12300
10528995171446015691.jpg
  • szucsy89
    #6511
    nyahhh lejött, nézem
  • Hoz_Hun
    #6510
    Én pont fordítva vagyok vele. A második évadod frankó pörgősnek találom. Szerintem kétszer olyan jó mint az első volt, legalábbis eddig.
  • Zomil
    #6509
    ahh örök hálám:) elöször megijedtem mert jött kb 15-tel aztán meg felpörgött 150-re szoval most jön lefele rendesen:D
  • Gerbill
    #6508
    Nekem eddig ez a második évad egyáltalán nem tetszik az előző részben a Matt-Nathanpáros részei tetszettek, a többieké nagyon unalmas volt, esetleg még Sylar. Az első évadnál el sem tudtam képzelni, hogy nem töltöm tovább, de itt, már nagyon felhígult a sorozat. Meg az se nagyon jön be, hogy már lassan 10 szálat vezetnek, szinte nulla összefüggéssel.
  • ProGabe #6507
    köv rész promok

    USA

    KANADA

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megfordították,kicsit átírták a százalékot!most 7 maradt meg!mekkora már!!
  • light00
    #6506
    mininova.org ahol kicsit későn, de biztosan fenn van. És jól is jön. Persez a legjobbak a jelszózott meghívásos okosságok.
  • Zomil
    #6505
    ilyet még nem kértem, de most ahonnan eddig szedtem a részeket onnan most nem tudok:(
    pls mondjatok egy oldalt v torrentet ahonnan jól jön
    elöre is köszi
  • Tatyla
    #6504
    ez milyen telefonra van mert a 6234-esemen elég pindurka a kép?
  • ProGabe #6503
    elvileg az ötödiken a mai részből van egy jelenet

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Claire halottan fekszik a lépcsőn


    a hatos mondhatni egyértelmű.kérdés,hogy a 7-es,8-as mennyire kapcsolódik.ez a két kép a legérdekesebb,meg persze a rész végén ami volt :)
  • ProGabe #6502
    talán egy kicsit jobb minőségű képek

    katt
  • burki6
    #6501
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Snapshotok a festményekről:
    Az 1.-n, mint tudjuk Kensei van,
    2-5ig nem lehet tudni a sorrendet, filmbeli előfordulásuk szerint:
    2.
    3.
    4.
    az 5.-ről nem mutatnak közeli képet, ez ProGabe képén a bal szélső (talán egy autó van rajta?)
    6.
    7.
    már ismert 8.
  • ProGabe #6500
    fú de biztos vagy a dolgodban :P

    kb. ezt akarták elérni,hogy ne tudjuk biztosra a kettő közül melyik fog bekövetkezni
  • danikarate
    #6499
    Szerintem igen! Mióta megy a 2. évad Kenny mindig még aznap megcsinálta. Vagyis 18:00 körül kész lesz szerintem!
  • Picizöldfül
    #6498
    felirat kb holnapra fent lesz?
  • danikarate
    #6497
    Csak be van neki kötve vagy mi! Nézd meg jobban!
  • danikarate
    #6496
    Itt fent vannak a képek: http://heroeswiki.com/Series_of_eight_%28painting%29
    Gondolom lesznek jobb minőségűek is!
  • rtfmZoli
    #6495
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A vírus mutálódott, nem Maya az oka az emberiség kihalásának.
    Ja a Sureshes festménynél{7/8-as festmény 38:49-nél}, ahol pisztolyal lő, ott műorra van a dokinak.
  • Hoz_Hun
    #6494
    De legalább már pontosan tudjuk Sayler szándékait. Nekem a második általa vázolt variáció jobban tetszik. :)
  • ProGabe #6493
    kiégette a zárat?csak bemelegített rajta,utána elfordította.

    06:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tényleg eljátszák újra az s01-et,csak más felállásban???igen,ezt most kérdezem,és reménykedem hogy lesz benne olyan csavar,ami miatt nem fogjuk ezt mondani :\

    Bob hirtelen milyen jó fiú lett,Kensei meg milyen kis keciek,ahogy írtam nemrég:"valami történhetett,amitől megváltozott és gonosz lett".ha jól vettem ki,az egyik képen Hero-val kardoznak!


    A KÉPEK,egyenlőre ez van,majd biztos lesz HQ cap is
  • light00
    #6492
    Én az 5. résszel kapcsolatban még azt nem értem, hogy Elle kinyírta az ír srácot. De minek égette előtte be a zárat? Ha kifaggatta volna, oké, de így meg miért? és hol ment ki? Sok értelme volt :DDD
  • Shiwo
    #6491
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    alakul a dolog...a jövőt elnézve vagy Maya alkotott, vagy Syler..azt is eltom képzelni, hogy Syler kifingatja Alejandro-t, mire Maya kissé bepöccen, s ennek a város látja a kárát..Noah is kezdi visszanyerni a régi formáját :) ....a Híró-szálban sok új dolog nem történt, várható volt, hogy valami ilyesmi sül ki a dologból..mondjuk a csaj apja tök ismerős..nem ő jáccotta Shan Tsungot a Mortal Kombat filmben ? :P (az elsőben) .. ahogy Claire meg West megszivatta a kis szőke 3,14csát, az meg a beszteszt :)... majd valaki kiprintscreenelhetné a festményeket, hogy jól kitárgyaljuk őket :)
  • ancsie18
    #6490
    Hülye kérdés, hülye válasz...
  • ScarY MAN
    #6489
    mekkoramár...nem is tudtam hogy te ekkora humorista hireben allsz (-.-)
    jajj bocsi...csak elfelejtettem nevetni de eskuszom fogok...(*****)
  • Hoz_Hun
    #6488
    Nem! Ezt most kihagyják. Az S1 össze részhez készítettek, meg az S2 eddig leadott 5 részéhez is, de ehhez nem fognak. Felirat csak rögtön a 7. részhez lesz. Ehhez semmiképp sem.
  • Flamer
    #6487
    gondolom.
  • ScarY MAN
    #6486
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Heroes.S02E06.HDTV.XviD-LOL ... ehhez lesz felirat nem?
  • Shiwo
    #6485
    beztos telekinetikus erővel felemelte magát..
  • szucsy89
    #6484
    amúgy szerintetek Petert megtalálja a cég? vagy Elle? lehet, és beviszik, és onnan szökik majd meg, Mohinderrel együtt...
  • light00
    #6483
    Jah, majdmeg előbb-utóbb kihoznak egy Mortal Kombat szerű kis bunyős lolt is :D
    Leszek Hiroval, leteleportálom az ellen nyakáról a fejét és nyertem GG
  • Kicsikiraly
    #6482
    felugrott? (ilyen mobil játékokba mindíg nagyokat ugranak.) vagy mittudomén :D lehet h a 20. rész ^^
  • LasDen #6481
    és Sylar mit keresne a levegőben????
  • Shiwo
    #6480
    ha jól veszem ki, akkor Peter és Syler küzd 1mással, Syler a levegőben és épp valami nagy fémtornyot akarnak 1máshoz vágni..
  • burki6
    #6479
    A 2. kép mi akar lenni?
  • ancsie18
    #6478
    Igen, jól vetted észre, de ezt anno én is jeleztem a fórumon, miután láttam ezeket a képeket.
  • Tmac
    #6477
    Sajna nem megy a samsung telón :S
  • bigdadylacika
    #6476
    Megnéztétek a Kensei-es videót?
  • Kicsikiraly
    #6475
    amugy 1. kép az lol :)
  • Kicsikiraly
    #6474
    na jól vettem észre még régen h dns jel :)
  • ancsie18
    #6473
    Szóval hogy játék közben nosztalgiázhatsz?
  • ProGabe #6472
    pont ezért!így már a második évad alatt "játszhatsz az elsővel"