12300
10528995171446015691.jpg
  • Shiwo
    #6111
    mondjuk az is gyanus a festményen, hogy Claire vagy 1 fejjel alacsonyabb Westnél..
  • Seten
    #6110

    "mimás lenne bazz"?

    Mondjuk a srác szája kb a csaj orrának magasságában van! BAZZ!

    (Vagy lehet már én vagyok túl öreg a mai trendhez?) :)

  • ancsie18
    #6109
    Szerintem meg annak ott és akkor a filmben az volt a lényege, hogy a néző azt higyje, Claire most meg fogja mondani Westnek, hogy az apja volt az, közben meg kiderül, hogy esze ágában sem volt.

    Lényeg a lényeg, West nem tudja, hogy Claire apja a szemüveges ember.
  • scorpeeon
    #6108
    "It's just my parents are really overprotective. =/= Ez csak a szüleim túlságosan védelmezőek"

    Mondtam én ilyet? Olvasd már el, hogy mit írok, mielőtt válaszolsz. Azt írtam, hogy ha úgy értelmezed ezt is, ahogy a másik dolgot, amiről beszélünk (It's my dad), akkor ezt jelentené, ennek meg semmi értelme nincs az égvilágon.

    "itt az "it's" a "mert"-nek felel meg(magyarosabban:arról van szó,hogy...)"
    Nem pontosan ugyanezt írtam? :) Jájj. West meg azért lepődik meg vszínűleg, mert nem érti, hogy mi állhat közéjük, erre azt mondja Claire, hogy az apja miatt. De tényleg hagyjuk, apróság az egész, gondolom te sem beszélsz anyanyelvi szinten angol, és én sem beszélek, de sztem ott és abban a helyzetben pont nem azt jelentette az "it's my dad", amit te mondasz. Mind1.
  • Flamer
    #6107
    na. hát fojton benettnek hivtátok erremostmeg noah :D omg. :D és amugy ya.. kitérdekell annyira a nevük :D
  • burki6
    #6106
    Ja és ha jól emléxem Dl-t és Nikit Linderman hozta össze.
  • burki6
    #6105
    BTW ezen hol láttok csírlídör ruhát?
  • AntiHero
    #6104
    Noah=Bennet=claire apja=szemüveges csávó

    Látom tisztába vagy szereplőkkel:)
  • Flamer
    #6103
    hát szerintem az csók. :D mimás lenne bazz. :D omg.!!_D

    a másikmeg.. kiarák az a Noah baz :C már annyit olvastam itt és rohattul nem vágom kiaz..
  • AntiHero
    #6102
    Vagy nem Noah nem is Sylar hanem Nathan apja.
  • ancsie18
    #6101
    Szerintem a szájuk egyértelműen egymást érinti, közben Claire érzékien behunyja a szemét... Nem tudom, mi mást csinálhatnának? Gondolom az illető (ha nem is pont West) éppen megmentette Claire-t, ő pedig nagyon hálás. Azon gondolkozok, hogy mi van, ha az a képen nem is Noah, hanem pl. Sylar, aki felvette Noah alakját és így akarta megszerezni Claire képességét?
  • Seten
    #6100

    Háát, szerintem ezen a képen nem csókolóznak, pláne az a fickó nem West.



  • Timbo
    #6099
    Szerintem Petrelli mama tud repülni :)
  • ancsie18
    #6098
    Valószínűleg Petrelliéknél is mindkét szülőnek van/volt valamilyen képessége.
  • Zomil
    #6097
    amugy vki irta h csak micah szülei-nél volt h mindkét félnek van képessége, én ezt megcáfolnám mert claire szülei is mindketten képességgel birtak, nathan repült, az anyja meg tüzet gyujtott :)
  • ancsie18
    #6096
    Noah (a szemüveges pasi) azt látta a képen, hogy a lánya pompomlány-ruhában egy fiúval csókolózik. Gondolom nagyobb figyelmet tulajdonított annak, hogy ha nincs srác, nem hal meg, mint hogy ha nem pompomlány Claire, nem hal meg. Szerintem ez hiba volt. Pontosan így fog bekövetkezni az, ami a képen volt. Egyébként lehet, hogy abban a részben, ami a jövőben játszódott, egy alternatív jövőt láttunk, de azért sok minden arra tendál, hogy némely dolog meg fog valósulni belőle. Pl. Niki "leadta" Micah-t, és Peter ha nem is bújdosik, de eltűnt a világ elől. Sylar megszerezte Candice képességét, bárki alakját felveheti, stb... Szerintem azért lesznek dolgok, amik megvalósulnak belőle.
  • Seten
    #6095

    Az senkit nem zavar, hogy vajon Claire mi a túróért titkolózik az apja előtt? Ha Noah beszélhetne West-el (illetve T-Mobil :) és elmondaná neki az igazat, utána akár együtt is dolgozhatnának. Így csak feleslegesen okoznak problémákat egymásnak. Gyagyák!

  • winnie
    #6094
    "petrelli papáról ennyi van a wikin:"

    el kell olvasni a képregényt, benne van minden.
  • winnie
    #6093
    " Ők vajon miért maradtak le a képről és ki a cégből?"

    nyilván nem minden szuperhősanyu volt a cégben. maya-anyu? tedanyu? candiceanyu? mindenthalló szerelőcsajanyu? a céget csak 12-en alapították.
  • ancsie18
    #6092
    A másik, ami számomra nagyon furcsa:
    Hiro viszament az időben, és ott találkozik ugye Kensei-el, aki éppen akkor fedezi fel képességeit.
    Az a 9 ember, aki a képen szerepel, valószínűleg jó ideje képességekkel bír(t), hiszen az egész cég már jó ideje alakult.
    És erre itt vannak a történet szereplői, akik egészen véletlenül 1-2 hónap/hét eltéréssel egyszerre fedezik fel képességeiket? Ez azért egy kicsit furcsa.
    Értem én, Haiti jó ideje tudta, Suresh apja évekkel azelőtt könyvet írt róla, de azért hogy a főbb szereplők mind most veszik észre...
    Na jó, film, film, értem én...

    Másik: ha Suresh képessége a gyógyítás, és a húgának is voltak képességei, akkor az apjának is kellett, hogy legyen (vagy az anyjának) Ők vajon miért maradtak le a képről és ki a cégből?
  • Kojiro
    #6091
    petrelli papáról ennyi van a wikin:

    Arthur Petrelli is the deceased father of Nathan Petrelli and Peter Petrelli, and through Nathan, the biological grandfather of Claire Bennet. Under the alias "Dallas" He fought in the Vietnam War alongside Linderman and was the first of his unit to know about Linderman's healing powers. After the war, Petrelli and Linderman decided to form a group that would help the world. Linderman reveals to Nathan that because of various misuses of power by members of the group, became disillusioned and gave up trying to save the world.

    Azt nem tudni mi lett vele. Sztem valamelyikük tehette el láb alól az eredeti bagázsból, ha még él egyáltalán.
  • ScarY MAN
    #6090
    lehet hogy fertőző:D csokoloztak meg miegymás:D és egyikrol a masikra atterjedt xD
    [nemkellkomolyanvenniamiketleír]
  • ScarY MAN
    #6089
    hát figyu :D elég durva elképzelés...gondolj csak a táblára ami Mohindernek van :D ... pár száz...ezer... emberke:D 9 emberkétől?:D nah igen:D semmise lehetetlen:D a vegen ilyen alien kiralyno is lesz aki tojasokat rak XD mekkora lenne XD
  • Kojiro
    #6088
    Sokkal többen voltak régebben is mutánsok, nem csak annyian, akik a képen vannak. Linderman mondja is anno nathannek, hogy akik jóra akarták használni a képességeiket, azok csinálták ezt a céget (csak aztán egy kicsit elszaladt velük a ló).
    Amugy van a jobb alsó sarokban egy spanyol/brazil/mexikóinak kinéző pacák is, az tuti maya/alejandro apja. De ez nem jelenti azt, hogy az eddig ismert összes szereplőnek a képen van egy felmenője.
    Azt kellene tudni DL és Niki hogy ismerkedtek össze, mert ők az egyetlen pár akik közül mind2 fél mutáns. És szerintem a szüleik nem ismerték egymást.
  • ancsie18
    #6087
    Jól sejtem, hogy minden szereplőnek a valakije (anyja/apja) rajta lesz a képen? Hányan vannak, kilencen, ugye? Pl. gondolom a szőke nő rajta Niki anyja. Alatta néger nő gondolom Micah nagyanyja. De kihez tartozik pl. Sylar (gondolom neki az apja "ilyen") És kihez West? És egyáltalán, van egy csomó szereplő (Haiti, Claire igazi anyja), eleve annyi mindenki van, és lehet még, hogy lehetetlenség mindenkit erre a 9 emberre visszavezetni. De akkor meg elég irreális (már amennyire ebben a filmben eleve bármi is reális lehet), hogy minden főszereplő valakije a képen legyen. Mert lassan oda lyukadunk ki.
  • Zomil
    #6086
    ugyis a végén mindenki meghal ez van, sylar gyöz pont xD
    amugy sztem jöhetne vmi uj téme, sztem most kezdjük boncolgatni h ki/mi az a csotány :D
  • Seth
    #6085
    Na én is hadd száljak be :D
    " Az apám az [hatásszünet, ebből még bármi lehet^^ vagy akár maradhat ennyiben is mint kijelentés], aki blablabla " , erre senki nem gondolt, pedig így helyes szerintem. Csak túlbonyolítjátok
  • Molnibalage
    #6084
    Skacok adjon már valaki egy normális torrent linket. Már 5 verziót szedtem le, egy egyis sem megy. Röhej.
  • Zomil
    #6083
    talán :D

    amugy szvsz kurváva nem akarja h megtalálják :)
  • Gabosh
    #6082
    :D még mindig nemértem h méjo parkmen apjának h zaklathat egy 8 éves gyereket :D . Pedofil lenne?
  • Timbo
    #6081
    Kiégek rajtatok :D
  • ProGabe #6080
    mint írtam:szövegkörnyezet!!
    ráadásul nézd West arcát!durván meglepődik.Claire meg egy pillanatra megijed
    kicsit hülyén fogalmaztam,nem elszólja magát,hanem kétértelműen fogalmaz,e miatt ilyed meg,és javít

    It's just my parents are really overprotective. =/= Ez csak a szüleim túlságosan védelmezőek

    hátő,ezt kicsit benézted :P

    itt az "it's" a "mert"-nek felel meg(magyarosabban:arról van szó,hogy...)!kb. képzelj utána egy kettőspontot

    részemről a téma lezárva!esetleg kérdezz meg egy angol anyanyelvűt.ő is ezt fogja mondani :\
  • scorpeeon
    #6079
    Tényleg felesleges ezen vitatkozni, de mivel szinte biztos vagyok benne, hogy igazam van, ezért következzen egy kis angolóra folytatás :) :
    Az "it's my dad" jelentheti "az az apám"-at is, de az "it's ..." tipikusan az szerkezet, amit az angol arra használ, amit a magyar feliratban gyönyörűen lefordítottak: "az apámról van szó". Ugyanebben az értelmében használta Claire ugyanezt a szerkezetet a párbeszéd elején:
    "-I'm not sure we should hang out anymore. It's just my parents are
    really overprotective." Ez a te féle értelmezésedben akkor így nézne ki magyarul: "Nem vagyok benne biztos, hogy továbbra is együtt kéne lógnunk. Ez csak a szüleim túlságosan védelmezőek". Elég értelmesen hangzik :)
  • Zomil
    #6078
    és ez? :D
    "ez is most kell kezd beindulni"
  • Kicsikiraly
    #6077
    a kellt is tisztázzuk ^^
  • scorpeeon
    #6076
    Az a "van" szó nemtom hogy került oda :)
  • N1ggA
    #6075
    végülis lehetséges, bár nem hiszem, hogy beleraknának ilyet, de ki tudja, láttunk már furcsaságokat :)
  • Shiwo
    #6074
    hát..eléggé "kicsi" a világ, és sok az összefüggés.. meg ha a nagyapja lenne Mollynak Parkman apja, az indokolná, hogy miért is látja (hasonló alapú képességek)
  • N1ggA
    #6073
    miért lenne a bácsikája?
  • Shiwo
    #6072
    sztetek lehetséges lenne, hogy Parkman Molly bácsikája ? :)