12300
10528995171446015691.jpg
  • Flamer
    #11737
    kavarás van összevissza már megin :|
  • jugen
    #11736
    T-bag kezd egy kicsit össze-vissza beszélni. Így tényleg nehéz kitalálni, hogy mit is akar igazából.
  • Shiwo
    #11735
    hát ha leszbi, akkor nem csoda, ha nem nőies..

  • edhi8
    #11734
    Nekem mostanság tetszenek a részek, egy pár dolgot leszámítva csak. Kettő van ami különös irritál, bár inkább aki. Clair gusztustalan kis barátnője, akiben egy szál nőiesség sincs, a beszéde meg aztán tényleg katasztrófa. Remélem valaki kinyírja hamarosan. A másik meg a nyomorult hangokat látó csaj. Elképesztő fölösleges. Zsebi viszont nagy arc itt is.
  • Bulykin
    #11733
    nahjó, akinek ez a 8.rész sem tetszik azzal vmi baj van
    mert ez tényleg nagyon ütős volt szerintem, megkavarták a dolgokat elég szépen. és hát a vége...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mohinder is dead? wtf?:D a sorozatjunkien meg mást írnak h kiszáll a sorozatból...
  • Flamer
    #11732
    ésőlesz az atyauristen :D
  • RAMyMamy
    #11731
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem az lesz a vége, hogy az összes képességgel bíró ember bekerül abba a cirkuszba, sylar visszanyeri a testét és mindenkit kinyír xD
  • ldavid
    #11730
    amíg nincs megerősítve, addig nem érdekel :|
  • RAMyMamy
    #11729
  • Bulykin
    #11728
    remélem csak pletyka....de ha igaz akkor is érthető
  • Carlos
    #11727
    valahol megértem, hogy télleg megunták a fejesek.
    Egyedül a második évadot sajnálom. Az nagyon jónak igérkezett. Azóta is kíváncsi vagyok az infected NY-ra, meg hogy mi lett a kis ír kislánnyal (katherin vagymi volt a neve) aki a jövőben maradt...sose tudjuk meg szerintem.
  • lnorbert
    #11726
    VÉGE! :(
    Úgy néz ki, lőttek a Hősöknek
  • ldavid
    #11725
    Mollyt elvitték valami biztonságos helyre, magyarán kiírták a sorozatból
    de ha kell, biztos találnak egy hasonló képességgel rendelkező személyt
  • Gelassar
    #11724
    Sztem a készítők bakiztak itt is. Ha jól emlékszem, Molly a harmadik fejezetben szerepelt utoljára, abban a részben, amelyikben Peter a jövőben járt. De előtte, vagy utána, hogy mi lett a kislánnyal, nem emlékszem én sem
  • BlackWolf
    #11723
    latom senki nemkapott ra a mi lett mollyval kerdesemre elvegre parkmant sylar iranyitja parkman pedig egesz biztos tudja mi tortent mollyval ezert ha sylarnek kell a teste csak meg kene talalnia a kiscsajt az meg ramutat rogton a terkepen hol is van o igazabol .. szoval vagy a keszitok felejtettek el a kiscsajt es bakiznak ossze vissza megint vagypedig nekem esett ki mi tortent vele anno ?!
  • Zomil
    #11722
    mert hiro mikor visszament akkor hozta létre eztaz alternativ jövöt ahol már jóban vannak :D
    nah mind1
    nem hiszem, h ennyire belegondolnak a készítők, mi csak nézzük, felesleges ezen gondolkodni :DDDD
  • ACE
    #11721
    ja csak az a vicc, hogy akkor ebbe az alternatív jövőbe megy vissza, de ugyanoda, ahol elváltak, tehát semmi nem változott, csak az hogy jóban vannak a nővérkével...
  • Zomil
    #11720
    hát igen, ezekre max csak az lehet a magyarázat, h ilyenkore hiro egy alternativ jövöbe megy vissza ahol ez van, és a másikban még mindig utálják egymást

    mert ugye eléggé paradoxon lenne, h ha visszamenne akkor jóban lennének, de akkor nem lett volna értelme a multba menni, ha mindig is jóban voltak, szoval értitek :D
  • ACE
    #11719
    jaja, full igazad van, viszont ezzel ugyanúgy lenne, mert ha csak elhitetik a halálát, akkor a jövőben amikor Hiro visszamegy, akkor látni fogja, hogy csak elhitették, és közben mégsem halt meg. :D A jövő megváltoztatása éppen ezért jár súlyos konzekvenciákkal. De ugyanez volt a haverja, meg a nővére kapcsolatával. Amikor visszament, akkor eszébe jutott hogy rendbe rakja a dolgokat, de miután rendbe rakta, a jövőben ki sem alakul ez a képzet, hogy rendbe kéne raknia, tehát akkor vissza sem ment volna... Ezt nem tudják a készítők sem megmagyarázni...
  • yosha
    #11718
    Szerintem át fogják kúrni Sylar fejét, és ugy fogja megmenteni a csajt, hogy azért a jelenben tovább éljenek vagy ilyesmi. Ha a csaj nem hal meg, Hiro multbéli énje eleve nem megy vissza hogy megmentse, igy egy csomo minden változik. Az egyetlen megoldás itt az szerintem, hogy a mult se változzon, és a csaj is megmeneküljön, hogy valahogy elhitetik a halálát.
    Csak egy ötlet a promo alapján...
  • Gelassar
    #11717
    Nem tudom :)... csak egy ötlet volt a promo alapján:)
    De lenne is értelme, hiszen Samuelnek jól jönne Hiro képessége, ha jól értelmeztem az első két részben. És mivel most Sylar nála van...
    De nem tudom... majd kiderül :)
  • Dynamic
    #11716
    Azt azért nem kéne. Amúgy is már hova az égbe "tápolnák" Sylart :)
  • Gelassar
    #11715
    Sylar, nem Syler... bocsi :)
  • Gelassar
    #11714
    Ahhoz a verzióhoz mit szóltok, hogy Hiro elküldi Charliet egy biztonságos helyre, Syler pedig megszerzi Hiro képességét? Végülis egyik férfi karakter meghal, nem?... mondjuk Hiro mindenképpen haldoklik
  • Watchmen
    #11713
    Egyetértek szerintem is a 3. évad eleje nagyon odavert aztán kezdett romlani.

    A 4. évad viszont kellemes meglepetés. Eddig tiszta 1. évados feelingem van nagyon tetszik. Végre kíváncsian várom a részeket, és remélem jó kis történet alakul majd ki.

    Amúgy attól mert Hiro megmenti a csajt mi lesz? A csúny rossz bácsinak nem lesz meg a képesség ennyi....nem hinném, hogy ez olyan tragikusan megváltoztatná a jövőt...
  • Dynamic
    #11712
    A pincérnő képessége, hogy mident megjegyez, amit lát, hall, mondanak. Most nem tudom, hogy Sylartől akarja-e megmenteni, de anno úgy volt, hogy neki is van valami agybaja, szóval amúgy is meghalna pár hónap múlva.
  • yosha
    #11711
    Hirot össze-vissza dobálja a képessége, teljesen irányithatalan. Valszeg iylen tudatalatti alapján indul be.
    Amugy a srácot tényleg megmenthették volna, ha tracy beindul és mindenkit levizel.
  • MrSpock
    #11710
    Ez igaz,de Peter mondta neki,hogy várjon,siet vissza,és ugye tudván,hogy nemcsak úgy szövegel,talál megoldást rá,hisz a képessége lehetővé teszi,hogy csak egy gyógyitót kell megérintenie.
    Nah mindegy ez effajta kis ténylegállapítás volt:-)
    Jah,és Hiro visszamegy megmenteni a lányt,akkor végülis a jövőt is megváltoztatja nem? Nemkellene már erőltetni ezt a visszamegyek és elintézem dolgot.Így végülis lehetne végteleniteni egy sorit,mert a karakterek életére befolyással bír.Már itt nemtudom hogyan is módosulna,már nem is nagyon emlékszem milyen képessége is volt a lánynak,amit Sylar elvett.
  • sb1
    #11709
    Mostanában azért nem mindegy neki, mert bármikor feldobbhatja a prakkert...de ez úgysem fog bekövetkezni valszeg :)
  • MrSpock
    #11708
    Végre kicsit pörögtek az események,mondjuk nem szélsebesen,de azért már valahogy kezdtem jól szórakozni. Azt bírom legjobban hogy legtöbbször türelmetlenek,vagy épp tökölnek a "hősök"Hiro is mit siet?Nem minegy hogy 1 nap múlva megy megváltoztatnia múltat? A srácot is simán kihozhatták volna..bár ugye nagyon veszélyes karakter,így jobblett drámaian kiiktatni. Sylar remélem már tényleg megtalálja önmagát:-)
    Claire sem volt most olyan uncsi..szóval van remény:-)
  • yosha
    #11707
    A 3. évadnak sztem pont az első 5 része ami fasza... Aztán miután felkel Petrelli papa és Peter kis s*ggdugasz lesz meg Hiro is, onnantol pfuuj
  • SpeedXHUN
    #11706
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor most,ha Sylar uralja a parkman testét,akkor elmegy megkeresni az igazi testet és Sylar visszatér:D.A rendőrök köcsögök voltak,de megkapták a magukét:D((amúgy egyre jobb a heroes,a 3. évad is eleje uncsi volt,de tök izgi lett,nem kell aggódni.))
  • yosha
    #11705
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Hmm. A földrengés meg a tinta az összefügg, ugyanis Sam a földet meg ásványokat tud irányitani. Igy valszeg a tintát is valami olyan anyagbol csinálja amit manipulálhat. A földrengés ugye magátol értetődik, a teleportálás/illúzió az meg bármi vagy bárki lehet aki segíti. Épp ez a lényeg, hogy egy egész seregnyi képesség van a háta mögött, mindegyik cirkuszi majom mellé áll ha akarja.
  • Dynamic
    #11704
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Sylar-es rész tök kiszámítható volt. Biztos voltam benne, hogy csőbe húzza Pekkment, csak azt hittem arra megy ki a játék, hogy a újra alkoholistát csinál belőle vagy ilyesmi, de nyilvánvaló volt, hogy a végén Sylar fog megint örülni. A leszbikus vonal mindenesetre érdekes. Valahogy azt érzem, kiderül a leszbi csajról, hogy neki is képessége van. T-bagnek meg honnan/hogyan vannak egymástól teljesen eltérő képességei? Földrengés, a tintás cucc, teleport/illúzió(?)... Semmi összefüggés nincs köztük. Lehet, hogy neki is az a fő képessége, hogy másoktól valahogy elveszi?
  • ldavid
    #11703
    tényleg, igazad van
  • Davidka
    #11702
    az sztem nem kés volt, hanem a falból állt ki valami csőszerű cucc, és amikor a falhoz vágódott claire, akkor felcuppant rá
  • Bulykin
    #11701
    mert ez így menőbb voltXD jaja ez van a feliratban:D
    kisváros:P de Samual tényle. durva volt:)
  • ldavid
    #11700
    ez van a feliratban? :D

    a végén Samuel bontómunkálatainál érdekes, hogy sehol senki az utcán

    #11699: én is egyből a Haitire gondoltam, de eleve nem értem, miért nem húzta ki a kést(?) ahelyett, hogy Clairt húzta át rajta
  • Bulykin
    #11699
    ezen én is felnevettemxD

    am fasza rész volt, igaz a Matt-Sylar féle piálós rész nem igazán jött be, a végeredménye kárpótolt:)
    és
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a Claire féle mindenre fényderülős dolog is kúrva érdekes volt, kíváncsi vagyok mi lesz... talán jön a Haiti?
  • BlackWolf
    #11698
    Mollyval mi lett?