12300
10528995171446015691.jpg
  • BlackShadow
    #6431
    alap ^^ csak nemmindig írok ide, mert herótom van az összes hülye összeesküvés elméletestől :P
  • cement
    #6430
    csá bs téged még látni itt ? :D
  • cement
    #6429
    pb-ből lesz dupla majd
  • zotja
    #6428
    azt halottam h dupla rész lesz jövhéten! mi igaz ebből ?
  • Seten
    #6427

    Előszöris:
    Csak néhány itteni agyas gyerek állítja azt, hogy Kensei így gyilkos, úgy Petrelli-papa. Ezek teóriák. Nincsenek igazolva. Afféle összeesküvés-elméletek. :)

    Másodszor:
    Miért ne lehetnének azonos tulajdonságokkal rendelkező "mutánsok"?
    Ez miben rontja a sorozatot?

    (azt hiszed, hogy csak te szereted a banánt?) :D

  • cocobanana
    #6426
    Eléggé kezd szar lenni a heroes... 1 évad tökéletes történettel jó volt.Tetszett is ,de most ez a 2.évad, hogy ha "állítólag" Kensei a gyilkos, akkor az egész Heroes egy nagy 0 sorozat. Mivel lerombolja az egész Hiro szálat avval hogy Kensei a példakép meg minden történelmi szereplő... és kb 0 fantáziája van az írónak hogy a 2.évadban Kenseit teszi gyilkossá. Ez kb úgyanaz lenne hogy kiderülne hogy Széchenyi István igazából Adolf Hitler.... Meg a másik szvsz West is lehetne gyilkos mivel mi a francért tud repülni??? Ott van Nathan aki a N1 aki tud repülni erre 2.évadban betesznek egy gyereket aki szintén tud repülni??? Mi ez már... Vagy Kensei képessége regenerálodás.. ott van Claire aki szintén tud regenerálodni. Na mind1 ebből csak annyit akarok kihozni,hogy ha tényleg Kensei a gyilkos akkor nekem itt volt elegem a Heroesból,sztem másoknak is, s felesleges több évadot készíteni mert majd az író megírja hogy Peter a főgonosz a 3.évadban.
  • ancsie18
    #6425
    Öööö... beletöröltem asszem. Nem [vigyor1] hanem
  • ancsie18
    #6424
    [vigyor1] Huhhh... Hát reméljük nem jön közbe semmi...
  • PiszkosFred
    #6423
    Hetfo utan, kozvetlen szerda elott. Ha csak nem jon kozbe valami...
  • bigdadylacika
    #6422
    Mikor lesz már kedd? :-D
  • bigdadylacika
    #6421
    Hosszújjas pompomruha mert hideg van :-D Alul meg miniszoknya.
    (csak viceltem :))))
  • szucsy89
    #6420
    áhh szentabéka
  • ancsie18
    #6419
    Ne haragudj, nem gondoltam, hogy ez gondot okozhat, általában szoktam használni a válasz gombot, de akkor ezentúl jobban odafigyelek erre. Remélem nincs harag.
  • szucsy89
    #6418
    azért mondtam, hogy válasz gombot is kéne használni, mivel az én hsz-em után írta azt hittem nekem írja...:S:S:S na de haggyuk

    más: szerintetek Niki meg fog "gyógyulni"? úgy értem hogy megszabadul majd Jessicától és saját akaratából is tudni fog majd "nagyokat ütni"?:D
    szvsz nem fog, úgy túl átlagos lenne a karaktere...
  • Toodmayne
    #6417
    Szerintem azért nem érted, mert nem neked szólt, hanem bigdadylacika-nak. :) de ez kiderül a második mondatából is.
  • szucsy89
    #6416
    ja, és most látom hogy ha esetleg nem nekem hanem az előttem írónak írta akkor meg a VÁLASZ gombot legyen szíves használni...
  • szucsy89
    #6415
    amúgy meg csak arra írtam hogy egyből bele kell kötni, én nem sokszor szoktam írni (még talán ebbe a topikba írok a legtöbbet)és kicsit idegesít hogy ha írok valamit hosszú idő után akokr egyből így reagálnak rá...ancsie válaszát meg most igazából nem értem...
  • szucsy89
    #6414
    "Ha már nem vagy elég figyelmes, hogy észrevégy ilyesmit, és nem vagy elég szorgalmas, hogy utánanézz"- ezt most mire érted?
  • Toodmayne
    #6413
    Hát én most asszem tök egyetértek veled :D
  • ancsie18
    #6412
    Számomra a pulóverének a karján lévő motívuma teszi/tette egyértelművé, hogy pompomlány-ruhában van, mégpedig szoknyában és pulóverben. Éppen ezért valószínűleg este, vagy ősszel fog ez az esemény lejátszódni, mert ugye most mindenki ujjatlanban van, akkor pedig pulóver fog kelleni. Egyébként Claire Issac korábbi festményén is hasonlóan volt ábrázolva, márcsak ez is indokolhatja, hogy ő legyen. Vagy esetleg más. De mindenképpen nő, mindenképpen szőke és mindenképpen pompomlány ruhában. De ettől még a Sylar és a meg-nem-halt-ám-Sylarrel-vszonyt-kezdő Candice is lehet az. (Na jó, ez vicc volt, ez ellen ugye számtalan ok szól) De tényleg, bárki lehet, csak a felsorolt három feltételnek megfeleljen. De amilyen csavarok vannak a Heroes-ban, totál nem úgy fogunk eljutni a képig, ahogy gondoljuk, szóval amit rajta látunk, az totál nem azt jelenti, amit a jelenlegi felállás szerint jelentene. Erre volt számtalan példa az előző évadban. (Asszem...)
  • BlackShadow
    #6411
    amúgy a festményen lévő hölgyemény lazán lehet estélyi féleségben is.. ala szabadon hagyott váll, és valami 'nyakfedő' :D
  • Zomil
    #6410
    várjá most majd azzal jön h ezek ujjatlanok :DDDD
  • ancsie18
    #6409
    Könyörgöm, ne legyél már ennyire... Ha már nem vagy elég figyelmes, hogy észrevégy ilyesmit, és nem vagy elég szorgalmas, hogy utánanézz, legalább ne légy már ilyen ellenséges, és ne támadd le azt, aki próbál segíteni, és információkat közöl veled/veletek.
    Tessék, itt vannak a Claire új sulijába járó pompomlányok. És itt van a festmény.
  • szucsy89
    #6408
    omg most muszáj belekötni ebbe is?? ezt úgy nem szeretem írsz valami oltást csak hogy írj valamit...amúgy bocs hogy próbáltam magam érthetőbben kifejezni...:S
  • bigdadylacika
    #6407
    Szerintem meg nem pompom ruha. Hol a kép? Valaki felrakná?
  • neoG
    #6406
    ööö, nem Orosz o.? Vörös tér?nem kötekedés, csak nehogy rosszul tudjam.
  • ProGabe #6405
    a szoknya,a ruha ujjának a mintázata,soroljam?(több dolog nincs )
  • magus
    #6404
    igaz, emocionálisan okokból eltorzult a józan világképem amiért megsütötte a srácot
  • bigdadylacika
    #6403
    Hol látsz te a képen pompom ruhát. Szó nincs róla a képen.
  • Shiwo
    #6402
    nem kevered, ő keveri...
  • Kicsikiraly
    #6401
    téker -.- :D
  • Flamer
    #6400
    amúgy én remélem hogy Elle még fog zúzni. keményen :D harcokat akarok! :D

    #6400
  • ancsie18
    #6399
    Akkor lehet a képen Elle, ha ő is beáll pompomlánynak. Éppen ezen okból Niki kilőve.
  • Kicsikiraly
    #6398
    hmmmm nem rossz elgondolás, de nem hiszem.
  • Zomil
    #6397
    könyörgöm a "szöke csaj" és hasonlo kifejezések helyett hivjuk már a szereplöket a nevükön:DDD , a félreértések elkerülése miatt
  • szucsy89
    #6396
    ez most jutott eszembe: és mivan ha a festményen a szőke csaj Elle? (bár nem nagy a vszínűsége:P)
  • PiszkosFred
    #6395
    Es mindezt leszurted 3-4 percnyi szereplesbol, es kb 10 mondatbol :) Ez a Heroes, itt semmi sem az ami elsore latszik, varjuk meg szerintem a kovetkezo reszeket.
  • magus
    #6394
    szerintem ez nem, illik a karakterére, apuci elkényeztetett kis lánya, egy picsa, akit még soha nem vágtak még pofán és akkora szája van mint a ház. szívesen látnám kínok közt megdögleni
  • magus
    #6393
    őő, lehet hogy keverem, de Bob nem a szemüveges csóka aki most Mohinder "főnöke"?

    Engem a színésznő is idegesít vmiért a szőke csaj esetében, azonkívül, hogy nyílvánvalóan negatív a szerepe. Már csak azért is, mert olyan vicces volt hallgatni, hogy ilyen mocskos angolt beszélnek, ez a brit akcentus felettébb szórakoztató sztem.
  • bigdadylacika
    #6392
    Apu azért nekem tetszett :))))