12300
10528995171446015691.jpg
  • miilann
    #6471
  • ancsie18
    #6470
    Már egy néhány hónapja láttam ezeket a képeket. Csak azt nem értem, minek siettek ennyire már az első évadból játékot csinálni, így kb. 3-4 hónap múlva már élvezhetetlen lesz, mert a történet messze túlhaladja.
  • AntiHero
    #6469
    Ha frissítenéd az oldalt akkor nem béka lenne.

    Amúgy:


  • ProGabe #6468
    ott is békák vannak :)

    hihetetlen hogy mindenki,mindenhol ráizgult az imageshack-re,amik már nem bírják a forgalmat,ami ettől függetlenül csak nőttön-nő :\
    ráadásul már régen is egy nagy sz.r volt...
  • AntiHero
    #6467
    Hínnye:D béka áradat bocsi:_D Amúgy HEROES mobil játék:)
    ITT VANNAK A KÉPEK:)
  • Zomil
    #6466
    sok kis sárga béka:D
    talán ezek lesznek a következö részben xD
  • ancsie18
    #6465
    Ajjajjj... Ez mi akart lenni?!
  • AntiHero
    #6464



    Download Link[-128 x 160-] Pixels
  • BlackShadow
    #6463
    gyerekkorában is tudta már a haiti.. ezért rágott be rá az apja :) (képregény)
  • spiduola
    #6462
    Clair + végtagokat növeszt?
  • Shiwo
    #6461
    Claire-ből troll, Nathanból űrhajó
  • spiduola
    #6460
    Az első évadban kit lehetett főgonosznak tekinteni?
    Sylart vagy Lindermannt?
    Ha a képességek fejlődnek, ahogy Matt örege mondta, mi lesz Clairből, Nathanból ...stb?
    Matt már nem csak olvas a gondolatokpan, hanem a telepátiája kétirányú lett.
    Valószínűleg a haiti is fejlődött már, eredetileg csak az emlékeket törölte (gyermekkorában), de mára már más képességeit képes blokkolni.
  • bigdadylacika
    #6459
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És jól látom hogy az primetech paper-ös öltöny rajta?
  • bigdadylacika
    #6458
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dirty Deeds filmet nézzétek meg. Kensei melegít a forgatásra? Kérdés, hogy most jött vagy ebben a ruhában veszik fel a részt.
    http://spoilertv-heroes.blogspot.com/2007/10/behind-scenes-fun.html
  • Shiwo
    #6457
    elő hát.. sose lehet tudni, hogy mit alkotott Petrelli-apuka úgy 15+ évvel ezelött :)
  • light00
    #6456
    féltestvére?
    Jó nagy különbség van köztük, jó mondjuk előfordulhat.

    Mondjuk én azt sajnálom, hogy a képeségek nem hasonlítanak egymásra. Mármint így szülő-gyerek szinten. Pl Niki mint szupererő és DL mint falonátmenés...hát ebből lett az X-men 3ban Bulldozer
    Najó, mondjuk ezt nem lehetne kombózni, de valahogy megcsinlhatták volna sztem, hogy a gyerekben a szülő képességei keverednek.
  • Shiwo
    #6455
    mondjuk az még simán kisülhet, hogy West Nathannak unokatestvére, ne adj isten unokaöcsikéje vagy a féltestvére ,)
  • ancsie18
    #6454
    És lehet Parkman pont azért örökölte egy az egyben az apja képességeit, mert náluk nem volt ilyesmi a családban, nem volt keveredés, ezért tisztán azt örökölte.
  • ancsie18
    #6453
    Szerintem itt hatezgaz pont arra gondolt, hogy nem szülő-gyerek kapcsolatban vannak az azonos képességűek, hanem pl. nagyszüleik testvérek voltak, ilyesmi, tehát távolabbi a rokonság, mert ahogy írta is, "az egyedek ritkán öröklik a szülők tulajdonságait, a nagyszülőkét sokkal gyakrabban"
  • bigdadylacika
    #6452
    Főjó? :)))
  • Toodmayne
    #6451
    de itt az öröklődés csak a annak az öröklődése hogy van képessége, nem konkrétan a képesség fajtája. Claire is a szüleitől örökölte azt hogy van képessége, csak nem ugyanaz. Úgyhogy sztem pl Westnek semmi köze Nathan-hez.
  • hatezgaz
    #6450
    A természetes evolúcióban is úgy van, hogy az egyedek ritkán öröklik a szülők tulajdonságait, a nagyszülőkét sokkal gyakrabban. Ezért irtam, csak rokonnak. Szóval ha öröklődésről beszélünk, nem hiszek a véletlenekben. A Charlie , Monica szituban igazatok van,az nem ugyanaz.
  • Kicsikiraly
    #6449
    sőt még kaito képességét se tudjuk, pedig engem az érdekelt volna.
  • Mincsi
    #6448
    annyi csak az egész, h a családban öröklődnek a képességek, de más formában...
    de engem az érdekelne, h Peter anyjának milyen képessége van...emelegették, h ő is tud vmit, de még 1x sem mutatták, h mi lenne az :\
  • PiszkosFred
    #6447
    Gondoltam en is ra, de ott van Niki+DL, es a fiuk Micah. Skizo powergirl + falonatmaszo apuka utan a kissrac kezratettel gepeket buheral...
  • Toodmayne
    #6446
    Az azonos képességű emberek nem biztos hogy rokonságban állank, Matt és az apja esete csak egy véletlen. Claire regenerálódik, az apja repül, az anyja tüzet csinál. Semmi kapcsolat. Csak most lett egy kivétel. Egyébként Monica képessége az, hogy bármilyen fizika tevékenységet le tud utánozni, és Charlie képeesége pedig emberfeletti memória, szóval az nem ugyanaz,
  • Kojiro
    #6445
    Sztem az egyik legérdekesebb alak a Haiti, csak rendre nem tudnak a képességével mit kezdeni a készitők.
    Pl kitörölhetné bárkiből a rossz emlékeket, amik befolyásolják az illető tetteit a mai napig. Ezzel egy gyilkosból végérvényesen jókisfiút csinálhatna, vagy pl jobbá tehetné az életét azoknak akiket valami nagy sokkhatás ért a múltban és azóta nem tudnak belőle kilábalni, meg ilyesmi...
    Gyakorlatilag bármilyen emberek közötti ellentétek meg tudna oldani és ezzel vége is lenen a sorozatnak :D
  • hatezgaz
    #6444
    Szerintem nincs értelme messzemenő következtetéseket levonni. Én már az egyszerűbbeknél elakadok. Matt és az apjából kiderült, hogy öröklődik a képesség. Ez általánosítható? Ha igen Claire Takezo rokona? Claire hapsija rokona Nathan-nek, vért fognak fertőzni? A Monica rokona az első évados pincércsajnak? (akit Hiro akart megmenteni)
  • Kojiro
    #6443
    "Hiszen mindegyik képesség szuper, csak másra lehet őket használni."
    Hát igen ezen már én is gondolkoztam, hogy miért kell feltétlenül gyilkos képességgel bírnia egy gonosznak? Csak úgy lehet kárt okozni? Itt van pl a Bob gyerek, ha ki akarna baszni az emberekkel, csinálna egy pár tonna aranyat bedobná a világpiacra és abban a pillanatban tönkre is baszna vele mindent. Országok mennének tönkre, nem is beszélve a káoszról, amit kiváltana.
  • ancsie18
    #6442
    Azt én értem, de miért pont az a főgonosz, aki? Pl. Sylar is öl, Elle is öl, aki megölte Hiro apját, az is öl... Mindnyájan rosszra használják a képességüket, ezrté evezzük őket rosszaknak. De mi alapján lesz valaki a "Fő"? Pl. egy vámpíros filmben el tudom képzelni, hogy egy vezért, aki mindenkinél erősebb, gonoszabb, stb. De itt milyen alapon teszel különséget? Hiszen mindegyik képesség szuper, csak másra lehet őket használni.
  • ancsie18
    #6441
    Te aztán tudsz fogalmazni!
  • North
    #6440
    A főgonosz jelenléte gyakorlatilag képregény-alapelem, ennyi a magyarázat.:)
  • trident
    #6439
    Jogos az appelláta. Jobb fogalmat, szót nem találtam, aki (igazad van, akár akik) közt csúcsosodhat a feszültség, ellentét.
    (én is idézőjelben használtam a szót)

    (de definiáljuk a főkonosz fogalmát: az a személy, akitől cifrafosást kap mind a "hero" frakció, mind a cég emberei, e mellett heves libabőr futja el a nézőt)
  • ancsie18
    #6438
    Ezt nem ilyen személyes üzenetnek szántam, hanem amolyan platói kérdésnek, merthogy csomót esett már szó róla, hogy vajon ki lesz A FŐellenség, és nem értem, miért feltételezzük, hogy egyáltalán lesz, és mitől lesz ő fő a többihez képest. Mert ő a leggonoszabb? És mitől? A jók között akkor miért nem kiáltunk ki főjót?!
  • ancsie18
    #6437
    Egyáltalán, én azt nem értem, miért kell főgonoszt feltételezni?! És mi az, hogy főgonosz?! Azt hittem, csak a régi kalandjátékokban volt ilyesmi, és főellenségnek hívták... Eleve, senki se fehér vagy fekete, de még ha mondjuk fekete is, akkor is milyen alapon rangsoroljuk őket? Meg mitől lenne valaki "fő"?
  • Kicsikiraly
    #6436
    "kéne venni vmi nissant."
  • trident
    #6435
    Amúgy molly a tyilkoss.

    Ezt már rég szerettem volna mondani, de nem akartam lelőni a poént. Túl sokat nem pörgök a sorozaton, több kérdés is nyitott. Szerintem még a "főkonosz" szál még azért van homályosítva, mert a fő konfliktus sem tiszta. (az "alapítókon" való bosszúállás lenne az? Netán lesz valami "globális" probléma - mint az első évadban?)
  • BlackShadow
    #6434
    az értelmes találgatások még jók is szoktak lenni, de aki tényleg kurva nagy faszságokba kezd el beleképzelni egy teljesen őrült story-t.. heroes 1. évad vége utáni interjúból rájöhettünk h ez a sorozat nem igényel gondolkodást, mert az megárt a szegény amerikaiaknak :)
  • Seten
    #6433

    Miért? Az öreg Széchenyiről sem tudunk sokat (és ne gyere most "A hídember"-rel), LEHET hogy azóta is él! :)

  • ProGabe #6432
    jó akkor ezentúl így írunk:
    "fúde tökjó hipi szipi rész volt ez,szerintem,őőő,szóval majd meglátjuk oké skacok?nem gondolkozunk,csak bambulunk ki a fejünkből.kéne venni valami nissant" :PPPP

    cocobanana:az,hogy ugyan azok a képességek bukkannak fel,talán nem írói válság,hanem van valami jelentősége is!
    Kensei mióta a megtestesült jóság?csak Hiro szemében az.neked az miért baj,hogy egy olyan szereplő lenne a főgonosz,akit az első évadban csak egy mesealaknak hittünk?

    "Ez kb úgyanaz lenne hogy kiderülne hogy Széchenyi István igazából Adolf Hitler...."

    miért is?vagy mi van?Kensei-ről semmit sem tudunk,LEHET hogy azóta is él,LEHET ezalatt a 400 év alatt egy kissé elege lett a jótétlélek-figurából^^

    pont ez lenne az igazi fordulat!Hiro arra sarkalja hogy jó legyen,ezalatt megismeri az igazi erejét,és az felülkerekedik rajta