12300
10528995171446015691.jpg
  • AntiHero
    #6030
    Mit keres ott Claire? Azt hogy ez Nathan apja lenen itt a kép:[IMG]http://sg-team.fw.hu/sg/wmplayer2007-10-17 11-30-16-87.JPG[/IMG]
    Neki is olyan szemüvege van mint Bennetnek sőt még picit az vonásai is olyanok (bár Nathan apja csak profilból látszik).
    Szval ö Nathan apja akkor ö Claire nagyapja. Kapcsolatban állnak ezért lehetnek ugyan ott.
  • Flamer
    #6029
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    1. Parkman apja az a dagattabb csávó.. ő monta :D
    2. Molly parkman faterját láttya álmaiban.. direkt monta! mondta hogy őt láttya álmaiban..
  • Flamer
    #6028
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem monta meg neki. :o
    a felirat alapján nem.. votl egy rész mikor aszonta keler a westnek hogy

    00:11:23,050 --> 00:11:25,440
    Az apámról van szó.
    00:11:26,140 --> 00:11:29,640
    Túlságosan is védelmező
    ezzel a randi dologgal kapcsolatban.

    szóval.. nem azt motna hogy ő a szarukeretes.. mégse azt motna. először énis aszittem.. de aztán fojtatta a mondatot..


    #6023:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sylar hejébe akkor már inkább a csajt ölném meg és gyilkolásznék.. mi értelme hogy gyógyitgasson..
    amugymeg.. nem hajja azt hogy ki különleges.. azt szeritnem minden embernél hajja..
  • Seth
    #6027
    Nem mondta meg, csak először úgy tűnt, de aztán folytatta a mondatot,aminek más értelme lett így.
  • ScarY MAN
    #6026
    ki mondta hogy a szemuveges ficko Parkman apja? (O_o)
    a szemcsis az barki lehet....szvsz kensei
  • cooldoc
    #6025
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Figyeltétek a csoportképen az első sorban (nekünk balra)az afro-amerikai öregasszonyt (szerintem az)? Tuti, hogy az Micah - Nagymama!
  • Shiwo
    #6024
    jah még valami..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    honnan jött nektek, hogy Mat apja a szemüveges ? ezen a spoiler-képen jól látszik, hogy nem a szemüvegesre mutat..sztem a gyilkos meg a Molly-t látó személy nem ugyanaz..és mire Parkman rábukkan, frankón kinyírják..és nem azért volt Molly álmában a féldns-jel a muki szemei közt, mert az övé, hanem mert a gyilkos őt is kiszemelte ...
  • Shiwo
    #6023
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "sajnálom Maya-t meg a testvérét.. Sylar kifogja nyirni őket. :D aztán mindenki benézte mer gondolom az a virus vagy mi a rák az midnenkit megöl hacsak nics az ellenszer vagyis Maya estvére.. :D szóval ha Sylar mindkettőt leöli akkor végeis. :D" sztem ha mindkettőt leöli, saját magában semlegesíti a képességeiket, így sokra nem megy vele..érdekesebb lenne, ha csak a srác halna meg..Syler meg gyógyítgathatná az embereket :D Mondjuk az csunya lenne, ha a szuperhallás miatt tényleg hallaná az agy működését, és nem lenne szüksége arra, hogy kinyírja a delikvenst a képességeiért..akkor már annyira dúrva lenne, mint Peter..
  • Shiwo
    #6022
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "West fogja megölni kler apját.. valszeg mikor rájön hogy ő a szarukeretes emberke"...nem kell rájönnie, Claire megmondta neki...
  • Flamer
    #6021
    zygértettem.. hogy mitkeres ott kler ha az nem a faterja.. és tutti nem más az.. az a faterja..
  • AntiHero
    #6020
    Nem.(mer az claire) De ugyan ott lehetnek. Gondolkoz kicsit. Szép kis csavar lenne.
  • Flamer
    #6019
    persze és ott a lányais?:D
  • AntiHero
    #6018
    Jó kis rész volt.

    Egy dolgot sejtek.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A csoport képen az a fickó aki elfordítja a fejét. Annak is olyan szemüvege van mint Bennetnek. Sztem a festményen nem Bennet van hanem az a fickó (Szemen lőve)
  • ScarY MAN
    #6017
    sztem meg az agyát vizsgálja...halgatja hogyan működik...
  • ScarY MAN
    #6016
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Molly, Mohinder, Parkman + papa
  • Zomil
    #6015
    sztem az az oraketyegeés azt jelzi amikor Sylar éppen bekattan :D
  • precision
    #6014
    nem...emlékezz vissza volt az a nő akinek az volta képessége hogy nagyon jó volt a hallása, még az 1. évadban...annak sylar szépen megnézte a fejét belül, onnan van a képessége
  • kuci06
    #6013
    az óraketyegés olyan sylarnél, mint Hironál a... Hiro zene :D
    Sztem az csak ilyen Sylar-theme music :D
  • Flamer
    #6012
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    szerintem a srácnak semmi képsessége nem volt.. nem viselkedett ugy. meg Sylar csak fejbekurta a téglával, nem vette ki az ágyat :D
    a másik meg hogy az óraketyegést már előtte kezte hallani.. :D

    a candice kérdést meg még mindig nyitva hagyom.. vagyis én még továbbra se értem.. de ezt már irtam. :D
  • Tmac
    #6011
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De elvileg sylar attól is nyert valami képességet akit leütött mert kerd "gyógyulni" mivel hallotta az óraketyegést vagyis annak a halott srácnak is volt valamilyen képessége.

    Viszont hogy hogy került az út közepére arra kiváncsi lennék mert ha a cég benne van ebben az egészben nem hagyná hogy sylar csak így rohangáljon és candice sem olyan hülye szerintem hogy ilyen védtelenül hagyja magát...
  • Adi
    #6010
    Ez Kenny( a fordító) nevezetű srác egy adomány komolyan mondom!:)
  • Zomil
    #6009
    lol észre se vettem :D
    hát akkor igy utolag: TÉK :D
  • Flamer
    #6008
    igen yelent. :D hogy nem akarja leleplezni magát:D
  • Flamer
    #6007
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ne feleggyük hogy saját magára nem ártalmas.. :c a csaj se ölte meg magát.. :C eccerse. szóval.. a srácra magának nics is szüksége.. ugyis mindenkit kiakar nyirni :D
  • drowns41
    #6006
    persze hogy feltűnt :D
  • Lacee
    #6005
    az feltűnt valakinek, hogy Sylar Gabriel Grayként mutatkozott be, nem Sylarként? lehet hogy jelent valamit...
    ez az idősebb Petrelli-Mr.Bennet párhuzam nekem is bevillant :)
  • Kicsikiraly
    #6004
    TÉKER :D
  • Kicsikiraly
    #6003
    nem értem mi baja van a torrentnek... 15k seed mellett is csak max 10-zel tölti :S
  • Cat 02 #6002
    4ükkel?
  • kuci06
    #6001

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Nehezen tudnám elképzelni Sylart ahogy sír gyilkolás közbe :))))))))) " Nekem is pont ez ugrott be xD És ha mindkettőjüktől elvenné, akkor mi lenne? Skizo? :D Elkezd sírni, kinyír mindenkit, majd megfogja a saját kezét, és elkezd énekelni, nyugtatgatni magát :D
  • Zomil
    #6000
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lehet h a csotány candice? :D
    amugy Sylar felbukkanása meglepett, nyomta rendesen a szöveget, bár arra kiváncsi vagyok mikor nyeri vissza a képeségeit :)
    az viszont durva h matt apja van molly rémálmaiban
  • bigdadylacika
    #5999
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nightmareman szerintem nem a főgonosz viszont Nathan apja igen, ezért védi a felesége. (Kensei)
    tuti jelentősége van, hogy mindig Sylar-nél jelenik meg a poloska.
    Nathan skizója is jelentőséggel bír tuti.
    claire száll egyelőre gyenge.
    Sylarnek elég kinyírni a bátyót aztán lekeverni egy pofont a kiscsajnak hogy bőgjön egyet. Nehezen tudnám elképzelni Sylart ahogy sír gyilkolás közbe :)))))))))
  • bigdadylacika
    #5998
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Hát ez überfasza rész volt. A hideg kirázott mikor Molly azt mondta hogy ő a nighmareman!!!
    A képet is kinagyítottam párszor.
    Nathan apja pont elforgatja a fejét, bakker. Tuti ő Kensei.
    Ja és mintha Nathan faternak is szarukeretes szemüvege lenne :)))
    Molly kapott a végén rendesen. Kíváncsi vagyok nightmaremanre :()))
  • ScarY MAN
    #5997
    ilyetszólavégenemvoltolyanjó xD :DASDSAD:SAD:ASD:ASD
    sztem meg épp az a poén ami most ott velük történik (4ükkel...):D
  • drowns41
    #5996
    oksa köszi
  • Cat 02 #5995
    újabb jó rész !
    [spooiler]
    Vááá megint ott a csótány
    Vége nem volt olyan jó de azért szegény Molly :=(
    [/spoiler]
  • Flamer
    #5994
    loál :D
  • Toodmayne
    #5993
    Már van. A LOL verzióhoz. Hosszupuskán fenn van.
  • drowns41
    #5992
    Melyik verzióhoz lesz magyar felirat?
  • Toodmayne
    #5991
    Az csak egy tipp volt, hogy Sylat virtuális világ veszi körül. Lehet h csak szarul csinálták meg a fákat... :)