12300
10528995171446015691.jpg
  • Seten
    #6351

    Én azért sajnálom ezt a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ricky srácot. Jó arc volt.


  • Cat 02 #6350
    hát, hm engem nem nagyon érintett meg a halál a végén :S nem volt időm h megszeresemm :S
  • Flamer
    #6349
    hát.. engedéjezd a dht-t, meg őő.. várj délutánig.. addigra már sok seedvan. :D nekem az elején lassu kb 10k majd van amikor 150, meg van amikor több :D
  • Adi
    #6348
    6-7kb/s-el jött. :O
  • öregharcsa
    #6347
    bocsika, de helyesbítek...nem blueskin hanem bluebox v greenbox...
  • BlackWolf
    #6346
    Azért az 1. évadban se volt olyan hude elájulok vizuális orgazmus volt 1-2 jó rész de átlagos volt .. Aztse magyarázza el nekem senki , hogy a végső harcot igy akarták megoldani a végén mert igencsak leheletgyenge volt a püfölöm sylart a földön feeling . Viszont itt a 2. évadba mintha még visszábbvettek volna a cgi -re szánt összegből.
  • ancsie18
    #6345
    Pedig az előző évad elég gazdag volt látványilag, és biztos jól is hozott a konyhára, mi az hogy most meg elkezdenek spórolni?! Inkább nem kellene ekkora szereplőgárdával dolgoni... Pfff... Szerintem ha ilyeneket mindig bele-belelopnak a részekbe, sok néző elpártol majd tőlük... legalábbis nem fizet érte dvd-n... Ami miatt jövőre még összébb kell húzni a gatyát...
  • Flamer
    #6344
    he?:o
  • cement
    #6343
    jaja azt en is eszrevettem, hogy csak vetitve volt, eleg szar :S
  • Adi
    #6342
    EZTV-ről nekem vmi 6kb jött múltkor a heroes!?
  • Scooby87
    #6341
    nagyon jó rész volt!!!sztem az egyik legjobb....,de amikor telefonált a szarukeretes ember akkor a háttér elégé blueskines volt...kevés a lóvé...vagy megy a sporolás...
  • Flamer
    #6340
    yó.. :D ugyan. :D
  • Shiwo
    #6339
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szted 1 átlagos pszichiátrián mennyire tudják megállítani, ha igazán beindul ?
  • Flamer
    #6338
    de kimonta hogy a kensei :D pazmek :D
    még hivatalosan nme biztos..
  • bigdadylacika
    #6337
    szerintem se. Bár jó 5let :)))
  • bigdadylacika
    #6336
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát úgy hogy a gyilkos a 12 tagja. Ez adott.
    És kit nem ismersz fel? Na látod. Vagyis ha kensei a gyilkos közűlük akkor csak ő lehet.
  • Klemice
    #6335
    ugyanezt teszem csak mininovával keresek rá az eztvre de látod ésszerűbb egyből odamenni :)
  • Zomil
    #6334
    egyszer már meprobálta az elsö évedban ha emléxel de nem jött össze neki:)
  • Flamer
    #6333
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de azt lehetne máshogy is gyógyitani.. pl dokihoz megy.. pszijáter meg ijenek.. meg sok gyoccer. :D
  • Shiwo
    #6332
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nyah, tényleg Elle-től szedte Peter a képességét...amúgy sztem a csaj Bob lánya lesz..Parkman meg megtanult gondolatokat küldeni, nem csak olvasni :) Niki nem a képességétől akar megszabadulni, hanem a tudathasadástól..a testvérkéje "nélkül" is erős tud lenni, ha akar..
  • Shiwo
    #6331
    sztem nem
  • ancsie18
    #6330
    Szerintem is. Keresni sem kell, felmegyek 1-2 naponta, és ott van minden sorozat, nagyobb talk-show vagy valóságshow, ami lement. Ha van valami, ami érdekel, már töltöm is. Egyszerű, áttekinthető, csak dícsérni tudom.
  • Flamer
    #6329
    énmár mmontam nekik..
    énis mindig onnét töltöm a sorozatokat.. geciyó oldal.
  • Timbo
    #6328
    Ez valami nagyon durva volt :D úh
  • ancsie18
    #6327
    Kicsikiraly! Miért nem töltitek EZTV-ről? Ott sosincs fent fake, és amint lemegy a film, egyből fent van, jól áttekinthetően, napokra osztva.
  • Zomil
    #6326
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    bazz jól láttam,h noah a haitit lövi feje? :O
  • ProGabe #6325
    köv rész kanadai promo

    USA promo

    huhú,mik lesznek még itt! :)
  • Timbo
    #6324
    :D
  • Kicsikiraly
    #6323
    nemigaz :S megint drága nővérem miatt nemtok heroesozni :D kiharcolta magának hogy neem ő nem n00b és most hadd töltse le ő, most tényleg jót fog tölteni. erre mire letöltődik, egész napos sz*rakodás után akkor derül ki h már megint rosszat töltött -.-... megint várhatok holnap reggelig...
  • szucsy89
    #6322
    6.rész promo van már?
  • szucsy89
    #6321
    nagyon jó kis rész volt, nekem tetszett

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de: nem tom, Mohinder a végén nagyon elgondolkozott lehet hogy rájött hogy a cég "jó" és mostmár nekik fog dolgozni, de lehet hülyeség. a másik meg hogy mostmár Peter nem fog bújkálni, 2 lehetőség van ha megtudja hogy kik állnak a gyilkosság mögött :vagy nagy gyilkolászást csinál vagy nem:Premélem előbbiD:D:D
  • Kicsikiraly
    #6320
    [no offense] Deveaux :)
  • Toodmayne
    #6319
    De Angela Petrelli tudta h mi aképessége a férjének, és ha olyan hogy nem halhatna meg, akkor nem kattant volna be a halálától. És azt hogy Petrelli papa Kensei azt meg csak simán nme értem hogy hogy jutott valaki eszébe, mert sztem ez hülyeség.
  • Flamer
    #6318
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    - aha.. szóval Peter a a szöszi csajtól búrta az elekromos képességet :D
    - vicces volt az utaszszállítós poén :D
    - parkman faterja egy mocsok rohadék.. dem égis neki mi a képessége? altatás + álmok?
    - yóvolt látni ahogy Peter festeget.. szerintem yó hogy megcsinálták hogy előbb homájosan látta a festményt majd befehéredett a szeme és akkor nekiállt.
    - ez a Niki egy barom.. felakarja adni a képességeit? pff.. :C
    - vicces volt Parkamn vs Nathan :D
    - a vége durva volt.. kiváncsi leszek kinek a lánya Elle :D
  • bigdadylacika
    #6317
    Devou is halott volt mikor Peterrel beszélt. Erről ennyit. Kinek mi a képessége azt meg nem tudjuk. Ha meg ő Kensei akkor nem halt meg
  • Toodmayne
    #6316
    Petrelli papa már rég halott! Aki a képen a szemüveges! Még az első évadban meghalt, azért lett kicsit cicás Petrelli mama h zoknit lopott stb. Sztem vele is a gyilkos végzett mint Kaitoval. És hogy Petrelli apuka Takezo Kensei lenne? Szerintem ez egy nagyon nagy hülyeség már az előbb említett képregény miatt is, meg az miatt is hogy halott.
  • ProGabe #6315
    él?
    a kép még akkor készült,amikor Charles Devou (kb így írják :) élt!tehát akár több éve
  • bigdadylacika
    #6314
    Lehet hogy kamu. Mivel él ezért eleve kamu volt a halála. szerintem
  • ProGabe #6313
    tényleg!!!a katonák!akkor az egész elmélet bukik :(
  • ancsie18
    #6312
    Igen, én is azon gondolkodtam, hogy érdekes, a képregényben Petrelli apuka egy teljesen átlagos pasasnak tűnt. Nem lehet, hogy nem is ő az apjuk? (Bocs, ha nagyon nagy hülyeség...)