12300
10528995171446015691.jpg
  • precision
    #5469
    23 részes az 1. évad
  • rémrendescrysis
    #5468
    Hello!
    Valaki tudna adni egy feliratot a Heroes 24.részének 720p-s változatához?
    Mert van az elején valami NISSAN reklám, és így nem ugyanaz, mint a rendes verzió.
    THX!!!!
  • ProGabe #5467
    ez jó ötlet! (Y)

    kicsit még finomhangoltam a mostanit

  • precision
    #5466
    Nem rössz ötlet
  • burki6
    #5465
    Hi! Én arra gondoltam, h ha kell jó minőségű kép a szereplőkről, hát ott vannak a képregények! Azokból nem lehetne egy faxa bannert kreálni?
  • precision
    #5464
    ne engem kérdezz :)
  • AntiHero
    #5463
    a főgonosz:)
  • Aspyrin
    #5462
    Ki/mi az az elfuserált jeti a háttérben? :O
  • precision
    #5461
    bár személyszerint nekem a #5434 designja jobban bejön, a blur olyan képregényessé teszi, csak kár hogy olyan szereplő(k) is rajta vannak akik vagy tuti nem lesznek már benne vagy nem biztos hogy benne lesznek (pl Isaac biztos nem, Nikkiékről meg nemtudni), plusz első évados történés van rajta, ugye a gombafelhő a háttérben
  • precision
    #5460
    na egyelőre beraktam ezt a bannert aztán majd ha lesznek jobb forrásképek és csinál vki jobbat akkor kiteszem azt, k? :)
  • ProGabe #5459
    jaaa,hát ez szerintem egy szubjektív dolog.nekem pl azt jelenti,hogy ki vannak emelve,és el vannak vonatkoztatva a rajztól egy kicsit,ill. hogy az a szempár a semmiből figyeli őket... (vagy valami ilyesmi :)

    ugyebár az eredeti képen is a napban állnak,tehát nincs mögöttük semmi,csak a nagy feketeség.nem véletlen az erős fény,hiszen ők a lényegesek a képen!
  • Shiwo
    #5458
    valamit benézhettél Kicsi... jóformán az összes főbb szereplőnek kiírják a nevét (lehet Mohindaré lemaradt az elején..de pl Noahnak is kiírják a nevét..)
  • Flamer
    #5457
    loál :D
  • Klemice
    #5456
    ráraknának mollyra egy magneto sisakot és semmi gond nem lenne :)
  • BlackShadow
    #5455
    arra, hogy a karakterek nagyon megvannak világítva, viszont a háttér meg totál sötét. elüt a kettő :)
    pl molly beleillik a háttérbe
  • Flamer
    #5454
    htxvm :P :D
  • ProGabe #5453
    -fényvilágban nem passzol a háttér és a szereplőgárda

    már hogy érted?"világítsam meg" azt is jobbról?mert az ugyebár direkt olyan,amilyen.háttér,selytelmes,gonoszas,alig észrevevős(hopp most látom nagyon fenn maradt az op),éétted?amúgy pontosabban mire gondolsz?

    -molly meg persze hogy kilóg...

    -igaz,de nem hiszem hogy lesznek még képek.szereplők:ez a hivatalos promokép,tehát evvan :S

    -jel:írtam már,hogy az azért olyan,amilyen,mert az én monitoromon jól néz ki :P majd csinálok vele valamit...

    meg ez ténylag csak valami 0.1-es verzió,direkt ezek miatt az építő jellegű kritikák miatt (Y)
  • BlackShadow
    #5452
    jaj ne a hülye niki bennelesz?:( mind1, akkor az a része nem vonatkozik rá, visz az új szereplők nincsenek akkorsem :P
  • ancsie18
    #5451
    Mi az, hogy olyan szereplőket tartalmaz, akik nem lesznek?! A banneren lévő szereplők közül mindenki szerepelni fog, pont az a lényeg, hogy ehhez az évadhoz készült a kép.
  • BlackShadow
    #5450
    sztem:
    -fényvilágban nem passzol a háttér és a szereplőgárda
    -molly kilóg a sorból
    -olyan szereplőket tartalmaz akik nem lesznek, ill olyanokat nem, akik meg vannak
    -a jel nemigazán illik a helyére, bevel & emboss nemigazán jó rajta :)

    inkább várni kéne még míg összeáll a kép, hogy kiket szánnak állandó szereplőnek, valamint jelenjenek meg használható alapanyagok.
  • szucsy89
    #5449
    sztem egyértelmű hogy itt is pompomlány lesz...már az első nap nem tudott észrevétlen maradni, lesznek még itt fimonságok:P

    btw jók a bannerek!
  • ProGabe #5448
    úgy gondolom hogy HBD :)

    na,EBBŐL kivágtam Mollyt,és sikerült összehoznom ezt:



    több szaturációnál,fénynél szétesík a szín,mivel ratyi az minősége :( plusz ugye a ráeső fény miatt sem lehet túl sokat buherálni rajta.ha a nagyról veszem le,akkor ocsmány lesz,mert nagyon durván stilizált a bőrük,tehát most,ma éppen ez a legtöbb amit ki tudtam hozni

    szúrhattok be képet azokról,akiket még rá akartok tenni!értelem szerűen figyeljetek arra,hogy merre néz,ne legyen extrém módon sötét,stbstb
  • Flamer
    #5447
    kay. ahogy gondolod.
  • ProGabe #5446
    és #5442:ez egy studiófotó!amin már modósított egy nálam(sőt,inkább nálunk,és itt most az összes ps-est értem sg-n :) sokkal,de sokkal profibb grafikus.attól,hogy a sorozatban lesz jó kép Mayaról és Mollyról még nem oldódik meg a probléma,lévén az nem lesz ilyen minőségű.
    a háttér pedig már módosítva van,mégpedig a sat-ot felhúztam kicsit,hogy kiemeljem a szemeket!és már eleve tiszta blur,mert a sima HDTV-ból loptam :)

    aztán majd meglátjuk!"lerontom" ezt,és akkor fel sem fog tűnni hogy oda lett biggyesztve valaki.bár szerintem nem kell túlzsúfolni egy bannert

    az lenne a legideálisabb,ha a pb-hez hasonlóan egy egyszínű háttér előtt szépen lefotóznák az összes fő és supporting szereplőt,és ezeket min 1024x768-ban kiadnák.na akkor lehetne jó bannert csinálni :\
  • Flamer
    #5445
    egyiketse még. mondom várjunk egy részt. és majd update progabe bannerját :o

    bár te általába sokszor ittvagy. lecserélhettyük bármikor. :D szóval rakjuk be #5436. majd lecseréljük yövőhéten :D
  • precision
    #5444
    no, döntsétek el hogy berakjam e vmelyik bannert és ha igen akkor melyiket :)
  • ikegami
    #5443
    még azért valami effektet lehetne rázúzni. A hátteret kicsit homályosítani+ saturációt kicsit lehúzni +a szerplőkön is, meg vami feket glow-t rátenni stb. szerintem.
  • Flamer
    #5442
    várjuk meg mész lesz molliról is pár yó kép. :D várjunk még a 2. részig.. akkor moliról is lesznek uj shootok, meg belelhetne tenni maját meg még pár embert.. szóval várjunk még.
    de amugy ez zorall. ezt bővíccsük. (Y)
  • VinylToy #5441
    Az első évadban, nagyon sokszor ki volt írva Mohinder neve is, szóval ez tényleg elég gyenge érv.
  • Kicsikiraly
    #5440
    Claire itt is pompomlány lesz? o.O (márcsakmert az a ruha volt az új sulija pompomlányain)
  • Kicsikiraly
    #5439
    én ez ellen egy elég hülyeséggel érvelnék:

    ha megfigyelitek, alulra mindíg kiírják a neveket, hogy kit látunk, és hogy hol van. namármost, Mohidernek nincs képessége, ő nincs is kiírva. Viszont Alejandro ki volt írva. ugyhogy sztem van képessége. legfeljebb még nem fedezte fel.
  • VinylToy #5438
    A mostani bannernál "párral" több szereplő van rajta az biztos :D
  • ToCsEk
    #5437
    Nem rossz, csak hiányzik pár heroe rólla. De majd lehet bővíteni.
  • ProGabe #5436
    ez is jó ez :)

    egy kis módosítás az enyémen,ha már nincs rajta Molly,legalább a rajza legyen :)

  • Kanál
    #5435
    3-4 rész után ráértek még bannerezni jönnek az új szereplők, kiderül kik távoznak végül satöbbi :)
  • ikegami
    #5434
    Ittvan még amit a multkor csináltam, és beszúrtam ide a topikbe. Sylar nincs rajta, de rá tudom zúzni ha kell.

  • ProGabe #5433
    ott van ő is,csak olyan sötét,hogy nem látszik :D
  • Klemice
    #5432
    ja hol van david hasselhoff :D
  • N1ggA
    #5431
    Jó ez csak nincs mindenki rajta :)
  • ProGabe #5430
    csináltam egy új bannert

    -tudom hogy szar :D
    -igen,megint sötét,fekete,pfuj,pfuj,pfuj
    -igen,megint egy darab promo kép-ből van kivágva,de nincsenek jó képek :( ezért ilyen szar,ugyanis jó alapanyag hiányában nem jön az ötlet...
    -igen,5 perc volt kedves "de én is tudok ám 1 perc alatt ilyet csinálni",akkor csinálj!
    -nem,nincs rajta Molly.kivágtam egy epizódból,ahol áll és kb arra néz mint a többiek.másik oldalára vetült a fény,ezt "felcseréltem",de még így is kilógott a többiek közül
    -igen,rajta van Niki és Micah.gondolom még visszatérnek
    -tudom,hogy nálad hülyén néz ki a jel,de nekem CRT monitorom van,nem LCD,és itt jó :P
    -tudom hogy máshova néznek,de elég hülyén nézne ki egy 1.5x ilyen széles banner...
    -csinálj jobbat!könnyű lesz!csak találj jó képeket :\
    -még mindig jobb,mint a mostani...

    ha valaki ajánl egy jó,használható képet a háttérbe,amivel faszán fel lehetne dobni az egészet,az ne habozzon!a karakterek már ki vannak vágva :) persze bármilyen ötletet szívesen fogadok!be my muse!!

    erről van szó: