12300
10528995171446015691.jpg
  • Shiwo
    #6231
    spoiler

    sztem tőle tanulta Peter a villámszórást
  • ProGabe #6230
    hős

    SPOILER
    lehet hogy már láttuk mit tud,csak nem ő használta a képességet ;)
  • espio
    #6229
    Imádom Kristen Bellt. Ő fogja játszani Elle-t. Ő is hős, vagy nagy hatalmú hétköznapi mint Noah? Ha hős, akk. mit tud? Tudom hogy még nem szerepelt, de hátha vannak pletykák...
  • BlackShadow
    #6228
    nekem tetszik ez is meg ami volt :)
    bár ez faszányosabban mutatna ragasztószalaggal felrakva (mert ez a rajzszög kicsit gaggyantón néz ki) name az a stroke nagyon nem jó a képeknek
  • precision
    #6227
    ennél igazságosabb döntést nem tudok hozni, ez van, sry
    50 szavazat jött összesen, ha vki azzal szórakozott hogy manipulálta, nem tudok ellene mit tenni...
  • Cat 02 #6226
    sztem nem kell a szög rá :S
  • precision
    #6225
    A szavazás végeredményének megfelelően berakom az új bannert! 50 % -ot kapott az új, a régi (AntiHero régije) kevesebbet. A #6205 -el nem tudom mi legyen. Én nem akarok vitát nyitni erről, mert mindenkinek más tetszik, személyszerint már unom ezt a bannermizériát, végülis egy szint felett már lényegtelen mi van ott :) Úgyis a sorozat a lényeg. Persze, ha most leugatjátok a fejem, hogy mégiscsak #6205 legyen akkor megfontolom.
  • nud
    #6224
    Sylar + a ctu-nál melózott mielőtt gonosz lett! :-)
  • Kojiro
    #6223
    Nem nyitnátok egy "milyen legyen a heroes topik bannere?" c. topikot?
  • Kicsikiraly
    #6222
    nekem a tied tetszik egyébként :)
  • AntiHero
    #6221
    Amúgy nekem mindegy meik marad. A szavazás meg nem ér semmit amúgy(simán átfodíthatnám az állást akár én is).
  • szucsy89
    #6220
    nekem is tetszik az új banner!!(elmosódással azért lehetne csinálni vmit, nem bántás képp, csak tipp)
  • wesker24
    #6219
    Remélem a te bannered marad meg én is arra szavaztam !!
  • Flamer
    #6218
    zorall csaj :D
  • LasDen #6217
    asszem a most következő 5. részben fog feltünni Peter környékén.... :D
  • Cat 02 #6216
    ki az az Elle ? :)
  • Toodmayne
    #6215
    Köszi, én is :)
  • danikarate
    #6214
    Toodmayne a tied nagyon jó! Remélem ez marad!
  • winnie
    #6213
    "Junkien vagy CC-n volt egy hir, hogy jonnek tovabbi "hosok" is, lehet nem lesz eleg a hely a bannerban, ha igy folytatjak a keszitok :)"

    no problemo. nyilván fognak meghalni bőven, így az egyik kép helyére mehet a másik.
  • AntiHero
    #6212
    Mégsem lesz Heroes: Origins

    Még mielőtt valaki megijedne, természetesen lesz Heroes-testvérsorozat, mindössze arról van szó, hogy az nem az Origins, vagyis az Eredetek alcímet fogja viselni, hanem valami teljesen mást, de hogy mit, arról még sem az NBC, sem a készítők nem határoztak.

    Már hírt adtunk arról, hogy a Heroes 2. évada, miután áprilisban véget ér (két megszakítás után) egy testvérsorozatban reinkarnálódik, mely testvérsorozatban az eredeti szériában nem szereplő Hősöket ismerhetünk meg, egy-egy teljes egészet alkotó történet részeként.

    Azóta az is kiderült, hogy többek között Kevin Smith fogja ezen széria első részét rendezni és az epizódokban nem egy történet, hanem két sztori is lesz (a klasszikus antológiasorozatok mintájára) és az ezen 6 részes kitérőben bemutatott hősök egyikét majd a nézők "be is szavazhatják" a Hősök 2008 őszén induló 3. évadába.
    By:sg.hu
  • Fido4life
    #6211
    de hogy csicskáztatnák már téged, rég elküldtem volna őket a sunyiba :D
  • Toodmayne
    #6210
    valamit kell csinálni keddig, hogy életben tartsuk a fórumot :)
  • Fido4life
    #6209
    lol de unatkoztok
  • ProGabe #6208
    a 2 banner között a különbség 0,azaz nulla! :D

    nekem van egy jó ötletem,ezt már írtam,csak lusta vagyok megcsinálni.na az nagyon nem ilyen lenne...
  • Timbo
    #6207
    Bennett képe eltakarja Nathan jobb fülét.. :D so :D nem jó.
  • ancsie18
    #6206
    Emlékeztek arra, amikor Isaac Mendez műhelyében Hiro szalagra fűzött fel képeket? Mi lenne, ha valami olyasmi lenne?
  • AntiHero
    #6205


  • Kicsikiraly
    #6204
    fojamán=folyamán
  • AntiHero
    #6203
    Fel tudom rakni a régi bannerre is az új szereplőket sőt az új festményeket is úgy hogy észre se veszitek:D

    meg is csinálom és majd mondtok valamit:D
  • precision
    #6202
    hát akkor nem sok értelme van :)
    én megtettem amit tudtam...a többi már a "társaságon" múlik...mer nem akarom azt hogy én önkényesen eldöntöm
  • VinylToy #6201
    Pedig szét lesz! :D Simán engedi a több szavazást, egymás után is.
  • precision
    #6200
    na, szavazásra fel: link

    mittudomén, legyen rá 24 óra, tehát holnap 17.00 -ig szavazzatok, és akkor megnézem az eredményt, és a szerint döntök...demokrácia rlz :) és mindenkit megkérek hogy ne haxolja szét, nem ismerem az oldal védelmét, de ne legyen már az hogy vki többször szavaz vmelyikre :D thx :)
  • precision
    #6199
    hát jó akkor nemtom mi legyen, mert mindkét bannernek vannak támogatói meg ellenzői...szal nemtom mi lenne az igazságos döntés :)
  • bigdadylacika
    #6198
    Jobb ha világít a godsend
  • LasDen #6197
    az előző jó volt, de ez nekem túl tele van.....nem kell feltétlenül olyan amin a főszereplők vannak.......főleg ebben ahol van/lesz 300 főszereplő.....én egy egyszerűbbel is megelégednék.....
  • Flamer
    #6196
    nem.. ez sztem full yó.. igy ojan mint egy munakasztal.. és a későbbiek fojamán is elég a fontosabbakat felülrerakni.. mintha takarnák egymást a képek..
    az tiszta élethű lenne.. egy normális falsuujságis telivan kúrva mindennel :D
  • ProGabe #6195
    de ennyi szereplőt nagyon nehéz úgy rárakni,hogy jól is mutasson.igazság szerint nekem már az előző is túlzsúfolt volt :P
  • PiszkosFred
    #6194
    Junkien vagy CC-n volt egy hir, hogy jonnek tovabbi "hosok" is, lehet nem lesz eleg a hely a bannerban, ha igy folytatjak a keszitok :)
  • wesker24
    #6193
    Én a 6179-es mellett döntök !! Mert ezen mindegyik szerplő rajt van !!
  • precision
    #6192
    emberek, akkor hogy ne az legyen hogy én döntöm el, akkor berakjam ezt v. vissza a régit v. mi legyen? :)