12300
10528995171446015691.jpg
  • ancsie18
    #5509
    Nekem meg pont ez új tetszik jobban...
  • LasDen #5508
    akkor már a másik
  • AntiHero
    #5507
    Settit verziós:

  • LasDen #5506
    nekem nem homok jutott eszembe.....inkább egy tábla amire felvannak rakva a cuccok.... :D
  • ancsie18
    #5505
    Szerintem jó, csak kellene árnyékot csinálni a képek mögé, és a Heroes felirat lehetne egy picit komolyabb. Lehetne esetleg a háttérbe a homok helyett imázst csinálni a képregény képeiből. De nem akarok beleszólni, én még ilyet se tudnék.
  • LasDen #5504
    a heroes felirat nem tetszik.....
  • Flamer
    #5503
    nekem teccik- :P
  • AntiHero
    #5502
    New Version HA angyon zavar a mostani:) Annyira nem lett jó, de mondom berakom ha megcsináltam.

  • Shiwo
    #5501
    hát Nathan speciel tényleg csak akkor repked, ha nagyon muszály...
  • Kojiro
    #5500
    de azt se veheted alapnak, hogy egyáltalán tud repülni az aki megölte hiro apját. ezer más módja lehet, hogy tünt el. (pl lehet láthatatlan, teleportálhat, átmehet a falon stb stb.)
    ahogy azt már emlitettem, ha tudna repülni, miért a lépcsőn ment fel a tetőre??? ugy saccra kb 40 emelet lehetett :D
  • Shiwo
    #5499
    az angol szöveget annyira nem figyeltem, de a felirat szerint:

    - Szóval maga szerint egyikünk küldte ezt?

    - Igen. A fájdalomért, amit okozunk. Az emberekért, akiket megöltünk.



    Szval Híró-papa gondolta úgy, hogy a cégből valaki a gyilkos...attól még előferdülhet, hogy tévedett...
  • BlackShadow
    #5498
    fölösleges találgatni, h ki volt a gyilkos, hisz a részben is mondta hiro apja, h mindenki másra gondolt csak rá nem. s mivel az alapító tagok közül valaki, így még tuti nem láttuk az illetőt. kész pont ennyi. :)
  • AntiHero
    #5497
    Ilyen alapon szemüveges fickó is lehet.:_)
  • Shiwo
    #5496
    amúgy másodjára megnézve az első részt direkt figyeltem..Nathanon fekete felső van, mikor beszél Claire-rel, és a gyilkoson is fekete ruci van...bár utóbbit nem mutatják olyan közelről, kellő megvilágításban, hogy meglehessen állapítani, ugyanolyan ruha-e, vagy csak mindkettő fekete...


    Westről meg ügyebár volt szó, hogy repked, mint Nathan..a legutóbbi képregényben viszont bennevan, hogy neki ez csak csukott szemmel megy...meg sztem esélyes neki 1 olyan képesség, amivel felismeri valakiről, hogy van-e szuperképessége..legalábbis én arra gyanaxom..
  • dienesoft
    #5495
    Vagy "Klerapja" :D
  • Kicsikiraly
    #5494
    egyrészt azért mert amit Shiwo mondott, másrészt meg nem sokan tudják, hogy ő Noah. lehet h s1e23-ban mondta, de egyébként mindenki lebenettezi. vagy butler. :D
  • Shiwo
    #5493
    mert a wikin (ahonnan a képeket összeszedte) úgy szerepel
  • Seten
    #5492

    Hahó, Noah miért a vezetéknevét kapta a bannerban?

  • ProGabe #5491
    azt is szeretettel várjuk! :)
    még én is csinálok egyet,végre van egy igazán jó ötletem!igaz nem a szereplőkre,hanem a sztorira lenne kihegyezve a dolog.persze lehet nem lesz belőle semmi

    minden esetre jó ez a mostani (Y) csak nekem most a vajszínből van sok :P esetleg kéne valami kis extra a fényképek elhelyezésében nem?tudom,nagyon sok van,és ez marhára megnehezíti a dolgot
  • ScarY MAN
    #5490
    sok az amikor
    Parkman meg nemtom....valahogy oszpontosit xD .... amugy nekem a regi banner stilusa teccett...az komoly volt...egy olyat megcsinalni megint...akar flashbe :D
  • ScarY MAN
    #5489
    en peter/sylar t eltudom kepzelni ... pl amikor volt amikor hiro elorement az idobe... es "harcoltak" egymassal... amikor egyik keze pirosan izzott masike meg keken xD ... szal ertitek.... szal nah
  • precision
    #5488
    köszi, jó lett :)
    be is raktam
  • Cat 02 #5487
    jaja, olyan h gif/flash és változik közben , csak pl Parkmant így megcsinálni, meg Slyart/Peter-t :D
  • solikka
    #5486
    Sztem egy olyan banner lenne a legjobb amin mindegyik szereplő demostrálj a képességét! Bár ezt tudom, hogy kicsit bonyolultabb megoldani...de ha sikerülne az jó lenne!
  • AntiHero
    #5485
    Esetleg adok még egy ilyen verzió.
  • AntiHero
    #5484
    Majd ma megcsinálom a képregényes változatát. Már bele kezdtem csak már fáradt vagyok.
  • Flamer
    #5483
    nemrossz. (y)
  • BlackShadow
    #5482
    bááh :D pont ilyesmit akartam csinálni, csak úgy, hogy mindegyik szereplőnek a képregényben rajzolt változatát használtam volna :D
    nem rossz!! mondjuk kicsit zavar az a sok fehér :)
  • AntiHero
    #5481
    NA akkor tessik itt a bővített extra változat:D

  • ancsie18
    #5480
    Sylar is lesz tuti, már a következö részben is.
  • AntiHero
    #5479
    Sylar amúgy lesz még? mert azokat gondoltam akik még bent vannak.
  • wesker24
    #5478
    De amugy nagyon szép banner !! Grat !!
  • wesker24
    #5477
    Talán majd Maya és Alejandro meg az új repülös csávó aki Claire-t figyelte !! Ja és most nézem Sylar is kimaradt !!
  • AntiHero
    #5476
    Esetleg bannernak jó lesz?



    Ha kell még rá valaki csak szóljatok:)
  • precision
    #5475
    ja ok, félreértettem sry :)
  • Toodmayne
    #5474
    Nikki biztos benne lesz, benne van a köv. rész előzetesében, szal gondolom Micah is marad.
  • rémrendescrysis
    #5473
    Kössz már mégsem kell.
  • rémrendescrysis
    #5472
    Jó de a második évad 1. részéhez.
    Valaki nem tud adni feliratot?
  • lang14
    #5471
    egy hülye kérdés: Hogy állunk a képregény fordítással?
  • precision
    #5470
    lecseréltem