12300
10528995171446015691.jpg
  • precision
    #6191
    tieddel az volt a "baj" hogy nem volt rajta az összes szereplő, mármint akik fontosak és/vagy van képességük
  • VinylToy #6190
    #6189
  • AntiHero
    #6189
    Én csak viccelődök...
  • VinylToy #6188
    Csinálj a jövő hétre egy másikat és akkor ez lesz lecserélve!
    Nagyon a lelkedbe gázoltak? Akarsz róla beszélni?
  • AntiHero
    #6187
    ok Csak szeretem ha egy banner akkor cserélnek le ha szebb lett mint az előző volt
  • Toodmayne
    #6186
    Hogy érted hogy a festmények nem így néznek ki? Egyébként ez csak egy banner. A képek a faliújságon vannak a festmények meg nem. Azok csak ott vannak, dísznek, mint a Godsend jel. A fekete kerettel sztem nincs baj. És ha egy képet erősen rászúrsz egy parafa táblára az úgy áll ahogy te akarod. Pl:

    De ezt úgy olvasd, hogy nem vagyok ingerült, csak válszoltam, ok? :D:D
  • AntiHero
    #6185
    Az baj hogy sok a baj rajta. Sorolom(nem sértés kép)

    A háttér az mi lenne? (gondolom egy fali újságszerű tábla)
    Na már most a fényképek azok még csak-csak, de a festmények min vannak?

    A festmények meg nem így néznek ki.

    A keret az túl vastag.(a fekete)

    Ha a felszögeled őket akkor figyelj arra is hogy hogy néznének ki a képek valáságban. (mert az vicces hogy jobbaldalt van felszegelve és mégis ballra fel döl a kép:D)
  • Shiwo
    #6184
    alakulgat..ez a fajta árnyékolás a szögeken már jobb
  • AntiHero
    #6183
    Jaj de fura ez a banner. Sok rajta a hiba:(

    Enyém jobb volt.
  • LasDen #6182
    jó lenne, de nekem ez a tömöttség annyira nem tetszik......de felőlem lehet....
  • N1ggA
    #6181
    mégtán mekfogja :D
  • Toodmayne
    #6180
    Jah, nekem az jutott eszembe, hogy milyen király harcok lehetnének, ha Monica megnézné a Mátrixot :)
  • Toodmayne
    #6179

    Nah aszt hiszem ennél valóságosabbra nem tudom csinálni a szögeket.
  • ProGabe #6178
    amúgy nem kell ragaszkodni a szögekhez.lehet pl. ragasztószalagot is használni
    ehhez még brush-készlet is van!egy próbát talán ez is megér.KATT
  • Shiwo
    #6177
    nah, a nevek tényleg jóak, de a szögek kicsit bután mutatnak az én véleményem szerint..kicsit olyan digitális szögeknek tünnek, nem valódinak..
  • ProGabe #6176
    hajrá!hajrá! :)

    Shiwo:nekem aztán nem kell mondanod mit lehet és mit nem PS-ben ;) de ilyen kicsi képeknél,jó sok blurrel aztán olyan mindegy hogy milyen lenne az árnyék.még global light-tal is simán jól néznének ki

    volt egy hsz-miszerint a 8-as lépen lehet hogy a csoportképről van rajta a szemüveges csóka.ez valahogy elveszett a többi között,nem beszéltük ki,pedig mekkora lenne már!
    ő lenne a főgenyó,de ugyebár összekeverték Noah-val,és most ezt az eseményt akarják elkerülni,miközben ez lenne a megoldás!

    szerk:először húzd le róluk a saturation-t!nagyon rikítanak és kilógnak a képből,ill. valami árnyékot nekik és szerintem jó lesz (Y)
    meg persze a fizika törvényei szerint kell hogy lógjanak a képek.pl Nathan-nél most rossz,de ugyebár csak forgatni kell őket
    PS-ben minden csak idő,türelem és elszántság kérdése :)
  • Toodmayne
    #6175

    Nah, várom a véleményeket! :)
  • Shiwo
    #6174
    ennyire azért nem mindig 1szerü az árnyékolás a ps-be..
  • precision
    #6173
    akkor megvárom ezt a változatot és azt rakom ki :)
  • Toodmayne
    #6172
    Nah, a betűtípust kicseréltem, és így mindegyik ugyanolyan éles, a széleket megcsináltam hogy ne legyenek olyan cikk-cakkosak, már csak megcsinálom hogy fel legyenek tűzve. Egyébként kössz az ötleteket ProGabe! :)
  • ProGabe #6171
    mé?van egy enyhén dőlt képed,és azt úgy forgatod,transzformálod ahogy neked tetszik.az árnyékot meg megcsinálja neked a ps
  • Shiwo
    #6170
    mondjuk az elég sok munka, hogy ne mind ugyanúgy álljanak a szögek + még árnyékuk is legyen..
  • Zomil
    #6169
    hm tényleg bocsi elkerülte a figyelmem :)
  • ProGabe #6168
    nagyon jó,de ugye nem baj ha írok egy-két plusz-t,ami még jobban feldobná? :)

    a betütípus!nem lenne jobb valami kézírás szerű?mintha tényleg valaki ráírta volna a képekre
    egy kis blur-rel nem lenne olyan cikk-cakkos a szélük
    és végül:EZ.ha már rátetted egy faliújságra,akkor milyen f.asza lenne már ha fel is lennének rá szúrva?csak egyszer kell kivágni valamelyiket,onnantól már csak forgatni és színezni kéne,és lenne végtelen számú rajzszöged :)
  • Shiwo
    #6167
    akkor mind1iken homályosíts, mert így hülyén néz ki... amúgy elforgatás elött raszterizáltad őket vagy még text-layerként forgattad és úgy lett ilyen ?
  • Toodmayne
    #6166
    Tudom, de ha élesítem, akkor olvashatatlan lesz. Én is észre vettem, de a végén ugy döntöttem hogy homályosan még olvashatóbb. Egyébként Zomil: az új hős Elle, aki a jobb alsó sarokban van.
  • Shiwo
    #6165
    sztem még annyi apróság, hogy 1-2 ember neve homályos, míg a többieké éles pl Monica, Noah neve homályosabb, míg Takezo és Alejandro neve élesebbnek tűnik az átlagnál..gyanítom az elforgatás miatt lett ilyen..
  • Zomil
    #6164
    szép lett grat, de várhatnál keddig, mert akkor ugyis benne lesz az uj hös és öt is rá kéne akkor pakolni :)
  • Gumbo
    #6163
    Perfect
  • Toodmayne
    #6162

    Nah, akkor asszem ez a végleges :)
  • Gumbo
    #6161
    Kenseit írd már át Takezora mert a kensei a "rangja". Ha már HRG-hez Noah-t írtál :)
  • Toodmayne
    #6160

    Csakis neked Timbo! :)
  • precision
    #6159
    betéve, köszi!
  • Seten
    #6158

    Banner-ba vele!

  • Timbo
    #6157
    Zsír nagyon :) csak a Godsend jelnek nem kéne világítania és akkor mégisenebb lenne :).
  • Timbo
    #6156
    Hiro Papa fekszik a vériben.
  • Flamer
    #6155
    felül balra mit ábrázol?:o
  • wesker24
    #6154
    Hát ez a banner valami igazi mestermű !! Hatalmas grat érte !!
  • Toodmayne
    #6153

    Szabadidőmben alkottam kicsit. Ez az első képem de szenvedtem vele egy darabig, szóval csak óvatosan a kritikákkal! :)
  • Shiwo
    #6152
    jéé..még nem is láttam a legutóbbi (55.) képregényt..nagyon lol :D