12300
10528995171446015691.jpg
  • Kicsikiraly
    #5709
    Típus: Film > TV mûsorok
    Fájlok: 27
    Méret: 352.92 MiB (370059110 Bytes) Minõség: 5 | 4 | 3 | 2 | 1 Feltöltve: 2007-10-09 05:27:00 GMT
    By: loder
    Letöltve: 0 ennyiszer
    Seederek: 7790
    Leecherek: 6988
    Hozzászólások 42

    :D

    Ha érdekel esetleg vkit :D
  • Flamer
    #5708
    den em is volt most xor. :D szóval en mértme miezen a kérdés.. :D

    mármontam hogy itt minden megtalálható :D
  • precision
    #5707
    angol felirat ahhoz volt előbb, szal magyar is ahhoz lesz először, szerintem... a többi verzióhoz az átidőzítés meg pillanatok alatt megvan, azok is kikerülnek gyakorlatilag ugyanakkor mint a hiqt -s
  • Cat 02 #5706
    btw a hiqt hez lesz nem
  • cooldoc
    #5705
    És annak, aki szereti a spoilereket 3-4 résszel előre:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.herosite.net/herositespoilers.htm
  • cooldoc
    #5704
    Semmi gond, Bro!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://heroeswiki.com/Spoiler:The_Kindness_of_Strangers
  • Flamer
    #5703
    hát magyar feliratot akart.. a legfrisebb részhez nem?:D ha nem akkor bocsi én néztem félre. :D
    a te linked meg en.. vagyis angol. :D szerintem :D de sry

    szerkesztve: ya igen. visszaolvastam. sry. :D [ővolt]
  • spidey91
    #5702
    remélema XOR verziohoz lesz...
  • BlackWolf
    #5701
    Spoiler

    hat ez a 3. resz ... igy a story rossznak nemmondhato de a cgi eleg gagyi sajnos nemhinnem hogy nincs ra penz .. meg most mondjuk kicsit sok volt a nyaladzas :D meg ugye nemtortent szinte semmi .. visszajott sylar meg niki ezis ilyen atvezeto resznek jo max elozo resz utosebb volt bar ez maganvelemeny 10/6 ha jobb lett volna a cgi esetleg 7 et is kaphatott volna azert varom a kov reszt a promo alapjan eleg jo lesz :D 3. resznek mar a promoja is ketseges volt
  • spidey91
    #5700
    Heroes.S02E03.PROPER.720p.HDTV.x264-HALCYON vagy ehhez lesz?

    vagy ehhez? Heroes.S02E03.HDTV.XviD-XOR
  • spidey91
    #5699
    Heroes s02e02 (hdtv-hiqt)- ehhez a verziohoz lesz a magyar felrat??
    És mikor?
  • BlackWolf
    #5698
    2x04 promo nathan spoiler
  • cooldoc
    #5697
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mi volt az utolsó festményen a szarukeretes agóniáján kívül?
  • cooldoc
    #5696
    What's the difference? CTR C és CTRL V volt, nem vágom minek linkeled be még egyszer...Vagy valamit rosszuzl csináltam? my bad...
  • Flamer
    #5695
    http://www.opensubtitles.org/hu/subtitles/3152601/heroes-en
  • cooldoc
    #5694
    Parancsolj!
    http://www.opensubtitles.org/hu/subtitles/3152601/heroes-en
  • Shiwo
    #5693
    érdekes rész volt...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Betty hogy megszívta már..bár Syler is beszívta picit
    Peter tetkójának eltünését vártam, kiszámítható poén volt :P Noah is asszem sokat veszített a magabiztosságából így a rész végén..Micah öregannya meg ránézésre valami jósnő/voodoo boszi, de sztem tuti, hogy neki is lesz valami képessége..vagy akár tagja lehet annak a bagázsnak, aminek Híró papa is tagja volt..amúgy eléggé csöpögős lett 1-2 része..
    hirtelenjébe ennyi jutott eszembe :)
  • Shiwo
    #5692
    köszi, mind1..megnéztem csak hanggal..nagyjából értettem, de azért majd megnézem még1szer magyar felirattal is :)
  • cooldoc
    #5691
    Még sehol sem leltem, de rajta vagyok...
  • Hoz_Hun
    #5690
    Nekem tetszik az az évad. Peter nagyon szimpatikus lett, bár eddig se volt vele bajom. Nagyon jó a Hiro szál. Mondjuk zavar hogy Japán hős egy európai, tök feleslegessen, ráadásul pont a Tokugava sogunátus első felében. gondolom a köcsög amcsik miatt van, hogy fantáziálhassanak.
  • ancsie18
    #5689
    Nézegettem képeket a Heroes mobiltelefonra készült játékáról itt, és ahogy ott a kép tetején a jel kinéz, 99% igaza volt annak, aki azt mondta, hogy olyan, mint egy félbevágott dns-lánc.
  • Shiwo
    #5688
    valaki megtudna dobni egy angol nyelvü felirattal a 3. részhez, míg nem jön ki a magyar ? jobban értem az angolt olvasva mint hallás alapján :)
  • precision
    #5687
    nem nem, nem az zavar, hanem a magyar szinkron zavar :D
  • Klemice
    #5686
    :) igaz
    mondjuk engem nem zavar annyira hogy angolul van feliratozva a japán szöveg de aki nem tud annyira angolul annak hátrány
  • precision
    #5685
    naja, de ez jól néz ki abban a dobozban, nem rip, plusz remélem lesz rajta angol hangsáv a magyar mellett + magyar felirat
  • Klemice
    #5684
    nekem megvan DVDrip magyar hang 2 dvdnyi tartalom és tökéletes :D:D
  • precision
    #5683
    7 DVD -s Heroes 1. évad 7990 Ft -ért! MUSTHAVE!

    link !
  • ProGabe #5682
    ez szerintem eddig is így volt
  • Cat 02 #5681
    azt meglehetne oldani h kedd estéig spoilerben beszéljétek az új részt ?
  • drowns41
    #5680
    Elolvastam, de tökmind1 :D
    csak tisztáztam hogy ...:D
  • ancsie18
    #5679
    Hát igen, azért mielőtt ilyenekkel jössz, hogy "a legnyilvánvalóbb dolgot elfeledtétek ", legalább csak 1-1,5 oldalt olvasnál vissza... Egyáltalán, anélkül hogyan mondhatsz véleményt?!
  • Seten
    #5678

    De ezt már elmondtuk vagy ötször. :)

  • drowns41
    #5677
    Persze ez egyértelmű szerintem :) De amúgy a legnyilvánvalóbb dolgot elfeledtétek :) Végülis is csak ez volt az 1. évad storyja. :D
    Namármost Hiro és Ando nem véletlenül hívta Sylart az "agyas emberknek". Nyilvánvaló hogy az emberek képessége az agyukban van, nem pedig a testrészeikben. Ezért vágta le Sylar a fejük tetejét és ragadta ki az agyuknak azt a részét, amiben birtokolták a képességet.
    Mikor Claire fejébe beleállt a fa, meg Peter fejébe az üvegszilánk akkor elvileg "hallottak" voltak, mivel valami blokkolta a regenerálódást.
    Szerintem teljesen egyértelmű ez a dolog :)
  • Cat 02 #5676
    Men in Black ? :) ( bár mintha Heroesban is lett volna)

    1ébként sztem Hiro papa biztso meghalt
  • Bucser
    #5675
    "Ha tovább kekeckedsz ott lőlek szét ahol nem nő vissza":D
  • Shiwo
    #5674
    de ha a gyilkos tisztában van azzal, hogy Híró-papa túléli a zuhanást, akkor nem lelöki a tetőről, hanem mondjuk levágja a fejét, vagy egyéb módszerrel próbálkozik...
  • Bucser
    #5673
    Egyszer már clairebaby is meghalt és indult majdnem nyomozás nem?:)
  • Shiwo
    #5672
    ha nem halt volna meg, nem indult volna nyomozás...
  • szucsy89
    #5671
    több mint valószínű, amikor papa meglátta a gyilkost egyből felismerte, tehát tudta hogy mi a képessége is, gondolom ez kölcsönösen így volt...
  • Seten
    #5670

    Sztem a gyilkos valószínűleg tutda mire képes Hiroapu.