12300
10528995171446015691.jpg
  • szucsy89
    #5060
    This Account Has Been Suspended
  • REALista
    #5059
    This Account Has Been Suspended
  • Paranoia
    #5058
    Hayden Panettiere - My Hero Is You
  • arkkansas
    #5057
    thx
    akkor ez az a candice = betty dolog a képregényből van, amit nem tudtam mire vélni...

    a tettetésen kívül persze lehet egy mátrixos "residual self-image" magyarázat is (a bugon kívül), azaz olyan sokat használja ezt a candice-álcát, hogy mindig ilyen, amikor nincs tudatánál. claire sem tudatosan regenerálódik... bizonyos képességek tudat alatt is működhetnek.

    no mewg persze a képregényt nem olvasók (mint én) nem értenék, ki az a bige... (hacsak nem a kövér néger csaj a betty, aki a szavazófülkébe vitte micah-t)
    vagy ez is olyan, mint a 3. realitás :)
    bár sztem még bekövetkezhetnek azok az események, amik a 2012-ben "voltakhoz" vezetnek: nathan valahogy túlélte (pl. egy bizonyos magasság után peter magától tudott repülni, függetlenül attól, hogy akkor elvileg nem robbanhat :), sylar is él (véres csík a csatornába!), majd elkapja nathant, betty/candice-t, aztán claire-t, elnők-álcában k..ja a first ladyt és vadászik az x-menre :)
    vagy vereségét belátva, hamuval szórja be a fejét, és megígéri, jófiú lesz :) és a "mumusnál is rosszabb" megafőgonosz ellen lép fel...

    arra nem emléxem még, hogy a jó memóriájú csaj (charlie) fejét is meglékelték (mert akkor sylarnek elég gyors lehet a tanulási képessége), vagy betegségben halt meg. hiro lemondott a megmentéséről, de ez azért van, mert kételkedett saját képességeiben, vagy mert belátta, hogy agytumorral vagy mivel ígyis-úgyis kampec...
  • ProGabe #5056
    mert candice-szé változik,miközben ő betty,ezt a képregényekből lehet tudni.tehát az a test amit végig láttunk,az is illúzió volt.amúgy nem arccal lefelé fekszik :)
  • arkkansas
    #5055
    na, megnéztem. jó volt. a p. p. vs sylar persze kiábrándítóan röpke menet :) volt.
    amúgy amikor petya robbanni "akart" esténként, mindig röhögtem, hogy nem robbanhat (persze ő nem tudhatja), mert NYC NAPPAL robbant fel, épp amikor Hirot elkapják a zsernyákok, és kihallgatják I. Mendez lakásán. Persze az nem volt egy korrekt robbanás, mert az atomvillanás ELŐTT volt a lökéshullám (hanyadik rész is az?), de ez valszeg nem azt jelenti, hogy cancel that... persze sokféle realitás létezhet, amiben akár este is felrobbanhat petya... viszont nem értem, mire írtátok, hogy candice nem változott vissza, mikor niki kiütötte. amit én láttam, abban bizony barna lett (arccal lefelé fekszik, így nem biztos, hogy ugyanolyan, de a ruhájától kezdve minden megváltozik, amikor kifexik, és feltételezhető, hogy vissza"változott" ill. megszűnt az illúzió)

    arra lennék még kíváncsi, 1671-ben volt-e teljes napfogyatkozás Japánban, Kyoto környékén... :)

  • ProGabe #5054
    Heroes Unmasked-ot ugye mindenki ismeri?
    ja hogy senki és én is csak most láttam meg véletlenül hogy tölthető :O

    tulajdonképpen egy extra-részletes "így készült" és "kulisszák" mögött több részben (Y)
  • Paranoia
    #5053
    reméelm Pitőr vmi csinál a hajával,és ez csak egy nyári frizura
  • Csibe001
    #5052
    Claire-el Nathan van, Sylar-el meg Niki.
  • Cat 02 #5051
    ki van Claire re és Sylarrral?
  • Paranoia
    #5050
    Heroes world tour kép
  • Shiwo
    #5049
    "fel kell idéznie egy érzelmet, amit akkor érzett amikor valaki használta a közelében a képességet"

    nah ezaz :) biztos nem direkt írtad így, de ezalapján a mondat akapján is "használni" kell a közelében a képességet..
  • Shiwo
    #5048
    amúgy meg ha nem jött volna le a kommentemből, ez csak feltételezés, hogy azt tudja átvenni...igazság szerint előről végigkellene nézni a sorozatot ahhoz, hogy megerősítést nyerjen a dolog..
  • Inquisitor
    #5047
    Nem igazán, de fel kell idéznie egy érzelmet, amit akkor érzett amikor valaki használta a közelében a képességet. Na most ha azt se tudja, hogy hol és mikor vette át, akkor ez elég nehéz. Ebből adódott a probléma is, amikor nekiállt felrobbanni.
  • Shiwo
    #5046
    úgy hogy amikor Peter leugrott a tetőről, akkor a tesója felreppent, hogy elkapja -> használta mellette a képességét..
  • LasDen #5045
    és akkor a tesójájét hogy vette át???
  • Shiwo
    #5044
    mondjuk nem tom volt-e rá példa/ellenpélda, de mi van, ha olyan képességet tud csak átvenni, amit használnak is a közelében..
  • Cat 02 #5043
    lehet átvette csak nem jött rá
  • drowns41
    #5042
    Újabb kérdés merült fel Sylar és Peter párharcával kapcsolatban :D
    biztos unjátok már, de kiváncsi vagyok rá.
    ugyebár slyar eredeti képessége, hogy jól átlátja a dolgokat és nagyon könnyen kezeli őket. ezért nem robban fel.
    Peter viszont át tudja venni mások képességét. Akkor miért nem vette át Sylar eredeti képességét és akkor nem robbant volna fel.
  • Szolnokboy1
    #5041
    Bring it on: All or Nothing

    Csináltam hozzá subot is, Hayden rulez! :DD
  • Fido4life
    #5040
    ez melyik filmből van ?
  • precision
    #5039
  • ProGabe #5038
    dehogynem,csak őőő izé őőő
  • jax
    #5037
    Az nem véletlen "Shake ya ass, but watch yourself" ? :D
  • ProGabe #5036
    akarod mondani:csak azt kellett volna felvennie :DDD

    "shake that ass,watch your step!"
  • szucsy89
    #5035
    lol, nincsenek még ilyenek?
  • Carlos
    #5034
    Azért egy tangát felvehetett volna...
  • Paranoia
    #5033
  • Kanál
    #5032
    densz densz csirlida ;\
  • Nyarlathotep
    #5031
    Igen, ő is elmondta, és én is. Mi a problémád?
  • cocobanana
    #5030
    Szerintem meg azért fórum a fórum ,hogy mindeki elmondja a véleményét akár pozitív akár negatív...
  • Nyarlathotep
    #5029
    "Nem varom a masodik evadot."

    Nem baj, nem fogsz hiányozni!
  • Kicsikiraly
    #5028
  • precision
    #5027
  • Kicsikiraly
    #5026
    csak meg nem tudok franciaul :D
  • LasDen #5025
    http://youtube.com/watch?v=lulbk1o_ViM
    Ezt láttátok már??
    Én most láttam először...ahogy néztem a jelenetek többsége az első részből van....
  • REALista
    #5024
    Ahogy érzed...:D
  • Sephi
    #5023
    Na megneztem az elso evadot.

    En nem tudom.... szal en nem szoktam fikazni sorozatokat mert magam is nagy sorozat junkie vagyok de ez meg az Invazio-nal is gyengebb volt.

    Nem varom a masodik evadot.

  • burki6
    #5022
    azt tuti nem mert a niki/jessica alakot megszűntette a kiütés
  • precision
    #5021
    szerintem az illúzió megtartását kell akarnia, és ha ki van ütve, megszűnik a képesség, ergo vissza kellett volna változnia

    2 lehetőség van, vagy tényleg tetteti vagy (ez valószínűtlenebb) a készítők bennehagytak egy ilyen bugot :|