12300
10528995171446015691.jpg
  • Bulykin
    #11617
    igen? akkor lehet hülyeséget írtam előbb
  • Bulykin
    #11616
    nem-nem
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor felfedezte hogy van ez a szines képessége, akkor szaladni akart, de nem tudott, mert már nincs meg az a képessége. most már csak a zenés színes cucc van
    azzal az iránytűvel sztem csak megnézett valamit Samuel, hogy biztos ő e az akit keres
  • spike0007
    #11615
    Teleportációról ne is beszéljünk a kövi részben a trailerben úgy jelenik meg.
  • Bulykin
    #11614
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vagy nem...mert nem emlékszik semmire:)
  • spike0007
    #11613
    Ami viszont újra wtf
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Peter képességeket másol egyszerre több van neki. T-bag féle íránytűs meg Peter is látja a színeket meg gyors szóval...T-bag visszaadta neki amit kellett. A következő résznél sztem a lövés nem lesz gáz mivel gyorsabb a golyónál.Meg lehet hogy Claire képességét is újra lemásolta mikor találkoztak.
  • SpeedXHUN
    #11612
    Sztem ha sylar bekerül ebbe a "Hős-családba"(a cirkuszba) akkor ott mindenkit lemészárol majd....
  • Cat 02 #11611
    Csak a spoilert olvastam, részt nem láttam, de gondolom épp ez a lényeg, hogy ott marad, ezért nem emlékszik.
  • VinylToy #11610
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A két fejjel magasabb csaj ha felhúzza Claire felsőjét (és jó rá), akkor hogyan állhat ugyanaz a ruha a pompomlányon?! :D
  • szucsy89
    #11609
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mondjuk azt kicsit gagyinak érzem hogy a zene erejével kiüti a falat:D lool ebből remélem vmi jó fog kisülni...a kis néger láthatatlan csak meg durva...így már érthető minden a gyilkosság is ...Sylar meg sztem visszanyeri idővel az emlékezetét...egyébként akkor most hogy Sylarként jött vissza Matt fejében bennemaradt?:O
  • szucsy89
    #11608
    loool:D
  • precision
    #11607
    naja, új értelmet nyer a "GUITAR HERO" elnevezés :D:D:D
  • Flamer
    #11606
    AHAH lol:D
  • Bulykin
    #11605
    szerintem kúrvajó rész volt, az eddigi legjobb:)
    [spoiler]végre értelmet nyert ez a színes hallós képesség...nem tudtam elképzelni mit akarnak vele, azt hittem h csak a látvány miatt nyomják:D de azért kíváncsi vagyok hogyan fogják éles ütközetben használni...majd Peter szalad a kis gordonkájávalxD vagy mi:D[spoiler]
  • sb1
    #11604
  • yosha
    #11603
    Nem volt rossz, sajnos
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    csesztek az előző rész végére, hogy a cirkuszosok HRG után mennének, sylar nem volt semmi, de igazábol hiányérzetet hagyott maga után. Az évad elején felvázolt összes rejtélyt szinte lecsapták, mintha haladna a karneválos szál de még midnig nem tudjuk mit akarnak. Kötve hiszem hogy az egésznek a célja az lenne, hogy Peterék meg mindenki ott egyen velük annál az asztalnál. A jövö heti promoja viszont állati, történik pár érdekesség petes és sylar háza táján.
  • precision
    #11602
    mai rész megvolt
    volt benne egy-két meglepetés, de még mindig lassan történnek az események
  • Cat 02 #11601
    Rakd fel utubre a számot és ki fogja írni kinek a tulajdonában van és azért törlik. Hátha.
  • Flamer
    #11600
    ops. :w
  • Flamer
    #11599
    egyremegy:D
  • RAMyMamy
    #11598
    az süket, nem vak :D
  • green6k
    #11597
    Negyedik évad harmadik részének a vége felé van az a vak lány aki elkezd játszani azon a hangszeren.Az a rész annyira gyönyörű.Mi az a szám,, vagy zene vagy nem tudom mi?Valahol meglehet vajon találni?Nagyon kellene az a muzsika!:)
  • RAZOR27
    #11596
    jólesszez ^^ am a promóban levő számnak mi a címe?
  • szucsy89
    #11595
    lol
  • yosha
    #11594
    SPOILER használata kötelező az aktuális rész MAGYAR feliratát követő napig!
  • Bulykin
    #11593
    lol
  • Victor1103
    #11592
    Pedig olyan jó sorozatnak indult de ez mintha fordítva működne.A legtöbb sorozatnak miután van egy jól bejáratott koncepciója az évadról évadra érdekesebb ez meg akár hányszor jön az újabb rész egyre hamarabb van bennem az a gondolat hogy "legyen már minnél hamarabb vége" .Idáig 4.évad értékelés: Clair+Bennett story gagyi, Nathan+Sylar sztori megagagyi, Hiro+Ando sztori(no comment) meg a Parkmanes is szar volt.Idáig ez a cirkusziosokkal való bohockodásból néz ki hogy lesz valami nagyobb összeesküvés elmélet de majd ez is kiderül idővel hogy vizsgázik szal idáig közepes.
  • lost90
    #11591
    Sziasztok. A heroes website ismét elérhető a fenn látható linkek közt. Http://heroes-website.extra.hu - Mert a hősök köztünk élnek.
  • Fresh Duke
    #11590
    Spoilerről nem hallottál? -.-
  • yosha
    #11589
    A büdzsémecsappantást a legjobban az mutatja, hogy amikor volt gempa a második évad elején, bemutattak egy csajt aki mindenkit kinyir maga körül ha ideges, most meg a negyedik elején bemutattak egy másik csajt, aki még ha akar se tud senkinek ártani a "látomahangokat" képességével.

    Hiro szál most kivételesen tetszett, ennyire bárgyu dolgot, hogy lefénymásolja valaki a seggét és megakadályozni se lehet, hogy tudtak már kitalálni. A végén viszont mikor elfogadta a tényeket és vázolta kimikonak a tényállást, az meghatora sikerült, elkapott jelenet volt.

    Nathan már használja Sylar midnen képességét, de mégsem érzi ha hazudnak neki. Ejnye íróbácsik. Meg hát ahogy vélekedett a saját képességéről meg ahogy el akarta törölni őket a világrol, elég kényelmesen fogadta hogy hirtelen mindenre képes.
    Angelát jol hátbaszurták, pontugy ahogy ő szokta, ez tapsot érdemelt.

    Az epizód végét lehetett sejteni, már mindenki látta a ComicCon panelen, Sullivanék karneválja lehetett volna többet a részben. Node az is el lesz cseszkurálva, eddig ugy tünt, rámennek az ismert szereplőkre felbolygatni az életüket, erre kit pécéznek ki? HRG-t. Ehh...

    Ray park meg még mindig cool.
  • Mardel
    #11588
    Hígfos, más lényeges dolog nem is lesz a részben.
  • Flamer
    #11587
    lolomfg,:! :D
  • Bulykin
    #11586
    tényleg kéne egy kis akció, igaz eddig csak ez az egy rész volt az ami nekem nem tetszett, ennek is csak az első 35 perce
    uccsó 6 perc ütöttxD
  • precision
    #11585
    +1 :)
    kezd átmenni ilyen drámába a dolog

    NEED MORE ACTION! én még reménykedem, hogy lesz az is
  • Herr Lehrer
    #11584
    Ez kurva unalmas rész volt de a vége az mindent vitt :D
  • Shep
    #11583
    Én azt hiszem befejeztem a Hirózt, 4 ilyen dögunalom rész után. Aki marad annak jó szórakozást!
  • RETROB0Y
    #11582
    Hát a S04E04 jujj de uncsi volt


    MOst Sylar is emlékezetkiesést szenvedett?

    Vagy mi? me ebbe a promoban ugy nééz mint aki most használta a powert először
  • sb1
    #11581
    A ami rész nagyon gyengécskére sikeredett sajna...de talán a következő jobb lesz:


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sajna eléggé kiszámítható a sorozat: lehetett tudni, hogy peter összejön a süket csajjal, meg hogy claire lakótársa egy leszboszi :)..már a nézése mindent elárult :)..persze ez nem panasz akar lenni :)

  • El Protector
    #11580
    mai rész: boring...
  • precision
    #11579
    ja oks :)
  • Fresh Duke
    #11578
    A 3. évad alatt a 3. fejezetet érti szerintem. :D (A 4. fejezetet inbkább haggyuk. XD)