12300
10528995171446015691.jpg
  • precision
    #7353
    előző évadban mikor le akarja lőni Sylart akkor már lőtt...nézd meg képkockánként vagy állítsd meg annál a jelenetnél mikor lő... egyértelműen látszik hogy fejre céloz
  • precision
    #7352
    nem biztos hogy olvasod ezt mert -favoltál de hátha

    PB topikban is ez van, ott érdekes módon elfogadták. Nem mondta senki hogy nem írhatsz...tanuld meg értelmezni a dolgokat. Írhatsz, csak spoilerezzél. Ennyi. Node nekem mind1. Bye.
  • magus
    #7351
    ha megjelenik kedden a felirat akkor csütörtöktől írhatok csak?

    amúgy -fav, ez egy hülye ötlet, aki nem képes felfogni hogy ne jöjjön be amíg nem látta az új részt annak nem kéne neteznie, én sem pofázom hogy elvág a teherauto mert kiallok az m0-sra, csak mert senki sem mondta hogy nem tehetem
  • Shiwo
    #7350
    látom nem vetted le, amit írtam.. szted Mohinder hányszor lött pisztolyból ? sztem 1szer se.. gőze nem volt az egészhez, ahhoz meg pláne nem, hogy mekkorát rug vissza a pisztoly.. úgy, hogy először lött életében, már az se kis teljesítmény, hogy egyáltalán eltalálta Noah-t 5-6 méterről, nemhogy még célzottan találja el..
  • precision
    #7349
    ha csak meg akarta volna állítani lábon lövi, ehhez képest a feje kicsit feljebb van... én sem értem Mohindert amúgy, de nem azt mondom hogy baj hogy így tett, csak ebben a logikátlan dologban van valami igazság
  • Shiwo
    #7348
    sztem nem a fejét célozta, csak mivel "rutinos" célbalövő, így sikerült..
  • precision
    #7347
    pedig úgy írtam először, és így néztem rá hosszasan, és átírtam erre, mert nem nagyon tetszett :) rosszul tettem ezek szerint

    köszi, te biztos jobban tudod, visszaírom :)
  • ancsie18
    #7346
    Hát... ööö... tényleg csak építő jelleggel (ha már magyar tanár néni leszek ): nem 'napjáig', hanem napig, mert a birtokos szerkezet birtokosa ugye az 'aktuális rész'. a birtoka pedig a 'magyar felirat', nem pedig a napja, tehát helyesen:

    SPOILER használata kötelező az aktuális rész MAGYAR feliratát követő napig!
  • precision
    #7345
    nem tudtam tömörebben megfogalmazni a lényeget, szerintem érthető, de ha vkinek építő jellegű hozzászólása van hogy hogyan kéne átírnom, az szóljon nyugodtan

    mostantól meg fejjezétek be szerintem ezt a spoiler kérdést, kijön magyar felirat, másnap éjfélig mindent spoilerbe írni, aki nem így tesz annak törlöm a hsz -ét... (sokadik eset után még patkány is leszek és szólok winnie -nek :P)
  • Kanál
    #7344
    nem
  • Toodmayne
    #7343
    szerintem jó ötlet.
  • juve1127
    #7342
    SPOILER! ez most spoiler?
  • zorden
    #7341
    Egyaltalan nem kellett volna lonie, sot, idaig el sem kellett volna jutnia. Legalabbis nekem, logikatlan a tortenet.
  • precision
    #7340
    ha gondoljátok beírom a banner alá azt ami PB topikban van és akkor lehet mutogatni rá hogy te kis buta nemlátod mivan oda írva
    hm?
  • juve1127
    #7339
    Szerintem meg nem lehet semmit másképp csinálni, mert az a jövő....Noah mostmár ugyanugy sérthetetlen mint claire?
  • N1ggA
    #7338
    Szerintem lőnie kellett, az egyetlen dolog amit máshogy csinálhatott volna, az az, hogy nem a fejét lövi.
  • zorden
    #7337
    A vegen Mohinder cselekedete annyira logikatlan, az eloeletebol nem kovetkezo volt, hogy bosszant, amiert ilyen egyszeruen eljutott idaig. Elfogyott az irok fantazaiaja? :-(
  • drowns41
    #7336
    Jajj istenem de unalmas már ez a spoiler nemspoiler. Aki fontos infot akar írni az úgyis odaírja, aki meg még nem nézte meg az aktuális részt úgyse nagyon jön be addig. Ha bejön akkor meg óvatosan olvasgasson. ennyi
  • light00
    #7335
    ÉS szerintem a szpojler vitát zárjuk le azzal, hogy ez
    NEM a PB és NEM a LOST topik,
    és nincs kiírva a bannerbe, hogy szpojlerveszély,
    TEHÁT mindenkit kérnék, még akinek nehezére is esik, hogy kedden, és szerdán, legalább estig, legyen szíves spoilert használni. Köszönöm.
    Nem parancsolgatni akarok, de annyira felesleges már a flém ezért, nem szakad le senkinek a keze azt a néhány karaktert beírni a szövege elé, és ennyi jóindulat legalább legyen bennetek.
  • joshua
    #7334
    De sztem akkor is a meggyőzés a képessége:D Csak sztem kell hozzá neki testi kontaktus is....ha jól emlékszem mindig hozzáért a másikhoz amikor csak úgy beleegyezett abba amit ő akart:D
  • light00
    #7333
    [spoiler] Nathan már párszor mintha említette volna, mikor a képet bámulta, de nekem valahogy az első évadból cseng ismerősnek...de lehet csak én kombinálok :\
  • magus
    #7332
    amúgy az, nem?
  • Kanál
    #7331
    ebből is látszik hogy petrelli anyu képessége nem a "meggyőzés" -.-
  • szucsy89
    #7330
    szvsz utána ragasztotta rá, tehát kiszedte az infót Petrelli mamából...
  • kirol
    #7329
    Biztos diszlexiás!
  • atomboy
    #7328
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az elejen kerdojelek halmaza volt hozza igazitva, ha nem vetted eszre.
    Utana kerult ra. Valahonnan ismeros az a nev, de nem jovok ra, honnan.
  • N1ggA
    #7327
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Te most ez hogy van, Matt próbálta kideríteni, ki az a vörös nő a térképen, közben a fotóra végig rá volt ragasztva, hogy Victoria Pratt, vagy kiszedte az információt Angelából és utána lett ráragasztva?
  • Toodmayne
    #7326
    És mér lenne Elle anyja? :D
  • Kicsikiraly
    #7325
    se Benettnek se a feleségének nincs képessége. vagy kinek a feleségéről beszélsz?
  • pepi024
    #7324
    már azt hittem hogy claire apja meghal. de a véréval megyóyították.
    ez volt az eddigi legjobb rész. kár hogy hiro apja meghalt
  • ProGabe #7323
    ha végig nézted,tudod hogy nem írják ki.és kinek a felesége gondolsz?
  • Bucser
    #7322
    Bazz kúrva jó volt a mostani rész:)

    (csak most volt időm megnézni)

    BTW:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Imádom Noah karakterét sajnálnám, ha kiírnálk a sorozatból. Kíváncsi vagyok mire képes a felesége. Szerintem ő is valami tömegpusztító csajszi. Bár lehet, hogy ő Elle igazi anyja:)
  • atomboy
    #7321
    En is ugy vagyok a dologgal. :)
    Altalaban meg este megnezem, addig alig 50 hozzaszolas van, es nyugodtan vegig tudom olvasni.
  • bigdadylacika
    #7320
    Én pl nem jövök ide amig nem néztem meg a részt. aki meg igen az magára vessen
  • Kicsikiraly
    #7319
    szvsz spoiler kérdés: kedden még kell, szerdán már nem kell spoiler.

    ez a szünetes kérdések meg idegesítenek. miért nem tudtok visszaolvasni?

    vki írta hogy zavaró h csak 2-3 szál megy egy részben. szerintem nem, sőt, így a jó.

    #7314:
  • Fido4life
    #7318
  • magus
    #7317
    na álljál le ti lövitek magatokat folyamatosan tökön hogy bejöttök úgy hogy nem láttátok a friss részt nehogymár a nyúl vigye a puskát
  • ancsie18
    #7316
    Szerintem eddig se ültek és néztek. Nézd, amúgy meg, melyikünk sztrájkolna szívesen? Én biztosan nem. Szerintem ők sem jó kedvükben teszik. Elég elkeseredettek és tehetetlenek lehetnek, ha már ilyesmihez folyamodtak. Egyébként teljesen igazuk van. Leglább annyira az ő munkájuk egy film lelke, mint a színészeké, akiket kifelé, a közönség felé mutatnak. Ugyanúgy mint a daloknál. Már a dlaszerzésnél eldől, sláger lesz-e, mégis mindenki az előadót dícséri. Szerintem az írók abszolúte a jogos jussukat követelik. Némelyeknél a megélhetésről szól. A jobban kereső íróknál pedig egészen egyszerűen a megbecsülésről. Arról, hogy ne nézzék már őket madárnak.
  • Abruzzi
    #7315
    Ezt a spoiler ügyet le lehetne rendezni egy olyan megoldással mint ami a PB topikban van és ennyi lenne amugy :D

    Amúgy annyira felb@sz ez a sztrájk....betesz PBnek, Heroesnak, 24-et má valszeg el se kezdik...remélem azér hamar sikerül megegyezniük....de most ha hónapokig nem egyeznek emg akkor mivan? Ülnek és néznek?
  • ProGabe #7314
    -Kedves,aranyos stúdióigazgató bácsik!Egyezzetek meg szépen a sztrájkolókkal,és akkor én még többet leszek a képernyőn!Naaaaaa!!!!????



    interjú és a hozzá készült többi kép