskáját keresi. Az a zenének nevezett együtemű hangsorozat a jelenet tönkretételéhez vezetett. Egyedül talán az e17-ben, a hídon hallhattunk normális, oda illő zenét.

    2., cseréljék le az akciókoordinátort (vagy azt, akinek a "lövöldözéshez", mint cselekvéshez köze van)

    a legjobb példa erre természetesen a 20-as rész, ahol az ominózus kormányépületes belépőből 100x többet ki lehetett volna hozni nulla vagy legalábbis minimális pénzből. Vagy. Mikor Isaac lelövi Simone-t. Borzalmas jelenet. Isaac fordul, két lövés lassú(!) ütemben, hatásszünet ,Isaac felfogja mi van. Na hát kérem! Vagy. Bennett megöli Johnsont. Lehet, hogy a szöveg jó, de az utána következő két szintén lassú ütemű lövés a fejre rettentő gagyi, főleg úgy h semmit sem látunk.

    3., cseréljék le a vágót ill. az operatőrt

    idegbeteg mindkettő. tömören. a vágó vág mint állat orrba szájba, a kameramann meg egyszerűen tehetségtelen, többnyire nem képes kihasználni a jelenetekben rejlő lehetőségeket.

    4., cseréljék le a kellékest

    Lehet, hogy a most következő dolog másoknak apróság, de nekem nagyon nem, és nagyon zavar. Ennél csúnyább fegyvereket én még sorozatban/filmben nem láttam mint amik itt vannak. Mielőtt részletezném, egy fontos dolog. A fegyver nagyon is jellemzi a használóját. Illenie kell hozzá, a jelleméhez,a külleméhez, személyiségéhez. A fegyver meghatározza a figura egészét. Mondok példákat. Jack Bauer ezüst szánú pisztolya. Tökéletes. Castor Troy arany dual-berettája az Al/arc-ban. Rambo M60-asa. De hogy a sorozatoknál maradjunk. A Lost 2. évad fináléjában Jack pisztolyát egy az egyben a kezébe teremtették. Itt az esetek 90%-ában egy pisztolyt használnak: azt a rusnya, undorító, böszme, szürke szart. A már említett Isaac-Simone, Bennett-Johnson esetében, továbbá Bennett-Sylar, Claire-Peter, Haitian-Bennett incidenseknél is az látható. Szegény Claire alig érte át a markolatot, rossz volt nézni a kontrasztot.
    Talán össze vissza egy alkalmat tudok mondani: Nathan-hez passzolt a Ruger (asszem az volt) amit Linderman-re fogott. Ennyi.

    most ennyi jutott eszembe.
  • ScarY MAN
    #4879
    ne azt nezd... ha jol nezki csak annyit mondj: Figyu szivi...itt tartom a kezemben a dvd-t... ha tudnad mi van rajta...hiro egy igazi isten...clair meg olyan gyonyoru mint te...szal ha kell akkor...akkor dolgoznod kell ...
  • Flamer
    #4878
    a-a. nemkomálom a csajt :D
    de hát ez kész. tipikus hüjepicsa. :|
  • ScarY MAN
    #4877
    ird meg neki hogy te tudod de cserébe kérsz valamit
  • Flamer
    #4876


    omfg mi?:D
  • winnie
    #4875
    "honnan tudod hgoy az amit mutattak nem éppen egy alternatív idősík és nem a másik a "normális"? :)"

    ami a jelenben van az a normális. ami lehetett volna az alternatív. mutattak pá random történést. azt is mutathatták volna, hogy hiro japán császár lesz vagy, hogy claire anyja szuperhősként mindenkit elpusztít. ők úgy döntöttek, hogy azt mutatják, hogy nathan/sylar elnök lesz.

    ilyen what if sztorik mindig vannak képregényben is, jópofák.
  • ScarY MAN
    #4874
    hogy tudtam hogy ellövitek a House os poént xD
  • Laza
    #4873
    Ugy ertettem, hogy ha azon idosik szerint kepes volt tulelni, akkor a valos idosikban is tul kellene elnie :)
  • Kalinka
    #4872
    csak kis kötözködés...

    honnan tudod hgoy az amit mutattak nem éppen egy alternatív idősík és nem a másik a "normális"? :)
  • Kanál
    #4871
    csak férjet játszik
  • REALista
    #4870
    Uh akkor fogja hallani House gondolatait...:D
  • Lacee
    #4869
    most nézem hogy a mai dr House-ban Parkman közrendőrt fogják gyógyítani :D
  • ProGabe #4868
    Egy kis Hősködés

    ugyebár van új képregény
  • winnie
    #4867
    "Remelem nem irtak ki Petert igy a sorozatbol, mert o volt az egyik legjobb alak szvsz."

    nem írták ki.

    "Meg ugye o tulelte a robbanast a jovot abrazolo reszben."

    irreleváns. akkor túlélte. sok ezer másik jövőben meghalt, de az alternatív idősíkok csak játékok. a jelen számít.
  • Laza
    #4866
    Hehe, jah ... most neztem meg, tenyleg odaadja neki, megis mikor odamegy, nincs nala, es a pirosat huzza ki a foldbol :)
  • Laza
    #4865
    Tutira mentem, meg mielott vki beszol :)
  • Shiwo
    #4861

    lehet apró baki, ha a jelenetben nem volt nála (így fejből nem emléxem)..elvileg vitte magával a feketét, mikor ment megmenteni Andot..még az apja adta oda neki..
  • Laza
    #4860

    - Hogy kerul Hirohoz a fekete kard mikor visszaernek Japanba (csak nem 'elugrott' erte? :)
    - nem az maradt nála, amelyikkel átszúrta Sylert ?

    Mikor megmentette Andot Syler elol, ugye visszavitte Japanba, de ott naluk volt mindket kard, piros a kezukben, fekete Hiro hatan ... aztan a feketet ott is hagyta. De az nem volt nala, mikor megmentette :)
    De valszeg kozben megalltak pihenni, es nem kapasbol mentek :)
  • Shiwo
    #4859
    pár kérdésedre már volt hosszas tanakodás után válasz...

    - miert nem lehetett megolni Petert a vegen, meggyogyult volna.
    - valszeg csak azután tudja teljesen kontrolálni a képességét, hogy felrobban 1szer..Syler tudja, mert neki alapképessége az volt, hogy érti a dolgok működését...

    - Hogy kerul Hirohoz a fekete kard mikor visszaernek Japanba (csak nem 'elugrott' erte? :)
    - nem az maradt nála, amelyikkel átszúrta Sylert ?

    - Meg a jovoben Syler hogy elte tul a robbanast, mikor ugye eloszor aztmondtak, azert mert megolte Clairt, aztan a jovoben megis elt Claire, mivel megmentettek, tehat megsem azert :)
    - Sztem sehogy, mert nem robbant fel.. a jövőbeli Hiro hitte azt, hogy Syler robbant fel, pedig valójában Peter robbant...és a jövőbeli Hiro találta ki azt, hogy megkell menteni a pompomlányt, mert azt hitte, ezért maradt életben Syler..pedig valszeg úgy járt volna Syler Clairrel, mint Peterrel..neki se tudta meglékelni a fejét, mert visszagyógyult..
  • Laza
    #4858
    Lathatatlanul torte el a botot is, nem? :)
    Na mindegy, vmi oka biztos volt.