12300
10528995171446015691.jpg
  • Pharaoh
    #5020
    Lehet a visszaalakulást, vagyis az illúzió megszünését is akarnia kell. Hisz akkor alvás közben is mindig visszaalakulna.
  • Shiwo
    #5019
    nahja..jó kérdés..lehet, hogy nem ájult el, csak tettette, hogy megussza a többi pofont...
  • Szolnokboy1
    #5018
    még mindig nem értem, hogy Candice (akarom mondani Betty) miért nem alakult vissza, mikor Niki kiütötte :-/
  • ProGabe #5017
    Az NBC, a FOX majd egy hónapos premiercsúsztatásával szemben, ugyanakkor indítja a sorozatait, mint tavaly, így a Heroes rajongók is például napra pontosan 1 évvel az 1×01 után kapják meg a 2×01-et.

    Fontosabb dátumok: 09.24: Chuck, Heroes, Journeyman

    sorozatjunkie.hu

    ugyebár van új képregény is
  • Neogan
    #5016
    Én nem modtam hogy ő az apja csak a színész ugyanaz. Amúgy én is erre az ős-dologra gondolok.
  • Shiwo
    #5015
    nem biztos, hogy az apja..lehet csak egy ősét játsza el..
  • Neogan
    #5014
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Utánanéztem, a "Generations" jelenetben látható Kenseit ugyanaz a George Takei játssza mint aki Hiro apját. Szóval lesznek még itt meglepetések :)
  • Kicsikiraly
    #5013
    hát épp ezért mondtam :D
  • Malakai
    #5012
    Jah, szóval minden spoiler tag nélkül be lehet írni, hogy >> >> >> Peter le se szarja, hogy meg tudja állítani az időt, Sylart meg úgyse lehet megállított időnél megsebezni. :) Azért csak lekicsinyítettem.. :P
  • Nuki
    #5011
    igen, most látom énis:
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1173034772

    :\
  • szucsy89
    #5010
    jaja, amúgy a tvsnek van külön topikja asszem...
  • Kicsikiraly
    #5009
    hmm aki a tv-t nézi az is ide jön? mert most volt a 20. rész és mindenki a 20. részről dumál :D bezzeg ha tudnák hogy a 23. részb
  • arkkansas
    #5008
    ez a Sylar gyerek nagyon pöpec, az biztos. nekem nem szimpi, bár voltaképp igaza van abban, hogy egy-két emberbe kell integrálni ezeket a képességeket. mondjuk a 20. részben nem értem, miért nem repült azonnal NYC-be, amikor megtudta, hogy Hirot sikerült elfogni. annyit tudott már róla, hogy képes megállítani az időt, márpedig az az egyik leghasznosabb tulajdonság, amit eltanulhat. hát még ha az időutazásról is tudomást szerez... szóval a regenerálódás se rossz, de azért ez fontosabb.
    lehet, pont az lesz a veszte, hogy ő Peterrel ellentétben nem tudja megállítani az időt. viszont Peter valahogy elveszítheti a regenerálódó képességet, különben nem lenne egy nagy srég heg a homlokán 2012-ben.
  • arkkansas
    #5007
    Hi!

    thank U very much. A [email protected] el tudnád nekem küldeni a poweriso telepítő fájlt? (felraktam a download.com-ról, de az csak 300 MB-ig imidzsel. a daemon tools meg nem viszi a .daa-t. szerencsére ezek a progik <1 MB)

    gondolom, van crackelt :)

    fene ebbe a sok SW-be :) egy filmemnek nincs hangja, azaz nem játsza le a MPlayer...

    szóval nagyon kösz, bárki is küldje el a poweriso-t:

    [email protected]

  • Nuki
    #5006
    ami magyarországra igen későn fog eljutni... :(
  • precision
    #5005
    musthave
  • Shiwo
    #5004
    lol, tényleg :P
  • Kicsikiraly
    #5003
    téker -.- :D
  • Kicsikiraly
    #5002
    tetszik hogy mindegyiknek a háttére egy festmény de látszik hogy a galériában van :)
  • ProGabe #5001
    közöltek pár menüképet a nyár végén esedékes DVD-ből:


    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
  • Shiwo
    #5000
    nem nagyon
  • Neogan
    #4999
    Tegnap fejeztem be a Vol1-et és nem vagyok teljesen megelégedve.
    Vannak benne olyan részek ahol rendesen paráztam, hogy most mi lesz (mikor Peter Claire után szaladva elkezd világítani). Nekem sokakkal ellentétben nagyon tetszett Niki/Jessica karaktere is, örültem mikor Jessica átadta az irányítást. Parkman kis "magánakciója" tényleg hülyeség volt, Ando megmentésével sem voltam kibékülve Sylar simán kinyírhatta volna annyi idő alatt. A Vol2-s bevezető poénos lett hála Hironak :)

    Tényleg Petrelli mama és Simone apjának képessége nem derült még ki? (Gondolok itt a képregényekre, azokat még nem olvastam)
  • trident
    #4998
    re köszönöm. Igen, szövevényes, én sem akarok/akartam ebben elveszni, de ez nem illett elsőre a képben.:)

    Sylert valóban jól formázták meg, jellemábrázolás és jellemváltozás szintjén, szerintem ez is jobban kiemeli a többi közzül, ráadásul néha megfogható a mániás őrülete. Az accony reá szavaz én pedig a még túl emberi, de már felülemelkedő Hiro-ra (szeptembertől meg majd látjuk).
  • Kicsikiraly
    #4997
    Hiro Isaac, aztán Sylar :D
  • precision
    #4996
    nekem Hiro, aztán Sylar :)
  • Cat 02 #4995
    1ébént nem tom ki h van vele de sztem Sylar a legszimpibb D
  • Shiwo
    #4994
    semmivel nem "játszható" le, ugyanis egy tömörített image file.. poweriso nevü progival betod tölteni virtuális meghajtóba..
  • arkkansas
    #4993
    olyan kiterjesztésű fájl, hogy

    *.daa

    mivel játszható le? ill. ha kodekkel a media pleyer is megteszi, akkor milyen kodeket töltsek le hozzá? előre is thx.
  • Nuki
    #4992
    én nem értetlenkedek, csak Syler különleges 'regeneráló' vagy 'tűlélő' képességén.

    azt csak megjegyeztem, hogy tetszett, amit Isaac utolsó képregényében rajzolt meg, az az egyik jövőben 'valósult meg'... :)
  • ProGabe #4991
    de most mit nem értetek?a 20-as rész egy alternatív jövőkép volt,de most,hogy Hiroék ott jártak meg fog változni,hiszen visszatértek és náluk a képregény,tudják mi a dolguk,ahogy Hiro mondja is:"Here comes the hard part" vagy valami ilyesmi,régen volt már :)
    Clairmaci azért él,mert Future-Hiro visszament,figyelmeztette Petert,aki megmentette.Future-Hiro visszatért,és csak számára volt furcsa 2012,hiszen ő abban a hitben élt,hogy Clair halott,de mint írtam,Peter figyelmeztetésével ezt elkerülték.de ezeket mind kibeszéltük,olvassatok vissza,a dátumot figyelve nem futhattok bele spoilerbe,vagy még egyszerűbb sorozatjunkien rákeresni,hiszen ott részekre le vannak bontva a hozzászólások
  • Nuki
    #4990
    ezen az esés dolgon, meg hogy rálőttek énis elgondolkoztam már, de arra várok hogy valahogy meg legyen magyarázva, elvégre klermaci még él... :)

    viszont az utolsó képregény, a 20. részben (vagyis a mostaniban) az nagyon durván beütött, azon nagyon nevettünk akivel néztem :D (fecskendős jelenet)
  • Neogan
    #4989
    Amúgy nagyon összetettek a karakterek, ezt főleg a Sylar és Sylar-mama közti jelenetekből tudom. Benett is nagyon összetett jellemmel rendelkezik. Hiroról nem is beszélve :)
    Az egyedüli aki nem tetszik karakterileg az DL volt.
  • Neogan
    #4988
    Ja izé kissé félreértelmeztem a kérdést. arkkansas elmélete is jó megoldás.
  • Neogan
    #4987
    Ez kb így lehetett: Vigyázat SPOILER!!!!


    Hiro megszerezte a kardot, így elindult Sylar után. Az ominózus napon leszúrta Sylart, de ő már korábban megszerezte Claire képességét a végzősbálon, úgyhogy regenerálódott. Hiro nem tudta hol rontotta el, ezért elkészítette az az "időmodellt" (azok a madzagokon felfüggesztett újságfecnik) rájött hogy hol van a baki. Ezért visszament a metróra ahol Peternek azt a feladatot adta, hogy mentse meg Claire-t. Innen meg már tudjátok...
  • arkkansas
    #4986
    sztem a 20. rész egy 3. vlóság, realitás: Sylar elkapta Clarice-t, és felvette N. Petrelli "illúzióját", így senki sem keresi, esetleg Hiro sem szúrta le 5 éve a 20. részhez képest (erőltetett, de legalább működik :) azért csak esetleg, mert nekem meg az tűnt fel, hogy Sylar a regenerálódás képessége nélkül is elég masszív - többször is lelőtték már (legalábbis rálőttek, és hátrarepült - nem hiszem, hogy a golyó megállítása helyett inkább magát "röptetné hátra"), meg a Homecoming részben jó nagyot esett P. Petrellivel együtt, és még mindig él. szóval elkaphatott vmi "csótányembert" hehehe extra túlélő képességekkel... a regenerálódás meg a gyorsaság miatt kell neki: Claire nagyon gyorsan reg.-ik, ami kellhet még egy szívós gringónak is. De az is lehet, hogy van olyan realitás, amiben Sylar nem szívós, és akkor élet-halál kérdése neki a reg. képesség.
    nem tudhatjuk, hogy mennyi ilyen realitás lesz még :)
    ha valami nem illik a képbe, majd ráfogják :)
  • Sephi
    #4985
    Hat spoiler ...


    "Szal baszki... ok hogy erdekes meg minden... de annyi tulzas van benne hogy az mar faj. Viszont ezek a tulzasok lehet meg lesznek magyarazva...? Nem tudom... nekem naon nem teccet az elso evad... ennel a Lost fenyevekkel jobb"
  • trident
    #4984
  • Cat 02 #4983
    Tim Kring se érti szerintem ezért küldi el Hiro-t a ....ba :D (múltba :P)
  • trident
    #4982
    A sorozatokat általában nem szeretem, egyedül a twin peaks és az elit alakulat volt tartalmas, szórakoztató, megfogó...:)
    Mostanában viszont asszonykapajtással rákattantunk a hősökre. megnéztük mindet, tetszett is, igaz a sorozatnak vannak gyenge pontjai, de hát ez van, ez nem film, "csak" populáris sorozat. Egy dolog nem tiszta nekem.

    Megértem, hogy a "jövő nincs kőbe vésve", a "sötét jövőben", Hiro azt mondja, leszúrta Sylert, de regenerálódott. Viszont Clairmacáj él, sőt nem is keveredett a dolgokba... Ez az ami nem áll össze bennem, mert ugye Sötét jövőben Sylert leszúrja Hiro, de regenerálódik, visszamegy a jelenbe az üzenettel... de ugyanakkor a 20. részben Clair él...

    Ez az ami nem teljesen tiszta, erre várnék választ, mert ez a pont nem tisztázódott bennem...:)
  • Cat 02 #4981
    23 részes