12300
10528995171446015691.jpg
  • a.carkey
    #11657
    Picit OFF, de ez a lüke tuti rajongó! :D
    Megszületett Sebestyén Benett
  • yosha
    #11656
    Lehet ténylege ez a célja, erőszakosan egyben tartani egy családot, ellenpéldaként a széthullott eredetire...
    A sztoriban tuti ott lesz a csavar, hogy ugye odavitte Sylart... És ők ugye annyira nem ismerik, de a többiek akiket eddig megkörnyékezett azok igen. Ez egy jo irány lehet, szerencsétlen cirkuszos csak egy családot akar és bazi nagy vérfürdő lesz belőle...
  • Fresh Duke
    #11655
    Költségvetés... Világmeghódító tervre nem futotta, csak családegyesítésre. :D
  • Malakai
    #11654
    engem most pl Tbag célja érdekel, mert tuti nem az hogy együtt legyen a család és sírva örüljünk egymásnak mi képességgel bíró emberek
    Én attól tartok, hogy de, ez lesz.. :P
  • yosha
    #11653
    Viszont az uj promo meg is sugja, hogy mi lesz ma este:

    http://heroesspoilers-odi.blogspot.com/2009/10/episode-4x05-tabula-rasa-new-nbc-promo.html

    Ojjé!
  • yosha
    #11652
    Tuti képes ártani, csak ki tudja fog is-e. Nem tűnik antiszociálisnak... :)

    Ha Peter azt venné át amit a másik használ, akkor erre csak a 3. évadzáros ellenpélda van. Ott Sylar mikor harcoltak, nem használta az alakváltást (na jo lehet, Claire szeme miatt nem láthattuk) mégis azt vette át.
  • Fresh Duke
    #11651
    Szerintem meg inkább azt veszi át, amelyiket a másik éppen használja.
    Amúgy, visszatérve egy régi kommentedre, szerintem a süket csaj már képes ártani a képességével. :D
  • spike0007
    #11650
    A probkléma hogy Peter szivacs de ez az új képessége amit az injekció beadásával szerzett hát sajnos úgy tűnik egyenlőre nem olyan jó mint az eredeti képessége. Vagy csak Peternek szoknia kell még vagy koncentrálnia hogy előhívja a többit. Lehet a kövi részben a lövésnél ez fog történni. Na majd kiderül. Jó lenne mert sztem nem véletlen hogy ennyi képesség átment rajta már megint!:)
  • yosha
    #11649
    Ja, Peter szivacs. Sylar is tud ugy átvenni képességet mint Peter. Ha pedig Peter is megértene, akkor mehetne fürészelni druzsbával koponyákat, telekinézis nélkül nemigen tudna bekukkolni a zagyba.
    Tuti hogy véletlen alapon vett el Sylartól előző évad végén. talán a legutoljára megszerzettet vagy a legtöbbet gyakorlottat kapja meg.
  • ldavid
    #11648
    az OK, de az apja nem csak a szivacs képességet vette el, megkapta mindet amit addig összegyüjtött
  • Cat 02 #11647
    Nem, Peter szivacs, Mohinder megmondta. De Sylar csak megérti. De lehet Peter azt is átveszi akkor.
  • ldavid
    #11646
    az ilyen mellékszereplők szerintem leginkább csak azért kellenek, hogy ne csak beszéljenek róla,
    hogy tele a világ képességekkel rendelkező emberekkel, hanem meg is mutassanak párat
    bár itt még lehet a csajból több is

    Dynamic: nem az alap képesség a lényeg, Petertől is elvett mindent az apja, pedig neki is csak egy volt
  • Dynamic
    #11645
    Igen, ez az ő alapképessége, éppen ezért nem értettem az sem, hogy az előző évad végén amikor Peter elszedte Sylar képességét, akkor Peter miért tudott alakot váltani, amikor Sylar-nek végül is nincs olyan képessége.
  • Cat 02 #11644
    Azt, hogy megérti a dolgokat :)
  • RaSzTaH
    #11643
    meg van minden képessége, csak az emlékezete hiányos, amúgy ha Peter találkozna Sylarrel akkor melyik képességét venné át?!:P
  • Cat 02 #11642
    Én azt várom h Sylar visszanyerje képességét. Kecskére káposztát
  • precision
    #11641
    hát sajnos egyet kell értenem az iróniáddal :(
    de azért hátha lesznek wtf jelenetek normális(abb) sztorival

    engem most pl Tbag célja érdekel, mert tuti nem az hogy együtt legyen a család és sírva örüljünk egymásnak mi képességgel bíró emberek

    egy leigázom a nem képességel bíró embereket és átveszem a hatalmat a Föld felett cél mennyivel izgalmasabb lenne...
  • yosha
    #11640
    Sztori szerint egy nappal azelőtt még azt se tudta hogy van...

    Már el is képzeltem a szuperhőst, Gordonman. Beöltözik csellónak aztán huzigálja a hasán a vonót. Festéskor kifelyezetten hasznos vakolateltávolitáskor.
    Le merem fogadni hogy ezt a csajt is ugy fogják lerendezni hogy szinte semmit nem fog csinálni, mint pl. Maya. Meg valszeg hogy a késdobáló Edgartól is a második részben látott fight marad a lekcoolabb jelenet.
  • precision
    #11639
    még nem tudja teljesen irányítani :)
  • Cat 02 #11638
    Hát most volt ultradühős és csak a vakolat esett le ^^
  • precision
    #11637
    amúgy sztem nem fog kelleni Peternek (vagy a csajszinak) a gordonkája hogy tudja használni támadásra az új képességét :D
    akármilyen hanghullámot ki tud majd "lőni", és szerintem a hangereje se fog számítani, a képessége segítségével felerősíti a hullám erejét
    szal pl tapsol egyet és kamehame mozdulattal kilő egy akkora hanghullám gömböt hogy még Son Goku is megirigyelné :D
  • Flamer
    #11636
    AHAH:D
  • yosha
    #11635
    Vajon a süketcsaj mit látna egy heavy metal koncerten...
  • szucsy89
    #11634
    én is erre gondolok...
  • Shiwo
    #11633
    nah, ez az ami nekem is szöget ütött a fejembe..

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lehet Samu tudja a módját, hogy akadályozza meg, hogy lenyúlják a képességét
  • modellmaker
    #11632
    nálam nincs rejtély baszod. szövegértelmezési gondjaid vannak?
  • spike0007
    #11631
    Szóval kiváncsi leszek mit hoznak ki ebből. Vagy pedig Peter teleportáljon el szépen Matt fiához aki rendbeteszi az eredeti képességét....Nem is lenne nehéz majd Clairehez hogy rendbe legyen és ne forduljon elő az mint Hiro esetében. Hiro meg sztem rendbe jön.
  • spike0007
    #11630
    Sanszos hogy igazából megtartja mindet, az összes képességet, csak nem tudja használni szóval kéne a Claude gyerek hogy kiképezze megint. Vagy jobban kéne koncentrálnia. Mert ez is csak másolós képesség ugyanúgy működik mint az eredeti képessége, szóval szerintem tovább fog fejlődni ez a képesége! Meg kell is hogy több legyen neki mert ki a f*szom fogja legyűrni Samuelt és Gabrielt/Sylart?
  • Bulykin
    #11629
    hmm
  • N1ggA
    #11628
    jó ennyi erővel az anyjáéra is ki kellett volna cserélődnie, tudtommal neki is van képessége. Meg Nathanére is. Meg bárkiére akit megérint.
    Nem így műkődik ez a képesség valószínűleg.
  • Cat 02 #11627
    Heroes-ból mindig is hiányzott az ésszerűség, ne keressetek már.

    Lehet h tbag képessége megfér egy másikkal is (föld) és kész.
  • Dynamic
    #11626
    [spoiler]Márpedig ez nem stimmel. Amikor Peter kezet fogott TBag-gel, akkor elvileg le kellett volna cserélődnie a képességének a TBag-ére. Ennek ellenére továbbra is maradt a szuper sprint. Ez akkor most hogy van?[spoiler]
  • Micsu
    #11625
    nézd meg a köv rész promóját és akkor megoldódik a rejtély :)
  • Flamer
    #11624
    ugyvan. ne mis értme mit beszéltek ti itt másrol :D
  • modellmaker
    #11623
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én is azt mondom, hogy egyszerre csak egy képessége van.
  • Bulykin
    #11622
  • Bulykin
    #11621
    igen, de amúgy meg #11616
    vagy nem?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vagy csak én nem figyeltem jól és tudott sprintelni is?
  • spike0007
    #11620
    Igazad van!!!! ÁÁÁÁ! Fáradt vagyok meglátszik. Pedig kezdtem örülni. Mardat az egyszeri másolás.
  • spike0007
    #11619
    Majd meglátjuk!
  • modellmaker
    #11618
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mert amikor elesett hiro a mostani rész végén, akkor peter elkapta, hogy ne verje be a kis buksiját