12300
10528995171446015691.jpg
  • ScarY MAN
    #7313
    mondjuk jo... logikus hogy fognak felbukkani...mivel ellettek adva a kepei es mindig festett ujakat.. de akkoris :D
  • MrSpock
    #7312
    Ja ahhoz képest,hogy már régen meghalt,mindig bukkannak fel képei:-)
    Főleg,hogy időrendben későbbiek,mint ahogy történt,pedig ugye forditvalenne logikus:-)
  • ScarY MAN
    #7311
    de miszter iszák mendez mennyi képet festett már? xD fogadjunk még fognak jonni uj kepek xD
  • MrSpock
    #7310
    A festmény jóvolt,hisz Mohinder van a képen elsütött fegyverrel,és utánna a másikon meg Noah fekszik,háttérben Claire-ék.Ezt a képsort nézed nemvolt köztük dulakodás.
    Tehát végülis stimmelt a kép szerintem,most megnéztem a jelenetet,és ha megállitod megfelelő pillanatban akkor jó a festmény.
  • MrSpock
    #7309
    De nem is erre értettem,engem sem zavarnak,csak sokan ha nem spoilerben irsz már leszedik a fejed.Hisz szive joga idejönni bárkinek is,de vállalnia kell esetleg találhat olyat amit nemszeretne tudni.
    persze aki meg írja,az húzza megmagát,és spoilerezzen.
    Mondjuk nemtudom ki,hogy olvas,de ha mondjuk nincs elrejtve,óhatalanul elolvasom,hiába van odairva elé,mert akkor már látom.
    De ez az én problémám,vagyis nem mert én elolvasok mindent,ha láttam,ha nem:-),mert érdekel.
  • szucsy89
    #7308
    ja, amúgy eszembe jutott valami...az a festmény amelyiken Mohinder lő, nem vált valóra...mert azon elsült a fegyver, füst jön ki a csőből...valójában is elsült, de már dulakodtak, szal semmiképp se jöhetett be...a képsorozatból tehát az egyetlen festmény ami nem volt igaz.
  • szucsy89
    #7307
    nem vagy kizavarva, de ha bejössz akkor vállald a következményeket...addig semmi értelme bejönni még nem láttad az új rész, hiszen úgyse tudnál hozzászólni a commentekhez akkor meg? másról meg nem valószínű hogy beszélgetünk egy Heroes topikba...ezért fórum
  • MrSpock
    #7306
    Iggen:-)
    A részeket egyébként énn is ha lehet az adott napon,de volt,hogy vártam 1 hetet,és kettőt néztem.De addig is rendszeresen olvastam a topikot.
    De tényleg az ember ha nemkívácsi rá,vagy nemakar eszmétfuttatni akkor mondjuk minek néz,és olvas bele egy topicba amikor tudja,hogy spoileres,és az adott hetin kívül nemsokminden van,vagy az persze kapcsolódik az aktuális részhez.?
    Mondjuk csütörtöktől nemkellene spoilerezni,mert tényleg az egész hét ebből állna.Sőt lehetne hogy csak csütörtöktől lehessen egyáltalán írni ide!:-)Aki addig nemlátta vessen magára ha bejön,és megtud ezt-azt.:-)
    Vagy nyitni kellene egy Heroesspoilertopicot:-)
    Azért a soriról is legyen szó:
    Szal nemtudom,hogy végülis ki a jó,vagy a rossz.lehet alapjában a cég sem az,csak más eszközöket használnak egyes dolgok elintézésére.Mert van egy magasabb cél előttük.Mint ahogy Noah is ezeket használta amig alkalmazásban állt.Sőt ugye kiiktatta az odesszai embert is.
    Ki igazából ennek a mozgatórugója.És mondjuk Adam(Takezo)mit is akar valójában Peterrel.Biztosan lesz még érdekes fordulat.Egyre jobban előjönnek a képességek,és persze velük a konfliktusok.
    Sok kérdés van még,és sok szál.És tényleg nemártana már ha fogynának kicsit a hősök,bár lehet egy végső ütközetben elhullanak majd páran.
  • ancsie18
    #7305
    Ismétlem, engem alapvetően nem zavarnak a spoilerek, sőt, el is olvasom őket, de azért nehogy már ki legyek zavarva, amíg meg nem nézem az új részt. Na.
  • trident
    #7304
    Én dohányzom, de kimegyek. Akkor most írhatok spoilert?:)

    Ancsival ellentétben én általában megnézem hamarabb az aktuális részt, majd a barátnőmmel is, aki mindig piszkál ezért...^^

    Jó a mostani rész, ez a ritmus kell. A Bob apukás/cég kavarás már-már túlzás, de legalább van jópár elvarratlan szál, szóval csak így tovább!
  • BlackShadow
    #7303
    ezért kell betiltani a dohányzást
  • MrSpock
    #7302
    Bírom,hogy mindig vita folyik a spoilerezésről.Persze nemnagy dolog eléírni,vagy keretbe rakni.
    Én speciel míg töltöttem elolvastam az összes spoilert,és ugyanúgy végigizgultam a részt mintha nemolvastamvolna.
    Nemtudom minek ekkora nagy feneket keríteni neki.
    Ha nemakarom tudni akkor mondjuk nemjönnék ide,legalább 2-3 napig.
    Ennyi erővel tényleg egy filmelőzetest sem szabadna adni,mert spoileres.
    Mindent spoilerban kell írni,és így tök király topik nem,és mire végérejutsz,már jön is az új rész.Nem ördögi kör?
    Ez olyan mintha egy nemdohányzó menjen ki ha rágyújt valaki.
  • BlackShadow
    #7301
    így gondoltam :) tudom mi van vele.. épp ezért hiányolom, hisz így elég sok befolyása lett a dolgokba ..

    szerk: jajj már megint mennyi meggondolatlan baromságot írnak egyesek :D
  • Shiwo
    #7300
    gyere te is úgy a fórumba 4 nap után, hogy 500 új üzenet van...
  • ancsie18
    #7299
    Ebben igazad van, és én viselem is a következményeket. Én azért jövök ide, mert nem bírom kivárni, mire nekem és a páromnak is alkalmas az időpont, hogy megnézzük. :P És mert mint mondtam, kíváncsi vagyok az egyéb fejleményekre is.
    Nem is ezzel van a baj, hanem hogy ilyen kategorikusan elzavarja azokat, akik még nem látták, és hogy teljes képtelenség mutatkozik részéről a spoiler használatára. Aminek a használata pedig (tudtommal) közös megállapodás ereménye.
  • winnie
    #7298
    márpedig, aki nem kíváncsi spoilerre, az ne jöjjön fórumba, mert nyilván mindenki a részekről beszél.

    ha bejön, viselje a következményeket.
  • ancsie18
    #7297
    Figyelj csak. A Tv-n is van kikapcsológomb, mégsem lehet benne bármit mutaogatni, mondván, kapcsolja ki, akit nem érdekel. Ez nem így működik. Én spec lassan töltök, ma reggelre jött le. Ha ilyenkor már van is felirat, akkor sem biztos, hogy ráérek ma megnézni. Tudod nem mindig csak ezzel foglalkozik az ember. De ettől még nem érzem úgy, hogy péntekig ki kellene magamat zárnom a fórumból, mert gyakran nem csak az aktuális részről, hanem más érdekességekről is van szó, amiről szeretne mindenki (legalábbis én) idején tudni. A tv2-s topikba nem megyek át, mert ők még el sem kezdték a második évadot. Miről beszélgessek velük?! Ne legyél már hülye légy szíves, szerintem két spoiler jelet már csak be bírsz illeszteni. Ha meg nem, akkor inkább te ne gyere addig ide.
  • TommyC
    #7296
    jajj te (:

    hát csak erre jók a nők?.....
  • spidey91
    #7295
    bocs
    töbet nm fordul elö sorry
  • Shiwo
    #7294
    a spoiler-t nem ismerőkbe is kéne kicsit nyomni Claire vagy Takezo véréből, hátha a hülyeséget is gyógyítja (feltámasztja az elhalt agysejteket...)
  • trident
    #7293
    Komolyan?^^
  • Shiwo
    #7292
    miértnem mindjárt brutálnagy betükkel irod ki, ha már a spoiler-t nem ismered -.-
  • ancsie18
    #7291
    Hogy te mekkora paraszt vagy...

  • Shiwo
    #7289
    úgy van ez, hogy írói sztrájk van...nem tudjuk mennyi szünet lesz..ha ma megegyeznek akkor nem sok, ha csak márciusban egyeznek meg, akkor sok..nem lehet tudni, hogy mikor jön a folytatás..
  • ancsie18
    #7288
    Ráadásul amennyi idő alatt leírta, hogy "Na már szerda van, így nem szpojlerbe írom:", annyi idő alatt már spoilerbe is tette volna. Én se láttam még... :S
  • spidey91
    #7287
    akkor ezek szerint már csak 10 és 11 neg 12 epizod azt ennyi volt a második évad? és mennyi szünet lesz?? vagy hog is van ez????
  • Shiwo
    #7286
    Mohi átesett a ló túloldalára..jót akar, a rossz eszközeivel.. (Arthas is így kezdte ) Matt szintén, hisz a végén láthattuk, hogy ott figyel a csaj neve a képen, ergó csak kisajtolta a nevet Petrelli-mamából..azon filózok, hogy Noah lehet nem lesz szemüveges ezentúl, hisz a regenerációnak mindenét helyrekéne hoznia optimális állapotba.. SPOILEREBB /előzetessel kapcsolatban/ Peter VS Hiró tényleg érdekes lehet..sztem Hiró 1szerüen azért támadja le, merthogy Takezo-t segíti..akit meglőnek "nagyágyúval" (különben miért repülne 2 métert mielött becsapódik a kocsiba) az sztem Takezo, legalábbis belassítva szőkének tűnik..megha jól látom, lesz egy Claire VS Elle bunyó is ? (szintén érdekes lehet, mert Claire jól bírja a fájdalmat, ergó Elle megint jól megszívja..meg mintha Sylarnek is behúzna valaki..tán Maya , utána meg mintha Alejandro kenné fel a falra..
  • Shiwo
    #7285
    sztem meg továbbra is adni kéne 1-2 napot azoknak, akiknek lasabban jön le a rész, vagy a feliratra várnak.. sztem kikéne egyezni 1 olyanban, hogy amikor kijön a felirat, aznap és még másnap spoiler (mert általában este jön ki), de utána már nem kell spoiler..felirat többnyire kedd este van, tehát csütörtöktől nem kéne a spoiler..
  • light00
    #7284
    Na már szerda van, így nem szpojlerbe írom:
    Mohinder erősen rohadék lett, remélem megér a cég ennyit, habár eddig sem volt a kedvenc karakterem. De viszont tényleg kicsit kavarodva vagyok a céggel, nem igazán értem mit akarnak, meg hasonlók :\
    A Peter szálra viszont most nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz velük. Csak egyezzenek már meg az írókkal :SS
  • Shiwo
    #7283
    1. #7279
    2. Claire nem is Noah vérszerinti lánya, csak nevelt lánya
    3. Noah is megmondta a cégszabályzatot..egy közüllük (szuperképességes), egy közüllünk (normál ember)
  • stargatelost
    #7282
    csak egy kósza kérdés: Ando miért nincs benne a bannerban? :)
    azért lenyomott egy évadot, és még most is jelen van :)
    csak észrevétel volt...
  • Adi
    #7281
    Szerintem is Claire. Volt esze Bob-nak.[gondolom]. Azt nem tudom, h esetleg Bob láthata Noahról a képet [ami a bannerba van]?? Nem tudjátok?
    Végre ezt a Maya-t nem erőltették. Bár Monica nem volt azt sajnálom.
  • Adi
    #7280
    Mhh kicsit kivan éhezve. Tök mindegy neki, h Peter vagy Mohinder.. khm.. f*sz f*sz.
    Lehet még a Hiro fater is bejönne neki!:D
    De az biztos, h kisebb-nagyobb áramütéssek elszenvedése árán is sokan elkapnák:)))))
  • Flamer
    #7279
    hát te nem vagy normális :DDD
    Noahnak semmi cucca nics. egyszerűen vért kapott.. nem láttad hogy csöpögött bele a vér?:D vagy kler (szerintem az) vagy adam vére volt.- de tutti hogy vérvolt. :D
  • Adi
    #7278
    megkell nézzni az új részt.... :)
    Ennyi volt a tény állás a múltkori spoiler vs. nem spoiler vitából.
    Ez a topic az NBC-s topic, és nem a TV-s. Van tv-s is.....
    Tehát itt már hétfőn lehet beszélni és kitárgyalni a sorozat új részét.
    Én pl: akkor jövök be ha már megnézztem.
  • gabi89
    #7277
    Hát durva rész volt most néztem meg :)
    Suresh r*hadjon meg

    Amúgy Noah "feltámadására" két 5letem van:
    Az első az,hogy mi van ha neki is meg van az a képessége mint Claire-nek.Tudom,hogy nem az igazi apja de akkor is Noahnak elég nagy szerepe van a sorozatban szóval simán elképzelem.A másik pedig úgye az amit már mondtatok,hogy Adam vérével...

    Amúgy nekem az is feltünt,hogy Elle kezdi utálni Bobot (az apját) mióta Noah beszélt neki arról,hogy mit tett vele ez a Bob fickó.
  • TommyC
    #7276
    de ez az Elle nagyon ari egy csaj:P
  • TommyC
    #7275
    kicsit spoiler-e vagy?....
  • Adi
    #7274
    Fhuu már megijedtem, h Noah-t kiiktatják a sorozatból!:D:D
    Ez jó rész volt tényleg.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mhh.. mondjuk azt sejtetem, h Takezo löki le Hiro fatert.
  • Shiwo
    #7273
    kábé soxor elvolt mondva, hogy 11+4+nemtomhány részes fejezetekre volt tervezve az idei évad..tehát egy 11 részes, majd egy 4 majd egy maradék..csak az írók jelenleg sztrájkolnak holywoodban, és így lehet nem lesz semmi a 2 másik fejezetből..