12300
10528995171446015691.jpg
  • light00
    #5429
    Nem hiszem, hogy nem lenne, mert eddig is ugy volt, hogy ha még csak a legtávolabbi rokon, akkor is tudott valamit kreativkodni. (jo, persze, ez nem kizáro ok, de sztem igy lenne helyes.)
  • ancsie18
    #5428
    És az nem lehet, hogy ha felizgatja magát valamiért a Maya, akkor történik ilyesmi? Hogy ha vele a tesója, akkor meg tudja nyugtatni, meg alapból jobban biztonságban érzi magát és ezzel nagyobb az esélye, hogy nem történik meg?
  • VinylToy #5427
    A tesójának szerintem nincs képessége.
  • ProGabe #5426
    vagy ő és a testvére blokkolják egymás képességét,és ezért nem szakadhatnak el egymástól :S
    vagy mivan,ha a testvére képessége ugyan az,mint a haitié.ugyebár ezek genetikai változás eredményei,egy új faj.senki nem mondta hogy nem lehet 2 embernek ugyan az a képessége.és most ugrik be,hogy a gyerek repült!
    lesznek még itt finomságok! :)
  • Klemice
    #5425
    maya a képességét szerintem nem tudja uralni gondolom erős érzelmek hatására tör elő belőle mint pl félelem
  • szucsy89
    #5424
    huh ez jó erre nem is gondoltam...
  • Shiwo
    #5423
    hát..alkesz is lett, sztem simán elképzelhető, hogy meghibbant abban a tudatban, hogy testvére meghalt..vagy épp jól tudja, hogy a szervezet "tüntette el", mert közveszélyes és túl hatalmas... meg Híró papa csak feltételezte, hogy valaki a szervezetből gyilkol, könnyen tévedhetett...és Nathan nincs is olyan "messze" a szervezettől, hisz apuci és anyuci is tagja volt..szvsz alapvetően jó észrevétel volt Ancsie, Nathan tényleg gyanus...
  • ancsie18
    #5422
    Na nem mondom, hogy feltétlenül Sylar van a dologban, lehet éppen hogy az az alakváltó lány vette fel az ő alakját (ha él még egyáltalán) vagy egészen egyszerűen tényleg Nathan állt át a másik oldalra. Az anyját elég egyszerűen leosztotta, hogy milyen gonosz, pedig az előző évadban ők nagy puszipajtások voltak, ő volt anyuci kedvenc törtető kisfia. És amikor Hiro-papa mondja, hogy nem gondolta volna, hogy ő jön, akkor totál el tudom képzelni, hogy őrá gondolt. Bár lehet ő csak a képeket helyezte el. Mindenesetre szerintem nem lehet véletlen, hogy mindkettejükkel pont azelőtt találkozott.
  • Carlos
    #5421
    szerintem is
  • ProGabe #5420
    ez jó!de nem is kell hogy Syler legyen,Nathan-nel is történt sok minden 4 hónap alatt!lehet bevonták a "hős-szakszervezetbe" őt is,és új vendég mosogat alapján most ő végzi a piszkos munkát

    szerintem Nathan magát látta a tükörben!

    bizonyíték
  • Seten
    #5419

    Sztem meg hülyeség. Ezt a "Sylar felveszi az alakját" nem fogják még egyszer eljátszani. Ettől azért több fantáziájuk van. :)

    Hiro papa pontosan tudta, hogy ki jelenthet rá veszélyt. Majd később úgyis kiderül!

  • precision
    #5418


    Remek észrevétel! Én teljesen el tudom képzelni! :)

    Amúgy szerintem már nem szükséges a spoiler, majd 2 napja van már magyar felirat, aki meg akarta nézni az már megnézhette
  • ancsie18
    #5417
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintetek nem furcsa, hogy Nathan ott volt mind a két fénykép felbukkanásánál? Összeütközött Aldoval, amikor az Hiro apjának az újságot vitte, simán belecsúsztathatta közben. Plusz az anyjához is azelőtt egy perccel ment, ahogy az megtalálta a képet. És repülni is tud, tehát a Hiro-papa megölése után simán elrepülhetett... Nem lehet, hogy Sylar mésiscsak felvette az ő alakját, vagy ilyesmi? És valójában Nathan már nem is, vagy ugyanúgy be van zárva valahová, ahogy Peter is be volt?
  • magus
    #5416
    a bűntudata vetült ki a tükörben, a saját testvérét látta benne megégve, hisz bűntudatot érez, hogy meghalt a testvére...
  • Bucser
    #5415
    Azért, mert mindenki úgy tudja, hogy meghalt.
  • N1ggA
    #5414
    [spoiler]Gondolom mert teljesen összeomlott idegileg és ha jól emléxem alkoholista lett.
  • N1ggA
    #5413
    szerintem meg majd kiderül :)
  • Cat 02 #5412
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Hawaii ingben :D
    Nathan ménem lett miniszter 1ébként???
  • Frosty01
    #5411
    sztem biztos hogy nem. szerintem most úgy néz ki nathan, mert ugyebár peter regenerálhatja magát, tehát ő normálisan kell hogy kinézzen, de nathan tuti hogy megégett amikor felrobbant a kezében peter, szóval szerintem valami illuzióval, vagy plasztikai sebészettel, meggyógyították vagy nemtom :DD
    nah ezt most jól megaszontam :D
  • danikarate
    #5410
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja gondolom szabadságra ment!
    :D
  • Kicsikiraly
    #5409
    vagy behúzták. nem mindegy :)
  • cooldoc
    #5408
    SPOILER
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az I. rész végén (Yestv-s változat)van egy kis előzetes. Abban Sylar látható, piros ingben mosolyog egy kocsiban...
  • Kicsikiraly
    #5407
    ... jövőhét kedd ...
  • Kicsikiraly
    #5406
    szabadidő :D egész pontosan unalmas Biosz órának hívják xD
  • ToCsEk
    #5405
    Mikor jön a 2. rész?
  • burki6
    #5404
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem lehet h Nathan a tükörben azt látta, ahogy Peter szerinte jelenleg kinéz?
  • Kojiro
    #5403
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát elég egyértelmü sajna, hogy Pírö azért lett amnéziás, mert egyszerüen nem tudnának vele mit kezdeni, annyira erős/sok képessége van. Gyakorlatilag minden szitut elég könnyen meg tudna oldani és rengeteg hiba lenne a sorozatban, mert nem tudnának minden képességére figyelni.
    Ugyanez igaz Hirora is, ezért küldték vissza a multba. Már az első évadban is volt 4-5 rész ahol elég kínkeservesen oldották meg, hogy mit és miért csináljon Hiro.

    A repülő srác olyan soxor emlegette az alien szót, hogy szerintem tuti valami földönkivüli. (az igazi neve biztos Kal-El :D)

    Hiro gyilkosa nem lehet a repülő srác, mert akkor nem lépcsön jött volna fel a tetőre, nem lehet a mexikói csaj mert tuti hogy csak ezután fog megérkezni amcsiba és nem lehet sylar sem, mert neki mások a módszerei ha valakit meg akar ölni :D.
    Csak olyan lehet, aki tudta, hogy Hiro apja ott lesz, szal vagy követte Angelat, vagy eleve napok óta figyelte őket Andóval.
  • Klemice
    #5402
    hát igen szóval...
  • Frosty01
    #5401
    hát az előző végén is bemászott a csatornába, elég egyértelmüen közölték...
  • Bucser
    #5400
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    molly rajzain a jel általában egy sebként jelenik meg az arcon. vagy úgy ahogy a fényképen Hiro apjának a fején volt. Lehet molly nem csak megtalálni tud embereket hanem látja, hogy mi történik majd?
  • Flamer
    #5399
    ahan.
  • light00
    #5398
    Ezt olvastad valahol, vagy ennyi szabadidöd van?
  • Kicsikiraly
    #5397
    amugy azt észrevettétek, hogyha a jelet lerajzoljátok, utána fordítva (tehát fejjel lefele S betű és fölül kétcsík, alul egy)és egymásra teszitek a kettőt, akkor egy leegyszerűsített DNS rajz jön ki? :O
  • Kicsikiraly
    #5396
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ja és még vmi amit észrevettem: Molly rajzain a jel fordítva volt. mindegyiken. szvsz ez is jelent vmit :D
  • Kicsikiraly
    #5395
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nathan nézett a tükörbe és a saját égett arcát látta... azt is nézd, hogy mire válaszolok :S
  • ProGabe #5394
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    saját magát látta a tükörben!
    nem tudjuk ki ölte meg,honnan is tudhatnánk!mi is annyit láttunk,mint te
  • Cat 02 #5393
    vmi kamikaze
  • spidey91
    #5392
    akkor kivolt az akit nathan a tükörbe látott?
    a konténeres peter petreli nem ronda
    ki nyirta ki hiro apját?,
  • Bucser
    #5391
    Peter??? randa lett??

    Másrészt use spoiler...
  • spidey91
    #5390
    ha jol figyeltem akkor kiderül hogy mindkét petrelli él csak peter elég randa lett