12300
10528995171446015691.jpg
  • winnie
    #5669
    komolyan gondolod, hogy ha megölnek valakit, akkor nem mutatnak róla közelit?
  • Shiwo
    #5668
    mutatták, csak messziről..láccott a kiterült híró-apuka meg alatta egy nagy vértócsa..
  • ScarY MAN
    #5667
    sztem hiropapa halottnak tudja magát tettetni
  • winnie
    #5666
    vajon véletlenül nem mutatták a holttestét?:)
  • Klemice
    #5665
    kizsi kinai pénizst tud megnövezsteni hátámázzsá
  • Kicsikiraly
    #5664
    majd amikor ilyen flashbackek lesznek biztos kiderül :)
  • winnie
    #5663
    a nagy kérdés, mi hiroapu képessége.
  • Kicsikiraly
    #5662
    most nézem hogy már leírták előttem :)
  • Kicsikiraly
    #5661
    Nekem van egy ilyen teóriám, hogy miért nem nőhetne vissza egy levágott kézből egy Claire: nemtudom már hanyadik részben, 1. évadban asszem az a 6 hónappal ezelőttbe volt. Amikor Chandra beszélt Sylarrel amikor még nem volt Sylar :) akkor mondta, ha létezik is lélek, az az agyban van. Ha létezik a képesség, az a lelket, az agyat használja. (1. részben pedig Mohinder előadásán hangzott el egy hasonló, hogy az ember agyának csak egy bizonyos %-át használja, de ha többet tudna használni akkor már jobb lenne, itt gondolom a képességre célzott :P) na tehát: nem a testben hanem a fejben, az agyban van a képesség, így ha levágná a fejét akkor elvileg a fejhez nőne hozzá egy test. de mondjuk azt sem hiszem mert szív nélkül se működik, de ki tudja, biztos sor kerül rá.

    Ebből az okból volt az is, hogy amikor a fejükbe állt vmi nem tudtak regenerálódni (Peter - üvegszilánk, Claire - faág)
  • Seten
    #5660

    Tudom már miért nincs Niki Sanders. Tegnap láttam a Resident Evil 3-ban! :)

  • Toodmayne
    #5659
    Sztem ha levágná fejét nem nőne teste :) Mármint ha kicsit figyelembe vesszük a biológiát. A képességét az agya irányítja, és ahhoz hogy az működjön vérre van szüksége. Ha levágja a fejét, akkor a szívéből elég nehezen menne az agyába vér. Mert "csak" a kisujja visszanövesztéséhez is kellett egy kis idő, szal mire odaérne sztem már beállna az agyhalál. :) De ki tudja...
  • Shiwo
    #5658
    nyugi van, speciel abban a kommentben olyan "pletykák" vannak, amik totálisan marhaságok..lásd pl az egyből utána lévő kommentet, ami helyből cáfol mindent..
  • BlackWolf
    #5657
    a magasság nemakadály hayden kisasszony tényleg nem egy égimeszelő :D mondjuk még mindig a best off mikor az atomrobbanás után kijön a házból és összerakja magát meg mikor a boncasztalon összecsomagolja a melkasát . Isac meg meghalt Sayler elfogyasztotta az agyát , de ki tudja milyen messzire látott bedrogozva szal simán lehet jelentősége a festményeinek .
  • ProGabe #5656
    és #5643:direkt írtam hogy melyik hsz-ben olvasható spoilerekre nem vagyok kíváncsi!ahogy elnézem az oda írt figyelmeztetést,az a még le nem vetített részekről ír.én felirat nélkül,mondhatni egyből nézem a részeket,amint tudom...
  • Seth
    #5655
    Nem a srác magas , hanem Claire törpe ^^
  • Seten
    #5654
    Ez nem Peter Pan ,hanem az öccse: Marci Pán!
  • Seten
    #5653
    Egyszerű a megoldás: nézz egy másik sorozatot. :)
  • Shiwo
    #5652
    fél év nagy idő...Claire meg volt, hogy naponta próbálta magát kinyírni, meg arra akarok utalni, hogy az agy tudatlanul is tudni fogja, hogy adott sebződés nem jár olyan nagy kárral Claire-nél, lévén baromi gyorsan meggyógyul.. de lényegében neked is igazad van, hisz ha nem regenerálna, nem is reagálna így a szervezete, ergó fájna neki, ha eltörik valami..
  • magus
    #5651
    ja az nekem is feltünt, de ez nem jelent feltétlen problémát -.-
  • Adi
    #5650
    Viszont nézzted, h a repülő srác mennyivel magasabb mint Claire??! Mikor jönnek ki a sulibol és a srác zaklatja, h olvassa a genetikáról szolo könyvet és bla.blaa.. na ott teljesen elcsodálkoztam. Mr. Pán péter két fejel magasabb mint Claire.
  • Flamer
    #5649
    amugy.. mértnem a lábujjához nőtt a test?:D vicess lett volna azis. :D

    a hajon meg énis épp most gondolkodtam el a haverommal miközbe mászkáltunk :D hogy.. visszanöveszthetné a haját.. meg a lábátse tudja leborotválni mer visszanő :D végülis azis él, hozzátartozik :D

    meg.. erről yutott eszmbe hogy Peter is képes erre mivel ellopta klertől.. szóval.. most Peter-t lenyírták.. már nem emos :D vissznöhetne neki :DDD
  • magus
    #5648
    na ezen jót röhögtem, jó eszmefuttatás, a lábujj miért nem rendelkezik regenerálódással, ennyi erővel az összes levágott hajtincsből nőnek a clairek, aztán egyre csak nőnek és nőnek, majd egyesülnek egy clairré
  • magus
    #5647
    ez ilyen season 1 remix

    jah peter amnéziás, semmibaj, újra megtanul mindent, ezzel nem kell foglalkozni

    mi lesz a sorozat távlati terve, semmibaj, előszedjük Isaac Mendezt (nem halt már meg amúgy?), majd az ő festményei kulcsfontosságúak lesznek

    gáz ez, hogy nem nagyon tudnak mit kitalálni, eddig nem vagyok úgy a sorozattal, hogy belehalok hanem nézem meg azonnal az új részt, egyszerűen unalmasak... a srác is meg a csaj is, dögunalom, majd talán a legvégén lesz vmi szerepük, Mohinder és Bennet sakkozása talán a legutolsó részre összeáll. Addig meg végignézhetjük, ahogy Claire összejön ezzel a repülő sráccal, Peter megint megtanulja használni a képességét, majd a végén gondolom feldarabolják és kilövik az űrbe, hisz az amnéziát már ellőtték, szupergigamegaman meg nem mászkálhat a világban.
  • ancsie18
    #5646
    Gondolom ha a fejét vágta volna le akkor az egész teste újra nőtt volna. Az azért durva lenne. Ott van melletted a saját tested fej nélkül...
  • light00
    #5645
    Csak egy bajom volt vele, hogy nem vérezte össze a kanapét. Márpedig mikor Sylar elkapta, folyt a vér rendesen...
  • Adi
    #5644
    Mhh.. mondjuk ha logikusan végig gondolod. Ha én eltöröm a kezed és fél év múlva eltöröm a másikat, aztán megint fél év múlva a másikat szerintem ugyanúgy fáj. Nem? egy kéztörés az mindig ugyanúgy fáj?!
    Szerintem amúgy a fájdalmat nagyban befolyásolja az adrenarin. pl.: ha autobalaseted van, és mászol ki a kocsiból semmit se érzel. Legalábbis nekem például úgy szoltak, h héj srác vérzik a fejed. ÉN: igen? hol?:D
    Persze fél óra múlva megvoltam görnyedve de elötte fél órával az adrenalin szintem annyira megvolt emelkedve, h semmit se éreztem. Vagy például ha verekedsz(gondolom páran átélték már:) akkor sem érzed ha megütnek úgy. Persze utcai verekedésről beszélek és nem tudatos verekedésről[előre megbeszéltről] Max. a tested reagál rá. pl: egy állastól elszédülsz, rosszabb esetbe felborulsz, vagy film szakadás.

    Na a lényeg, h pédául egy olyan állványról hátra szaltot ugrani nem kis izgalom főleg matrac nélkül + szerintem Claire olyan gyorsan regenerálódik, h mire eljutna az agyhoz ahoz az iszonyatos fájdalom pl: nyilt törés addigra az már 2 mp múlva olyat regenerálodik mint másnak egy hét alatt tehát nem érez olyan iszonyatos fájdalmat két dolog miatt:
    adrenalin és az adottsága miatt - öngyógyítás.

    Mondjuk ez a tudatos lábujj levágás nem piti. :D

    Mondjuk ha bevállalosak lettek volna a készítők akkor a fejét vágja le:D:D
  • light00
    #5643
    nagyon bocs, gondoltam már igy két nappal utána már mindenki megnézte. Amugy meg ez már az elözetes elözetesében is volt, amit irtam, nem kerülhette el a figyelmed. Mellesleg csak a szokásos pletykák szoltak rola. De sry.
  • Adi
    #5642
    mér nem nézzed meg a kövi részt...
  • ProGabe #5641
    ha spoilerre válaszolsz,ráadásul ilyenre,akkor pls használj te is azt!

    aki az #5625-ben leírtakra válaszol,használjon spoilert!!!k.rvára nem vagyok kíváncsi mi lesz a következő x részben!minden velem egyetértő nevében köszönöm!
  • Paranoia
    #5640
    igen az a mohinderes dolog nekemse tiszta:S
  • szucsy89
    #5639
    ez a rész is tetszett, bár az a mohinderes rész az emlékezettel nem nagyon tiszta....claire baba meg durvaaa:D
  • light00
    #5638
    Nem azért, de Takezo drága már igy is eléggé halhatatlan, nem kell ahhoz a jövöbe mennie.
  • light00
    #5637
    A láthatatlan ugyanugy a cég alkalmazotja volt mint Benet, igy nem hiszem, hogy tudná hogy kik is azok a 9ek. És ö viszonylag magas ember, aki lelökte Hiro papát, az meg elég alacsony volt.
  • BlackShadow
    #5636
    matt parkman? :)
  • BlackWolf
    #5635
    pont ezt akartam kérdezni :)))
  • Flamer
    #5634
    kiaz a matt?:D
  • Shiwo
    #5633
    jaaa..az más :) az a vascsövet is vágja..
  • ProGabe #5632
    mer' mér'?
    nem a csontot kell elvágni!de amúgy az sem lenne nehéz egy kisujj esetében.egy grillcsirkét is szét lehet vágni egy olyan ollóval,amivel Claire dolgozott
  • Klemice
    #5631
    de az henkelbáhh mesterkésolló volt :O
  • Shiwo
    #5630
    abban nem vok biztos, hogy egy mezei háziollóval csakúgy lelehetne vágni a lábujjat..