12300
10528995171446015691.jpg
  • Gumbo
    #6952
    BSc-s papírért most tanulok
  • ProGabe #6951
    érdekes,én pl még sosem izzadtam bele egy lottószelvény kitöltésébe sem,mint ahogy az sem aki megnyerte,és mennyi mindent elért vele...

    ez de szar hasonlat volt :D a lényeg hogy ilyen sz.r bsc-ből nekem is van ám három.neked biztos 5 -.-
  • Shiwo
    #6950
    passz, nem tom az milyen...én csak bemásoltam wikiről, hogy programozó..
  • Gumbo
    #6949
    BSc diploma... hogy oda ne rohanjak. Azt nem nagy műsor megcsinálni
  • Pharaoh
    #6948
    A vészhelyzet is így van a szereplőkkel csak lassabban haladnak vele.
  • ancsie18
    #6947
    Óóóó... Bocs a sok helyesírási hibáért. Nem vettem őket észre.
  • ancsie18
    #6946
    Hát igen sajnos eléggé túlzásba esett az író ezzel a sok szereplővel. Az meg végképp hülyeség szerintem, hogy morzsolódjanak le a régiek és jöjjenek újat helyettük. Akkor mégis mi tartja össze a sorozatot? Persze nem kérdés, hogy sajnos Peternek, Hironak és Sylernek nem sokáig lehet maradása, mert az ő képesséig túl sok mindenre jelentenének megoldást. De az is elég meggondolatlanság volt, hogy jött egy csomó új hős, a közönségnek nem tetszett, most akkor valahogy gondolom leépíti őket Tim Kring, de akkor meg úgyhomd elveszítik a történetben azt a funkciójukat, amit az író nekik szánt később. Pfff... Nem jól van ez sehogyse...
  • ancsie18
    #6945
    Szerintem ezzel a kis vigyorgós okostojás fejével akár 10 évt letagadhatna.
  • macselek #6944
    32 éves
  • ancsie18
    #6943
    97-ben?! Akkor ő se mai csirke...
  • Shiwo
    #6942
    "A Brown Egyetemen szerzett BSc diplomát programozó matematikusként 1997-ben. "
  • winnie
    #6941
    vendégszereplő egy olyan sorozatban, ahol a főszereplők is keveset szerepelnek.
  • Szolnokboy1
    #6940
    animátor inkább, de lehet h a "hello"-t is ki tudja iratni
  • Shiwo
    #6939
    nahja..tom, hogy programozó :D
  • macselek #6938
    Azt azért meg kell jegyeznem, hogy a Hirót alakító színésznek (Masi Oka), 180-as IQ-ja van. Szóval igen jól játsza a hülyét:D
  • ancsie18
    #6937
    Hát amúgy ezt az Elle-t meg amilyen nagy hírrel beharangozták, hogy szerepelni fog, nem sok vizet zavart még, szerepelt összesen vagy 3 percet...
  • ancsie18
    #6936
    Az lehet... DE lehet pont azért szeretjük őket... Nem lehet mindenki olyan kis zseni, mint Micah. Még az a szerencs, mert ő pl k*rvára idegesít azzal a bárgyú öntelt mosolyával...
  • Shiwo
    #6935
    meg bárhogy is szépítjük a dolgot, Híró és Ando nem tartoznak az okosabb szereplők közé
  • Shiwo
    #6934
    simán.. elvakultan hitt az általa csodált hősben..össze is passzol a csajjal, annak az nem tünt fel, hogy mikor "kensei" megmentette, akkor ázsiai szemekkel rendelkező, alacsonyabb illető volt vele a fák alatt..
  • ancsie18
    #6933
    Én amúgy egyetlen nagy dolgot nem értek jelenleg a Heroes-ban. Hogy nem jött rá Hiro, hogy Kensei sohasem volt az a hős, akinek ő hitte, hanem valójában ő maga csinálta azokat a dolgokat, amikről gyerekkorában hallott? Ő volt saját maga beteljesületlen álma...
  • ProGabe #6932
    szerintem ERRŐL a képről van szó.

    ugyebár hatalamas SPOILER.bár szerintem csak most látjuk/hisszük annak,hiszen még bőven fognak huncutkodni az idővel :) tehát majd amikor ezt nézzük,lehet hogy közben tudni fogjuk:ez nem így történt/fog megtörténni

    ezzel együtt nem örülök hogy belefutottam,úgy látszik van ahol nem tudják mi az a linkelés.aki regelve van port-on,csessze már le a gyereket a nevemben is!
  • Seten
    #6931

    Itt keresd ki a Heroes-t, ott lesz. (már nem akarok itt próbálkozni vele :)

  • ancsie18
    #6930
    Na, akkor nem kapok linket?
  • Kicsikiraly
    #6929
    :D nálunk angolon volt egy olyan mondatfordítás, hogy a cég egy hotelt épít ide. és már kerestem heroesban hogy mikor lesz a hotel aztán leesett hogy azt nem is heroesba láttam :D
  • Mincsi
    #6928
    Annyira összekavarodok a pb és a heroes nézése közben :D
    Az egyik csávó, az ír tesók közül az áruló játszott a pb-ben is aztán a pb-ben is van szó A cégről...stb.
    Komolyan már úgy néztem őket, h belefájdult a fejem :D
  • LasDen #6927
    látszik, de azzal nem forulhat elő, hogyha nem akarod látni akkor is látod...... :D
  • Shiwo
    #6926
    mondjuk link meg mintha spoilerben is látszana, de lehet, hogy tévedek...
  • macselek #6925
    Előfordul:)
  • Shiwo
    #6924
    tényleg..sorry..fáradt vok :)
  • macselek #6923
    A kép linkjét kérte.
  • Shiwo
    #6922
    sztem spoilerbe nem lehet képet tenni, max url-ként linkelni...
  • ancsie18
    #6921
    Valaki tegye már be nekem spoilerbe a kép linkjét, mert nem értem, miről beszéltek. :S
  • Kicsikiraly
    #6920
    hát azért azt én sem gondoltam komolyan h büntipontot adnak azért h nem tudott vmiről. : (
  • Flamer
    #6919
    képet szurtál be nem linket..

    amúgy mejik volt az aki spicli volt? mer.. omfg. ezé szavaztatok neki büntipontot? mennyetek már.. szánalom :C
  • Flamer
    #6918
    ha nathan lenne a fémdobozkába akkor ottlenne peter.. :D nem?:D wazze. :D

    #6913: de már tuggya.. :|
  • Seten
    #6917

    Nyugodtan. Megérdemlem. (így elb..ni vmit)
    :)

  • Kicsikiraly
    #6916
    modikat esetleg megkérhetjük, de akkor büntipont is jár érte.
  • Seten
    #6915

    Fekete nadrág/szoknya stb lehet rajta. :)

    Amúgy nyugodtan törölje valaki a képet ha tudja.

  • Seten
    #6914

    A spoiler tag-be akartam a linket de ez lett. Sajnos.

  • macselek #6913
    Ő azt se tudja ki az a Nathan:D