12300
10528995171446015691.jpg
  • trident
    #5789
    Re teória. Rendben, jól felfűzött. Én megpróbálom csak nézni és élvezni a sorozatot. Egy kérdésem lenne csak a teóriához visszatérve. Nemfogfájni azt írta, hogy: "Öngyógyító, azt már láttuk, láthatatatlan is, azt is 'láttuk', és telepatikus is, mert tudja, ha rágondolnak."

    A láthatatlanságra nem emlékszem, ez hol mikor volt? A telepata képesség meg gondolom koncepció, mert ilyenre sem emlékszem.:)

    A heroes szórakoztató számomra, más sorozatot nem nézek, nem is szeretem (sőt általában elutasítom a sorozatokat), egyedül a twin peaks volt, ami szerintem azóta is egyedülálló és egyetlen a maga nevében. Az volt az egyetlen, aminek az ismétlését is újra és újra vártam és gondolkodtam az apró részeken és sok, talán csak művészi fantáziával bíró szálakon és részleteken...:)
  • ScarY MAN
    #5788
    logikus :)
  • Seth
    #5787
    nagyon jó teória
  • cooldoc
    #5786
    De a legdurvább - s leglogikusabb - okfejtést, spoilert az Index fórumán olvastam. Lelke rajtam, aki akarja. Lehet vele vitatkozni - nekem meggyőző...
    http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9151011
  • Shiwo
    #5785
    pláne mivel kétpetéjü ikrek..
  • Shiwo
    #5784
    érdekes dolgot vetett fel a barátnőm....mi van, ha Claire és Takezo regenerációja hasonlóan műkszik mint az x-man Rozsomák (gyökereknek Farkas:) regenerációja..tehát a sejtöregedést is lassítja..ügyebár ő megvan vagy 120 éves, és kábé harmincas éveiben jár.. kábé 20 éves korában jöttek ki rajta a képességei, mondhatni 100 év alatt 10 évet öregszik..ha ez igaz lenne a Heroesban is, akkor még felbukkanhat a jelenben Takezo Kensei, úgy dúrván 60 éves fejjel...
  • Flamer
    #5783
    csakazér mer kiakarta hozni mindenáron a testvérét?.o te nem tennéd meg a testvéredért?
    és gondolj bele.. ők összenőve éltek :D mármint mindenhova együtmentek együttcsinátlak mindent.. akkor kicsit para lehet acsajnak ha nics ottm ellette a tesója..
  • Klemice
    #5782
    mexikói kislány eléggé gonosz lett
    eddig azt hittem kis félénk de nem az
  • Zomil
    #5781
    looool xD
    ez tetszett :D
  • Kojiro
    #5780
    megfogja az egyik kezével a másikat, letérdel és elkezd magának spanyol altatódalokat énekelni
  • Shiwo
    #5779
    és hogy fog rá hatni, hogy egymagába birtokolja kettőjük képességét..
  • Toodmayne
    #5778
    Sztem elég egyértelmű h Claire van a képen. Azért volt olyan kicsit "fura" a hangulat amikor jó éjszakát kívántak egymásnak. Claire megtudta h az apja csinált vmit Westtel, Noah meg látta a képet ahol halott és a háttérbe a lánya smárol vkivel :) (egyébként mért lenne Peter???? ő is a rokona)
  • light00
    #5777
    Nah tul vagyok a 3. részen. Érdekes, érdekes, csak kicsit visszavettek az izgalombol. Najo, Sylarnek örülök :D
    Arra leszek kiváncsi, mi lesz, ha Peter találkozik a két (vmi ujlatin, guatemalai?) testvérrel, hogy fog reagálni? :D

    #5756: A nyakbavalo engem is érdekelne!
  • Shiwo
    #5776
    nem olvastad a képregényeket a hivatalos oldalon ? abban szerepelt, szal tudni lehetett, hogy nem túl vékony..
  • Shiwo
    #5775
    ööö..bocsesz...összekevertem, hogy kinél láttátok a kocsit..bár amit leírtam, lényegében bejöhet, kivéve ami Peterre vonatkozik..
  • karajjj
    #5774
    köszi szépen
  • BlackWolf
    #5773
    kep
    kep1
  • karajjj
    #5772
    ez olyan nyakláncot énis beszereznék...
  • Fido4life
    #5771
    az se állapot :D mit képzelsz rólam, hogy elég lenne nekm holmi Prison Break egy hétre ? :D Neem ez így oké hogy most az első három részt teleb*szták vele, de nagyon remélem hogy az elkövetkezendő részekben már hanyagolják..
  • ProGabe #5770
    várd meg a DVD-ripet és akkor nem fog :PPP
  • Fido4life
    #5769
    Na végre én is bepótoltam az első három részt, és örömmel konstruáltam hogy a sorozat kezdi visszahozni azt igazi Heroesos hangulatot amit az első évad elején tapasztaltam :) Negatív élménynek annyi sorolható fel hogyha a negyedik részben is felfog bukkani ez a bionic women reklám, marha ideges leszek :D
  • karajjj
    #5768
    tudna valaki linkelni egy képet a festményről?(nincs fent a fraps)
  • ProGabe #5767
    West repül,Takezo gyógyul,előzetes alapján az új karakternek sem új képessége lesz.szerintem ez nem véletlen!majd meglátjuk mi sül ki belőle :)
  • szucsy89
    #5766
    sztem is az évad végén fog teljesülni ez a festmény...amúgy érdekes hogy West is repül...mivan nem tudnak új képességet kitalálni? meg Mayának ez a "mindenkimeghalkörülöttem" is elég gagyi...azért tetszik a 2.évad, eddig jobban bejön mint pl. a PB
  • ScarY MAN
    #5765
    nemfigyeltél eléggé...meg nem gondolsz bele barátom... nézd meg megint ezt a részt és utana mondj valamit...
    És azért gondolom ha meglácc egy képet ,mint most ezt, akkor tuti hogy a köv részbe fog történni valami (o.O)...
    ez is az evad vegen lesz...nah ennyi eleg....
  • Klemice
    #5764
    horst fuchs signature WS teleshop fülbevalót tett bele és így nem tud benőni
    ugyanolyan féle mint az a henkelbáhh csodaolló amivel a lábujját vágta le
  • a.carkey
    #5763
    Jó ez a sorozat. A 24 Lexus ez meg Nissan reklám. :)
  • spiduola
    #5762
    Lassan az egész Star Trek megjelenik.

    Hogy lehet, hogy Clairnek ki van fúrva a füle?
  • Kojiro
    #5761
    ja persze egyszer biciklizel és látsz egy pasit az ut mellett aki a neveden szólít. utána otthon ébredsz.
    ez valóban elég indok hogy megöld ha legközelebb meglátod.
  • ScarY MAN
    #5760
    sztem meg nem:)
    peternek most rovid haja van es szerintem ebben az evadban igy is marad.
    Westnek meg van indoka arra hogy megolje...
  • Cat 02 #5759
    nem ingyen van ?
    (oszt társak amiból rendelnek polot meg sapit :D és a rep út ingyen van)
  • zolee90
    #5758
    hát ha a feje alakját nézzük, inkább Nathan/Peter, mint West. És akkor már gondolom Peter, nem az apja :D
  • ScarY MAN
    #5757
    jah...meg csírlidőr ruha van rajta....nezzetek mar meg jobban... veszt és kler az...ennyi..köszi..cső
  • zolee90
    #5756
    ugyanaz a rendszám :) bár ez lehet amiatt is, mert nem kaptak csak 1 kocsit a Nissan-tól :D

    Egyébként nem tudja vki, lehet Mo.-n Heroes szimbólumos nyakláncot kapni? Mert most látom, hogy USA-ban végre lehet. Ha vki esetleg akar rendelni Heroes-os cuccokat az USA-ból szóljon, mert most egyedül egy nyakláncért drága a szállítási költség...
  • Kicsikiraly
    #5755
    jó a Niki Dles cuccot visszavontam :D a képen az embernek fehér keze van, Niki em is Dl-t kéri vissza stb. :)
  • Kicsikiraly
    #5754
    na mi jutott eszembe. Spoilert már nem írok, már szerda van. naszóval az a képen Niki + DL. tudom DL meghalt de, Niki megöli a cégnek noah-t és feltámasztják DL-t :) ha megnézitek egy kopasz négerrel smárol :P amugy ötletes ahogy Hiro üzen Andonak :) Ja és sejthető volt hogy Candice igazából kövér. még 1. évadba volt amikor egyfolytában zabált és Micah megkérdezte tőle, hogy hogyhogy nem kövér, erre ő visszakérdezett hogy honnan tudod hogy valójában nem vagyok az? :) Amugy a kocsi tényleg elég valószínű hogy clairé, mivel ők is Californiában vannak, az meg közel van a Mexikó USA határhoz. na egyelőre ennyi :)
  • ProGabe #5753
    ja azon a képen!

    a kocsin lévő matricát elég sokáig mutatták,szóval az alapján már tényleg könnyen rá lehetett jönni
  • BlackWolf
    #5752
    spoiler

    szerintem ez peter :D bar lehet nem

    claire maci kocsija otthon :(

    mondjuk a peter meg a kocsi temat en se vagom , hogy jott ossze :D

    claire maci kocsija mikor a csikanok menekulnek vele :S
  • Zomil
    #5751
    jó kérdés :D
  • ProGabe #5750
    hogy hoztad össze Petert a kocsival? :O

    BlackWolf:milyen képen van Peter?