12300
10528995171446015691.jpg
  • VinylToy #5829
    Közben megtaláltam a kepregeny.net-en
  • Seten
    #5828

    Itt az első 21

  • ancsie18
    #5827
    Igen, a képregényt én is olvastam, még sajnáltam is, mert ezt az oldalát a filmben egyáltalán nem mutatták, és ezek szerint már nem is fogják...
  • VinylToy #5826
    Biztos volt már róla szó, én most szeretném megkérdezni a képregény magyar nyelven elérhető-e valamilyen formában?
  • BlackShadow
    #5825
    meg a képregényben is volt kb 3 részen át :D nagy dagadt rokker :D
  • Seten
    #5824

    "sztem Candice egy dagadt disznó, és most beigazolódott a gyanúm"

    Ezt konkrétan tudtuk mert Candice már mondta magáról a S01-ben. :)

  • II Rocky II
    #5823
    köszi azért.httpsre gondoltam nekem vhogy a torentek mindig 3kbel jönnek :$ :D de meglesem hátha ez kivétel lessz. :)
  • scorpeeon
    #5822
    Most néztem meg. Még az első évadban megemlítettem, hogy sztem Candice egy dagadt disznó, és most beigazolódott a gyanúm :)
  • Shiwo
    #5821
    2. mert nem tudja pontosan belőni az időpontot, csak körülbellülre.. és mivel valszeg nem lenne túl jó ötlet megkockázatni, hogy összetalálkozzon a visszaugrás elötti önmagával, így inkább valamivel késöbbre próbálja belőni az érkezést..és a pontatlansága miatt ez sok idő is lehet..
  • bigdadylacika
    #5820
    Valaki akinek még megvan az első(?) rész, amiben Mollyt megpróbálta megölni a kapucnis az első évadban, összehasonlíthatná, mennyire egyezik meg Kenseiel a testalakata.
  • bigdadylacika
    #5819
    vagy megrendezte az egészet. Van ott ilyen sok kis terasz ahová be lehetett ugrani
  • bigdadylacika
    #5818
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most olvastam, hogy chaten a szerzők közül azt irta az egyik, arra a kérdésre hogy miért ilyen könnyen halt meg Hiropapa.
    Hogy könnyen? Nem néztétek meg rendesen a helyszínt.
    Hát ez elgondolkodtatott. Már töltöm is újra a részt hogy megnézzem mit is nem vettem észre. lehet hogy ő a fogonosz? Netán klónozza magát és csak vmi kamu halt meg. Tuti nem véletlen hogy nem tudjuk még mi aképessége.
  • Kmarha
    #5817
    1.: rendben, meg lehet változtatni a jövőt. Igen ám, de a festő csak egy jövőt láthatott, NY felrobbanását (mivel hogy végtelen dolgot látni lehetetlen.. bár igaz, falon átmenni meg villámot szórni is). Ergo, nem azt a jövőt, melyben Hiropapa meghal, és melyben Benet is meghal. Azok a festmények akkor most mik?

    2.: idő-tér ugrabugra. Hiro elugrik A időpontból, X időpontba. Vissza miért nem A-ba megy? Neki az volt a jelen, miért akarna egy bizonytalan B jövőpontba ugrani visszatérés gyanánt (ergo miért keresik, mikor a múltban eltöltött időnek és a teleportálásos pontnak teljesen függetlennek kéne lennie?) Lehet Hiro nem is megy a múltból sehova sem?
  • dotkom
    #5816
    itt rakeresel arra hogy heroes. ha http-s letoltesre gondoltal olyat nem tok, de innen jon olyan gyorsan mint egy szerverrol.
  • trident
    #5815
    Köszönöm!:)
    (én azt önmagamban dramaturgiai fogásnak értékeltem)
  • ancsie18
    #5814
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem ő az a lány, aki a Veronica Marsban szerepelt?
  • Kicsikiraly
    #5813
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az a szőke nő azon az 5 új hős képen a superevil :D még anno spoilerbe volt színészlistánál.
  • ancsie18
    #5812
    Naaaa, jól van már, azért össze ne vesszetek. Sokan tudták és gondolták ezt így május óta, sokan meg nem. Inkább szerepeljen valami kétszer, mint egyszer se. NYUGI!
  • cooldoc
    #5811
    Na, mindegy...Két malomban őrölünk. Én ezt így , ilyen koherensen nem láttam kifejtve, Mon Ami - tőled pedig biztosan nem. Igaz, hogy nem töltök itt annyi időt, mint a törzstagok. Mea maxima culpa.:)
  • winnie
    #5810
    "Amit akkor is fenntartok, ha te ezzel nem értesz egyet. "

    ööö, persze, hogy logikus, mivel május óta erről megy a vita. miért ne értenék egyet vele, csak azt írtam, hogy nem spanyolviasz.
  • Flamer
    #5809
    ná. :C
  • Shiwo
    #5808
    én meg azon filózom, hogy ügyebár Petrelli-mama azt mondta, hogy régóta nem feküdt le Híró-papával.. ebböl is jött, hogyha Takezo lenne Petrelli-papa, lenne oka megölni Híró-papát (féltékenységből...)

    nahde előferdülhet az is, hogy Petrelli-mama eredetileg Híró-papa csaja volt, és Petrelli-papa nyúlta le a kezéről...
  • cooldoc
    #5807
    Szerintem akkor is logikus és jó volt az argumentáció - jól meg volt indokolva. De mivel nem akartam idegen tollakkal ékeskedni, ezért írtam le a véleményem. Amit akkor is fenntartok, ha te ezzel nem értesz egyet. Én nem olvastam azt, amit írtál, tehát az újdonság erejével hatott rám a teória.
  • Zomil
    #5806
    ott van a jelmagyarázat nem tudod elolvasni? :DDDDD
  • Flamer
    #5805
    mitőlpiros meg zöld meg fekete a név?:D mit jelentenek aszinek?.o
  • II Rocky II
    #5804
    tudom ilyet nemkéne kérdezni de bátorkodom megprobálkozni vele.szal vki linket nemtud adni ahonnan a sorozat egyes részeit (3.évad) lelehet szedni?PB topicba is belinkelt vki egy oldalt és naon jo,csak ott a pb van fennt a heroes meg nem.
  • winnie
    #5803
    "különleges képessége lenne a feltámadás ? sztem nem.."

    jó kérdés, nemsokára ki fog derülni, hogy mi a kül. képessége.
  • winnie
    #5802
    "De a legdurvább - s leglogikusabb - okfejtést, spoilert az Index fórumán olvastam. Lelke rajtam, aki akarja. Lehet vele vitatkozni - nekem meggyőző... http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9151011"

    ez nem annyira durva, mivel már májusban kijött a hír (igaz-nemigaz, más kérdés), hogy ki lesz a 2. évad főgonosza. aztán kijött, hogy kit castingoltak, hogy neki két neve is van, kiderült a képessége - ráadásul az illető állandó szereplő lesz, szóval a teóriát innen építette fel a kollega. így igazából nyitott kapukat dönget, mert nagyjából a hiropapa gyilkos, ha ismerjük (és a kapucni miatt, ez feltételezhető, max 2, esetleg három ember lehet. peter vagy ő)
  • Shiwo
    #5801
    különleges képessége lenne a feltámadás ? sztem nem..
  • winnie
    #5800
    HA hiropapa elhalálozott.
  • winnie
    #5799
    az he, csak rosszul érteni:)
  • cooldoc
    #5798
    ...és mikor Hiro Papa elhalálozott. Csak egy test volt a földön. Én megint mást olvastam az amerikai fórumokon a Gonosz identitásáról...
  • Shiwo
    #5797
    nem lehet, hogy a promóba másra utal Molly ?
  • precision
    #5796
    Elég jók a gondolatok, bár én úgy tudom nő lesz a superevil, köv rész promójában Molly is "she" -ként utal rá, szal nőnemű. Hát nemtom, ettől még a teória lehet igaz (lehet hogy tényleg ő ölte meg Hirofatert), csak nemhiszem hogy ő lesz a főgonosz. Én a mexikói lányra gondolok. Sztem vhogy meg fog halni a bátyja és be fog durvulni.
  • precision
    #5795
    "A láthatatlanságra nem emlékszem, ez hol mikor volt?"

    Mikor megtámadta Petrelli mamát.
  • cooldoc
    #5794
    Gratula...Komoly kis ábra...
  • AntiHero
    #5793
    NA még ezt berakom hátha segít a filózgatásban:)


  • AntiHero
    #5792
    Hozzá teszem hogy itt vannak a S2. "FŐ ÚJ Hősők" 2 emberel még nem találkoztunk a sorozatba. Kíváncsi leszek ők kicsodák.


    JA és még filóztam kicsit. A csóvó aki Mayá-ék kiszöktettek. Aszért lophatta el Claire kocsiját mert menekül. Hogy miért menekült? Mert ő lökte le Hiro apját.

    Ezek csak az én feltételezéseim. Majd a sorozat közben meglátom hogy igazam volt vagy sem.
  • AntiHero
    #5791
    Sztem nagyon is eltalálta. Pont ezen gondolkodtam a film közepe fele. (mármint azon hogy Kensei lesz majd a főgonosz) De nálam ez ott bukott meg hogy öngyógyitani tudja magát. Viszont tuti öregszik is.

    Amúgy azt akit Mayá-ék kiszökttek. Azért volt börtönbe mert átjött a határon Claire kocsijával (mert ő lopta el). Tuti van neki is képessége.
  • cooldoc
    #5790
    Hja kérem...David Lynch csak egy van - elnézést az OFF-ért, Hölgyek, Urak...