12300
10528995171446015691.jpg
  • bigdadylacika
    #6071
    mikor mondta hogy leugrott? Lehet hogy tud repülni :))))
  • Timbo
    #6070
    :) Elég is lesz szerintem "my dad" témából :D :P
  • Kicsikiraly
    #6069
    lol most olvastam el mit írtam :D nem szószerint értettem :D
  • ProGabe #6068
    leugrott a tetőről.ezt Petrelli mama mondta,szóval nem kell elhinni :)
  • Kicsikiraly
    #6066
    akkor most vesézzük ki candice-t!
  • bigdadylacika
    #6065
    Hogy halt meg öreg Petrelli? Senki?
  • ProGabe #6064
    "He's my dad-et mondott volna, ha így lett volna."

    hát nem :P
    akkor jöjjön egy kis angolóra :)

    it's my dad=az az apám (volt aki elrabolt)

    he's my dad=ő az apám [és rámutat].esetleg jelenthet "hát igen,ilyen az én apám"-at is.persze erről itt szó sincs

    és ugyebár angol nyelvről van szó,tehát a szövegkörnyezet a lényeg.de most már tényleg zárjuk le ezt pls!
  • Kicsikiraly
    #6063
    na kb ezt akartam elmondani :)csak nem egészen így sikerült
  • Zomil
    #6062
    beszélni-e magyart? :DDDDDD
  • Klemice
    #6061
    omg ráderősítettem :|
  • scorpeeon
    #6060
    A glasses-es részt én is csak egy hsz-ből másoltam ki, nem néztem, hogy helyes-e, nem is érdekelt. És fenntartom továbbra is amit mondtam: szó sincs róla, hogy Claire majdnem elszólta volna magát. He's my dad-et mondott volna, ha így lett volna.
  • AntiHero
    #6059
  • Kicsikiraly
    #6058
    lol :D (íme mit művel 8 óra unalmas tanárokkal :S. a kép alatti szöveget észre se vettem :S)
  • Kicsikiraly
    #6057
    igen, tudom a horn rimmedet rosszul írtam le :D
  • AntiHero
    #6056
    és ki mondta hogy az nem Petrelli papa? (te se figyeled a szövegemet úgylátszik)
  • ProGabe #6055
    igazad van Flamer,te már régóta ezt írtad,csak elveszett a sok hsz között :)

    jajmár.úgy van ahogy írtam.pont az volt a beszélgetés lényege,hogy Claire már nem igen bírta magában tartani a dolgot,hiszen a barátját pont az apja rabolta el,és ezért kifakadt belőle az "it's my dad".és ez abban a szövegkörnyezetben azt jelentette hogy az apja rabolta el,addig,amíg nem folytatta a mondatot.a fogadalom,miszerint nem találkozgathat senkivel később jött...
    megint min akadtunk fel,ez hihetetlen :D

    amúgy az horn-rimmed glasses
  • Kicsikiraly
    #6054
    opp télleg :D sry, tényleg elnéztem :D [hülye]
  • bigdadylacika
    #6053
    Rámutatott :(
    Meg láccik az ösz csóka is de nem hasonlit senkire. Akkor marad nathan apja. De mikor vagy hogy halt meg?
  • bigdadylacika
    #6052
    Persze hogy nem mondta eé neki. Tiszta sor.
    De miért van elfordítvav az öreg Petrelli feje?
    egyátalán rámutatott Nathan vagy csak mondta hogy az ott a fater (és közbe bármelyik lehet) Lehet hogy túlkombináltam :)
    De tényleg nem lehet látni vmiért a jobb alsóba az ösz hajú faszit. ő kensei?
  • Flamer
    #6051
    eztmondom énis baz+ :C de senkise figyel oda..
  • szucsy89
    #6050
    jah ott a pont
  • scorpeeon
    #6049
    Qrvára nem mondta el neki. És ki sem szaladt a száján semmi. Az it az nem a "guy with a hornrooned glasses"-re vonatkozik. Akkor úgy mondta volna, hogy HE is my dad. It's my dad, vagyis az apjáról van szó, és ez az előző párbeszéddel együtt nyer értelmet: nem azért nem akart vele többet találkozni, mert elvitték az ufók (vagy a szaruszemüveges fickó), hanem az apja miatt.
  • szucsy89
    #6048
    meg ha West tudná biztos reagált volna rá vmit...én pedig semmi ilyet nem láttam szal nem hiszem hogy tudja, még csak nem is sejti...
  • szucsy89
    #6047
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    most lestem meg én is...bejövős kis rész...bár promo után inkább köv rész lesz izgi...peter szál végre folytatódik! ebből a részből ezt hiányoltam...


    #6042: lol:ASDFDSFEADSA
  • ProGabe #6046
    ellent mondasz magadnak!

    Claire-ből kiszaladt hogy "it's my dad",és mint írtad egyből hozzá fűzött valamit,amitől teljesen más értelmet nyert az egész mondat.tehát NEM mondta el Westnek
  • Kicsikiraly
    #6045
    nem figyelitek a szöveget.... az petrelli papa...... Nathan mondta is. amúgy, igen claire elmondta westnek hogy az apja az. Feliratosan nézitek, és az angol szövegre nem is figyeltek.

    "You think i was adopted by aliens, i told you it was a guy with a hornrooned glasses - It's my dad."

    Persze, utána kimagyarázta hogy ez azt jelenti hogy az apámról van szó, de elsőre simán értelmes lenne így a mondtat. tehát Claire ráreagált erre aztán kimagyarázta magát. :) [megmondta a frankót]
  • precision
    #6044
    ouch
  • ProGabe #6043
    bazzeg mi megy itt.tényleg össze hordtok hetet-havat :P

    omg=oh my god!
  • Seten
    #6042

    Ki az az omg?

  • scorpeeon
    #6041
    Tegnap este néztem van, ez is most kell kezd beindulni, Prison Break-re is a 4. rész után mondtam azt, hogy végre! Ezt vártuk már! :)
  • Flamer
    #6040
    mér? omg. amugyis megöli őket.. az agyukat utánna vizsgálja meg.. szóval nyugottan öldöshet akrákit..
  • Flamer
    #6039
    omg erről beszéltem.. és mivel összefügött a kettő ezért nem monta el hogy őa szarukeretes.. omg :|
  • Shiwo
    #6038
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Sylar hejébe akkor már inkább a csajt ölném meg és gyilkolásznék.. mi értelme hogy gyógyitgasson.." ha meghal mindeni körülötte, úgy nehezen szerez új képességeket...
  • winnie
    #6037
    "Sylar hejébe akkor már inkább a csajt ölném meg és gyilkolásznék.. mi értelme hogy gyógyitgasson.."

    hülye lesz megölni őt sylar. épp ez a lényeg, hogy őt tudja fegyvernek használni.
  • Klemice
    #6036
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azt mondta hogy it's my father csávóka nézett egyet és folytatta who is blablabla


    következő rész kedden :) okt 23 je
  • AntiHero
    #6035
    Unatkozunk:D

    Aztán ha nekem lesz igazam jösztök egy boci csokival:D ok?
  • Flamer
    #6034
    yapersze. kay
  • VinylToy #6033
    Miket összebírtok haluzni!? Uristen :D
  • AntiHero
    #6032
    Mer hasonlít rá azért. Nem derűlt ki a képről 100%-osan hogy ott ő az. Hasonlítanak ennyi. Ez pont elég ok arra hogy Bennet féljen.
  • Flamer
    #6031
    de kler apja is lehet.. de akkor magyarázd meg hogy benett papa mér fosik annyira.. :o
    ha nem ő van a képen, nem önmagát láttya halottan akkor miarákért félne? ..