12300
10528995171446015691.jpg
  • Flamer
    #5869
    amúgy azaz overclokcing-os jel minek a jele?:o kéne nkm az az ikon vagy logo vagy mindegy milyen méret :D
  • Kicsikiraly
    #5868
    semmit se tud, pause mellett van. (Pause=Hiro)
  • light00
    #5867
    Copy-Paste XDDD
    De én Andot nem vágom :$
  • Flamer
    #5866
    még ijeneket :DD überzorall :D
  • dotkom
    #5865
    sztem meg Nikki xD
  • karajjj
    #5864
    Scroll Lock
  • Kicsikiraly
    #5863
    szvsz Ando a legloálabb xD
  • LasDen #5862
    Peter meg Micah az odavág :DDD
  • Fido4life
    #5861
    van 1 is, ha még nem jöttetek volna rá :D
  • Pharaoh
    #5860
    Ja, tuti, hogy az egész csak egy illúzió, Candide se olyan hülye, hogy kettesben legyen a semmi közepén egy őrűlt gyilkossal. Valójában a cég egyik bunkerében van és kapja a képességgátló teát.
  • Zomil
    #5859
    áhh ez naggyon nagy :D
  • Kicsikiraly
    #5858
    lol :D
  • precision
    #5857
    lol :D
  • karajjj
    #5856
    vérbeli kocka poén, de üt rendesen...
  • Fido4life
    #5855
    ez mekkora :D
  • karajjj
    #5854
    egy-két részen belül úgyis kiderül...
  • LasDen #5853
    azaz erőltetés Hiro részéről azé van, hogy a nagy Takezo Kensei történetekben is ez volt....persze lehet más is a háttérben..... :D
  • karajjj
    #5852
    erre eddig még nemis golndoltam :O tényleg, annyira erőltetik ezt a szálat, hogy ki kell szabadítania... akkor csak van valami jelentőssége
  • Kicsikiraly
    #5851
    na ez viszont már tényleg érdekes. akkor a kardkészítő csaj apja is vmi fontos ember lesz. lehet hogy ő a superevil? végülis Takezo ki fogja őt szabadítani.
  • Kicsikiraly
    #5850
    a fejlevágás szvsz telekinézis. megint csak az Éledő csillagokat idézem (képregény): volt egy csaj, akinek az volt a képessége hogy apró tárgyakat mozgasson. nem találták hasznosnak, egészen addig, amíg rá nem jöttek hogy a nyaki ütőér is egy egészen apró dolog, vagyis ha azt elszorítja teljesen simán feltünésmentesen és visszanyomozhatatlanul megölhet egy embert. Magyarul: egy képességet bármire lehet használni, csak tudni kell hogy mire. jelen esetben: szétválasztja a bőrt stb. én sosem értettem a szuperhősök miért nem használják így a telekinézist. tul.képp a telekinézis már az összes képesség együttvéve.
  • LasDen #5849
    de a jel csak a kardon van, ami meg nem az övé volt eredetileg, hanem a csajnak a faterjáé......
  • bigdadylacika
    #5848
    Én azt hittem Kensei jele, hisz ő van a 17 sz. ban. Mintha az előbb lett volna )))))))
  • karajjj
    #5847
    én eddig úgy vettem észre, hogy logikus, hogy akinek van valami képessége, az általában a szüleitől örökölte... szvsz így valószinű, hogy Sylar ölte meg Molly szüleit
  • LasDen #5846
    sztem lényegtelen hogy azt honnan szerezte....elég sok képességéről nem tudni, hogy honnan van....fagyasztás pl.....
  • ancsie18
    #5845
    Pl. azt se mondták meg, hogy azt a képességet honnan szerezte, hogy odamutat valaki fejére, és mint egy lézerrel, már le is vágta. Szóval, hogy alapvetően hogy kezdődött az egész, és hogy jutott eszébe emberi agyakat megenni. És gondolom ez a levágás-dolog is valakinek a képessége volt.
  • Tmac
    #5844
    de elvileg késöbb megtudtuk hogy sylar kiktől szerezte a képességeit akkor kellett volna hogy legyen egy ilyen visszautalás hogy molly-től is megakarta szerezni
  • Cat 02 #5843
    gondolom kereste Molly-t azok meg nem mondták meg h hol van
  • BlackShadow
    #5842
    már megint hülyeségből alakítotok történetet :P
    ahogy első évad végén nyilatkozta az ősatya.. ez a sorozat nem igényel gondolkodást, csak nézd a történetet, mindenre kapsz egyszerű magyarázatot.
    sylar nyírta ki molly szüleit, haláluk módja alap rá. ha a főmumus lett volna, akkor molly is halott hisz ő látja molly-t. készpontszevasz :)
  • ancsie18
    #5841
    Szerintem meg lehet igaza volt annak, aki azt írta, hogy nem Sylar volt, mert ő tényleg egyrészt csak annak vágja le a fejét, akitől képességet is tud szerezni, másrészt a kislány Sylartől sohasem félt, hanem mindig is attól, aki őt látja (azaz valószínúleg Kenseitől), és ha jól emlékszem Parkman is ilyesmiket hall a kislány fejében, amikor keresi.
  • Tmac
    #5840
    most hogy mondjátok, az kiderült hogy miért nyírta ki sylar őket? Mert elvileg ő csak oylan embereket ölt meg akiknek volt valamilyen képessége. Vagyis molly szüleinek is volt valamilyen ereje vagy nem is sylar ölte meg őket
  • ancsie18
    #5839
    Bocs, nem "ho," hanem "hol".
  • ancsie18
    #5838
    Én nem találom... Ho, találtad te ki hogy dns-jel? Egyébként ahogy az #5689-ben már írtam, a készítők is célozgatnak rá, hogy az egy fél dns-lánc.
  • Kicsikiraly
    #5837
    most kitaláltam h dns jel és mindenki így hívja :D Godsend amúgy, ez egy japán betűkombináció vagy mittudomén nem értek a japánhoz. de azt jelenti hogy Godsend, rengetegszer említik s01-ben és s02-ben is.
  • winnie
    #5836
    akkor, amikor azt mondták? amikor körbevágta a fejüket.

    a dns-jel az első 3 részben rengeteg helyen ott volt. először volt az és utána találták ki, hogy legyen kensei jele. ez csak geg, hogy úgy volt a cső, easter egg, semmi több.
  • bigdadylacika
    #5835
    Mikor derült ki hogy Sylar volt? Szerintem az a szál elvaratlan. Kensei volt. Még a jele is ott lebegett a vizen. most néztem meg még1x
  • karajjj
    #5834
    de, amikor kiderült, hogy parkman gondolatolvasó
  • Toodmayne
    #5833
    Ööö... Molly szüleit nem nyírta ki Sylar az első részek valamelyikében??
  • bigdadylacika
    #5832
    Most hogy megnéztem Molly szüleit. Hát az apja erősen Bob-nak (kanalas) néz ki. Ezért érdeklődhet a kiscsaj felöl? Az a szál akkor elvaratlan maradt
  • ancsie18
    #5831
    Igen, én sem vagyok perfect angol, de simán megértettem. Némelyik film felirata ezerszer bonyolultabb.
  • BlackShadow
    #5830
    képregénynet olyan lassan fordítja a képregényeket, h a sorozat végeztével még pár évig folyamatosan jönnének :D nincs túl bonyolult nyelvezete az eredetinek, bárki aki konyít egy picit az angolhoz simán megértené.. még kiszótárazva is gyorsabb :)