12300
10528995171446015691.jpg
  • Shiwo
    #5749
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    belegondoltam, hogy mit lehet belőle kihozni...hát először is a rendörség keresni fogja a kocsi gazdáját..akinek ügyebár hamisak a papírjai és az autó ellopását se jelentették..és ha hivatalos ügy lesz a dologból, a cég is tudomást szerezhet róla..és ha megtalálják a kocsit..és ha a rendőrség rábukkan a kocsira, megtalálják benne Peter ujjlenyomatait (visszanéztem, nem volt rajta kesztyű..).. és Peter ujjlenyomatai benne van a rendörség adatbázisában, hisz gyanusítottként letartóztatták, miután Sylerrel lepottyant a tetőről..nem lepődnék meg, ha a nyomozást ezekután a frissen kinevezett Parkman nyomozóra bíznák...
  • cooldoc
    #5748
    Minek az embernek autó, ha az Ember lányának van egy saját, beszélő repülőgépe (full service-szel)?
  • precision
    #5747
    Linderman lőtte le
  • Lacika 79
    #5746
    köszi a spoilereket paszmek
  • Kicsikiraly
    #5745
    na reggelre lejött. csak sajnos most mennem kell és nem tudom megnézni :S :D
  • Adi
    #5744
    Nem vetted ezt észre?!:D
    Hát rouge .. mikor megkapta Claire mutaták, mikor elindultak a mexikoiak mutaták!:D
    Blackwolf: te milyen képről beszélsz?
    Mert ha keretes szemüvegű szét lőt fejű (Claire apja) fickorol beszélünk, akkor az tuti Bennet!
    Hisz kurvára ledöbben és Mohinder is mondja:
    Benet: ameddig én élek addig Mohinder nem lesz bajod!!
    Mohinder: igen, pont ettől félek.

    Ez a Mica család számomra rohadt unalmas. Nem szerettem őket.
    És ez a Claire szerelem pán péterrel. Ez a pán péter rohadt szarul nézzki sztem. Ez a bajusz meg ez az egész!:O Meg ez a fej. früü
    Egyetlen egy lenne még király. Ha Ando-t vmi képességel felruháznák.
    Peter meg vadállat ezzel az új stílussal. Viszont ha vissza emlékeztek az első évadra volt vmi olyasmi rész, h ő a jövőbe rossz fiu!:D Meg Mika anyjával smárol meg stb.!:D
    Viszont amire nem emléxem:
    Mika apja, h halt meg?!
  • magus
    #5743
    olvastam vhol, ami tok jogos, hogyha nem lenne amneziaja akkor maszkalna egy szuperman, aki ha levetkozi azt hogy egy puhapocs, akkor a vilag ura lehetne. elcsepelt szar klise, de ez van : |

    én is gondoltam erre, de aztán arra jutottam, hogy az írók biztos úgy gondolják, hogy csak vészhelyzetben használja aképességét, az meg nem volt az. bár ha rádobta volna szerintem kirepítette volna.
  • cement
    #5742
    nekem nem tetszik ez hogy peter elfelejtett mindent, mi a francer kellett igy megkombinalni. amugy meg... amikor a csavo a tuzre akarta dobni a dobozt, siman kikaphatta volna a kezebol az erejevel, es akkor nem kell neki segiteni a rablasban..
  • cement
    #5741
    testverpar kepessege... hat hogy a csajszi ha begurul v nemtom mikor akkor mindenkit kinyir aki a kozelebe van. eleg brutko, a csavo meg vissza tudja ezt forditani
    amugy nem volt rossz resz de remelem a kov. jobb lesz
    amugy nekem is feltunt hogy azzal a nissan rouge-al menekultek amit clairetol elloptak. erdekes lesz
  • magus
    #5740
    ja és ha benyögtek volna abban a jelenetben akárcsak 1 starwarsos poént is, Peter elkezd hörögni vagy akármi én sírtam volna a röhögéstől
  • magus
    #5739
    végre, azért nézem ezt a sorozatot mert természetfeletti képességekkel rendelkező emberek vannak benne, és nem azértmert egy tini sorozatot akarok nézni, nagyon tetszett, hogy Peter használta az erejét, az előző évadban is az tetszett vele kapcsolatban a legjobban, mikor dühöngött, mikor levetkőzte ezt a puhapöcs jellemét, és kifakat magából, minden képességét kombinálta. kár, hogyn em ölte meg, szívesen végignéztem volna, ahogy darabokra szaggatja (bár ezt most lehet csak azért mondom mert Dextert függök mostanában)
  • cooldoc
    #5738
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Neked mik feltűnnek, vazze! Igen jó megfigyelő vagy, eszembe nem jutott volna, hogy ez azonos a lopott jószággal. Várjál, lehet, még Kring sem tudja.:) Minden mindennel összefügg.
  • Flamer
    #5737
    értem. kay.
  • Shiwo
    #5736
    lál.. találó kifejezés :DD
  • BlackWolf
    #5735
    spoiler

    A csikanok claire maci kocsijaval menekulnek :S:S Gonosz madzsa :D na ebbol mit hoznak majd ki
    a kepen meg szerintem peter van bar mindenki azt gondol bele amit akar ..
  • cooldoc
    #5734
    Még nem érzi igazán biztonságban Kreatúráját...
  • Shiwo
    #5733
    azért nem ment neki, mert nem akarta igazán
  • ScarY MAN
    #5732
    sylar fogadjunk hogy a Szigeten van... és blokkolja a képességeit...
  • Zomil
    #5731
    egyetértek :)

    amugy a darth vader-es poénon jót röhögtem xD

    még annyit h átvezetö résznek tökéletes volt, föleg ha a köv. rész jól sikerül( legalább is a promo-ból ugy tünik az lesz)
  • Flamer
    #5730
    nem.. megprobálta.. és ne mment.
  • North
    #5729
    Nekem is így jött le, hogy saját döntés, nem kényszerűség.
  • precision
    #5728
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Többen is írtátok, hogy Hiro nem tud visszamenni...nemtom, ugyanazt a filmet néztem? :D Nekem úgy tűnt, hogy _egyelőre_ még nem akar visszamenni... írja is hogy "Sry Ando, I can't come home...not yet."
  • szucsy89
    #5727
    köv rész odabasz majd..
  • szucsy89
    #5726
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nekem bejött ez a rész, Peter kezdi megtanulni a képességeit, Sylar meg jól beszopta a dzsungel közepén:P
  • ToCsEk
    #5725
    Nah megnéztem a 3. részt és hát fincsi volt, volt pár koppanás benne. :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gondoltam hogy Calire meg a fiú összejöttek, jött a kis érzelems részecske és elrepültek. Aztán Peter nagyon állat volt, nyomta a jedi eröt. :) Az is kemény volt amikor a tetkója átalakult és eltünt. Szegén Hiro beszopta nem tudott visszajönni. :( Saylernek meg gg, végre örültem hogy Camdice él erre ez a nyominger meg megöli dehát beszívta ott a dzsungel kellős közepén. Kiváncsi leszek hogy Claire appja meghal-e majd. Hát elég érzelems részre sikerült, én várom a kövi részt is. Amugy akihez ment Maika az a néger csaj is tuti hős szerintem. Jah valaki árulja már el a 2testvérpár képességét mert azt nem nagyon vágom.
  • Bucser
    #5724
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem Sylar át lett baszva:D nem ölte meg candice-t csak azt mutatta mintha hisz eléggé repetitív volt az erdő körülöttük. Mondjuk érdekelne, hogy kerültek oda.

    Peternél mókás volt a tetkó ahogy átváltozott a jellé aztán eltűnt:D Pedig a csaj mennyit melózhatott rajta:D

    Na szal jó lesz ez a szezon is:)
  • Flamer
    #5723
    akkorse tudom azokra a választ.. elmonták valamejiket is?.o
  • Cat 02 #5722
    ez ütős rész lett ! főleg a vége :O
  • kuci06
    #5721
    nah, én is megnéztem:


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végre Sylar visszatért, bár nem pont erre számítottam :D Candice meg... gondoltam, hogy nem úgy néz ki :P Peter meg végre darkos lesz? :D Király lenne :D Amikor a csávót a falnak vágta, meg fojtogatta, látszott, hogy megölte volna (y)
  • ProGabe #5720
    mármint MÉGegyszer...
  • Cat 02 #5719
    feliart
    thnx Kenny !!
  • ProGabe #5718
    ehh mi kérdéseid vannak már!szerintem nézd meg egyszer :P

    felemás rész volt,nem is írok semmit,inkább csak pontozom 6/10-re

    KÖV RÉSZ PROMO
    na ez ütős lesz!
  • Flamer
    #5717
    na. hát megnéztem. (mivel már van felirat. - htx to Kenny :D)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ami érdekes volt az kler meg apucija.. :D a képen mintha kler lenne ott az apja megölésénél és valami sráccal smárol.. valszeg West.. nem?:D tökdurva. :D

    Hori meg mint csinál még? nem értme.. abba za időbe ide oda teleportál a térbe de időbe nem tud? wtf?:D

    a másik.. hogy mit kér a cég mika annyától?.o meg minek akarja kigyógyítani magát? nem teccik neki az ereje?:o omg.. :C
  • cooldoc
    #5716
    Puskán kint van a magyar felirat. a hiqt-re.
  • cooldoc
    #5715
    Bármelyik nagyobb torrent oldal. Nekem a serveremre 3 perc alatt jött le a Bitgateről.
  • Kicsikiraly
    #5714
    vagy esetleg olyan helyet ahonnan gyorsan lejön :)
  • Klemice
    #5713
    hohó megint tudjuk a történet végét :D
  • Kicsikiraly
    #5712
    vki aki hiqt-t töltött le http-re fel tudná rakni? :( 2000seed mellett is 5-6 kb/s-el tölti :S
  • Zomil
    #5711
    eddig xor vátozatot töltöttem, de most az 1-2 xor után vmi HiQT-t tölöttek fel:S remélem passzolni fog hozzá a felirat :)
  • BlackShadow
    #5710
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    peter aka darth vader jr. :D