12300
10528995171446015691.jpg
  • precision
    #6151
    kay, sry
  • spiduola
    #6150
    Én is olvastam azt a sorozatot, mikor még nem lett átalakítva. Tudja valaki hova lettek a régi képregények róla?
  • Kicsikiraly
    #6149
    mellesleg ugy néz ki folytatják a fordítást, elkészült a 22. rész.
  • Kicsikiraly
    #6148
    Meséltem itt anno az éledő csillagok c. képregényről. gondoltam most megkeresem és belinkelem ide hogy nézzétek meg (mivel rengeteg dolgott onnan vett a heroes :D) de vmiért képregény.net teljesen átalakult. hol vannak a betűk? hol tudom megnézni a képregényeket? (betűk alatt az abc-t értam ami mindíg ott volt és úgy lehetett a képregényeket keresni) most sehogy se találom :@

    Google-ba beírtam éledő csillagok, kepregeny.net-et egyszer se hozta ki. mit csináltak ezzel az oldallal? o.O
  • Kicsikiraly
    #6147
    vagyis magyarul a lényege: Hiro egyszerűen elteleportálódott onnan. nem emlékeztek? :D nem mentette meg, tul.képp csak összejött vele, a csaj elmondta neki hogy vérrög van az agyában, és amikor megcsókolták volna egymást, Hiro eltűnt.
  • Flamer
    #6146
    ya. ahan. értem :D ezmár rémlik de még mindig nemtudom hirtelen mejik volt :D

    #6144: omg. :D nézzél még madárnak htx. :D az xmenbe nemtudom kivolt.. :D
  • Seten
    #6145

    Ő volt az az iszonyat gyors csaj aki meg tudta találni a többi mutánst - ugyanúgy mint itt Molly.

  • precision
    #6144
    Maya? A mexikói csajszi :)
  • Flamer
    #6143
    ésazki?:o
  • Timbo
    #6142


    Charlie

    Continuing their journey to New York, Hiro and Ando stop at a diner in Texas and meet a waitress named Charlie, who recently developed powers of her own. As Hiro talks to Charlie, who finds him to be "sweet," Sylar watches them talk. Charlie is later found murdered in the diner's storeroom with her brain removed, just as Hiro had found Isaac's body in New York. Not wanting to fail to save someone like he did in Las Vegas, Hiro goes back in time in an attempt to prevent her murder, promising Ando that he'll return in five seconds.

    Hiro's attempt to teleport to the day before Charlie's death goes awry, landing six months in the past, on the day of Charlie's birthday. Though he considers another time-travel attempt, the possibility of being eaten by a dinosaur dissuades him. Hiro tries to warn Charlie and protect her from the "very bad man", but ends up forming a close relationship with her after his attempts to convince her fail. Eventually, he asks her to come with him to Japan. As the date of their departure gets closer, Charlie reveals that she has a blood clot in her brain and will die no matter what. She says she was going to give up before Hiro came and that she has fallen in love with him. Just as they are about to kiss, Hiro inadvertently teleports to Japan some time after he and Ando had left for the United States. Unable to return via his own powers, he is forced to make his way back to the diner through normal means. Ando, happy to see Hiro again, assumes Hiro used his powers (not least because Hiro now appears in a photograph on the Diner's wall taken with Charlie six months previously) and was successful, but Hiro explains that he failed and made his way back through public transportation. After this incident, Hiro's powers appear to weaken.
  • Seten
    #6141

    Látszik, hogy nem ismered a spanyol(dél-amerikai) nőket! :)

    Amúgy azt tudtátok, hogy Maya játszott az X-Menben? Ő volt Callisto!

  • trident
    #6140
    Szerintem még egy dologból volt fontos: hogy feszegesse a kérdést a nézőben, meg lehet változtatni e a jelent/jövőt, másrészt pedig hogy minél jobban árnyalja a Hiróban lévő kételyt.

    Nagyon szivesen olvasom a topikot, kíváncsi vagyok ki-mit gondol, logikázik, de leginkább nézni szeretem a sorozatot. Valóban nem kell mindig túlagyalni a dolgokat.:) Én szivesebben látnám, ha még jobban meg tudnák jeleníteni a karakterekben lévő feszültségket, motivációkat, nem csak olyan szintem hogy Nathen szomorú képet vág a szakálla alatt, hogy rendben fiuk, visszajön az apu.

    Meg talán a legfontosabb a sorozatban, az ember és hős kérdése, illetve hogy itől "hős" valaki. Nincs itt "mélyfilozófia", sokszor csapott az egész, csak a cselekmény viszi előre, de nálam bejövős a heroes.:)
  • Zomil
    #6139
    "Én is úgy tudom, hogy Hiro megmentette a csajt"
    "mert végül amúgy is meghalt a csaj és ezért nem tudott teleportálni.."

    csak én érzek itt ellent mondást?:DDD amugy meg is mentette meg nem is:) mivel kiderült h a csaj rákos ezért nem ment el hiroval, igy végül sylar mégis elkapta :)
  • Timbo
    #6138
    Én is úgy tudom, hogy Hiro megmentette a csajt. Elsőként akkor találkozott vele amikor sylar megölte(akkor szeretett bele.)Aztán visszament, hogy megmentse.. akkor készült róluk a közös fotó stb. emlékszem Ando is akkor várt rá,hogy mikor teleportál oda,de csak az ajtón sétált be. mert végül amúgy is meghalt a csaj és ezért nem tudott teleportálni..
  • Tmac
    #6137
    Pedig mikor ezt írtam még nem is ittam :P lehet hogy én más sorozatot nézek :D
  • PiszkosFred
    #6136
    Eszrevette? Hat, nem volt nehez rajonnie hogy Parkman az agyaban turkal, hisz alig hogy a "bosszura" gondolt, mar ra is kerdezett. Akinek olyan csaladja van, mint Peter, Nathan, Claire, (tobbi ismeretlen) barmily' telepatikus hokuszpokusz nelkul is rajon/felismeri, hogy a masik tag mire kepes :) Sz'al jozan paraszti esz is eleg egy ilyen szituban...
  • bigdadylacika
    #6135
    hát ezemajdnem beszartam a röhögéstől )))))))))))))))))))
  • North
    #6134
    Viszont észrevette, hogy Parkman gondolatolvas a fejében, és válaszolt is Neki, sőt, "ki is küldte". Lehet valami telepatikus dolog van Neki is.
    A teleportálás meg még az első évadban merült fel azt hiszem rajongói szinten, de a filmben én nem láttam. Ha meg ez a képessége van neki, hát miből tartott volna elmenekülnie a támadás elől a rendőrörsön?
  • Kicsikiraly
    #6133
    nem mentette meg a csajt, a többi stimmol. ja és peter anyjának a képessége még nem derült ki.
  • ProGabe #6132
    a csajt megölte Sylar,ettől lett depis Hiro,és vesztette el a képességét

    Peter anyja teleportál?ezt mikor láttad?

    #6127:ezt úgy ahogy van,nem értem :S
  • ancsie18
    #6131
    Azt mikor mutatták?!
    Én nem emlékszem...
  • Kicsikiraly
    #6130
    hátigen sajnos. Nemtom ti hogyvagytok vele, de szvsz a mayát játsszó csaj kissé... olyan látványosan reagál gesztikulál.. gyerekes... szerintem.
  • N1ggA
    #6129
    szerintem ösztön
  • Tmac
    #6128
    azt a csaj nem ölte meg mert hiro vissza ment az időbe és megmentette a csajt csak közben aszem a csajnak rákja volt. ÉS én úgy tudom hogy peter anyjának a képességét is láttuk mert ő meg tud teleportálni.
  • spiduola
    #6127
    Mayának kicsit se gyanús, hogy ó én ismerem ezt az embert, a legjobb barátom. Jó mi tudjuk, hogy ismerte, de felteszem, ilyen esetben más nem lenne ilyen naiv.
  • szucsy89
    #6126
    Maya viszont szemmel láthatóan odavan érte:S
  • Kicsikiraly
    #6125
    ha nem ő akkor ki tehet? Amugy azt azért mondta hogy elnyerje Maya & Alejandro bizalmát. (Alejandróét nem igazán sikerült neki :D)
  • N1ggA
    #6124
    Te ez a Sylar jó ember, nem tehet róla, hogy elköveti ezeket a szörnyűségeket. Mintha mondta is volna ebben a részben!
  • Kicsikiraly
    #6123
    komolyan mondom amugy, ugy el tudunk veszekedni keddig :D anno megbeszéltük hogy kinek mi a véleménye most meg átrágunk minden egyes képkockát, mondatot. peace :D
  • Kicsikiraly
    #6122
    hát akkor nem jött össze neki :D
  • Kicsikiraly
    #6121
    Sylar lényegtelen kihez tartozik, neki valszeg a szüleinek nem volt képessége. emlékezz csak hogyan szerezte az első képességét. (Jó persze, volt arról szó, hogy Sylar igazi képessége az az hogy érti a dolgok működését, de szvsz az nem számít olyan igazi képességnek) De ettől függetlenül bármi eszébe juthat a rendezőbácsinak.
  • Zomil
    #6120
    mindig tervezgetem h végre elolvasom az összes képregényt, de aztán eszembe jut h tul sok és leteszek róla :D
  • N1ggA
    #6119
    Nem lehet más, mert ha meghal akkor az illúzió megszűnik
  • precision
    #6118
    az egyik képregényben használta... gyorsan megtanult kamiont vezetni a manualjából
  • Zomil
    #6117
    amugy nem is láttuk még sylar supergyorsan megtanul vmit képességét :)
    bár lehet h emiatt tudja olyan gyorsan használni mások képességét( tudjátok mikor megölte hiro csaját)
  • ScarY MAN
    #6116
    mondjuk az is lehet hogy kler sir es erzekien atolelte...nem is west vagy egy "jo" olte meg...hanem valaki a gonoszok kozul.....(szpuuuuuukííííííííí) xD
  • szucsy89
    #6115
    "mindenthalló szerelőcsajanyu" - lol ezen behaltam
  • ancsie18
    #6114
    Oh, srácok... Olyan fontos ez?!
  • Shiwo
    #6113
    annyi nem :D megnéztem.. valahol 1 és 1,5 között van
  • drowns41
    #6112
    a filmben kb 2 fejjel alacsonyabb :D