12300
10528995171446015691.jpg
  • szucsy89
    #11777
    buxindexe lol:D
  • precision
    #11776
    semmi gond :) azér van az agyunk hogy használjuk :)
  • yosha
    #11775
    Ez hatalmas rész volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Először sajnálom nathant. Kegyetlen lehet igy rájönni, rendesen össze is törik, lesz itt még dráma rendesen, főleg a sneak peek-eket nézve.
    Matt ismét lényegtelen szereplővé válik, személy szerint remélem hogy maradt benne valami hajlam és bedilizik, vader lesz :)
    Samuel eleddig csak családegyesitő főgonosz volt, most azért kiderült honnan fuj a szél, tuti ő nyirta ki a bátyját. Az iránytű is felé mutat, valszeg a Messiah Complex X-men sztori ihlette a karakter kitalálóit. vajon kapnak a készítők annyi pénzt hgoy megmutassák, mire lesz képes mikor ereje teljében van? Tuti nagy földrengés, vagy még köze lehet a kettészakadt földgolyóhoz is, elvégre ki tudja vele mi történt az alternativ jövőkben. Ha az egész világon mindenkinek van képessége, picit felszökhetett a bukszindexe.
    bocs, beindult a zagyam...
  • Bulykin
    #11774
  • precision
    #11773
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát ezt már kb az iránytű megjelenésétől fogva lehetett tudni... akkor vált teljesen egyértelművé mikor Samuel Tracynek odaadta az iránytűt, hogy nesze itt van, ha vissza akarsz jönni
    de most szerintem az derült ki hogy az iránytű nem a cirkusz felé mutat, hanem maga Samuel felé... ha jól értelmeztem (felirat nélkül néztem) Mohinder arra a "frekvenciára", vagyis mágneses térre hangolta rá az iránytűt ami Samuel születésekor keletkezett
  • Bulykin
    #11772
    most akkor az iránytű arra való
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hogy megtalálják vele a cirkuszt?

    am magasan a legjobb rész volt ebben az évadban!
  • edios
    #11771
    Nekem eddig jobban tetszik, mint a 2. és 3. évad. Jó, hogy eltüntették a gonoszkompenis vonalat, valamint süketcsaj képességének bemutatása nagyon szép volt még pár résszel ezelőtt. Sylar és Matt kapcsolata is ötletesre sikerült.

    Kár h valszeg uccsóévad:)
  • precision
    #11770
    Na végre! Ez egy jó rész volt, haladt előre a sztori, derültek ki dolgok, történtek események! Most először van az, hogy várom a következő részt!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    végre kiderült T-Bag képessége is, ha képességgel rendelkezők vannak körülötte, akkor az ereje exponenciálisan megnő... a kérdés, hogy mit akar azzal a nagy erővel... :)
  • sb1
    #11769
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jó volt Mohinder-t újra látni, én nem utáltam sosem a karakterét, a 2 szőke picsához meg szívesen beültem volna fürdőzni..még-ha csöppet hideg is lett volna :)


  • ldavid
    #11768
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Grunberg twitter: Kate Vernon from BSG is now on Heroes -- can't wait for you guys to see her.
  • precision
    #11767
    :DDDDD
  • Flamer
    #11766
    ahaha nem kéenm ennyit innom.l sry:D másik sori ez:D
  • Flamer
    #11765
    sux.W promokat olvasva meg mindne aszitem yobblesz a vilzon meg house rész. de nem. :w
  • precision
    #11764
    :)
  • predator1982
    #11763
    hát lenne fantázia a mostani részekben is, de ha ezt továbbra is nézem komolyan mondom megtanulok zongorázni-.-
  • Sylar05
    #11762
    “Good things do come to those who wait…” Szerintem ezt vonatkoztathatjuk az egész évadra is. Lentről indult és most már kisebb-nagyobb bökkenőkkel elindult felfelé a színvonal.
  • sb1
    #11761
    Biztos mindenkinek más és más, de szerintem a negyedik eddig egy felüdülés a 3.hoz képest.
  • Bulykin
    #11760
    döntsd el te:P én pl még nem írtam rosszat a sorozatra, igaz vannak gyengébb részek, de én ugyanúgy élvezek minden részt mint az első évadban^^
  • Ragnar360
    #11759
    hát nagyon kivancsi leszek ere a 4. évadra, mert a 3. és a 4. bevezetöje már megint vmi ritka egy szar volt - 1.2. évad volt a legjobb, ott még érdekelt milesz, a de 3. hát hullámvölgy, nagyon nem volt már meg a kíváncsiság bennem, ugyis teljesen másra tették a pontot - hülye akciófilmbe illő történetek, fejezetek és maga a hősök, mivoltja meg ilyen abbamaradt, sőt el is csesztek lehet

    majd a héten belenézek, de nem sok jóra számitsak mi ?:D
  • modellmaker
    #11758
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amúgy annyira egyértelmű volt, hogy peter meg fogja gyógyítani matt-et :| [spoiler](ez már a jövő heti trailer)
    [/spoiler]
  • ldavid
    #11757
    Sylar meg Parkman király volt együtt - de szar, hogy egy hétig kell még várni a folytatásra :s

    #11753: bazzeg ezt most muszáj volt megnéznem.. xD
  • Flamer
    #11756
    hátya. klermacko megamásik száni már:W
  • szucsy89
    #11755
    fuh de egy semmi rész volt
  • Flamer
    #11754
    van sub. @ puska
  • sb1
    #11753
  • sb1
    #11752
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Faszagányosan beindultak az események, Matt kispadra került elég rendesen, sylar/nathan meg végre beindulhat :)....a cirkusz is szépen szét fog esni az tuti :)
  • modellmaker
    #11751
    jaja tényleg. hogy írtad, most ugrott, be hogy a múltban már visszament egyszer. :D
  • Flamer
    #11750
    az első találkozásra ment vissza amikor már ismerte hirot :D vagyis mikor visszakülte magát.. akkor azértk ülte mitudomén hány honappal hogy ne történjen meg de csak benézte. :D
    szoval.. együttüeplik aszülinapot ott a hejen. nem véletlen. tehát amikor bemegy wcre és elküldi az ottani énjét a multba amikor kijön akkor a csja már ismeri őt elvileg:D

    na mindegy. nagy baromság ezen fiulozni. sztem elvan kurvaz időutazásos szál.. :D én marad a vissza a jövőbe trilogiánál ijen téren. :D hiroz meg hiroz. :D ezvan :D
  • modellmaker
    #11749
    de nem mehetett visszább, mint az első találkozás, mert akkor kapásból hülyének nézte volna a csaj.
  • predator1982
    #11748
    de amúgy ez úgy faszság ahogy van, hiro vissza tudott volna menni abba az időbe ahol egyáltalán még ez az egész meg sem történt, és akkor a lány sem lenne most valahol...(nem tudom érthető-e) engem csak ez idegesit az egészben...
  • Flamer
    #11747
    ya kb :D
  • modellmaker
    #11746
    Én mindig elfelejtem keddig, mit láttam előző héten a promóban.
  • Micsu
    #11745
    " tök jó mikor nézed " itt már az aktuális részre gondolok
  • Micsu
    #11744
    mert gy jól megvágott promó érkekes és elég félrevezető is tud lenni, tök jó mikor nézed és rájössz hogy teljesen másra gondoltál mint ami ténylegesen történt
  • Bulykin
    #11743
    ezt én se értem:)
  • ldavid
    #11742
    én sosem nézek promót - miért jó előre tudni, mi lesz a következőben?
  • sb1
    #11741
    Azért szerencsére újra olyan lett a sorozat, hogy várom a kedd reggelt :)

  • Watchmen
    #11740
    Nekem is tetszett a mostani rész. Az utolsó 5 perc volt a legfaszább Samuel remekül hozza a karaktert, és úgy látom sok titokzatosság van még benne.
  • ldavid
    #11739
    nagyjából egyetértek veled

    nekem most amúgy Hiro kicsit sok volt, de nem volt rossz rész
  • Flamer
    #11738
    nacsak mer az öreg fószer vagy 2x visszalökte már az időbe a szemit.. mértnem 8 héttel ezelőttre. ne mkell megmondania mért akarna viszamenni :D pont hiro kell ehhez.. pf :D