12300
10528995171446015691.jpg
  • gabi89
    #7393
    Szerintem azt hiszi,hogy az apja hulljának hamvait szórja szét.Lehet,hogy Bob megmentette Noah életét csak erről rajta kivűl meg a cég tagjain kivül senki nem tud?!?!
  • drowns41
    #7392
    Anúgy abba belegondolt valaki hogy ugye van az első évadban a 5 years later rész. Amikor Sylar szinte mindenkit megölt és Peternek Niki a nője.
    Ott Peternek hogy lehet vágás az arcán? Találkozott Claire-el, tehát regenerálódnia kellett volna, nem? :)
  • yosha
    #7391
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Amugy a promoban Claire ki a jóégnek szórogatja a hamvait, mikor Noah hulláját elvitték onnan, sőt, fel is élesztették?
    Rohadt jó résznek nézünk elége, csak Hironak ne essen semmi baja...
  • Seten
    #7390

    Ha kattintani is lusta vagy akkor hogyan jutottál be ide? Vagy te is wireless vagy mint Hana? :)

  • yosha
    #7389
    Ez nem spoiler, mert már megtörtént, de egy észrevétel erről a Pratt nevű nőről, akinek Matt kideritette a nevét. 2x07 rész, amikor Bob és Nathan a céges emberek aktáit nézegetik, Nathan beszél róla hogy a Pratt családra emlékszik régebbről, mint családi barátok.
    Amugy ha valaki szemfüles, vagy csak szeret nézelődni az NBC oldalán, az már tudja, mi lehet Adam másik képessége :) No Spoiler!
    Hana Gintelman meg külön a képregényre kitalált karakter, ott rengeteg szerepe volt.
  • Shiwo
    #7388
    ez azért van, mert törvényes gonosz a jelleme
  • ancsie18
    #7387
    Zárjuk már le ezt a vitát. Ezen a fórumon van egy hallgatólagos egyezmény a fórumozók között, hogy a felirat megjelenését követően bizonyos ideig azokat az információkat, amik ronthatják mások filmélményét, spoilerbe írjuk. Szerintem ennyit mindenki megtehet a másikért.
  • nyamiag #7386
    én mért tudom megtenni, hogy nem jovok be a topikba, amíg meg nem néztem az aktuális részt?

    semmi kedvem egy üres topikhoz, amiben jelölgethetem ki minden egyes alkalommal a szöveget...
  • dotkom
    #7385
    most mar nem kell spoiler.
    szoval ezentul irjatok csak siman mert lusta vok mindig kijelolgetni a szoveget xD
  • precision
    #7384
    szerintem a vére csak egy ideig hordozza magában a képességet, alapvetően az agyban és a dns -ében van a regeneráció képessége
  • Cat 02 #7383
    dede, ha agyonverik :D
  • szucsy89
    #7382
    sztem se lesz sérthetetlen...akkor mindenki beadna magának egy adag Klermacivért és nem lenne értelme a sorozatnak:D:D
  • Toodmayne
    #7381
    biológiailag nem tudom megmagyarázni, de szerintem nem lesz sérthetetlen. (legalábbis véglesen biztos nem)
  • juve1127
    #7380
    Nincs ilyen hogy egészséges vér 4 napig él...Ugyanis az emberi vér több részből tevődik össze, vörös és fehérvérsejtekből, valamint a trombocytákból, amik ugye a vérlemezkék. 1 db egészséges vörösvérsejt 120 napig él, tehát akkor a te elméleted szerint 120 napig sérthetetlen. De mivel Noah, már nem igazán élt, így benne Claire sejtjei osztódtak tovább, tehát mivel a sérthetetlen sejtek osztódnak, akkor egy idő után az összes sejtje sérthetetlen lesz. De ez csak az én véleményem, mert a film szerint elméletileg ennek így kellene lennie. De akkor Nathan is sérthetetlen.
  • Cat 02 #7379
    meg kéne magyarázni h hal meg és tájm iz máni gondolom
  • BlackShadow
    #7378
    pedig még "él".. micah-val is csetelt :) nemértem miért nincs szerepe a sorozatban :D (vagy túl bonyolult lenne? :))
  • Cat 02 #7377
    szegény :(
  • Toodmayne
    #7376
    Le van írva az oldalra, amit belinkeltél.
  • ProGabe #7375
    képregény!eljátszotta Neo-t
  • Cat 02 #7374
    vele mi van ?
  • Cat 02 #7373
    akkor fejezet, de az biztos h várni kell :(
  • ProGabe #7372
    annyit helyesbítenék,hogy nem csak leforgatva és leadva lesz,hanem megírva is,ez ugyebár nem elhanyagolható tényező :)
  • gabi89
    #7371
    Ne beszéj marhaságokat a második fejezet 11részes a 2.évad az 23 vagy 24részes de ez csak akkor lesz leforgatva és leadva ha végre abbahadják a sztrájkot.
  • Cat 02 #7370
    11 részes lessz csak 2. évad
  • doncarlos
    #7369
    Hali! Most akkor a Prison Break szünetel, de a Heroes megy tovább? Most legutóbb ugye a 2. évad 9. rész volt?
  • Cat 02 #7368
    de ez szuper vér =)
  • Kicsikiraly
    #7367
    hát ide egy kis biosz jön :D az egészséges vér 4 napig él a szervezetben. tehát most 4 napig sérthetetlen, vagy attól függ mennyi ideig volt claire/adam testében :D
  • Cat 02 #7366
    sztem tudta h megvan Claire vére és csak azért lőtt
  • szucsy89
    #7365
    nem, régebben mondta Bob hogy néhány hős nem tud bánni a képességével ezért el kell venni tőlük a képességüket, így vagy úgy...
  • North
    #7364
    Alapvetően miért bántana bárkit is? A Cég alapvetően kísérletezik a hősökkel, nem levadássza őket.
  • trident
    #7363
    Mert mindegyiket kihasználta?:)
  • szucsy89
    #7362
    Nikit se bántotta...szóval kezd a feje fölé karika rajzolódni:D:D
  • a.carkey
    #7361
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mit tudtunk Bobról korábban? Egy szemét geci, a cég embere, mindene a cég, a cég ... Aztán Mollynak sem esett baja, Ellere is rászólt, hogy nem kellett volna ölni, és mérges volt rá, Monicat sem pusztította el, Clairrel sem tett semmit, stb. Valami megváltozott benne. Erre Noah sem hal meg ...
  • salieri
    #7360
    off

    pár kép a forgatásról, ha érdekel valakit:
    http://teddike.freeblog.hu/archives/2007/11/21/Heroes_kepek_a_forgatasrol/

    on
  • Flamer
    #7359
    túlvan komplikálva má :D
  • ancsie18
    #7358
  • drowns41
    #7357
    sztem 0% a valószínűsége :D
  • a.carkey
    #7356
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elgondolkoztam azon, hogy mi van akkor ha Hiro a jövőből visszajött, és "megtérítette" Bobot korábban, felhívta a veszélyre - Sylar + Takezo a figyelmét, Bob megváltozott, ezért IS vette le Claire vérét, amivel meggyógyította az apját, aki így nem halt meg. És innen indultak el a szálak abba az irányba, ahová most is tartanak. Mert ugye Adamet elkapta Bob egy időre ...
  • precision
    #7355
    egy csomóan nem is tudják hogy van spoiler makro, azok közül akik tudják egy csomóan lusták használni... már az is haladás lenne ha SPOILER ! -t írna a hsz elejére, 2-3 enter, és utána kezdené el írni a dolgot
    persze az ideális megoldás tényleg a spoiler makro, hisz azt pont erre találták ki
  • Seten
    #7354

    (Egyébként meg baromi egyszerű: ott a spoiler-tag, használni kell. Vagy egyesekek annyira megerőltető a ctrl+C-ctrl+V használata? :)