12300
10528995171446015691.jpg
  • VinylToy #5990
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Emlékeztek Hiro találkozására a büfés csajjal az első évadban, Ő is olyan volt, hogy tök gyorsan megtanult mindent.

    Az új csaj büfében dolgozik és gyorsan tanul! Pfff...
    Tényleg nem tudnak újat kitalálni?! :D

    Nekem ettől függetlenül tetszik az egész évad eddig.
  • öregharcsa
    #5989
    nakéremszépen ez egy nagyon jó rész volt!!!
    ha így megy tovább a végén minden percben kapkodjuk a sérót rendesen...
    nagyon jó kis sorozat...
  • Flamer
    #5988
    yah yah :DD
    #5986: ahan. yes yes yes :D

    és.. végül az értékelés meg a dolgok:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    érdekres rész volt.. sajnálom Maya-t meg a testvérét.. Sylar kifogja nyirni őket. :D aztán mindenki benézte mer gondolom az a virus vagy mi a rák az midnenkit megöl hacsak nics az ellenszer vagyis Maya estvére.. :D szóval ha Sylar mindkettőt leöli akkor végeis. :D

    őő.. Parkman faterja a genyó?:D nem semmi.

    West fogja megölni kler apját.. valszeg mikor rájön hogy ő a szarukeretes emberke.. :D

    amugy most mivan akkor kendisszel? meg a virtuális világgal ami Sylart vette körül?.o wtf most? megölte? ellotpa a képességét?:D vagymi?.o

    ya és nem értme mért láttya Nathan félig torzul az arcát. :o
  • Kicsikiraly
    #5987


    Mai Garfield. idevág :D
  • ikegami
    #5986
    Hát ha már itt tartunk én már epedezem azért hogy láthassam Kristen Bellt végre itt a Heroesban. Naagyon.

    A régi szépidőkben

  • light00
    #5985
    látom már alig bírsz magaddal, hogy lásd őt a vásznon :D
  • Klemice
    #5984
    oh yeah nyálcsorgatás powaaa
  • Flamer
    #5983
    ya igen. elis tévesztettem.. aszittme 5. rész ment tegnap. szóval az 5.be lesz Kristen Bell :D

    óó yeea. ahahahah :_DDd
  • ProGabe #5982
    2x05-elozetes
  • light00
    #5981
    Nagyonis, felirat nélkül egy jó ideig nem tudnám élvezni a sorozatot. Talán angollal, de úgyis bonyolultan :D Köszi!4
  • Flamer
    #5979
    ya bocs. aszittem őlesza zaú jszereplő.. merőis lesz vmikor a hirozba.- :D asszittem most őróla beszéltek- :D
  • ProGabe #5978
    az nem képesség,hanem betegség(na jó,állapot :)!Niki képessége az extra erő,a kettős személyiség már nem
  • Mateee11
    #5977
    bocsi már lehet irtátok de ha nem volt az nem lehet hogy aki lelökte hiro apját (peter) átvette niki/jessica képességét, és ilyenkor ő is gyilkológéppé válik. pl a tetko megvolt a női ppárosnál is...mégegyszer sorry ha volt már.
  • ProGabe #5976
    Kristen Bell?ő mióta néger? :D
    nem is játszik ebben a részben!esetleg nagyon elbújt,mert én nem láttam :)
  • Shiwo
    #5975
    hűbmegrész :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amúgy lehet tök lényegtelen, de nem emlékeztetett titeket az új csaj barátnőjének a fülbevalója a heroesos napfogyatkozás-jelre ?
  • Flamer
    #5974
    nos én megmontam.. :D Kristen Bell :DDd zúzda csaj :D
  • Adi
    #5973
    innét rohadt lassan jön nekem. ilyen pár kb-tal.. 6-7
  • ProGabe #5972
    nyomokban SPOILER-t tartalmazhat!!! :)

    felemás érzéseim vannak ezzel a résszel kapcsolatban.igaz,nagyok voltak az elvárásaim!de valahogy ez most lagymatagra sikerült,és érezhető volt az időhűzás,helykitöltés a NAGYON DURVA fináléhoz
    jövő héten remélem pörgősebb lesz,csak sajnos nagyon sok a szál,és bizony vannak benne unalmasak is.az új csajt is 15 percig tartott bemutatni!igaz,tényleg eyeceandy,kb mint Claire,csak ő ugye néger(Micahnak meg igen jól megy,pont a melléig ér,ez ölelésnél hasznos lehet XD).de who cares?mutassák meg 3-5 percben,hogy mit tud és kész!majd később ráérünk még foglalkozni a múltjával!
    a vége pedig olyannnyira ütött,hogy ezt megjegyzem még egyszer :)
    és most végre érdekes lett a Maya - Alejandro szál is!
  • kuci06
    #5971
    ok, kösz, már meg is néztem :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végre kezdenek megint összefonódni a számak... A csótány megint megjelent ^^ Az új csaj meg igen érdekes képességet kapott, durva volt a 619 :D Még egy eyecandy a sorozatban 8)
  • cooldoc
    #5970
    http://www.opensubtitles.org/hu/search/sublanguageid-eng/idmovie-19576
  • cooldoc
    #5969
    Ha *.srt-re gondolsz van, már le is töltöttem opensubtitles.com -ról. Kétféle verzió is van.
  • kuci06
    #5968
    angol sub már van hozzá?
  • Zomil
    #5967
    remélem most a LOL verziohoz készül felirat, mert most csak azt találtam :)
  • Seten
    #5966

    Én meg ezt nevezem jó sorozatnak! :)

  • cooldoc
    #5965
    Már alig várom, hogy hazakeveredjek melóból, és megnézhessem. Szerencsére ma kevés a beteg.
  • Kojiro
    #5964
    na ezt nevezem én jó résznek omg megnézem még1x :D
  • cooldoc
    #5963
    3 perc alatt lejött.:) De nekem serverem van, nagy sávszéllel. 100Mb/100 Mb
    OFF
    Bocs, ezek külföldi torrentoldalak. De szigorúan tagság kell. SCT=Scenetorrents FTN = Feed The Net. Nehéz bekerülni, de gyorsan ott vannak a cuccok, és jó a seed is (sok nagy sebességű Feltöltő).
    Mondjuk ez a magyar privát oldalak némelyikéről is elmondható (Aszfalt, Mag, Kapu, Kacsás oldal). Nem szabályos a rendes nevükön nevezni őket, ezért írom körül...
    ON
  • precision
    #5962
    -.-
  • bigdadylacika
    #5961
    Ti honnan szeditek le ilyen gyorsan? Mondjatok már torrenetet vagy vmit
    SCT FTN? Mik ezek
  • cooldoc
    #5960
    OK, megvan, Eastern Time (NY)

    9:00 PM Heroes THE KINDNESS OF STRANGERS All New HDTV
  • cooldoc
    #5959
    Magyar idő szerint mikor vetítik a részt? Éjszakai munkát végzek (fent maradok), és ha kijön, lekapom egy gyors tracker-ről. SCT-ről, vagy FTN-ről.
    Kösz előre is!
  • bigdadylacika
    #5958
    Petert akartam írni
  • Kicsikiraly
    #5957
    loooool :D
  • Shiwo
    #5956
    "Sose vitatkozz idiótákkal. Lesüllyedsz az Ö szintjükre, és ott legyöznek a rutinjukkal."
  • Zomil
    #5955
    jóvan kötekeggyé még :DDDDD
  • Shiwo
    #5954
    miért ? IT guy az van a gépen ?
  • Zomil
    #5953
    mert olyat nincs a gépen az "csak" egy film :)
  • Shiwo
    #5952
    miért nem rögtön Mátrix ? :)
  • Zomil
    #5951
    inkább candice = daemon tools(virtuális meghajto):D, mert ugye nála sincs környezet csak azt láttatja h van :P
  • Kicsikiraly
    #5950
    jajóóó :D sry, n00bkodtam