12300
10528995171446015691.jpg
  • Flamer
    #5100
    Syler: "God help us all" :DASDASD
  • ProGabe #5099
    jaaa,hát azt nem mondtad :)

    "The fate of humanity itself hangs in the balance!"
  • Cat 02 #5098
    nah szal
  • Cat 02 #5097


    =)
  • Cat 02 #5096
    de angolul, úgy menőbb xD
  • ProGabe #5095
    "Az emberiség jövője forog kockán!"
  • Cat 02 #5094
    mit mond a végén Mohinder?
  • Shiwo
    #5093
    mondjuk érdekes, hogy David Anders játsza Takezo Kensei-t...ez utóbbi név eléggé ázsiai..
  • szucsy89
    #5092
    áá zsíír, már várom a szeptembert
  • ProGabe #5091
    2. évad promó

    jó sok rácsodálkozás van benne :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sylar mondata durva,talán az új főgonosz csinálja azt a látomást?és talán így akar vele szövetségre kerülni?igaz az nem lenne túl képregényes,mert azokban általában megöli a konkurenciát az új ellenség
  • winnie
    #5090
    "pedig a megfelelő óvatossággal bánva vele istencsászár dógokat lehet művelni ^^"

    rájöttek, hogy nem megy, így le kellett korlátozni a charlie-dologgal, ráadásul éppen ezért ki is vonták hirót a sztoriból.
  • Nuki
    #5089
    :D
  • szucsy89
    #5088
  • Shiwo
    #5087
    volt hogy beteg voltam, és stargate-ből megnéztem 1 nap alatt egy komplett évadod
  • szucsy89
    #5086
    3nap?o.O
    egész nap ezt nézhetted akkor...8rész 1 nap alatt...mondjuk én meg a szökéssel voltam így egy nap 4-5részt is megnéztem, bár az még suliidőben volt, nyáron más
  • Nuki
    #5085
    pedig a megfelelő óvatossággal bánva vele istencsászár dógokat lehet művelni ^^
  • ryhdeksan
    #5084
    nah megnéztem 3 nap alatt az első szezont és nagyon tetszett, csak az időutazást nem kellett volna belekeverni sztem, lásd pillangó effektus
  • precision
    #5083
    welcome in the club ! :)
  • trident
    #5082
    szév dö torrent, sév dő vőrd. :)
    [nem szereti a sorozatokat, de tetszett neki a heroes]
  • ProGabe #5081
    A Hősök rajongóknak jó hír, hogy a Tv2 hivatalosan nem értékeli bukásnak a sorozat hazai szereplését, ezért várhatón élnek majd opciós jogukkal, és megvásárolják a második évadot is. De Hiro a világot a szinkronmunkálatok miatt már csak januárban mentheti meg.

    forrás:comment.blog.hu ami ugyebár=index.hu
  • Inquisitor
    #5080
    Jó, de amikor ők elkezdték, akkor a másik oldal (WoH) valahol 26-ik rész körül vagy járt .... :(
  • macselek #5079
  • Zomil
    #5078
    jah 44 részböl 19 kész van xD
  • Inquisitor
    #5077
    Kenje a hajár a Képregény.NET, az ő fordításuk miatt állt le a World Of Heroes fordítás ezer éve és még mindíg nem érték utól az ottani fordítást SE? Azta meg kijött egy halom rész.
    Ha ennyire nyögvenyelősen megy, akkor nem kellett volna bevállalniuk. :(
    Zomil, szerintem itt a fejlécben lévő WoH linken keresd meg, ott sokkal alőrébb jár a fordítás.
  • precision
    #5076
    angolul a banner 1. linkje
    magyarul a 2. link (itt 19 rész van meg asszem) vagy www.kepregeny.net, itt tovább is asszem
  • Zomil
    #5075
    a képregényeket meg lehet valahol magyarul találni? :)
    v ha nem akkor angolul merre vannak?
  • precision
    #5074
    ehhez vajon van e vagy lesz e felirat? :)
  • Arnoux
    #5073
    Talán Hiro apja Kaito lehet az. Wikipedian találtam egy ilyet: "Kaito has implied that he has a power, but has not yet revealed it. (Landslide)" Talán össze is jönne mert az utolsó rész végén ez a Kaito férfi játszotta az egyedüli lovast. Talán a Generations feldolgozza az egész Nakamura családot.
  • LasDen #5072
    nem Peter az, mert pt lazán megkereste a kiscsaj....
  • Holy
    #5071
    mondjuk nem a peter lehetett az a valaki ?
    neki is sok kepessege van, lehet a kiscsajt azt hitte ettol gonosz
  • Arnoux
    #5070
    megnéztem a szótárban, a boogey azt jelenti, hogy mumus. Szal szerintem nem sok köze van egymáshoz. Egyébként elég figyelmes vagy, hogy ezt kiszúrtad
  • precision
    #5069
    SPOILER lehet talán vkinek ezért csak az olvasson tovább aki a képregényeket olvasta

    Ugye a kislány boogeyman -nek nevezte ezt a valakit, és az egyik pdf -ben, amikor a Haiti múltját mutatják be akkor van ott egy ember aki terrorban tartotta a Haitiék falvát, őt Boogeyman -nek hívják. Lehet hogy véletlen egybeesés, de lehet hogy rá gondolt a kislány is.
  • Shiwo
    #5068
    megtudja találni, csak nem szívesen keresi, mert akkor a fickó "látja" őt.. gondolom vmi olyasmi lehet, mint a tengeralattjáróknál az aktív szonár..ha a kiscsaj kiküldi a keresőjelet, azt a "titokzatos" fickó észleli.. amúgy nem tudni, hogy ki ő, valszeg a 2. évadban fog feltünni.. mondjuk sztem az se biztos, hogy gonosz az a fickó, csak a kislány fél tőle, mert érzi, hogy érzékeli őt a csávó..
  • Arnoux
    #5067
    Hello! Végignéztem az összes heroes részt és az utolsóbol valamit nem értek. Van az a kiscsaj aki szinte bárkit meg tud találni. Aztán mondja, h egy valakit nem tud. Kérdezik tőle, h olyan mint a mumus (Syler)? Azt mondja, h nem. Utána azt, hogy az a férfi is képes látni őt. Ki lehet az a valaki akinek ugyan olyan képessége van?
  • precision
    #5066
    hát egy befejező részhez nemtom miért kell csábítani... aki eddig is nézte úgyis megnézi az utsó részt, aki meg nem nézte, nem fogja csak az utsó részt megnézni
  • LasDen #5065
    meg amúgy is vmivel csábítani kell az embereket a megnézésre....és erre a spoilerek nagyon alkalmasak....
  • ProGabe #5064
    csakhogy mivel nem tudják,hogy pontosan mit is látnak - veled ellentétben - nekik az nem spoiler!
  • Shiwo
    #5063
    hmm..most láttam a teve kettőn a heroes uccsó részének reklámját..sztem 1 csomó dolgot lelőnek benne..tom sajnálni azokat, akik a tévében nézik..
  • Pharaoh
    #5062
    Nekem lejött.



    Itt van még pár szám
  • ProGabe #5061
    akkor csak nektek,nekem jön lefele :)

    szerk:hát ezőőő,maradjunk annyiban,hogy nem vesztettetek sokat :D