12300
10528995171446015691.jpg
  • ProGabe #6391
    pont ez vele a gond,nagyon,de nagyon mesterkélt.

    ilyen,"megöltem,ez olyan nagy dolog" mondatokat b kategóriás szutykokban hall az ember,amiket óvodások írnak :\
  • Fido4life
    #6390
    nyilvánvaló :D
  • szucsy89
    #6389
    mondjuk több hsz-t olvastam már hogy nem tetszik valakiknek Elle, én nem így látom, nekem nagyon bejön a karaktere, ez a "arikislányvagyok" közbe meg kedvére sütöget:)

    van 1 olyan érzésem hogy nem ez volt az utolsó gyilkolása...
  • drowns41
    #6388
    Igen ez érdekes, hogy megtalálták nála Bob képét.
    Mondja is Nathan hogy már nem sok idejük maradt, mert elindult...
  • Kicsikiraly
    #6387
    mert tudjuk hogy nem ő és kész.
  • ancsie18
    #6386
    Szerintem Elle az apjának a lánya!
    (Bocs, vicceltem)
  • Toodmayne
    #6385
    Ha nem ő a főgonosz mért volt nála egy kép Bobról is, a jellel? Sztem ő az, és saját képére csak csak azért festtte a jelet, hogy Matt higgyen neki. Persze ez nem biztos, de én igy látom logikusnak.
  • Kicsikiraly
    #6384
    szvsz elle lánya lehet: Bobnak, fényképen (amin a régi társaság van) van egy szőke nő, annak is lehet a lánya. de igazából még nem derült ki, ezek csak találgatások :)
  • Seten
    #6383

    Figycsak, ott vannak a bannerban a fotó meg a nevek! Ha azokat használnád talán jobban értenénk amit írsz! :)

  • szucsy89
    #6382
    nem derült még ki egyértelműen
  • ryhdeksan
    #6381
    Amúgy Matt is tudni fogja azt mint az apja mert asszem mondta az apja hogy ez még csak a kezdet, és Matt hozta ki őket az álomból.

    Amúgy ez az Elle ez kinek a lánya?
  • trident
    #6380
    ööö... Nagyon benéztem én ezt ma hajnalban. Igen, de szerencsére hiába írtam hülyeséget, legalább tudjátok hogy kire gondoltam.:)

    Csak ellenőrízni szerettem volna, hogy figyeltek...

    De póvergörl 1 és pövergörl 2 és bob ellenére nekem ez most bejött, ez egy jó, feszített epizód volt, jó történettel, nem kell a szappanoperás családi saga, ezen felül a hiro szálra vagyok kiváncsi. Asszony pajtival majd pénteken láttamoztatom az epizódot, de szerintem ez neki is be fog jönni.
  • Flamer
    #6379
    yep
  • Shiwo
    #6378
    Bob az aki a kanalat arannyá változtatta, nem ?
  • Shiwo
    #6377
    ő nem a boogeyman..az a Syler..ő a Nightmare-man
  • trident
    #6376
    ding ding ding! Igaz.:)

    Elnézést, meló meg idegeskedés után néztem a filmet és a fórumot, meg amúgy is. Megyek aludni.
  • Flamer
    #6375
    nem.. trident és Ellere gondolt. :D Elle a szőke pávörgörl :DF (Y nájszname :D)
    és énis kedvelem Elle-t :D igaz azt nem teccett hogfy feléhivta apucit és hagyta magát lebeszélni és inkább hazament.. yólett volna ha megy és zúz kicsit :D

    végre kezd valami gonosz is elterjedi a sorozatba.. gondolok it Maya-ra meg most Elle.. végre valami gyilkolászás. :D
    és igen. yól monta trident. rákot gandalfba meg szauronba. :D
  • Zomil
    #6374
    hm sztem te nikki-re gondolsz mint szöke, magus meg elle-re gondolt sztem:D

    magus: nem biztos h ö a fögonosz, én aynit vontam le belöle h töle jobban fél molly mint sylertöl, gondold el ha álmodban zaklatna, ez az ember és mindig éjszaka felébrednél rémálombol neked se lenne jó föleg egy ilyen kislánynak:)
  • trident
    #6373
    Nem akarlak meggyőzni semmiről, meg vitázni sem, személy szerint szőke póvergörl nekem a történetben(!) szimpatikus, esendően emberi, vivódó, és talán jobb rálátást nyújt, hogy a "képességek" nem biztos hogy csak előnyösek, meg talán arra is jó, hogy a néző lássa, hogy a képességek hogyan torzíthatják... Hiszen semmi sem fehér vagy fekete, unalmas is lenne hogyha csak vagy gonosz lenne valaki és vihogna hogy hatalomra szomjazom vihihi, és a másik oldalon meg fehérköpenyes gandalf és baráti pipatársasága lenne. Sőt szerintem lehetne még sötétebb, "mocskosabb" a sorozat.:)

    Én a képességekről nem gondolom hogy "autóskártyák". Van aki jobban átérzi és megérti, "bob" egy degec manipulátor, évtizedekig élt és fedezte a képessége, jó sunyin át is verte a srácokat.^^
    Peter meg most azt sem tudja merre van fejjel előre, ráadásul a képességeit emócionális alapon irányítja, legalábbis nekem úgy tünik, erről beszél is, a második évadban is akkor jöttek elő a képességei, amikor valamilyen érzelmi erős hatás érte.:)

    Legalábbis így gondolom, de ahányan vagyunk, annyiféleképpen látjuk, ezért is járok ide, a te véleményedet is tiszteletben tartom.:)
    ----

    Cgi, igc, meg anyámkínja ide vagy oda, az 5. rész végre jó lett, végre vitte a történet az epizódot. Nálam a 4. lapos volt, az 5. jó történettel, úgy érzem volt eleje, vége, nyitott kérdést hagytak, nekem bejött.:)
  • magus
    #6372
    ez a szőke ribanc idegesítő

    amúgy meg sajnálom, hogy meghalt Ricky, szimpatikus szereplő volt.

    viszont ez, hogy matt apja a boogeyman, aki rosszabb mint sylar, hat nem tudom, igy csak egy szerencsetlan fasznak tunt akinek van ez az eros kepessege, de 2 ember tort ra abbol 1 mar ra is jott a trukkjere, es akkor hol van peter aki meg alapbol tud mindent. nem tudom elkepzelni hogy o lenne a fogonosz
  • ancsie18
    #6371
    Azon gondokodtam, hogy most ugye Hiro visszament az időben, és tulajdonképpen létrehozza azokat a történeteket, amiket gyermekkorában meseként hallott. Ezzel egyfajta körbenforgást hozott létre (tudjátok, mint a tyúk meg a tojás) Mekkora lenne már, ha a múltban összejönne a csajszival, gyerekük születne, és ő lenne a saját őse.
  • drowns41
    #6370
    már megtaláltam azért köszönöm :)
  • Fido4life
    #6369
    jah nagyon béna, elképestően illúzió romboló volt.. nem hiszem el hogy nem lett volna egy hasonló díszlet vagy valami ilyesmi.. de lehet hogy egy álomban mászkáltak, és ez volt az effekt XD
  • Seten
    #6368

    http://www.nbc.com/Heroes/novels/

  • bigdadylacika
    #6367
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát ez az ukrajnás háttér ulra gyenge volt. Meg ahoz képest hogy nagykabát a leheletük se látszik :)
  • Kicsikiraly
    #6366
    természetesen. :D
  • Seth
    #6365
    vótmá, kb a heroes-sal egyidős ^^
  • bigdadylacika
    #6364
    Meg ne felejtsük el, hogy a láthatatlan ember is rajta van a fényképen :-D
  • BlackWolf
    #6363
    zeroes
    humoros es aranyosbol :D
  • Shiwo
    #6362
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vicces lenne, ha kiderülne, hogy Yaekonak is vannak képességei..az még viccessebb, ha ő gyilkolászná a népet, hisz elvégre a "féldns-jel" eredetileg az apjától származik, ő kovácsolta Takezo kardját... (
  • Kicsikiraly
    #6361
    Google: Heroes Comics, Heroes Képregény magyarul.
  • drowns41
    #6360
    Azthiszem megvan
  • drowns41
    #6359
    oké, valaki más aki meg tudná mondani normálisan?
  • Kicsikiraly
    #6358
    "gugli a barátod. Wikipédia a barátnőd"

    csak arra emlékszme hogy hol hangzott ez el arra nem hogy kitől ugyhogy sry nemtok nevet írni h kitől idéztem, de asszem shiwo
  • Kicsikiraly
    #6357
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na ez nem feltétlen. gondolj arra hogy ki fényképezte? :D
  • drowns41
    #6356
    A képregényeket hol találom?
  • Kicsikiraly
    #6355
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem tudom kell-e még spoiler mindenesetre berakom :)

    utolsóra, hogy kinek a lánya elle, mi, (drágalátos nővérkémmel xD) azon gondolkodtunk hogy tul. képp mindenkinek benne van vmi rokona abban a 12-ben vagy hányban, szóval rajta van azon a képen. mi is Elle felmenőire voltunk kiváncsiak, 4 rész visszakeres, képet megnéz, és lámlám a bal felső sarokban ott van egy szőke nő :) vagy ő az anyja, vagy a másik lehetőség hogy elle bobnak a lánya, nekem ez volt az első ötletem.

    matt apjának képessége szvsz telepatika. (vagy hogy írják :D) Magyarul olyan mint X-menben X.profnak, csak tárgymozgatás nélkül (bár lehet ő se tud tárgyakat mozgatni, lehet h az csak jean) És megfigyeltem, matt is kezd rájönni hogy használja másra a képességét, megfigyelitek, amikor Nathan fojtogatja, először fuldokló hangon mondja h Nathan stop, de aztán gondolatban mondja. ^^ lehet csak vmi bug, de mindenesetre érdekes.

    Hiro szált meg már hiánylom :( (jó tudom volt benne de hát az mennyi? :D kiváncsi vok h mi lesz ebből h Yaeko (vagy ki) is harcol. :D)

    Peter szál érdekes ezzel a festegetéssel, trailerből már tudjuk hogy elmennek oda, meglássuk mi lesz ott :D

    Maya, Alejandro meg Sylar sem ártott volna ebbe a részbe, meg Claire se :( szóval sok mindent kihagytak viszont behoztak egy újat :D

    Tehát végülis jó rész volt ^^


    megin hosszúra sikeredett :P

  • bigdadylacika
    #6354
    Bárki lehet a 12 ből
  • Seten
    #6353

    Amúgy érted is amiket leírsz? :)

    A fotón van még öt ember akiket nem ismerünk!

  • Toodmayne
    #6352
    Erre csak azt tudom mondani mint Flamer. Ki mondta h Kensei a gyilkos? senki! ez is csak találgatás. és a 12 ből is van még két férfi, akiket nem ismerünk.